Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
Mondjuk nálam 2 sztár van aki sok mindent érdemel de bajnoki címet nem
Az egyik harden ...
Negritis, a vajda
Méltatlanul alulértékelt játékos, aki a GSW szupercsapat miatt nem lett többszörös bajnok és Finals MVP.
Jughead
méltánytalanul túlértékelt játékos aki nonstop hisztizik mindenen és több csapatot is hazabaszott
emellé bár zseni a pályán a stílusa végtelenül antipatikus
Negritis, a vajda
Hogy lehetne túlértékelt? Évekig volt a liga legjobbja és még azt az 1 MVP címet is sajnálták tőle.

Tényleg sok csapatot hazabaszott, de a jó játékosok hazabasszák a csapatokat, hiszen a saját csapatukat segítik, ez miért baj? (nem mellesleg mi ez a kifejezés, hogy hazabaszott? 😀 ).
Jughead
most nem tudom, hogy tényleg ennyire félreérted-e, vagy csak viccelődsz.
nyilván nem az ellenfelekre célzott Negri, hanem a saját csapataira.
slowmotion
Nyilván értettem, de annyira értelmetlen volt, amit írt, hogy nem lehetett rá érdemben reagálni. 😀

Már csak azért se mert Harden pont az, akire semmiképp nem lehet ráhúzni, hogy a saját csapatát tönkretette volna bármikor.
Jughead
hogy lenne alulértékelt?
volt 3-4 kiemelkedő szezonja, ami vitathatatlan a többiben viszont bár elit volt, azért annyira már nem volt kiemelkedő
és ahogy a rocketset meg a netst hazavágta az sztem undorító
főleg azzal összerakva amit a pályán művel

az meg hogy csak 1 mpv-je van? Kobenak is de nem az alapján ítélném meg
Embiid pl most a hisztire megkapja az mvp-t de hiába tolt 3 all time szinten jó szezont mégse neki járna
néha vannak jobbak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Mondjuk nálam 2 sztár van aki sok mindent érdemel de bajnoki címet nem
Az egyik harden ...
Negritis, a vajda
Méltatlanul alulértékelt játékos, aki a GSW szupercsapat miatt nem lett többszörös bajnok és Finals MVP.
Jughead
méltánytalanul túlértékelt játékos aki nonstop hisztizik mindenen és több csapatot is hazabaszott
emellé bár zseni a pályán a stílusa végtelenül antipatikus
Negritis, a vajda
Hogy lehetne túlértékelt? Évekig volt a liga legjobbja és még azt az 1 MVP címet is sajnálták tőle.

Tényleg sok csapatot hazabaszott, de a jó játékosok hazabasszák a csapatokat, hiszen a saját csapatukat segítik, ez miért baj? (nem mellesleg mi ez a kifejezés, hogy hazabaszott? 😀 ).
Jughead
most nem tudom, hogy tényleg ennyire félreérted-e, vagy csak viccelődsz.
nyilván nem az ellenfelekre célzott Negri, hanem a saját csapataira.
slowmotion
Nyilván értettem, de annyira értelmetlen volt, amit írt, hogy nem lehetett rá érdemben reagálni. 😀

Már csak azért se mert Harden pont az, akire semmiképp nem lehet ráhúzni, hogy a saját csapatát tönkretette volna bármikor.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Mondjuk nálam 2 sztár van aki sok mindent érdemel de bajnoki címet nem
Az egyik harden ...
Negritis, a vajda
Méltatlanul alulértékelt játékos, aki a GSW szupercsapat miatt nem lett többszörös bajnok és Finals MVP.
Jughead
méltánytalanul túlértékelt játékos aki nonstop hisztizik mindenen és több csapatot is hazabaszott
emellé bár zseni a pályán a stílusa végtelenül antipatikus
Negritis, a vajda
Hogy lehetne túlértékelt? Évekig volt a liga legjobbja és még azt az 1 MVP címet is sajnálták tőle.

Tényleg sok csapatot hazabaszott, de a jó játékosok hazabasszák a csapatokat, hiszen a saját csapatukat segítik, ez miért baj? (nem mellesleg mi ez a kifejezés, hogy hazabaszott? 😀 ).
Jughead
most nem tudom, hogy tényleg ennyire félreérted-e, vagy csak viccelődsz.
nyilván nem az ellenfelekre célzott Negri, hanem a saját csapataira.
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Mondjuk nálam 2 sztár van aki sok mindent érdemel de bajnoki címet nem
Az egyik harden ...
Negritis, a vajda
Méltatlanul alulértékelt játékos, aki a GSW szupercsapat miatt nem lett többszörös bajnok és Finals MVP.
Jughead
méltánytalanul túlértékelt játékos aki nonstop hisztizik mindenen és több csapatot is hazabaszott
emellé bár zseni a pályán a stílusa végtelenül antipatikus
Negritis, a vajda
Hogy lehetne túlértékelt? Évekig volt a liga legjobbja és még azt az 1 MVP címet is sajnálták tőle.

Tényleg sok csapatot hazabaszott, de a jó játékosok hazabasszák a csapatokat, hiszen a saját csapatukat segítik, ez miért baj? (nem mellesleg mi ez a kifejezés, hogy hazabaszott? 😀 ).
több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 845
Mondjuk nálam 2 sztár van aki sok mindent érdemel de bajnoki címet nem
Az egyik harden ...
Negritis, a vajda
Méltatlanul alulértékelt játékos, aki a GSW szupercsapat miatt nem lett többszörös bajnok és Finals MVP.
Jughead
méltánytalanul túlértékelt játékos aki nonstop hisztizik mindenen és több csapatot is hazabaszott
emellé bár zseni a pályán a stílusa végtelenül antipatikus
Negritis, a vajda
Ki a masik?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
Mondjuk nálam 2 sztár van aki sok mindent érdemel de bajnoki címet nem
Az egyik harden ...
Negritis, a vajda
Méltatlanul alulértékelt játékos, aki a GSW szupercsapat miatt nem lett többszörös bajnok és Finals MVP.
Jughead
méltánytalanul túlértékelt játékos aki nonstop hisztizik mindenen és több csapatot is hazabaszott
emellé bár zseni a pályán a stílusa végtelenül antipatikus

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Mondjuk nálam 2 sztár van aki sok mindent érdemel de bajnoki címet nem
Az egyik harden ...
Negritis, a vajda
Méltatlanul alulértékelt játékos, aki a GSW szupercsapat miatt nem lett többszörös bajnok és Finals MVP.
több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Butler 56 pont, meccs végét egyedül megfordítja és 3-1-re mennek a Bucks ellen!? Mindegyik elképesztő teljesítmény.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 845
Annyira kurva szomorú ez a Kawhi/PG saga, már negyedik éve.
Kawhi random kidőlése a 2. meccs után megint annyira elvette a kedvem, hogy azóta bele se néztem egy meccsbe se, meg offoltam Bazskát/KNYt is.
Egyszerűen teljesen morál romboló az egész, hogy egy kurva playoff nem tud végigmenni úgy, hogy ne erről szóljon az egész.
Ha lett volna Kawhi vagy PG ez egy kompetitív 1. kör lehetett volna, így megy csak katasztrófa.
tenorx
szomoru.nem tul sokat voltak egeszsegesek illetve sokat is pihentek.
sztem ezeket a jetokosokat kukazni kene es nem leigazolni vagy vmilyen opciot rakni h akkor csa.
nem valok elsportra vagy mar nem valok es hatraltatjak a csapatot.
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Mondjuk nálam 2 sztár van aki sok mindent érdemel de bajnoki címet nem
Az egyik harden ...
Negritis, a vajda
Gigalike

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Jó szagú atya úr isten. Mi meccs volt ez Jimmy Butlertől. Giannissal is kikapott a Bucks, 3-1 a Heatnek Hero nélkül. Pedig Giannis sérülése után szinte az összes szaki azt mondta, ezt könnyen kéne hoznia a Bucksnak a görög nélkül is annyival erősebb a keretük. Az egyik hanem a legnagyobb bajnok esélyes búcsúzhat.
Sixo
minden tisztelet JimmyB-é és innen már nagyon szurkolok nekik, de még mindig a Bucks továbbjutására van nagyobb sansz. Én nehezen tudom elképzelni, hogy akár 1x is kikapjanak innen, főleg hogy 2őt otthon játszanak. Ehhez a mai Heat winhez is egy all time great teljesítmény kellett Jimmytől, mi az esélye annak, hogy ez meg egyszer összejön egy párhatcon belül? Middleton és Holliday sem fog még egyszer egy ilyen páros betlit tolni. De aztán ne legyen igazam, én nem bánnám, ha a Philly helyett a Heat-el játszanánk a 2. roundban 😀
Gratula a Lakersnek is, valami egészen hihetetlen, hogy Davis gyenge O teljesítménye ellenére is be tudták húzni a 4. meccset. Zárójelben, ehhez a Memphis is kellett, a végét sikerült elchokerkedni.
Egészen hihetetlen egyébként, hogy mennyit esett szimpátiában ez a csapat, egy szimpatikus fiatal gárdából egy nagyképű, arrogáns banda lett, akit öröm lenne látni kiesni.

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
Mondjuk nálam 2 sztár van aki sok mindent érdemel de bajnoki címet nem
Az egyik harden ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Jó szagú atya úr isten. Mi meccs volt ez Jimmy Butlertől. Giannissal is kikapott a Bucks, 3-1 a Heatnek Hero nélkül. Pedig Giannis sérülése után szinte az összes szaki azt mondta, ezt könnyen kéne hoznia a Bucksnak a görög nélkül is annyival erősebb a keretük. Az egyik hanem a legnagyobb bajnok esélyes búcsúzhat.
Sixo
Kár, hogy gyér a Heat keret sokáig menni mert Butler nagyon megérdemelne egy bajnoki címet.
FLZOLI
Dehogy érdemelne General Soressnes …
csebi
Ezt azért mert cserét kért abból a foshalmazból, ami az akkori Wolves volt? Jól tette.
több mint 3 éve
dawyd728 4 268
Egyik a 6-ból fordítani fog érzésem szerint 1-3ról.
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Jó szagú atya úr isten. Mi meccs volt ez Jimmy Butlertől. Giannissal is kikapott a Bucks, 3-1 a Heatnek Hero nélkül. Pedig Giannis sérülése után szinte az összes szaki azt mondta, ezt könnyen kéne hoznia a Bucksnak a görög nélkül is annyival erősebb a keretük. Az egyik hanem a legnagyobb bajnok esélyes búcsúzhat.
Sixo
Kár, hogy gyér a Heat keret sokáig menni mert Butler nagyon megérdemelne egy bajnoki címet.
FLZOLI
Brutális életút, nagyon durva PO teljesítmény. Nálam is ő az első a listán, akinek nagyon kijárna már a bajnoki cím (CP3 és Harden még a másik kettő).
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Jó szagú atya úr isten. Mi meccs volt ez Jimmy Butlertől. Giannissal is kikapott a Bucks, 3-1 a Heatnek Hero nélkül. Pedig Giannis sérülése után szinte az összes szaki azt mondta, ezt könnyen kéne hoznia a Bucksnak a görög nélkül is annyival erősebb a keretük. Az egyik hanem a legnagyobb bajnok esélyes búcsúzhat.
Sixo
Kár, hogy gyér a Heat keret sokáig menni mert Butler nagyon megérdemelne egy bajnoki címet.
FLZOLI
Dehogy érdemelne General Soressnes …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Még ha az utolsó 1 perc nem is lett izgalmas, de azért csak volt hosszabbítás a Lakers - Grizzliesen. Jamestől megint egy monster meccs. Elbírta a csapat a csendes AD-t. Reaves azért garbageben megelőzte LeBront pontokban, nem lehetett rá panasz ma sem.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó szagú atya úr isten. Mi meccs volt ez Jimmy Butlertől. Giannissal is kikapott a Bucks, 3-1 a Heatnek Hero nélkül. Pedig Giannis sérülése után szinte az összes szaki azt mondta, ezt könnyen kéne hoznia a Bucksnak a görög nélkül is annyival erősebb a keretük. Az egyik hanem a legnagyobb bajnok esélyes búcsúzhat.
Sixo
Kár, hogy gyér a Heat keret sokáig menni mert Butler nagyon megérdemelne egy bajnoki címet.

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Jó szagú atya úr isten. Mi meccs volt ez Jimmy Butlertől. Giannissal is kikapott a Bucks, 3-1 a Heatnek Hero nélkül. Pedig Giannis sérülése után szinte az összes szaki azt mondta, ezt könnyen kéne hoznia a Bucksnak a görög nélkül is annyival erősebb a keretük. Az egyik hanem a legnagyobb bajnok esélyes búcsúzhat.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
Udoka menni rocket's

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Fox bal mutató ujja eltört. A játéka kérdéses a szerda esti 5. meccsre. Ha játszik is védő cuccban lesz az ujja.

több mint 3 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Annyira kurva szomorú ez a Kawhi/PG saga, már negyedik éve.
Kawhi random kidőlése a 2. meccs után megint annyira elvette a kedvem, hogy azóta bele se néztem egy meccsbe se, meg offoltam Bazskát/KNYt is.
Egyszerűen teljesen morál romboló az egész, hogy egy kurva playoff nem tud végigmenni úgy, hogy ne erről szóljon az egész.
Ha lett volna Kawhi vagy PG ez egy kompetitív 1. kör lehetett volna, így megy csak katasztrófa.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Na helyes megvan a 4. innen be kell húzni. Tatum ès Brown hozta magát. Mondjuk a rotáció lehetne egèszsègesebb ahogy nèzem de nyilván a meccs is adja mire van szükség.
dande2
Könnyen lehet, hogy Dejounte Murray nem lesz ott az 5. meccsen. Meccs után neki ment egy bírónak. Az NBA vizsgálódik és könnyen elképzelhető egy eltiltás.

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Pillanat ami anno eldöntötte lényegében h ő legyen az 1/1

During a sitdown with him in California, Edwards was asked what his best moment was from his one year at the University of Georgia. He told those in the room that he had a teammate who missed a key shot in one game and then made a game-winner the next chance he got. Edwards told the Timberwolves that seeing his teammate smile was the best moment of the season for him.

Érdemes megnézni a mostani sajtó tájékoztatóját. Éppen dobott 34 pontot, egy kulcs hármast az otben és azt mondta h ő ellenére nyert a csapat (lényegében). És sztem komolyan is gondolja ezt. Na ez az amit pl KATrol el nem tudok képzelni

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 845
Ez a kings vereseg.bakker h pont 3 pontosra jott ki a vegen.
Jol vedekezett a golden state de legalabb egy betores faulttal vagy nem tudom.