OFF topik
31 feliratkozó
10 hónapja
telex.hu/gazdasag/2025/08/29/sap-kirugas-konferencia-oromlany-masszazsNah, folytatódik az SAP-os sztori.
Szóval ezek szerint feltűnt a négy masszázsfotel. Meg az, hogy csúnyán beszélnek kiközvetített hoszteszekről.
Az előbbit most se hiszem el, az utóbbi meg miért most? Bár lényegtelen, de azért na, sztem itt akkor is megy a terelés.
10 hónapja
Tény és való hogy nem volt a szívem csücske az ember 😀Én ott voltam ezen a konferencián, de nem találtam meg a masszázs szobát. 😕Akkor ezért jelentetted a központnak! 😊
Gabesz92
bcsarli, Udvari Főkóstoló
10 hónapja
Én ott voltam ezen a konferencián, de nem találtam meg a masszázs szobát. 😕Akkor ezért jelentetted a központnak! 😊
Gabesz92
10 hónapja
Én ott voltam ezen a konferencián, de nem találtam meg a masszázs szobát. 😕
10 hónapja
lehet felvitték SAP beszerzésre kóddal mindennelVagy csak te es a kommented lajkoloi nem tudtok szoveget ertelmezni.A masszázs csak a neve volt a szolgáltatásnak, ha esetleg diszlexiás lennél.Szép ez az SAP kurvázós történet 🙃"Az eset a német vezetésnek is feltűnt, és nem értették, miért volt szükség masszázsra egy konferencián."
A prosztót kiveheted a suttyóból de a suttyót a prosztóból nem
index.hu/gazdasag/2025/08/27/sap-hungary-kirugas-vezetes-felsovezetok-elbocsatas-vallalatiranyitas/
FLZOLI
Muhaha, itt azért felröhögtem.
Lófaszt tűnt fel nekik, valaki nem kapott előléptetést vagy fizuemelést, esetleg nem került be a belső körbe azt feldobta az egész bagázst, bizonyítékokkal vagy egy finomabb odaszólással, hogy mehet a médiának is az anyag.
Most komolyan, kit érdekel egy masszázs egy konferencián? Baszki, némelyik nagyobb cégeknél alap juttatás, szerződött partnerrel.
De még ezen felül, ha a legluxibb lányt, lányokat foglalkoztatták "hostess"-ként, az is eltűnik a költségekben, főleg egy ekkora cégnél.
Szerk.: Amúgy meg szánalom, hogy a hazai média az ilyen apróságokat akarja valami nagy dolognak beállítani.
Tiszta kommunizmus fíling, baszki, szatírába való.
Szerk 2.: Marmint nem a szexualis szolgaltatas igenybevetelet, hanem a masszazst, mint vmi egzotikus, luxus dolgot.
Lúdas Solymi
vpi
Ugyanis az ujsagiroi cikk szerint a nemet vezetesnek az tunt fel h masszazs is szerepel a kiadasok kozott.
Mintha az valami kibaszott extra dolog lenne.
Amugy se olvastam mas ujsagoknal ezt, csak az indexnel, szal mondhato h ok koltottek hozza h ezt vettek eszre.
Aztan persze lehet h SAP-eknal akkuratusan atneznek mindent a felsovezetok, mert jobb dolguk nincs…
Lúdas Solymi

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
10 hónapja
Most az index "költötte hozzá" vagy mások nem tudják értelmezni a szöveget? A kettő egyszerre nem lehet.

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
Vagy csak te es a kommented lajkoloi nem tudtok szoveget ertelmezni.A masszázs csak a neve volt a szolgáltatásnak, ha esetleg diszlexiás lennél.Szép ez az SAP kurvázós történet 🙃"Az eset a német vezetésnek is feltűnt, és nem értették, miért volt szükség masszázsra egy konferencián."
A prosztót kiveheted a suttyóból de a suttyót a prosztóból nem
index.hu/gazdasag/2025/08/27/sap-hungary-kirugas-vezetes-felsovezetok-elbocsatas-vallalatiranyitas/
FLZOLI
Muhaha, itt azért felröhögtem.
Lófaszt tűnt fel nekik, valaki nem kapott előléptetést vagy fizuemelést, esetleg nem került be a belső körbe azt feldobta az egész bagázst, bizonyítékokkal vagy egy finomabb odaszólással, hogy mehet a médiának is az anyag.
Most komolyan, kit érdekel egy masszázs egy konferencián? Baszki, némelyik nagyobb cégeknél alap juttatás, szerződött partnerrel.
De még ezen felül, ha a legluxibb lányt, lányokat foglalkoztatták "hostess"-ként, az is eltűnik a költségekben, főleg egy ekkora cégnél.
Szerk.: Amúgy meg szánalom, hogy a hazai média az ilyen apróságokat akarja valami nagy dolognak beállítani.
Tiszta kommunizmus fíling, baszki, szatírába való.
Szerk 2.: Marmint nem a szexualis szolgaltatas igenybevetelet, hanem a masszazst, mint vmi egzotikus, luxus dolgot.
Lúdas Solymi
vpi
Ugyanis az ujsagiroi cikk szerint a nemet vezetesnek az tunt fel h masszazs is szerepel a kiadasok kozott.
Mintha az valami kibaszott extra dolog lenne.
Amugy se olvastam mas ujsagoknal ezt, csak az indexnel, szal mondhato h ok koltottek hozza h ezt vettek eszre.
Aztan persze lehet h SAP-eknal akkuratusan atneznek mindent a felsovezetok, mert jobb dolguk nincs…
Szerkesztette: Lúdas Solymi
10 hónapja
A masszázs csak a neve volt a szolgáltatásnak, ha esetleg diszlexiás lennél.Szép ez az SAP kurvázós történet 🙃"Az eset a német vezetésnek is feltűnt, és nem értették, miért volt szükség masszázsra egy konferencián."
A prosztót kiveheted a suttyóból de a suttyót a prosztóból nem
index.hu/gazdasag/2025/08/27/sap-hungary-kirugas-vezetes-felsovezetok-elbocsatas-vallalatiranyitas/
FLZOLI
Muhaha, itt azért felröhögtem.
Lófaszt tűnt fel nekik, valaki nem kapott előléptetést vagy fizuemelést, esetleg nem került be a belső körbe azt feldobta az egész bagázst, bizonyítékokkal vagy egy finomabb odaszólással, hogy mehet a médiának is az anyag.
Most komolyan, kit érdekel egy masszázs egy konferencián? Baszki, némelyik nagyobb cégeknél alap juttatás, szerződött partnerrel.
De még ezen felül, ha a legluxibb lányt, lányokat foglalkoztatták "hostess"-ként, az is eltűnik a költségekben, főleg egy ekkora cégnél.
Szerk.: Amúgy meg szánalom, hogy a hazai média az ilyen apróságokat akarja valami nagy dolognak beállítani.
Tiszta kommunizmus fíling, baszki, szatírába való.
Szerk 2.: Marmint nem a szexualis szolgaltatas igenybevetelet, hanem a masszazst, mint vmi egzotikus, luxus dolgot.
Lúdas Solymi
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
10 hónapja
Jo, hat azt hagyjuk is.Szép ez az SAP kurvázós történet 🙃Excel táblában vezetni a céges kurvázást. Eh….IT-sok. Ezért érdemlik meg a kirúgást igazából.
A prosztót kiveheted a suttyóból de a suttyót a prosztóból nem
index.hu/gazdasag/2025/08/27/sap-hungary-kirugas-vezetes-felsovezetok-elbocsatas-vallalatiranyitas/
FLZOLI
MC12
Remelem legalabb a ceges halora mentettek le h mindenkinek elerheto legyen es volt melle prezentacio es koltsegelemzes is.
10 hónapja
Szép ez az SAP kurvázós történet 🙃Excel táblában vezetni a céges kurvázást. Eh….IT-sok. Ezért érdemlik meg a kirúgást igazából.
A prosztót kiveheted a suttyóból de a suttyót a prosztóból nem
index.hu/gazdasag/2025/08/27/sap-hungary-kirugas-vezetes-felsovezetok-elbocsatas-vallalatiranyitas/
FLZOLI
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
10 hónapja
Loooooltelex.hu/techtud/2025/08/27/kozossegi-media-myvip-seo-keresooptimalizalas-email-miert-letezik-meg

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
Szép ez az SAP kurvázós történet 🙃"Az eset a német vezetésnek is feltűnt, és nem értették, miért volt szükség masszázsra egy konferencián."
A prosztót kiveheted a suttyóból de a suttyót a prosztóból nem
index.hu/gazdasag/2025/08/27/sap-hungary-kirugas-vezetes-felsovezetok-elbocsatas-vallalatiranyitas/
FLZOLI
Muhaha, itt azért felröhögtem.
Lófaszt tűnt fel nekik, valaki nem kapott előléptetést vagy fizuemelést, esetleg nem került be a belső körbe azt feldobta az egész bagázst, bizonyítékokkal vagy egy finomabb odaszólással, hogy mehet a médiának is az anyag.
Most komolyan, kit érdekel egy masszázs egy konferencián? Baszki, némelyik nagyobb cégeknél alap juttatás, szerződött partnerrel.
De még ezen felül, ha a legluxibb lányt, lányokat foglalkoztatták "hostess"-ként, az is eltűnik a költségekben, főleg egy ekkora cégnél.
Szerk.: Amúgy meg szánalom, hogy a hazai média az ilyen apróságokat akarja valami nagy dolognak beállítani.
Tiszta kommunizmus fíling, baszki, szatírába való.
Szerk 2.: Marmint nem a szexualis szolgaltatas igenybevetelet, hanem a masszazst, mint vmi egzotikus, luxus dolgot.
Szerkesztette: Lúdas Solymi
10 hónapja
youtu.be/-U-JLkxrCp0?si=aY552H0NrXHZiWVRSzép ez az SAP kurvázós történet 🙃Pont reklamáltam a főnökömnél, hogy nalunk miért olyan visszafogott minden rendezvény? 😊
A prosztót kiveheted a suttyóból de a suttyót a prosztóból nem
index.hu/gazdasag/2025/08/27/sap-hungary-kirugas-vezetes-felsovezetok-elbocsatas-vallalatiranyitas/
FLZOLI
somoskovig
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
Szép ez az SAP kurvázós történet 🙃Pont reklamáltam a főnökömnél, hogy nalunk miért olyan visszafogott minden rendezvény? 😊
A prosztót kiveheted a suttyóból de a suttyót a prosztóból nem
index.hu/gazdasag/2025/08/27/sap-hungary-kirugas-vezetes-felsovezetok-elbocsatas-vallalatiranyitas/
FLZOLI
10 hónapja
Szép ez az SAP kurvázós történet 🙃A prosztót kiveheted a suttyóból de a suttyót a prosztóból nem
index.hu/gazdasag/2025/08/27/sap-hungary-kirugas-vezetes-felsovezetok-elbocsatas-vallalatiranyitas/
10 hónapja
Tompítatlanul arccal az aszfaltba csapódni, elég durva.volt már rá elég példa, hogy seggkészen rollereztem (mondjuk annyi eszem legalább volt, hogy éjszaka teljesen forgalomtól mentes kis utcákon rakjam hazafelé). de az már az első 5 perc után nyilvánvalóvá vált, hogy ezekkel a bérlős cuccokkal egyszerűen művészet bárhogyan elnyalni, olyan könnyű letenni az oldalát és olyan alacsonyan van a súlypontjuk. 10/8 pontot adnék erre a szép mutatványra, a földön hempergés és a retardált komák gyülekezése, valamint a megérkező rendőrautó elvesz a művészi kifejezésből
xrace77
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
10 hónapja
Köszi mindenkinek 😉
10 hónapja
nemtom, mi csak söröztünk 😮az a pisztrangos amúgy amellett, hogy flash, de rendesen túl is van árazva.a Palotaszálló teljes panziós 😊Lillafüredről vélemény?Ajánlom a Palotaszállót és környékét a teraszokkal, vízeséssel. „Barlangászás” is bevett ott, és a LÁÉV kisvonat is megéri. Zsófia kilátó. Hámori tó, körbe nem lehet sétálni, de így is szuper, lehet csónakázni is. Lillafüredről kifelé a pisztrángos, őskohó, Herman Ottó emlékház. Illetve kötelező a túra a Bükkben, kocsival fel lehet menni (jó szar az út) Szentlélekre, kis mászással a Látókövekhez, pazar kilátás. De arra van egy pálos kolostorrom is. Vadregényes hely. Nem messze van Libegőpark, de talán most nem működik.
Ősszel szeretnék menni.
Szállás hol, merre, melyiket érdemes foglalni?
Bármi tanács jöhet.
steelwolf
Szállás: ha szánsz rá egy „keveset” Palotaszálló, de Alsó- és Felsőhámorban is vannak szobák, szerintem olcsóbbak. Illetve a turistapark faházakkal szépen felszerelve Szentléleken.
Tactful Cactus, a poloska
a Libegő nagyon jó (június elején voltunk, akkor működött), a Pisztrángos is jó hely, bár nem vagyok benne biztos, hogy kártyát támogatnak. legalábbis úgy rémlik, mintha készpénzzel kellett volna fizetni...
slowmotion
peach
10 hónapja
az a pisztrangos amúgy amellett, hogy flash, de rendesen túl is van árazva.a Palotaszálló teljes panziós 😊Lillafüredről vélemény?Ajánlom a Palotaszállót és környékét a teraszokkal, vízeséssel. „Barlangászás” is bevett ott, és a LÁÉV kisvonat is megéri. Zsófia kilátó. Hámori tó, körbe nem lehet sétálni, de így is szuper, lehet csónakázni is. Lillafüredről kifelé a pisztrángos, őskohó, Herman Ottó emlékház. Illetve kötelező a túra a Bükkben, kocsival fel lehet menni (jó szar az út) Szentlélekre, kis mászással a Látókövekhez, pazar kilátás. De arra van egy pálos kolostorrom is. Vadregényes hely. Nem messze van Libegőpark, de talán most nem működik.
Ősszel szeretnék menni.
Szállás hol, merre, melyiket érdemes foglalni?
Bármi tanács jöhet.
steelwolf
Szállás: ha szánsz rá egy „keveset” Palotaszálló, de Alsó- és Felsőhámorban is vannak szobák, szerintem olcsóbbak. Illetve a turistapark faházakkal szépen felszerelve Szentléleken.
Tactful Cactus, a poloska
a Libegő nagyon jó (június elején voltunk, akkor működött), a Pisztrángos is jó hely, bár nem vagyok benne biztos, hogy kártyát támogatnak. legalábbis úgy rémlik, mintha készpénzzel kellett volna fizetni...
slowmotion
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
10 hónapja
a Palotaszálló teljes panziós 😊Lillafüredről vélemény?Ajánlom a Palotaszállót és környékét a teraszokkal, vízeséssel. „Barlangászás” is bevett ott, és a LÁÉV kisvonat is megéri. Zsófia kilátó. Hámori tó, körbe nem lehet sétálni, de így is szuper, lehet csónakázni is. Lillafüredről kifelé a pisztrángos, őskohó, Herman Ottó emlékház. Illetve kötelező a túra a Bükkben, kocsival fel lehet menni (jó szar az út) Szentlélekre, kis mászással a Látókövekhez, pazar kilátás. De arra van egy pálos kolostorrom is. Vadregényes hely. Nem messze van Libegőpark, de talán most nem működik.
Ősszel szeretnék menni.
Szállás hol, merre, melyiket érdemes foglalni?
Bármi tanács jöhet.
steelwolf
Szállás: ha szánsz rá egy „keveset” Palotaszálló, de Alsó- és Felsőhámorban is vannak szobák, szerintem olcsóbbak. Illetve a turistapark faházakkal szépen felszerelve Szentléleken.
Tactful Cactus, a poloska
a Libegő nagyon jó (június elején voltunk, akkor működött), a Pisztrángos is jó hely, bár nem vagyok benne biztos, hogy kártyát támogatnak. legalábbis úgy rémlik, mintha készpénzzel kellett volna fizetni...
10 hónapja
Lillafüredről vélemény?Ajánlom a Palotaszállót és környékét a teraszokkal, vízeséssel. „Barlangászás” is bevett ott, és a LÁÉV kisvonat is megéri. Zsófia kilátó. Hámori tó, körbe nem lehet sétálni, de így is szuper, lehet csónakázni is. Lillafüredről kifelé a pisztrángos, őskohó, Herman Ottó emlékház. Illetve kötelező a túra a Bükkben, kocsival fel lehet menni (jó szar az út) Szentlélekre, kis mászással a Látókövekhez, pazar kilátás. De arra van egy pálos kolostorrom is. Vadregényes hely. Nem messze van Libegőpark, de talán most nem működik.
Ősszel szeretnék menni.
Szállás hol, merre, melyiket érdemes foglalni?
Bármi tanács jöhet.
steelwolf
Szállás: ha szánsz rá egy „keveset” Palotaszálló, de Alsó- és Felsőhámorban is vannak szobák, szerintem olcsóbbak. Illetve a turistapark faházakkal szépen felszerelve Szentléleken.
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
10 hónapja
cigány, zöldséges, bobby, jockey, púpos, bébi, stici, pápaszemes ....
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
10 hónapja
Lillafüredről vélemény?Ha van rá keret:
Ősszel szeretnék menni.
Szállás hol, merre, melyiket érdemes foglalni?
Bármi tanács jöhet.
steelwolf
hotelpalota.hu/szallodank/szobaink
10 hónapja
Lillafüredről vélemény?Ősszel szeretnék menni.
Szállás hol, merre, melyiket érdemes foglalni?
Bármi tanács jöhet.