Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

9 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
én nem értem mivan...
3 hónappal ezelőtt egyik éjszaka a nagyobbik lányom a nyaraláson arra keltett, hogy folyik a vér az orrából.
10 éves. rengeteg vitamint szed mert komolyan sportol, amire csak tudunk figyelünk. jól étkezik, sok folyadékot iszik. és egyik pillanatról a másikra elindult az orra vére. Utána egy hétig semmi, majd újra.
a harmadik után elmentünk egy jó füll orr gégészhez, aki kiégette neki az egyik eret, mondta hogy nincs gáz.
pár napja megint elindult, most korán reggel..
de ez semmi.
három csapattársa ugyenezzel küzd...
nem értem tényleg miez
JC6 (Mr. Miele)
Rutascorbin jó ilyesmire

9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
Kotyogosat kell venni. Most megy a retro.
Hendrix
sima french press-t vettem hogy ha jönnek vendégek az jó lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Kotyogosat kell venni. Most megy a retro.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 381 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Valakinek van esetleg eladó nespresso kapszulás kávéfőzője?
r.baggio
Boltban nincs? 🙃


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
Valakinek van esetleg eladó nespresso kapszulás kávéfőzője?
r.baggio
ha 1 hónapja írsz akkor lett volna 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Valakinek van esetleg eladó nespresso kapszulás kávéfőzője?
r.baggio
Annyi pénzért ihatsz a világ legjobb kávéiból egy jó kávéfőző segítségével.
szaba
Annyira imádom, hogy mindig rögtön valaki tanácsot akar adni, de kösz, azt nem kértem.

Munkahelyre kell, nem nekem.
r.baggio
Szar és drága. Amúgy jó.
9 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 124 — no es importante
Valakinek van esetleg eladó nespresso kapszulás kávéfőzője?
r.baggio
Annyi pénzért ihatsz a világ legjobb kávéiból egy jó kávéfőző segítségével.
szaba
Annyira imádom, hogy mindig rögtön valaki tanácsot akar adni, de kösz, azt nem kértem.

Munkahelyre kell, nem nekem.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
9 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Valakinek van esetleg eladó nespresso kapszulás kávéfőzője?
r.baggio
Annyi pénzért ihatsz a világ legjobb kávéiból egy jó kávéfőző segítségével.
9 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 124 — no es importante
Valakinek van esetleg eladó nespresso kapszulás kávéfőzője?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
9 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
én nem értem mivan...
3 hónappal ezelőtt egyik éjszaka a nagyobbik lányom a nyaraláson arra keltett, hogy folyik a vér az orrából.
10 éves. rengeteg vitamint szed mert komolyan sportol, amire csak tudunk figyelünk. jól étkezik, sok folyadékot iszik. és egyik pillanatról a másikra elindult az orra vére. Utána egy hétig semmi, majd újra.
a harmadik után elmentünk egy jó füll orr gégészhez, aki kiégette neki az egyik eret, mondta hogy nincs gáz.
pár napja megint elindult, most korán reggel..
de ez semmi.
három csapattársa ugyenezzel küzd...
nem értem tényleg miez
JC6 (Mr. Miele)
10 éves lesz a fiam novemberben, neki is random szokott vérezni az orra. emlékszem annó suliban több osztálytársamnak is volt ilyen. mi nem tulajodnítunk neki gondot.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 957 — Lucas Scott
én nem értem mivan...
3 hónappal ezelőtt egyik éjszaka a nagyobbik lányom a nyaraláson arra keltett, hogy folyik a vér az orrából.
10 éves. rengeteg vitamint szed mert komolyan sportol, amire csak tudunk figyelünk. jól étkezik, sok folyadékot iszik. és egyik pillanatról a másikra elindult az orra vére. Utána egy hétig semmi, majd újra.
a harmadik után elmentünk egy jó füll orr gégészhez, aki kiégette neki az egyik eret, mondta hogy nincs gáz.
pár napja megint elindult, most korán reggel..
de ez semmi.
három csapattársa ugyenezzel küzd...
nem értem tényleg miez
JC6 (Mr. Miele)
olyan idosen nekem is volt ilyen (nekem volt elotte egy olyan szitu, hogy kozvetlen kozelrol nagy erovel nagyon erosen fejbe dobtak a labdaval, eppen az orromon). utana elofordult, hogy el-elindul magatol a ver es ha csak picit hozzaertem akkor meg szinte 100%. tartott kb 2-3 evig aztan sajat magatol abbamaradt.
ha latta szakember akkor sztem nincs miert izgulni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 157 — Cowboys fan
annyi lehet még hogy mondjuk az érfalak el vannak vékonyodva az orrban, arra segíthet orrcsep
nekem az volt a bajom
Negritis, a vajda
Vagy csak száraz az orrnyálkahárrya. Volt valami kenőcs, asszem Nisita volt a neve, azt kellett belekenni az orrukba.
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
annyi lehet még hogy mondjuk az érfalak el vannak vékonyodva az orrban, arra segíthet orrcsep
nekem az volt a bajom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
én nem értem mivan...
3 hónappal ezelőtt egyik éjszaka a nagyobbik lányom a nyaraláson arra keltett, hogy folyik a vér az orrából.
10 éves. rengeteg vitamint szed mert komolyan sportol, amire csak tudunk figyelünk. jól étkezik, sok folyadékot iszik. és egyik pillanatról a másikra elindult az orra vére. Utána egy hétig semmi, majd újra.
a harmadik után elmentünk egy jó füll orr gégészhez, aki kiégette neki az egyik eret, mondta hogy nincs gáz.
pár napja megint elindult, most korán reggel..
de ez semmi.
három csapattársa ugyenezzel küzd...
nem értem tényleg miez
JC6 (Mr. Miele)
Az én 10 évesem is. Növésben van. Nekem is sokat vérzett, aztán 15 éves korom után már nem. Szerintem ne stresszeld magad.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
9 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
én nem értem mivan...
3 hónappal ezelőtt egyik éjszaka a nagyobbik lányom a nyaraláson arra keltett, hogy folyik a vér az orrából.
10 éves. rengeteg vitamint szed mert komolyan sportol, amire csak tudunk figyelünk. jól étkezik, sok folyadékot iszik. és egyik pillanatról a másikra elindult az orra vére. Utána egy hétig semmi, majd újra.
a harmadik után elmentünk egy jó füll orr gégészhez, aki kiégette neki az egyik eret, mondta hogy nincs gáz.
pár napja megint elindult, most korán reggel..
de ez semmi.
három csapattársa ugyenezzel küzd...
nem értem tényleg miez
9 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 szinhaz.online/komaba-kerult-koos-boglarka/
Állítólag a búcsúlevelében arról írt, hogy elfáradt, kiégett, depressziós.
Az ilyesfajta tragédiáknak azért vannak előjelei, egy színháznál nincsen ha nem is állandó, de szerzödéses munkapszichológus?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 506
Csak hogy másnak ne kelljen, ha valaki közületek gondolkodna rajta, itt egy családi magán számítás

dande2
Excel jó barát tud lenni ilyen dolgokra 😊
Én még hozzácsaptam a sajátban az önerőt és a fizetendő illetéket is, mert azt sokan elfelejtik.
Lúdas Solymi
Excelben kèszült, abból másoltam át mert azt ide nem tudtam betenni 🙂
dande2
Ja, nem arra akartam utalni, hogy abban kellett volna, gondoltam h az volt, azért is írtam, hogy ilyenre jó dolog, ha valaki nem akar papírral meg számológéppel szórakozni.
9 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak hogy másnak ne kelljen, ha valaki közületek gondolkodna rajta, itt egy családi magán számítás

dande2
Excel jó barát tud lenni ilyen dolgokra 😊
Én még hozzácsaptam a sajátban az önerőt és a fizetendő illetéket is, mert azt sokan elfelejtik.
Lúdas Solymi
Excelben kèszült, abból másoltam át mert azt ide nem tudtam betenni 🙂
9 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 506
Csak hogy másnak ne kelljen, ha valaki közületek gondolkodna rajta, itt egy családi magán számítás

dande2
Excel jó barát tud lenni ilyen dolgokra 😊
Én még hozzácsaptam a sajátban az önerőt és a fizetendő illetéket is, mert azt sokan elfelejtik.
9 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Megvan az örök élet titka.
 telex.hu/techtud/2025/09/03/napi-egyetlen-percnyi-testmozgas-is-evekkel-hosszabbithatja-meg-az-eletunket

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Kotori öbölben a parti vendéglátóipari egységben fiatal csaj olyan kurvajo angollal vette fel a rendelést, hogy meg kellett kérdeznem, ezt meg hogy. Ja hát a North Carolinara járt politika tudományt hallgatni.
atapapa
Jött Bill papa és Montenegróba transzferelt 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak hogy másnak ne kelljen, ha valaki közületek gondolkodna rajta, itt egy családi magán számítás (nem, nem én csináltam 😀):

Hitel Futamidő Nettó fizetés Teljes visszafizetett összeg Havi részlet

17 000 000 10 330 000 19 812 992 164 153
23 500 000 15 330 000 29 326 203 162 287
29 500 000 20 330 000 39 380 110 163 606
34 500 000 25 330 000 49 195 471 163 603

20 000 000 10 390 000 23 289 179 193 121
20 000 000 15 280 000 24 975 539 138 166
20 000 000 20 230 000 26 735 285 110 920
20 000 000 25 200 000 28 567 279 94 842

25 000 000 10 490 000 29 082 823 241 402
25 000 000 15 350 000 31 190 774 172 645
25 000 000 20 280 000 33 390 456 138 649
25 000 000 25 240 000 35 680 449 118 553

30 000 000 10 580 000 34 846 868 289 682
30 000 000 15 420 000 37 376 409 207 174
30 000 000 20 340 000 40 016 027 166 379
30 000 000 25 290 000 42 764 018 142 263

35 000 000 10 600 000 40 640 513 337 963
35 000 000 15 490 000 43 591 643 241 704
35 000 000 20 390 000 46 671 198 194 109
35 000 000 25 340 000 49 877 188 165 974

40 000 000 10 650 000 46 434 157 386 243
40 000 000 15 560 000 49 806 878 276 233
40 000 000 20 450 000 53 326 369 221 839
40 000 000 25 380 000 56 990 358 189 685

45 000 000 10 730 000 52 227 802 434 523
45 000 000 15 600 000 56 022 113 310 762
45 000 000 20 500 000 59 981 541 249 569
45 000 000 25 430 000 64 103 527 213 395

50 000 000 10 810 000 58 021 447 482 804
50 000 000 15 600 000 62 237 348 345 291
50 000 000 20 560 000 66 636 712 277 299
50 000 000 25 480 000 71 216 697 237 106

Bocsi én elvileg elcsúsztattam az oszlopokat de mikor kiposztolom akkor persze nem úgy adja ki, remélem így is érthető.

Szerkesztette: dande2
9 hónapja
YoungZeeZee 9 845
Ja még valami ami eszembe jutott. Nem ismerik a laktózmentes dolgokat vagy csak mi fogtuk ki az ilyen helyeket. Mondjuk a boltokban se nagyon találtunk ilyet.
Matthew99
Ott nincsenek mérgezve a polgárok, így nem lesznek betegek.
szaba
amugy van mindenfele termek.
brez =nelkul,ez a feliratot kell keresni.

aldi,lidl 80%-ban ugyanaz a vilagon mindenhol.
mercatorban is vannak cumok.
9 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Kotori öbölben a parti vendéglátóipari egységben fiatal csaj olyan kurvajo angollal vette fel a rendelést, hogy meg kellett kérdeznem, ezt meg hogy. Ja hát a North Carolinara járt politika tudományt hallgatni.

9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 381 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/541578802_1541197037239747_755201308540257446_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=vbYf7FBLTtAQ7kNvwFfuXrO&_nc_oc=AdphDW24XjIgDo_KAuGIPzhVnF4om4e-EiA7NZqP8nb_Yjom0yb2ZHW1hDGdyYIBYZI&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=uUilzw3HUK9_7-OjEPEzoA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9zGbK1Voy2T5_k8WbaAhy2wlt86EcDLCiqKsHALyzkUQ&oe=6A4256DF
45.092 Aufrufe · 472 Reaktionen | EVA Air Boeing 777-200 freighter is bouncing on the runway while landing in Taipei. According to reports, this happened a few weeks ago, during Typhoon Podul. The aircraft made two go-arounds before. Noticeably, the reverse thrust deployed before touching the runway. 🎥 via OnDisasters https://x.com/OnDisasters?t=nsohWU4aghRVBSDmbd5MAw&s=09 | FlightMode
EVA Air Boeing 777-200 freighter is bouncing on the runway while landing in Taipei. According to reports, this happened a few weeks ago, during Typhoon Podul. The aircraft made two go-arounds before....


Az kemény, még a levegőben rátolta a reverzet 😮


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"