NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ez a védekezés nem az amit megszoktunk
Denget halálba szopatja J-Rich, Noah tényleg botrány volt, harmadik negyedben nem is lépett pályára. Palánk alatt könnyűsúlyú a csapat ma, pedig nincs is Howard. Rose ma is beteg



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ha valakit érdekel Lawson triplagyár, itt meglesheti: http://www.youtube.com/watch?v=rankc8FgUVk&feature=player_embedded
Egyébként butaság volt tényleg a 11. tripla, így is rekordot döntött (sorozatban legtöbb bedobott tripla NBA meccsen), de úgy még nagyobb lett volna. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy videóból is látható, 11-ből kb. legalább 7-szer sima open helyzete volt, nagyon jól járt a labda (bár a 9. és a 10. már transzban szállhatott be, jó méterrel a vonal mögül). De igen, ilyenek miatt mondom, hogy nálam kezdetektől ő kezdett volna, még Billups előtt is. Remélem PO-ban még nagyobbat fog szólni Lawson.Deny
Ty-rific nagy király ez sose volt kérdés csak Billups kis túlzás akkora ember Denverben, mint Elway.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fizetek egy sört annak, aki eltöri Bogans lábát. A csávó nettó emberhátrány. Kosárlabdában nem szerencsés a +/- mutatót használni, de a szezon végén az jelent valamit, hogy mennyivel rossz az övé. Támadásban semmi, védekezésben még Korver is jobb nála. Faszér játszik?

Noah is nagyon gyenge, mióta (újból) visszatért.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha valakit érdekel Lawson triplagyár, itt meglesheti: http://www.youtube.com/watch?v=rankc8FgUVk&feature=player_embedded
Egyébként butaság volt tényleg a 11. tripla, így is rekordot döntött (sorozatban legtöbb bedobott tripla NBA meccsen), de úgy még nagyobb lett volna. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy videóból is látható, 11-ből kb. legalább 7-szer sima open helyzete volt, nagyon jól járt a labda (bár a 9. és a 10. már transzban szállhatott be, jó méterrel a vonal mögül). De igen, ilyenek miatt mondom, hogy nálam kezdetektől ő kezdett volna, még Billups előtt is. Remélem PO-ban még nagyobbat fog szólni Lawson.Deny
utoljára pár éve Kaponot láttam ennyire jól dobni. Egyébként egész szezont figyelembe véve Bonnernek van még mindig a legjobb mutatója, bár az elmúlt 6-7 meccsen majd' egy tizedet romlott...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha valakit érdekel Lawson triplagyár, itt meglesheti: http://www.youtube.com/watch?v=rankc8FgUVk&feature=player_embedded
Egyébként butaság volt tényleg a 11. tripla, így is rekordot döntött (sorozatban legtöbb bedobott tripla NBA meccsen), de úgy még nagyobb lett volna. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy videóból is látható, 11-ből kb. legalább 7-szer sima open helyzete volt, nagyon jól járt a labda (bár a 9. és a 10. már transzban szállhatott be, jó méterrel a vonal mögül). De igen, ilyenek miatt mondom, hogy nálam kezdetektől ő kezdett volna, még Billups előtt is. Remélem PO-ban még nagyobbat fog szólni Lawson.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Ty Lawson 11/10 3asa elég meleg. 😊Zsoca
Nene 0/8 büntije se kutya azért 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Jimmy, sztem ahányszor Bulls meccsről írsz, tuti, hogy a bírok szerepelnek benne. 😀szaba
Egyszerűen viágröhej, amit művelnek. Tudom, hogy szinte minden meccsen szarul fújnak. De jön például a Raptors, és a első negyedben kapnak olyan fújást, mintha ők lennének a galaxis urai. De az igazán nagy gond (ligaszerte), hogy teljesen inkonzisztensen fújnak. Ilyen szezont a Bullstól személy szerint nem láttam, de teljesen elrontják az élményt. Ha egy csapatot félre lehet tenni félidőben, akkor a bírók ne szopják őket vissza a meccsbe. Ami fault itt, az fault legyen ott. Ha hibáznak egy látávnyosat, ne kompenzáljanak, mert hosszú percekre kiszalad a meccs a kezükből. És könyörgöm, hagyják a nagyfiúkat játszani a palánk alatt. Számtalanszor megfogadtam, hogy nem foglalkozok a bírókkal, de folyamatosan az asztalt csapkodom. Akármilyen meccset nézel, biztos lehetsz az alacsony színvonalú bíráskodásban.füligjimmy
Amcsiban a bíróképzés meglehetősen komolytalan, egy FIBA-játékvezetőnek sokkal több követelménynek kell megfelelnie, mint egy NBA-bírónak


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ty Lawson 11/10 3asa elég meleg. 😊Zsoca
Ráadásul az egyetlen kihagyott tripla egy negyed végi hajítás volt. Nagyon komoly. (Sok játékos megvárta volna míg lepörög az óra és csak utána dobja el, nehogy elrontsa ezt a szép statot. 😊)
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Ty Lawson 11/10 3asa elég meleg. 😊

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy, sztem ahányszor Bulls meccsről írsz, tuti, hogy a bírok szerepelnek benne. 😀szaba
Egyszerűen viágröhej, amit művelnek. Tudom, hogy szinte minden meccsen szarul fújnak. De jön például a Raptors, és a első negyedben kapnak olyan fújást, mintha ők lennének a galaxis urai. De az igazán nagy gond (ligaszerte), hogy teljesen inkonzisztensen fújnak. Ilyen szezont a Bullstól személy szerint nem láttam, de teljesen elrontják az élményt. Ha egy csapatot félre lehet tenni félidőben, akkor a bírók ne szopják őket vissza a meccsbe. Ami fault itt, az fault legyen ott. Ha hibáznak egy látávnyosat, ne kompenzáljanak, mert hosszú percekre kiszalad a meccs a kezükből. És könyörgöm, hagyják a nagyfiúkat játszani a palánk alatt. Számtalanszor megfogadtam, hogy nem foglalkozok a bírókkal, de folyamatosan az asztalt csapkodom. Akármilyen meccset nézel, biztos lehetsz az alacsony színvonalú bíráskodásban.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Jimmy, sztem ahányszor Bulls meccsről írsz, tuti, hogy a bírok szerepelnek benne. 😀
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Bulls az alapszakasz első Keleten. Jelenleg a Celtics és a Bulls között van ekkora különbség, sőt, egy kicsit nagyobb is (bírók nélkül ez a meccs még két negyedig se tart). Noah pocsékul játszott, a bokája még mindig tré, Boozer nagyon jó volt, Deng szintén, a kispad hozta a szokásos kimagasló teljesítményt. Kurt Thomas elképesztően nagyot zúzott. Rose MVP. Lehet rinyálni, hogy statisztika így, meg amúgy. A Rondoval való rivalizálásáról olvastam egy remek poént: a kalapács sem rivalizál a szöggel. A Cavs aránylag könnyedén meg lett verve. Jöhet a Pacers. Mázli egy ilyen csapat ellen kezdeni a rájátszást egy újonc edzővel. Remélem Thib a rotáción fog még finomítani.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ma reggel is arra keltem, hogy kikapott a lékersz. meg tudnám szokni 😊

ma éjjel nagy derbi, a United Centerbe látogat a Celtics. Go Bulls.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, lassan tényleg mindenki elfelejti, hogy ki az a Carmelo Anthony. Lakers is elkapva, igaz ritka szar volt mindkettő csapat a végén.Deny
mit vártok Mile Highal a mai rangadótól? 😊 szvsz esélyesebb most a Denver, de a hátrányotokat már nem fogjátok ledolgozniHurka
Na, megkésve :d Reménykedtem a győzelemben, akkor még halvány esély lett volna (ha netán idegenben is nyerünk), de nagy baj nincs, sőt, elkaptuk most a Mavs-t, következőnek megint kikapunk tőletek, remélhetőleg Dallas is sorozatban marad, és lassan már 3.-ak vagytok, és majd csak a nyugati döntőben találkozunk 😀
Na, mondjuk az is kellemes választás, hogy 3-ként a Blazers-szel, vagy 4.-ként a Nuggs-szal játszon OKC.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ezt a Deront elnézegetném még jópár évig Nets mezben :/szaba
Egyik kedvenc PG-m, a játék minden elemében képzett, igazi leader, PG-hez képest disznó nagyot zsákol. Mi kell még? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Ezt a Deront elnézegetném még jópár évig Nets mezben :/
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Unom már, hogy megint a mi divíziónk lett a legerősebb. mióta átküldtek minket nyugatra, majdnem mindig ez van :/

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://www.youtube.com/watch?v=Ekm3jio--AE&feature=player_embedded

egy kis móka 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Na, lassan tényleg mindenki elfelejti, hogy ki az a Carmelo Anthony. Lakers is elkapva, igaz ritka szar volt mindkettő csapat a végén.Deny
mit vártok Mile Highal a mai rangadótól? 😊 szvsz esélyesebb most a Denver, de a hátrányotokat már nem fogjátok ledolgozniHurka
Pont most írtam meg az előzetest a mai éjjeli tripla őrülethez, Avs-Rox-Nuggs meccsek lesznek egyszerre. 😀
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=613650


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Na, lassan tényleg mindenki elfelejti, hogy ki az a Carmelo Anthony. Lakers is elkapva, igaz ritka szar volt mindkettő csapat a végén.Deny
mit vártok Mile Highal a mai rangadótól? 😊 szvsz esélyesebb most a Denver, de a hátrányotokat már nem fogjátok ledolgozni
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, lassan tényleg mindenki elfelejti, hogy ki az a Carmelo Anthony. Lakers is elkapva, igaz ritka szar volt mindkettő csapat a végén.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Celtics se gyengén veri meg magát, bár nem tudom, hogy mit akarnak, Rondo tegnap játszott 30 percet, Garnett még annyit se.füligjimmy
Nem fontos nekik a no.1 seed, inkább pihennek a PO-ra.empty taxi
az egy dolog, de már no. 3 seed-en vannak mert a Miami is beelőzte őket



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A Celtics se gyengén veri meg magát, bár nem tudom, hogy mit akarnak, Rondo tegnap játszott 30 percet, Garnett még annyit se.füligjimmy
Nem fontos nekik a no.1 seed, inkább pihennek a PO-ra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Jaj, de siralmas lesz a következő évtől a Suns. Ez most megtekinthető a Spurs ellen. Tavaly meg seprés volt. Változnak az idők. 😕zinedine5
Sajnos ez az élet rendje ennek a dinasztiának itt van most vége és valóban fáj belegondolni de én ilyenkor felidézem azokat a felejthetetlen pillanatokat amit ez a csapat adott nekem az elmult 7-8 évben,volt egy pár... Rengeteg szép emlék,a Nash éra gyakorlatilag egyik csúcspontja a franchise történetének,ha csak a tavalyi szezon az eszembe jut beleborzongok.Köszönöm ezt Nashnek,és a többieknek,azoknak is akik már nincsenek a csapatban,STAT,Marion,Barbosa,Bell és a többiek.Remélhetőleg 3-4 év múlva már ismét egy hasonló dinasztia lesz Phoenixben vagy legalább az alapjai meg lesznek.Cowboykarcsi
Hát nehéz lesz Nasht pótólni, de reménykedjünk. Hinrich nem mozditható?
Komment közben befejeztem a meccsnézést, mert csak mérges leszek és közben azon gondolkodom, hogy a Lakerst vagy Spurst utálom-e jobban? Nehéz döntés. (kb egy Barca, ManU dilemma)zinedine5
Mindkét csapattal meg van a magunk históriája,Spursel jóval frissebb,de én a Lakerst jobban utálom,csak egy csapat van ami felér ehhez az utálathoz az a Eagles.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
Jaj, de siralmas lesz a következő évtől a Suns. Ez most megtekinthető a Spurs ellen. Tavaly meg seprés volt. Változnak az idők. 😕zinedine5
Sajnos ez az élet rendje ennek a dinasztiának itt van most vége és valóban fáj belegondolni de én ilyenkor felidézem azokat a felejthetetlen pillanatokat amit ez a csapat adott nekem az elmult 7-8 évben,volt egy pár... Rengeteg szép emlék,a Nash éra gyakorlatilag egyik csúcspontja a franchise történetének,ha csak a tavalyi szezon az eszembe jut beleborzongok.Köszönöm ezt Nashnek,és a többieknek,azoknak is akik már nincsenek a csapatban,STAT,Marion,Barbosa,Bell és a többiek.Remélhetőleg 3-4 év múlva már ismét egy hasonló dinasztia lesz Phoenixben vagy legalább az alapjai meg lesznek.Cowboykarcsi
Hát nehéz lesz Nasht pótólni, de reménykedjünk. Hinrich nem mozditható?
Komment közben befejeztem a meccsnézést, mert csak mérges leszek és közben azon gondolkodom, hogy a Lakerst vagy Spurst utálom-e jobban? Nehéz döntés. (kb egy Barca, ManU dilemma)