NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
szaba: azt felejted el h Rondo Top3 védő az irányítóknál. Tavaly simán a legjobbnak választották a posztján, All Defensive first team-ben volt. 1 meccsen lehet bedob Billups 5 triplát, de erre alapozni 1 párharcot több mint merészség. 😊Danna
Persze, de ha valaki képes így is jó dolgot csinálni az Billups. Ha más nem, bedob 2 buzzert. 😀
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
szaba: azt felejted el h Rondo Top3 védő az irányítóknál. Tavaly simán a legjobbnak választották a posztján, All Defensive first team-ben volt. 1 meccsen lehet bedob Billups 5 triplát, de erre alapozni 1 párharcot több mint merészség. 😊
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Amiket szaba írt, azzal egyetértek. Pontosabban, amiben kevesek vagyunk még a Celticshez képest, hogy nincs 1 normális center, aki odacsap, ha kell.
Amire kíváncsi leszek, az a Fields-Allen matchup, mire Fields a legjobb védőnk szvsz.A pad meg áll egy Douglasből és egy Shawne Williamsből, akik vagy mindent bedobnak, vagy semmit.Mindent elmond a padról, hogy Jeffries a rotáció tagja.
Én egy 4-2t várok a párharctól.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
NFL felfogás fail. 😀 Csak a madár ugrott be a logóról 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
PO tippjátékra én is vevő vagyok, Phillynél én is söprést érzek. Boston szerintem simán 6, de akár csak 7 meccsen fog továbbmenni, azért nem szabad annyira leírni NY-ot. Bulls-nál még sima továbbjutást várok (max 5 meccs), majd utána, Magic ellen szenvednek (akik nem Falcons ellen játszanak szaba 😀).
Nyugaton minden párharcban legalább 6 meccset várok, kivétel Lakers, ők bárhol végezzenek, 4-1-re hozzák majd (sajnos még Portland ellen is), illetve félek egy sima Thunder 4-0, 4-1-től is, de remélem, mi megyünk tovább.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Kicsit kötekszem, mert az jó. Ezeket a head to head dolgokat nem bírom. Rondo elveri lábon Billupsot. Csanszi meg behajít 5-öt kintről. Rondo 3 m-nél többről már el se lát a gyűrűig... Kiosztja jól a zsugát, óriási játékos, de attól még Billupsot nem szabad ennyivel leírni. A KG vs Stat lesz a nagy párharc, arra kíváncsi leszek. Melonak ha elrobban az agya, akkor ráállhat bárki, bever 30-at mindenféle megerőltetés nélkül. 2-es poszton nem számítok nagy showra, különösebben nem is érdekel a dolog, Allen szvsz dobál 15-18at átlagban, mert no defense a Knicks. Amiben jobbnak érzem a Celticset egyértelműen, az a pad. A Knicks padján nincs konzisztens játékos, Bostonnál viszont Green, Davis, Onealek közül vki biztos jó lesz. És sztem is hozza majd a Boston 😊 Kelet sztem sűrű lesz, ebből még akár jól kijöhet a Heat is. Én pl az Indiben érzek annyit, hogy 2-t hozzon a Bulls ellen. Philly sztem beleszaladhat a pofonba, az Orlando meg fel kell kösse a gatyát, mert idén elég nagy suck volt nekik a Falcons elleni párharc (1-3 asszem).

Toljunk PO tippjátékot, ha meglesz az ág 😊
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Elnézést, én tavaly sima Celtics továbbjutást tippeltem. Nem a mérlegükből indulok ki, hanem a mutatott játékukból. Az teljesen meglepett, hogy most dobnak a legjobb %-kal, valószínűleg nem emelik rá azt, amit tavaly még igen, mert a meccseken abszolút nem jön át, hogy milyen biztos kezük van. Ha a Knickset verik idén (amit én nem látok garantáltnak), az paraszthajszálakon fog múlni, de a következő körben a Heat kicsapja őket. Tavaly nyilvánvaló volt, hogy pihentetnek. Idén ennyit tudnak. Tavaly nem a szezon végén csúsztak le a negyedik helyre, végig ott kolbászoltak. Idén az első helyről buktal e a harmadikig. Ha az a taktika, hogy megspórolunk a sztárok lábában száz percet, aztán a Pacers-Magic helyett játszunk a Knicks-Heattel pályahátrányból, az parádés taktika. A Bulls pedig azért nem jó példa, mert Boozer Top10 PF (plána, ha egészséges), Noah Top10 C (oké, elég gyér centerek vannak), évek óta mondom, hogy Deng simán Top10 kiscsatár, ha normális edző keze alatt lenne (mert mindent tud ebből a játékból), a padon ott van Brewer, aki ha végigjátsza kezdőként a szezont, All-Defensive Team (elképesztő szezonja volt, húsz perc alatt valami 1,2 steal átlagban), Gibson, aki tucatnyi csapatnal kezdő lenne, aztán Thomas és Asik. Szóval lehet nincs igazi reklámarc, vagy franchise plaxer, de ez a kispad nyerne harminc meccset. Na, ezt nehéz összerakni. Jövőre ez nem is fog így összejönni.

A Celtics jövőre is oda fog érni a 3-5 hely valamelyikére, de bajnoki cím már nem lesz. Konferencia-döntő se.füligjimmy
Többet emelnek rá mindhárman mint tavaly.
Ray idén: 0.491 %-al dob, messze karrierje legjobb. 0.480 volt 2x (2000-2001, 2008-2009) a második legtöbb. tavaly 973 kísérlete volt, idén 978. nem sokkal, de több. főleg ha azt nézzük h az utóbbi 1-2 hónapban nagyon keveset volt nála a labda, ez nyilván lerontotta az 1 hónappal ezelőtti statot. A triplákat is messze idén dobja a legjobban 0.444. Karrierje 17 szezonja alatt ez a 6. alkalom h egyáltalán 0.4 fölé ment, a második legtöbb 0.434 volt 2001-2002-es szezonban.

Garnett: idén 0.528, tavaly 0.521. Nála az elmúlt meccseken kicsit leromlott, már nem karriercsúcs. Az 0.539 volt 2007-2008-as szezonban, 0.531 volt 1 évvel később, de ugye akkor sérült meg, akkor csak 57 meccset játszott. Tavaly 2 meccsel játszott kevesebbet mint idén, tavaly 772 rádobása volt, idén 822.

PP: 0.497-el dob, messze karrierje legjobb. Tavaly volt a 2. legjobb, 0.472-vel. Tavaly 867 próbálkozása volt, idén 1021.

Tavaly ugyanilyen gyengék voltunk a végén, hidd el, sőőőt... sokkal rosszabb volt. Hidd el, láttam tavaly és idén is az összes meccsünket, van összehasonlítási alapom. 😊

Ha lockout lesz, akkor Garnettnek ez lesz az utolsó éve, kifogja hajtani a többiekből a szuszt is. Ez most már tényleg az utolsó esélyük, én keleti döntőbe várom őket és igazából a döntőt is reálisnak érzem. Most az összes nagy csapat bukdácsol ha megnézett, kivéve a Bullst. Lakers 5x kapott ki zsinórban, Spursnek is volt hasonló szériája, Heatnek is. Egyébként én meg pont a Bullsnál érzem azt h ebből simán lehet csúnya kipukkadás. minimum 3 hónapja játszotok csúcsformában, kezdő edzővel, meglepne ha 5 hónapig sikerülne ezt fenntartani. Akkor Thibo kitalált vmi extrát, amit még Popnak, PJnek és Docnak se sikerült, mert minden csapatnál megvannak a maga hullámhegyei és völgyei, ti meg régóta fenn vagytok. Szerintem nem véletlen h pont az bajnok öreg róka edzők és játékosok csapatai bukdácsolnak most a legjobban. A Cavs az elmúlt években ez tökéletesen bizonyította (nem a csapat összetételére gondolok, hanem a formára). Ráadásul egyikük sem játszott még ha jól tudom első körnél többet a PO-ban. Talán Boozer a Jazzel, de ebben sem vagyok biztos, arra viszont emlékszem h évek óta erősen betlizett a rájátszásban. Abban gondolom egyetértünk, h nem mind1 h egy szezonban 82, 90, vagy +110 meccset játszol. Teljesen új terhelést fognak kapni a játékosok fizikailag és fejben is. Ha mi nem nyerhetünk, akkor mindenképpen a Bullsnak fogok drukkolni, de jelenleg a keleti top 4 csapatból őket csak a 3. helyre raknám utánunk és a Heat után, hiába vertétek ti is őket agyon az alapszakaszban.
A Knicks-et idén 4-ből 4x vertük, nekünk pont jó lesznek szerintem első körben, védekezésük nincs, nekünk pedig mostanság pont a támadással vannak bajaink. Rondo jó védő Billupsra, míg fordítva Rondo veri őt lábon ma már. Melo - PP: PP a PO-ban még LBJ-t is levédekezi, nem fog Melo neki gondot okozni, míg fordítva Melo sosem volt jó védő. Stat-ra meg mehet KG/Shaq/JO trió. Szerintem max 4-2-vel fogjuk hozni. A Heat-et idén 4-ből 3x vertük, viszonylag simán. Ebből 1x volt csak Perkins, nélküle is 2-1. Bulls-al meg 2-2-vel állunk. Semmi okunk arra h féljünk bárkitől is.

az meg h jövőre nem leszünk bajnokesélyesek, na bumm... 4 évig folyamatosan ott voltunk, 1 év kihagyás belefér. utána meg megint ott leszünk, ebben biztos vagyok. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kosta Koufos 18 pont. Ez mi a fasz? Meghackelték az NBA.com-ot?
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
azért mérget ne vegyél rá. tavaly is ezt mondta mindenki, az nba1.hu-s első körös tippjátékban többet ejtették ki a Celtics-et az akkori Heat ellen, mint akik továbbengedték... aztán tudjuk mi lett a vége.
Az pedig h utána mi lesz, 2012-re 2 játékosnak van szerződése, Rondo és PP. Howardnál tuti próbálkozni fogunk és nagyon sok cap helyünk lesz. Jövőre ha lesz szezon, még ez a gárda simán első 4-ben lehet (ebben az évben dob a legjobb %-al PP, Ray és KG). Utána meg ugye sok lehetőségünk lesz, szal én nem látom olyan sötéten a Celtics jövőjét h így leírd őket. 😊 Még ha nem is jön össze Howard, pont a Bulls a jó példa arra h simán lehet több extraklasszis játékos nélkül is jó csapatot összehozni.Danna
Elnézést, én tavaly sima Celtics továbbjutást tippeltem. Nem a mérlegükből indulok ki, hanem a mutatott játékukból. Az teljesen meglepett, hogy most dobnak a legjobb %-kal, valószínűleg nem emelik rá azt, amit tavaly még igen, mert a meccseken abszolút nem jön át, hogy milyen biztos kezük van. Ha a Knickset verik idén (amit én nem látok garantáltnak), az paraszthajszálakon fog múlni, de a következő körben a Heat kicsapja őket. Tavaly nyilvánvaló volt, hogy pihentetnek. Idén ennyit tudnak. Tavaly nem a szezon végén csúsztak le a negyedik helyre, végig ott kolbászoltak. Idén az első helyről buktal e a harmadikig. Ha az a taktika, hogy megspórolunk a sztárok lábában száz percet, aztán a Pacers-Magic helyett játszunk a Knicks-Heattel pályahátrányból, az parádés taktika. A Bulls pedig azért nem jó példa, mert Boozer Top10 PF (plána, ha egészséges), Noah Top10 C (oké, elég gyér centerek vannak), évek óta mondom, hogy Deng simán Top10 kiscsatár, ha normális edző keze alatt lenne (mert mindent tud ebből a játékból), a padon ott van Brewer, aki ha végigjátsza kezdőként a szezont, All-Defensive Team (elképesztő szezonja volt, húsz perc alatt valami 1,2 steal átlagban), Gibson, aki tucatnyi csapatnal kezdő lenne, aztán Thomas és Asik. Szóval lehet nincs igazi reklámarc, vagy franchise plaxer, de ez a kispad nyerne harminc meccset. Na, ezt nehéz összerakni. Jövőre ez nem is fog így összejönni.

A Celtics jövőre is oda fog érni a 3-5 hely valamelyikére, de bajnoki cím már nem lesz. Konferencia-döntő se.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mondanám hogy nem rosszak a tippjeim, de az a Cleveland tippem azért odabasz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem is emlékeztem miket tippeltem, ahhoz képest a 16/13 jó 😀 Bár, ha Jazz nem esik szét, simán jobb lett volna, mondjuk a Bucks is tüske most nálam 😀
De hogy arc is legyen: köszi, hello 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
azért a Memphist csak én találtam el 😛
ergo ordas szakértő vagyok 😊haromt
Ráadásul elég sokat toltak Gay nélkül, ami emeli ennek értékét. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért a Memphist csak én találtam el 😛
ergo ordas szakértő vagyok 😊
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Elégedett lehetsz, sima volt, bár a stílus a legparádésabb olasz-görög rangadókat idézte. A Celtics szerintem búcsút inthet a bajnoki álmoknak. Jövőre gyakorlatilag háromszereplős lesz a Kelet: Bulls, Heat, Knicks.füligjimmy
azért mérget ne vegyél rá. tavaly is ezt mondta mindenki, az nba1.hu-s első körös tippjátékban többet ejtették ki a Celtics-et az akkori Heat ellen, mint akik továbbengedték... aztán tudjuk mi lett a vége.
Az pedig h utána mi lesz, 2012-re 2 játékosnak van szerződése, Rondo és PP. Howardnál tuti próbálkozni fogunk és nagyon sok cap helyünk lesz. Jövőre ha lesz szezon, még ez a gárda simán első 4-ben lehet (ebben az évben dob a legjobb %-al PP, Ray és KG). Utána meg ugye sok lehetőségünk lesz, szal én nem látom olyan sötéten a Celtics jövőjét h így leírd őket. 😊 Még ha nem is jön össze Howard, pont a Bulls a jó példa arra h simán lehet több extraklasszis játékos nélkül is jó csapatot összehozni.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Kéne majd nyomni egy PO tippjátékot is. 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
volt nekünk a szezon előtt egy PO mezőny tippjátékunk

Deny 13 pont
Haromt 12 pont
Eaglesmcnabb 12 pont
Höri 11 pont
Rajna 11 pont
Tomeeee 11 pont

Miami
Boston
Chicago
Orlando
Atlanta
Philadelphia
Milwaukee
Cleveland


Lakers
San Antonio
Oklahoma
Denver
Portland
Dallas
Phoenix
Houston

eaglesmcnabb
Boston
Chicago
Atlanta
Miami
Orlando
Philadelphia
Milwaukee
Detroit


Lakers
San Antonio
Oklahoma City
Portland
New Orleans
Houston
Utah
Golden State
Tomeee
Boston
Atlanta
Chicago
Miami
Philly
New York
Orlando
Milwaukee

Lakers
Denver
San Antonio
Oklahoma City
Memphis
Phoenix
Houston
Clippers

haromt
East

Miami
Boston
Chicago
Orlando
Atlanta
Milwaukee
Charlotte
New Jersey


West

Lakers
Oklahoma City
Dallas
San Antonio
Portland
Denver
Houston
Utah

Rajna
East

Miami
Chicago
Boston
Orlando
Atlanta
New York
Philadelphia
Milwaukee

West

Lakers
Oklahoma City
Portland
San Antonio
Denver
New Orleans
Utah
Phoenix

Deny
East

Miami
Boston
Orlando
Atlanta
Chicago
New York
Milwaukee
Charlotte


West
Portland
Lakers
Dallas
San Antonio
Oklahoma City
Utah
Houston
Phoenix

Höri

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
+NETS 😀a.kacsa
Kincstári optimizmus 😛 Először is legyen CBA. Másodszor szerezzünk winget.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
+NETS 😀
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ámen, eddig meglepően szarok (vagyis én többet vártam tőlük)
bár mi meg a végén szoktunk azok lennikristof
Elégedett lehetsz, sima volt, bár a stílus a legparádésabb olasz-görög rangadókat idézte. A Celtics szerintem búcsút inthet a bajnoki álmoknak. Jövőre gyakorlatilag háromszereplős lesz a Kelet: Bulls, Heat, Knicks.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aláaknázták a festéket, a Celtics azért nem mer onnan pontot dobni. Tempódobálgatással nem fognak meccset nyerni.füligjimmy
ámen, eddig meglepően szarok (vagyis én többet vártam tőlük)
bár mi meg a végén szoktunk azok lenni
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Aláaknázták a festéket, a Celtics azért nem mer onnan pontot dobni. Tempódobálgatással nem fognak meccset nyerni.

jujuj, a papírtigrisek kiszabadultak a ketrecükből.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amúgy én úgy vagyok vele, hogy nem érdekelnek a fújások. Különben beleőrülnék a meccsekbe. Eddig jó a meccs. 😊szaba
Elég most megnézni, milyen faultot fújtak be Garnettre. Wade egyszerűen nekiugrik, két dobás. Nem sajnálom, mert Kg szerintem az egyik legalattomosabb, legmocskosabb szájú játékosok egyike (passionate player), de akkor is.

A Bulls-Magic meccsen ma ennyi volt a két csapat között a különbség... egy tizedmásodperc.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Amúgy én úgy vagyok vele, hogy nem érdekelnek a fújások. Különben beleőrülnék a meccsekbe. Eddig jó a meccs. 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Eddig tetszik a meccs 😊 Jimmy, bírokkal mi a helyzet?szaba
Szarok bázzeg, hát milyenek lennének?

Úgy nézem jön a szokásos huszáros hajrá, csak Rose szét lesz törve lassan

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Eddig tetszik a meccs 😊 Jimmy, bírokkal mi a helyzet?