OFF topik
31 feliratkozó
9 hónapja
tök mindegy mennyivel megy, ha egyszercsak úgy gondolja emberünk, hogy itt most hirtelen ránt egyet a kormányon balra, mert éppen neki ott egyszerűbb és ha én jövök a 2 tonnásommal 50-nel, akkor is nagyot fog repülni
9 hónapja
én szét választom azt ami le van korlátozva 20-25re mer azzal whatevsigazából úgy mondasz ellent az első mondatoddal, hogy utána kifejted azt amiért írtam amit 😊robogót 14 éves kortól lehet vezetni szóval ez megint túlreagálás szerintemszerintem aki 17-18 éves kor alatt szülőként ilyet rak a gyereke alá az felelőtlen hülye. ha valaki retardált arról nem a gyártó tehet szvsz. van nálunk is néhány hülyegyerek a faluban akik ezekkel a szarokkal rodeóznak, a múltkor az egyik balra kanyarodás előtt előzött balról olyan 40-45 km/h-val. az sem zavarta, hogy fékezek meg megy az index. előbb-utóbb tuti baleset lesz belőle.telex.hu/belfold/2025/09/10/e-roller-baleset-gyerekek-kartores-bethesda-gyermekkorhazIlletve rohadtul nem lett átgondolva a nagy technikai fejlődés nevében (?), hogy ez mivel járhat, és fog is járni, nem lett szabály és keretrendszer mellétéve, és persze az nem a gyártók felelőssége, hogy az emberek szervdonorként viselkednek, de felelős gyártóként szerintem nem elég odabaszni, hogy "rendeltetésszerű használat ... stb, de a pénz az pénz.
Nem beszélünk eleget erről a problémáról..
Nomac
Lehet jönni a kerékpárosokkal is, csak ugye az egy elég hosszadalmas, tanulási folyamat, olykor esésekkel, gyötrelemmel, és ennek következtében kialakuló természetes félelemmel és távolságtartással, már ami a közlekedéshez való hozzáállást jelenti. Ez a fostaliga meg létre lett hozva, és úgy tekintenek rá minden további nélkül, mintha zárt BMX pályán ugratnának a seggfejek ésatöbbi. (Tisztelet a kevés kivételnek.)
kishaszi
peach
a probléma itt is az hogy kurvára senki nem ismeri a kreszt (gyalogos, biciklis, rolleres, de azok se feltétlen akinek jogsija van róla) és nem tudnak rendesen közlekedni
a szabályozás a probléma itt amúgy, hogy minden nélkül lehet tolni olyan robogókkal ami 70nel is képes menni és ki is tolják belőle sokan
ugyanez az eBike-okra is igaz amúgy de azok a balesetek nem érdekelnek annyi embert valamiért
a Lime és a lefojtott cuccok szerintem teljesen normálisak, de tippre nem is azzal vannak a balesetek nagyrészt
még annyi hogy a kivétel nem kevés, kibaszott sok eRoller van az utakon ahhoz képest jóval kevesebb a balhé mint várnám
Negritis, a vajda
a robogóhoz képest pont az a legnagyobb baj, hogy nulla kresz ismerettel lehet használni, büntetni nem nagyon tudják mert gyakorlatilag tökön-paszujon keresztül ott mennek ahol akarnak, a nagy része sisak nélkül. továbba robogózni könnyeb mivel nehezebb a jármű és a kerekei is sokkal nagyobbak, illetve azon ülsz és nem pedig állsz, így ha gáz van akkor is máshogy esel.
peach
és azt ami kvázi robogó és 45el simán repeszt, a 2 nem ugyanaz a kategória
és ugye azért hoztam a 14 évet és a robogót mert aki olyanra teszi a gyerekét arra nem mondjuk hogy retardált és felelőtlen
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
igazából úgy mondasz ellent az első mondatoddal, hogy utána kifejted azt amiért írtam amit 😊robogót 14 éves kortól lehet vezetni szóval ez megint túlreagálás szerintemszerintem aki 17-18 éves kor alatt szülőként ilyet rak a gyereke alá az felelőtlen hülye. ha valaki retardált arról nem a gyártó tehet szvsz. van nálunk is néhány hülyegyerek a faluban akik ezekkel a szarokkal rodeóznak, a múltkor az egyik balra kanyarodás előtt előzött balról olyan 40-45 km/h-val. az sem zavarta, hogy fékezek meg megy az index. előbb-utóbb tuti baleset lesz belőle.telex.hu/belfold/2025/09/10/e-roller-baleset-gyerekek-kartores-bethesda-gyermekkorhazIlletve rohadtul nem lett átgondolva a nagy technikai fejlődés nevében (?), hogy ez mivel járhat, és fog is járni, nem lett szabály és keretrendszer mellétéve, és persze az nem a gyártók felelőssége, hogy az emberek szervdonorként viselkednek, de felelős gyártóként szerintem nem elég odabaszni, hogy "rendeltetésszerű használat ... stb, de a pénz az pénz.
Nem beszélünk eleget erről a problémáról..
Nomac
Lehet jönni a kerékpárosokkal is, csak ugye az egy elég hosszadalmas, tanulási folyamat, olykor esésekkel, gyötrelemmel, és ennek következtében kialakuló természetes félelemmel és távolságtartással, már ami a közlekedéshez való hozzáállást jelenti. Ez a fostaliga meg létre lett hozva, és úgy tekintenek rá minden további nélkül, mintha zárt BMX pályán ugratnának a seggfejek ésatöbbi. (Tisztelet a kevés kivételnek.)
kishaszi
peach
a probléma itt is az hogy kurvára senki nem ismeri a kreszt (gyalogos, biciklis, rolleres, de azok se feltétlen akinek jogsija van róla) és nem tudnak rendesen közlekedni
a szabályozás a probléma itt amúgy, hogy minden nélkül lehet tolni olyan robogókkal ami 70nel is képes menni és ki is tolják belőle sokan
ugyanez az eBike-okra is igaz amúgy de azok a balesetek nem érdekelnek annyi embert valamiért
a Lime és a lefojtott cuccok szerintem teljesen normálisak, de tippre nem is azzal vannak a balesetek nagyrészt
még annyi hogy a kivétel nem kevés, kibaszott sok eRoller van az utakon ahhoz képest jóval kevesebb a balhé mint várnám
Negritis, a vajda
a robogóhoz képest pont az a legnagyobb baj, hogy nulla kresz ismerettel lehet használni, büntetni nem nagyon tudják mert gyakorlatilag tökön-paszujon keresztül ott mennek ahol akarnak, a nagy része sisak nélkül. továbba robogózni könnyeb mivel nehezebb a jármű és a kerekei is sokkal nagyobbak, illetve azon ülsz és nem pedig állsz, így ha gáz van akkor is máshogy esel.
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 hónapja
robogót 14 éves kortól lehet vezetni szóval ez megint túlreagálás szerintemszerintem aki 17-18 éves kor alatt szülőként ilyet rak a gyereke alá az felelőtlen hülye. ha valaki retardált arról nem a gyártó tehet szvsz. van nálunk is néhány hülyegyerek a faluban akik ezekkel a szarokkal rodeóznak, a múltkor az egyik balra kanyarodás előtt előzött balról olyan 40-45 km/h-val. az sem zavarta, hogy fékezek meg megy az index. előbb-utóbb tuti baleset lesz belőle.telex.hu/belfold/2025/09/10/e-roller-baleset-gyerekek-kartores-bethesda-gyermekkorhazIlletve rohadtul nem lett átgondolva a nagy technikai fejlődés nevében (?), hogy ez mivel járhat, és fog is járni, nem lett szabály és keretrendszer mellétéve, és persze az nem a gyártók felelőssége, hogy az emberek szervdonorként viselkednek, de felelős gyártóként szerintem nem elég odabaszni, hogy "rendeltetésszerű használat ... stb, de a pénz az pénz.
Nem beszélünk eleget erről a problémáról..
Nomac
Lehet jönni a kerékpárosokkal is, csak ugye az egy elég hosszadalmas, tanulási folyamat, olykor esésekkel, gyötrelemmel, és ennek következtében kialakuló természetes félelemmel és távolságtartással, már ami a közlekedéshez való hozzáállást jelenti. Ez a fostaliga meg létre lett hozva, és úgy tekintenek rá minden további nélkül, mintha zárt BMX pályán ugratnának a seggfejek ésatöbbi. (Tisztelet a kevés kivételnek.)
kishaszi
peach
a probléma itt is az hogy kurvára senki nem ismeri a kreszt (gyalogos, biciklis, rolleres, de azok se feltétlen akinek jogsija van róla) és nem tudnak rendesen közlekedni
a szabályozás a probléma itt amúgy, hogy minden nélkül lehet tolni olyan robogókkal ami 70nel is képes menni és ki is tolják belőle sokan
ugyanez az eBike-okra is igaz amúgy de azok a balesetek nem érdekelnek annyi embert valamiért
a Lime és a lefojtott cuccok szerintem teljesen normálisak, de tippre nem is azzal vannak a balesetek nagyrészt
még annyi hogy a kivétel nem kevés, kibaszott sok eRoller van az utakon ahhoz képest jóval kevesebb a balhé mint várnám
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
egyre inkább azt érzem, hogy be kellene ruháznom egy dashcamreén egy gopron gondolkozok, mer nekem a Limeról vannak érdekes élményeim
slowmotion
mikor a balfasz gyalogos csak azért is átmegy a második bicikléis sávba hogy direkt zavarjon
vagy mikor az autós rámhúzódik a bicikli úton hogy a kurva anyámat (ilyen miatt estem egy kurva nagyot 2 éve)
amúgy a Lime az pont hogy kevésbé problémás mert le van korlátozva 20-25re és ha lejtőn lefelé gyorsabban mennél akkor rád is fékez
sztem nagyon sok baleset abból jön hogy egyrészt saját cuccon nincs ez a korlát vagy kilövik
másrészt mert nem fogják fel hogy 1 kézzel vagy kéz nélkül ezeket nem lehet irányítani
ehhez amúgy elektromos roller se kell sima lábbal hajthatóval is lehet szépeket esni ha hülye vagy
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
egyre inkább azt érzem, hogy be kellene ruháznom egy dashcamreszerintem aki 17-18 éves kor alatt szülőként ilyet rak a gyereke alá az felelőtlen hülye. ha valaki retardált arról nem a gyártó tehet szvsz. van nálunk is néhány hülyegyerek a faluban akik ezekkel a szarokkal rodeóznak, a múltkor az egyik balra kanyarodás előtt előzött balról olyan 40-45 km/h-val. az sem zavarta, hogy fékezek meg megy az index. előbb-utóbb tuti baleset lesz belőle.telex.hu/belfold/2025/09/10/e-roller-baleset-gyerekek-kartores-bethesda-gyermekkorhazIlletve rohadtul nem lett átgondolva a nagy technikai fejlődés nevében (?), hogy ez mivel járhat, és fog is járni, nem lett szabály és keretrendszer mellétéve, és persze az nem a gyártók felelőssége, hogy az emberek szervdonorként viselkednek, de felelős gyártóként szerintem nem elég odabaszni, hogy "rendeltetésszerű használat ... stb, de a pénz az pénz.
Nem beszélünk eleget erről a problémáról..
Nomac
Lehet jönni a kerékpárosokkal is, csak ugye az egy elég hosszadalmas, tanulási folyamat, olykor esésekkel, gyötrelemmel, és ennek következtében kialakuló természetes félelemmel és távolságtartással, már ami a közlekedéshez való hozzáállást jelenti. Ez a fostaliga meg létre lett hozva, és úgy tekintenek rá minden további nélkül, mintha zárt BMX pályán ugratnának a seggfejek ésatöbbi. (Tisztelet a kevés kivételnek.)
kishaszi
peach
9 hónapja
szerintem aki 17-18 éves kor alatt szülőként ilyet rak a gyereke alá az felelőtlen hülye. ha valaki retardált arról nem a gyártó tehet szvsz. van nálunk is néhány hülyegyerek a faluban akik ezekkel a szarokkal rodeóznak, a múltkor az egyik balra kanyarodás előtt előzött balról olyan 40-45 km/h-val. az sem zavarta, hogy fékezek meg megy az index. előbb-utóbb tuti baleset lesz belőle.telex.hu/belfold/2025/09/10/e-roller-baleset-gyerekek-kartores-bethesda-gyermekkorhazIlletve rohadtul nem lett átgondolva a nagy technikai fejlődés nevében (?), hogy ez mivel járhat, és fog is járni, nem lett szabály és keretrendszer mellétéve, és persze az nem a gyártók felelőssége, hogy az emberek szervdonorként viselkednek, de felelős gyártóként szerintem nem elég odabaszni, hogy "rendeltetésszerű használat ... stb, de a pénz az pénz.
Nem beszélünk eleget erről a problémáról..
Nomac
Lehet jönni a kerékpárosokkal is, csak ugye az egy elég hosszadalmas, tanulási folyamat, olykor esésekkel, gyötrelemmel, és ennek következtében kialakuló természetes félelemmel és távolságtartással, már ami a közlekedéshez való hozzáállást jelenti. Ez a fostaliga meg létre lett hozva, és úgy tekintenek rá minden további nélkül, mintha zárt BMX pályán ugratnának a seggfejek ésatöbbi. (Tisztelet a kevés kivételnek.)
kishaszi
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 hónapja
telex.hu/belfold/2025/09/10/e-roller-baleset-gyerekek-kartores-bethesda-gyermekkorhazIlletve rohadtul nem lett átgondolva a nagy technikai fejlődés nevében (?), hogy ez mivel járhat, és fog is járni, nem lett szabály és keretrendszer mellétéve, és persze az nem a gyártók felelőssége, hogy az emberek szervdonorként viselkednek, de felelős gyártóként szerintem nem elég odabaszni, hogy "rendeltetésszerű használat ... stb, de a pénz az pénz.
Nem beszélünk eleget erről a problémáról..
Nomac
Lehet jönni a kerékpárosokkal is, csak ugye az egy elég hosszadalmas, tanulási folyamat, olykor esésekkel, gyötrelemmel, és ennek következtében kialakuló természetes félelemmel és távolságtartással, már ami a közlekedéshez való hozzáállást jelenti. Ez a fostaliga meg létre lett hozva, és úgy tekintenek rá minden további nélkül, mintha zárt BMX pályán ugratnának a seggfejek ésatöbbi. (Tisztelet a kevés kivételnek.)
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
9 hónapja
telex.hu/belfold/2025/09/10/e-roller-baleset-gyerekek-kartores-bethesda-gyermekkorhazNem beszélünk eleget erről a problémáról..
9 hónapja
De csak ha Pocakvarázs érkezik. Mint Rodman Kimet.Az Air Canada is jön vissza, Budapest - Toronto jövő nyártólVince Carter fogja fogadni az elso jarat utasait.
r.baggio
Hendrix
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 hónapja
Az Air Canada is jön vissza, Budapest - Toronto jövő nyártólVince Carter fogja fogadni az elso jarat utasait.
r.baggio
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
9 hónapja
Az Air Canada is jön vissza, Budapest - Toronto jövő nyártól

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
9 hónapja
Illetve ami még eszembejutott a rohadt sok fegyver, ami nem túl bizalomgerjesztő. Kb minden butik securitys egy Sarah Connor féle shotgun-nal pózol, ami nem szerencsés de gondolom oka van bár mi szerencsére semmi ilyet nem tapasztaltunk.Amennyi snuff videót láttam Közép- és Dél-Amerikából, én mára már nem szívesen utaznék oda...
Ja és utálják, ha az USA-t Amerikának hívod, mert ők is America, illetve elsőre (ha fehér vagy) amerikainak néznek mindenkit, (gringo? kérdezik) ezért mindig tisztázd már az elején a találkozáskor, hogy te nem gringo vagy, és rögtön kedvesebbek lesznek az árak pedig kedvezőbbek. Ha nem beszélsz spanyolul, akkor is tanulj meg, magolj be 20-25 alapmondatot, mert rögtön imádni fognak és nagyra értékelik.
Hirtelen ennyi.
vpi
@Vidra, amit vpi-től kiemeltem, azt mindenképp szívleld meg, haverom elmondásaival teljesen egybevág. Kerüld az angol beszédet és mielőbb tisztázd, hogy magyar vagy! 😊
Barátom és munkatársamnak (nem a fenti) volt egy földije még Debrecenben, aki világjáró akart lenni egy méretes bakacslistával. Egyik tétel ezen az volt, hogy átszökik az USA határon Mehikóból. El is jutott odáig, de amikor elmesélte a tervét bizalmasoknak, mondták neki oké José, de ott lőnek ám! Emiatt el is ment a kedve a dologtól, a pénze viszont elfogyott. Szerelő volt a srác, szerzett hát munkát magának. A sok benszülött meg csodálkozva nézte, mit keres egy szőke gringó az isten háta mögötti városkában és hogy miért ő szereli a bogárhátújukat. A pénz viszont amit ott kapott közel se volt elég egy repülőútra haza, ergo csapdába esett emberünk. A megoldás: kitoloncoltatja magát! Elkövetett valami pitiáner bűncselekményt, "feladta magát" aztán a konzulátus közreműködésével hazareptették. Vége. 😊
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
9 hónapja
Írtam neki pár sort, bár sok értelmeset ilyenkor nem nagyon lehet... 😕ne mar... kemeny. igen az a blogbirodalom aranybanya, en is szoktam ujra olvasni meg mindig par irast ...Basszus, most olvasom, hogy tiboru als-es…konteo blog, lemil, stb. a 20-as,30as éveim meghatározó internetes tartalmai, évente egyszer-kétszer ma is visszanézek, rohadt jó írások voltak és a kommenteket is jó visszaolvasni 😕Ó basszus... nincs igazság, a rohadt életbe...
MC12
warr_b
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
ne mar... kemeny. igen az a blogbirodalom aranybanya, en is szoktam ujra olvasni meg mindig par irast ...Basszus, most olvasom, hogy tiboru als-es…konteo blog, lemil, stb. a 20-as,30as éveim meghatározó internetes tartalmai, évente egyszer-kétszer ma is visszanézek, rohadt jó írások voltak és a kommenteket is jó visszaolvasni 😕Ó basszus... nincs igazság, a rohadt életbe...
MC12
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
9 hónapja
Basszus, most olvasom, hogy tiboru als-es…konteo blog, lemil, stb. a 20-as,30as éveim meghatározó internetes tartalmai, évente egyszer-kétszer ma is visszanézek, rohadt jó írások voltak és a kommenteket is jó visszaolvasni 😕Ó basszus... nincs igazság, a rohadt életbe...
MC12

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
Basszus, most olvasom, hogy tiboru als-es…konteo blog, lemil, stb. a 20-as,30as éveim meghatározó internetes tartalmai, évente egyszer-kétszer ma is visszanézek, rohadt jó írások voltak és a kommenteket is jó visszaolvasni 😕
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
9 hónapja
szuper lenne, kösziMexikóvárosba tervezek utazni.Él kint egy barátom, ha gondolod, szívesen osszekotlek vele.
Van valakinek tapasztalata, tippje, jó/rossz élménye amit szívesen megosztana velem?
DM is jöhet.
Köszi!
Fontos_Vidra
somoskovig
írtam külön
Szerkesztette: Fontos_Vidra
9 hónapja
Kurt Cazt mér régóta követem, érdekes helyeket mutat meg a világból, elkezdte az Európai sorozatát. Valahogy mindig talál egy helyi szépséget, mint "útitárs" 😀
Beágyazni nem lehet:
www.youtube.com/watch?v=p_kKHvbZ4lE
9 hónapja
Mexikóvárosba tervezek utazni.Fasza hely, a piramisok must see. Nekem Xochimilco is tetszett, érdemes csónakot bérelni és kajálni rajta. Mi elmentünk Cuernavacaba és Tascoba, jó hangulatú mindkettő.
Van valakinek tapasztalata, tippje, jó/rossz élménye amit szívesen megosztana velem?
DM is jöhet.
Köszi!
Fontos_Vidra
Van ez a tipikus latin-amerikai hangulat, amit már sehol máshol nem tapasztalsz: modern köntösben is egy klasszikus XIX századi jólneveltség és tisztelet. Ha beszélsz spanyolul, imádni fogod milyen szép kiejtéssel beszélnek, nem pöszögnek, nem harapják el a fél mondatot és nem hadarnak.
Érdemes helyi szálloda láncba menni, nem nemzetközibe, ad egy hangulatot, a kaja meg sokkal jobb nem a szokásos amerikai vagy continental reggelik, hanem a magyarhoz eléggé hasonlító pörköltek már kora reggel 😊.
Illetve személyes kedvenc volt a rengeteg kaja / gyümölcslé árus, szinte minden sarkon - jellemző volt, hogy amikor az első napokban jeleztük, hogy frissen facsart gyümölcslevet szeretnénk kérni, nem értették, mert ott nincs másmilyen.
Negatív a légszennyezettség, illetve a nagyon nagy forgalom valamint a csajok nem túl szépek, kb Salma Hayek volt az első és utolsó jó nő, aki onnan származik. Alacsony de nagyfejű, rossz alakú nép, cserébe kedvesek és viccesek.
De én régebben voltam, azóta lehet szebbek lettek.
Illetve ami még eszembejutott a rohadt sok fegyver, ami nem túl bizalomgerjesztő. Kb minden butik securitys egy Sarah Connor féle shotgun-nal pózol, ami nem szerencsés de gondolom oka van bár mi szerencsére semmi ilyet nem tapasztaltunk.
Ja és utálják, ha az USA-t Amerikának hívod, mert ők is America, illetve elsőre (ha fehér vagy) amerikainak néznek mindenkit, (gringo? kérdezik) ezért mindig tisztázd már az elején a találkozáskor, hogy te nem gringo vagy, és rögtön kedvesebbek lesznek az árak pedig kedvezőbbek. Ha nem beszélsz spanyolul, akkor is tanulj meg, magolj be 20-25 alapmondatot, mert rögtön imádni fognak és nagyra értékelik.
Hirtelen ennyi.
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
9 hónapja
szinhaz.online/komaba-kerult-koos-boglarka/Végül csak összejött neki 😥
Állítólag a búcsúlevelében arról írt, hogy elfáradt, kiégett, depressziós.
Az ilyesfajta tragédiáknak azért vannak előjelei, egy színháznál nincsen ha nem is állandó, de szerzödéses munkapszichológus?
Dzsokijuing

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
Mexikóvárosba tervezek utazni.Él kint egy barátom, ha gondolod, szívesen osszekotlek vele.
Van valakinek tapasztalata, tippje, jó/rossz élménye amit szívesen megosztana velem?
DM is jöhet.
Köszi!
Fontos_Vidra
9 hónapja
Mexikóvárosba tervezek utazni.Van valakinek tapasztalata, tippje, jó/rossz élménye amit szívesen megosztana velem?
DM is jöhet.
Köszi!
9 hónapja
Azt hiszem ez 2006-os sztori, cimboráim akkor készültek Grand Lake (CO) faluba nyári munkára. A melós csekkjeiket a nem túl messzi Granby városkában szokták volt előző években beváltani, abban a szezonban is ott tervezték. Aztán indulásuk előtt pár hónappal Marv befejezte a KILLDOZER építését, a többi pedig történelem.youtu.be/qlZh9-NQEyI
Hiányzik Colorado... 😕
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
9 hónapja
A lidliben van jó kapszula 75 ft/db áron.:Szar és drága. Amúgy jó.Annyira imádom, hogy mindig rögtön valaki tanácsot akar adni, de kösz, azt nem kértem.Valakinek van esetleg eladó nespresso kapszulás kávéfőzője?Annyi pénzért ihatsz a világ legjobb kávéiból egy jó kávéfőző segítségével.
r.baggio
szaba
Munkahelyre kell, nem nekem.
r.baggio
szaba
www.avokado.com/termekek/bellarom-viola-kavekapszula-nespresso-kompatibilis-20-db
Közben találtam egy nagyobb tesztet, itt is van bőven 100 ft/db ár alatt.:
maradokapenzemnel.blog.hu/2021/11/16/nagy_kapszulas_kave_teszt
Munkahelyre tényleg az egyik legjobb megoldás a kapszulás.