OFF topik
31 feliratkozó
9 hónapja
Ja még valami ami eszembe jutott. Nem ismerik a laktózmentes dolgokat vagy csak mi fogtuk ki az ilyen helyeket. Mondjuk a boltokban se nagyon találtunk ilyet.Ott nincsenek mérgezve a polgárok, így nem lesznek betegek.
Matthew99
9 hónapja
Ja még valami ami eszembe jutott. Nem ismerik a laktózmentes dolgokat vagy csak mi fogtuk ki az ilyen helyeket. Mondjuk a boltokban se nagyon találtunk ilyet.Egy kis helyzetjelentés Szlovéniáról. 4 napot voltunk a Bohinj-tó partján. Bohinj, Vogel, Bled, Vintgar szurdok, Postojna barlang volt a látnivaló. A 3 csillagos szállás ott is 3 csillagos. Bohinjba csak akkor érdemes foglalni, ha ott akarsz keveregni napokig, mert az autópályához át kell menni Bleden ahol mindig dugó van. A dugó egyébként az összes napunkon volt. Celje alatt utat és alagutat csinálnak ott oda-vissza álltunk. Ljubljanánál is sűrű a forgalom. Postojnában is rohadt sokan voltak. A cseppkő barlangba legjobb ha előre foglalsz, viszont ha nem akkor nem szabad hagyni magatokat és a pénztárossal kell alkudozni. Kint a srácok elküldtek minket, de szerencsére újra próbálkoztunk a pénztárnál és negyed óra múlva a vonaton ültünk. Instant megéri a benti látvány a pénzt, amit kérnek. Bled rohadt zsúfolt, kocsival nem javasolt. Mi vonattal mentünk és az csoda volt magyar szemmel. Elektromos vonat, tiszta, pontos, olcsó. Vintgard szurdokba is érdemes előre foglalni jegyet, de vigyázat, mert óriás szívás a dolog. Végigmész a kiépített szurdokon, ami csodás 1 óra alatt és ha felnézel ott fogsz visszasétálni közel dupla idő alatt. Nincs vissza transzfer, hanem felmászol a hegyre és ott keveredsz vissza gyerekkel, cuccal, mindennel. Kaja rendben volt, mi ahogy esik alapon keveredtünk be helyekre. Angolul mindenhol elboldogultunk és ugyan esős napok voltak de a programokon megúsztuk. Csodás ország, nyugodtan közlekednek, betartják a sebességet.en is irni akartam egy osszefoglalot, mert mi meg augusztus kozepen jartuk meg, ketten asszonnyal, elso kulon utazas miota gyerekunk szuletett, ez meg igy szulinapi ajandek volt es 10 eves hazassagi egymasnak.
Matthew99
szoval waze-t hasznaltam, olvastam az alagut felujitast, de nem hozott le (annak meg nem lattam ertelmet, hogy Zagrab fele keruljunk, es ott is fizessuk meg).
szoval odaut: koran reggel indultunk BP-rol igy szerencsere az M7 nem volt gaz, a vadallatok meg aludtak. Szlovenia is szep lassan csordagalat, az alagut nyilvan szivas volt, de ez van. aztan utana Ljubljana elkerulese utan Kranj mellett volt egy hatalmas baleset, ami miatt megint alltunk vagy fel orat. aztan rohadtul meglepodtem, hogy Blednel az utolso 4 km fel ora volt, nem hittem el. voltunk korabban COVID elotti decemberben es hatalmas nyugalom volt, ez felkeszuletlenul ert amugy.
Bledben volt szallas, 4 csillagos szalloda, (osszehasonlitva jobb volt mint Hevizen a magyar 4 csillag superior), kocsival nem is mozogtunk tobbet. elso nap rafting ott Blednel, ez ilyen konnyitett szakasz ott a kozelben, de nagyon elveztuk, a teljesen mas tajat-vizet mint Malta. aztan delutan elmentunk mi is a Vingard szurdokhoz, ami sztem jol meg van szervezve, hogy online kell jegyet venni, es van shuttle busz, ami odavisz es visszahoz Bledbe. nekem nagyon tetszett a vissza seta is, bar az asszony picit hosszunak talalta, valoban 😊
amugy mki nagyon kedves volt, ertettek az angolt, nagyon kis kellemes hely, lehet jovore mar harman v negyen megyunk vissza picit akar hosszabban is.
viszont a hazaut: waze lehozott az alagut elott, en meg lementem. barcsak ne tettem volna. nagyon szep kis ut volt a szloven hegyekben, de beszorultam egy szloven holgy moge, aki nem volt tul magabiztos a szerpentines utakon. nem idegesitett, direkt picit lemaradtam 3-4 auto tavolsagra, hogy ne stresszeljem. viszont mogottem egy honfitarsunk ugy gondolta, hogy o most Colin McRae lesz, es elkepeszto veszelyesen jott mogottem. volt olyan, hogy a szerpentin kanyarban konkretan at kellett menni a masik oldalra, hogy ne jojjon nekem. elozni nem tudott a keskeny ut miatt (nem eleg szeles ket teljes savnak, nincs is felfestve) meg a kanyarok miatt. aztan mikor vegul nagy nehezen megelozott akkor majdnem le is koccolta az autot a hegynek, meg a kereket le is ment az utrol. aztan az M7-n meg ugyanez hazafele. sok idiota magyar rendszamos, elozes kozben, mikor mellettem van a teherauto, villog. nem tudom mit vart, hogy atugratok a leallosavba? 😊 eleg szomoru a vezetesi kulturank sajnos.
csebi

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
9 hónapja
Egy kis helyzetjelentés Szlovéniáról. 4 napot voltunk a Bohinj-tó partján. Bohinj, Vogel, Bled, Vintgar szurdok, Postojna barlang volt a látnivaló. A 3 csillagos szállás ott is 3 csillagos. Bohinjba csak akkor érdemes foglalni, ha ott akarsz keveregni napokig, mert az autópályához át kell menni Bleden ahol mindig dugó van. A dugó egyébként az összes napunkon volt. Celje alatt utat és alagutat csinálnak ott oda-vissza álltunk. Ljubljanánál is sűrű a forgalom. Postojnában is rohadt sokan voltak. A cseppkő barlangba legjobb ha előre foglalsz, viszont ha nem akkor nem szabad hagyni magatokat és a pénztárossal kell alkudozni. Kint a srácok elküldtek minket, de szerencsére újra próbálkoztunk a pénztárnál és negyed óra múlva a vonaton ültünk. Instant megéri a benti látvány a pénzt, amit kérnek. Bled rohadt zsúfolt, kocsival nem javasolt. Mi vonattal mentünk és az csoda volt magyar szemmel. Elektromos vonat, tiszta, pontos, olcsó. Vintgard szurdokba is érdemes előre foglalni jegyet, de vigyázat, mert óriás szívás a dolog. Végigmész a kiépített szurdokon, ami csodás 1 óra alatt és ha felnézel ott fogsz visszasétálni közel dupla idő alatt. Nincs vissza transzfer, hanem felmászol a hegyre és ott keveredsz vissza gyerekkel, cuccal, mindennel. Kaja rendben volt, mi ahogy esik alapon keveredtünk be helyekre. Angolul mindenhol elboldogultunk és ugyan esős napok voltak de a programokon megúsztuk. Csodás ország, nyugodtan közlekednek, betartják a sebességet.en is irni akartam egy osszefoglalot, mert mi meg augusztus kozepen jartuk meg, ketten asszonnyal, elso kulon utazas miota gyerekunk szuletett, ez meg igy szulinapi ajandek volt es 10 eves hazassagi egymasnak.
Matthew99
szoval waze-t hasznaltam, olvastam az alagut felujitast, de nem hozott le (annak meg nem lattam ertelmet, hogy Zagrab fele keruljunk, es ott is fizessuk meg).
szoval odaut: koran reggel indultunk BP-rol igy szerencsere az M7 nem volt gaz, a vadallatok meg aludtak. Szlovenia is szep lassan csordagalat, az alagut nyilvan szivas volt, de ez van. aztan utana Ljubljana elkerulese utan Kranj mellett volt egy hatalmas baleset, ami miatt megint alltunk vagy fel orat. aztan rohadtul meglepodtem, hogy Blednel az utolso 4 km fel ora volt, nem hittem el. voltunk korabban COVID elotti decemberben es hatalmas nyugalom volt, ez felkeszuletlenul ert amugy.
Bledben volt szallas, 4 csillagos szalloda, (osszehasonlitva jobb volt mint Hevizen a magyar 4 csillag superior), kocsival nem is mozogtunk tobbet. elso nap rafting ott Blednel, ez ilyen konnyitett szakasz ott a kozelben, de nagyon elveztuk, a teljesen mas tajat-vizet mint Malta. aztan delutan elmentunk mi is a Vingard szurdokhoz, ami sztem jol meg van szervezve, hogy online kell jegyet venni, es van shuttle busz, ami odavisz es visszahoz Bledbe. nekem nagyon tetszett a vissza seta is, bar az asszony picit hosszunak talalta, valoban 😊
amugy mki nagyon kedves volt, ertettek az angolt, nagyon kis kellemes hely, lehet jovore mar harman v negyen megyunk vissza picit akar hosszabban is.
viszont a hazaut: waze lehozott az alagut elott, en meg lementem. barcsak ne tettem volna. nagyon szep kis ut volt a szloven hegyekben, de beszorultam egy szloven holgy moge, aki nem volt tul magabiztos a szerpentines utakon. nem idegesitett, direkt picit lemaradtam 3-4 auto tavolsagra, hogy ne stresszeljem. viszont mogottem egy honfitarsunk ugy gondolta, hogy o most Colin McRae lesz, es elkepeszto veszelyesen jott mogottem. volt olyan, hogy a szerpentin kanyarban konkretan at kellett menni a masik oldalra, hogy ne jojjon nekem. elozni nem tudott a keskeny ut miatt (nem eleg szeles ket teljes savnak, nincs is felfestve) meg a kanyarok miatt. aztan mikor vegul nagy nehezen megelozott akkor majdnem le is koccolta az autot a hegynek, meg a kereket le is ment az utrol. aztan az M7-n meg ugyanez hazafele. sok idiota magyar rendszamos, elozes kozben, mikor mellettem van a teherauto, villog. nem tudom mit vart, hogy atugratok a leallosavba? 😊 eleg szomoru a vezetesi kulturank sajnos.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
9 hónapja
Érdekes, nálunk a lányokról mondják ezt 😄😉Azt minden balfasz tud....😊-gólyatábor stb-első napok-Ezért kell fiút csinálni 😆
Minden lányos apuka csak egy imát rebeg ilyenkor:
Mi atyánk adddd, hogy ne kerüljön olyan mocskok kezébe a lányom amilyen az apja volt 20-30 éve.
Amen
ozibozi
warr_b
csi77

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
Azt minden balfasz tud....😊-gólyatábor stb-első napok-Ezért kell fiút csinálni 😆
Minden lányos apuka csak egy imát rebeg ilyenkor:
Mi atyánk adddd, hogy ne kerüljön olyan mocskok kezébe a lányom amilyen az apja volt 20-30 éve.
Amen
ozibozi
warr_b
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
9 hónapja
Erre azért jóval kisebb az esély 🙈őt is megdughatják 😊-gólyatábor stb-első napok-Ezért kell fiút csinálni 😆
Minden lányos apuka csak egy imát rebeg ilyenkor:
Mi atyánk adddd, hogy ne kerüljön olyan mocskok kezébe a lányom amilyen az apja volt 20-30 éve.
Amen
ozibozi
warr_b
NB2

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
őt is megdughatják 😊-gólyatábor stb-első napok-Ezért kell fiút csinálni 😆
Minden lányos apuka csak egy imát rebeg ilyenkor:
Mi atyánk adddd, hogy ne kerüljön olyan mocskok kezébe a lányom amilyen az apja volt 20-30 éve.
Amen
ozibozi
warr_b
9 hónapja
-gólyatábor stb-első napok-Ezért kell fiút csinálni 😆
Minden lányos apuka csak egy imát rebeg ilyenkor:
Mi atyánk adddd, hogy ne kerüljön olyan mocskok kezébe a lányom amilyen az apja volt 20-30 éve.
Amen
ozibozi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
-gólyatábor stb-első napok-Most akkor minden lanyos apuka mocsok vagy mit akarsz ezzel mondani?
Minden lányos apuka csak egy imát rebeg ilyenkor:
Mi atyánk adddd, hogy ne kerüljön olyan mocskok kezébe a lányom amilyen az apja volt 20-30 éve.
Amen
ozibozi
Persze, ertem en h a koztudatban a golyatabor egy nagy orgia, de azert ez megsem az Olimpia.
Vagy az se az?
9 hónapja
A Bibóba valóban nem, de az Eötvös Collegiumba elsősöket is felvesznek.nem lenne rossz megoldás... de szakkollégiumba nem kerül akárki, pláne nem elsős, ez meg tipikus nulladik heti gólyaprogramnak tűnik, minden egyes kibaszott évben. az elsősöknek a kollégium meg kint van a Dayka Gábor utcában, a Budaörsi út felett.A Móricznál nincs elte? Hiszen ott vannak a jogász és a bölcsész, ttk plusz minden más elit szakkollégiumok.Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
Assurbanapli
slowmotion
De ha a Budaörsit vagy a Nagytétényit nézzük, hát azokhoz a legközelebbi szórakozónegyed a Móricz környéke, onnan kifelé minden zárva van már korán este.
9 hónapja
nem lenne rossz megoldás... de szakkollégiumba nem kerül akárki, pláne nem elsős, ez meg tipikus nulladik heti gólyaprogramnak tűnik, minden egyes kibaszott évben. az elsősöknek a kollégium meg kint van a Dayka Gábor utcában, a Budaörsi út felett.A Móricznál nincs elte? Hiszen ott vannak a jogász és a bölcsész, ttk plusz minden más elit szakkollégiumok.Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
Assurbanapli
9 hónapja
A Móricznál nincs elte? Hiszen ott vannak a jogász és a bölcsész, ttk plusz minden más elit szakkollégiumok.Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
Szerkesztette: Assurbanapli
9 hónapja
a sajáttól fosson más? 😀Sajáttól nem fosok, ez civil tapasztalat.Ez szakmai tanács lenne egy vendéglátást belülről ismerő személytől? 😀Valami besameles ragu rosszul átsütött pizzán, egy-két sör szupportnak és már csak az ajtótól-ajtóig való tartogatást kell megoldani.Mindegyik elé? Mert van ott vagy 6+igen? akkor odaszarok a kollégium elé mindjártEzek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
slowmotion
zacknorb
gyeek
slowmotion
gyeek
9 hónapja
Sajáttól nem fosok, ez civil tapasztalat.Ez szakmai tanács lenne egy vendéglátást belülről ismerő személytől? 😀Valami besameles ragu rosszul átsütött pizzán, egy-két sör szupportnak és már csak az ajtótól-ajtóig való tartogatást kell megoldani.Mindegyik elé? Mert van ott vagy 6+igen? akkor odaszarok a kollégium elé mindjártEzek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
slowmotion
zacknorb
gyeek
slowmotion
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
9 hónapja
Ez szakmai tanács lenne egy vendéglátást belülről ismerő személytől? 😀Valami besameles ragu rosszul átsütött pizzán, egy-két sör szupportnak és már csak az ajtótól-ajtóig való tartogatást kell megoldani.Mindegyik elé? Mert van ott vagy 6+igen? akkor odaszarok a kollégium elé mindjártEzek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
slowmotion
zacknorb
gyeek
9 hónapja
Valami besameles ragu rosszul átsütött pizzán, egy-két sör szupportnak és már csak az ajtótól-ajtóig való tartogatást kell megoldani.Mindegyik elé? Mert van ott vagy 6+igen? akkor odaszarok a kollégium elé mindjártEzek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
slowmotion
zacknorb
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
9 hónapja
elmegyek a pad thaiba, és most nem két paprikás szószt kérek rá, hanem három paprikásat 😛Mindegyik elé? Mert van ott vagy 6+igen? akkor odaszarok a kollégium elé mindjártEzek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
slowmotion
zacknorb
9 hónapja
Mindegyik elé? Mert van ott vagy 6+igen? akkor odaszarok a kollégium elé mindjártEzek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
slowmotion
9 hónapja
igen? akkor odaszarok a kollégium elé mindjártEzek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
9 hónapja
Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
9 hónapja
Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.Imádom a szeptembert. Már megint itt a nulladik hét, meg a részeg gólyák és a hasonlóan nemszomjas instruktoraik. Vagy szenior, mittomén mi a fasz van az eltén.Ma valszeg gimis kolis beköltözés van, azok mennek ki.
Ráadásul úgy, hogy a környéken hat vagy hét darab műszakis kollégium van, és nulla darab eltés. Oké, a ttk itt van lent negyed órányira a Duna-parton. No de vasárnap este milyen programot szervez bárki is?
slowmotion
Meg egyetemi kolisok is úgy random, ha ott is ma van.
Emlékszem nekünk is gimiben mekkora buli volt a 08.31.
zacknorb
XI közepe, Móricz.
9 hónapja
Imádom a szeptembert. Már megint itt a nulladik hét, meg a részeg gólyák és a hasonlóan nemszomjas instruktoraik. Vagy szenior, mittomén mi a fasz van az eltén.Ma valszeg gimis kolis beköltözés van, azok mennek ki.
Ráadásul úgy, hogy a környéken hat vagy hét darab műszakis kollégium van, és nulla darab eltés. Oké, a ttk itt van lent negyed órányira a Duna-parton. No de vasárnap este milyen programot szervez bárki is?
slowmotion
Meg egyetemi kolisok is úgy random, ha ott is ma van.
Emlékszem nekünk is gimiben mekkora buli volt a 08.31.
9 hónapja
Imádom a szeptembert. Már megint itt a nulladik hét, meg a részeg gólyák és a hasonlóan nemszomjas instruktoraik. Vagy szenior, mittomén mi a fasz van az eltén.Ráadásul úgy, hogy a környéken hat vagy hét darab műszakis kollégium van, és nulla darab eltés. Oké, a ttk itt van lent negyed órányira a Duna-parton. No de vasárnap este milyen programot szervez bárki is?
9 hónapja
Welcome to our Canada Patches firm. Name patches, PVC patches, custom made rocker patches, morale patches, and many other custom patches are available from Canada Patches, a custom patch supplier. Collaborate with us to design a custom patch. Order right away.Koszi, rendeltem is.
nealkena