Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Két éve amikor Suhajda Szilárd eltűnt, nagy vita volt hogy mennyire volt felelőtlen kinti segítség nélkül nekivágni az Everestnek, Oxigén nélkül. Konkrétan nincs kimondva, de az ő halála nagyban hozzájárult hogy betiltják 2025 őszi szezontól a solo expedíciókat. Tudom hogy a pénz is szerepet játszik a döntésben, de itt most szerintem nem az a fő mozgatórugó.


Nomac
. a minap jutott eszembe az ember. Moralizáltam magamban megint. Ronnie Lott jutott eszembe róla. Ezek az emberek más kategória mint mi. Friss apaként a gyerekét sajnálom a leginkább.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 4 553 — balazs.t85@gmail.com
Két éve amikor Suhajda Szilárd eltűnt, nagy vita volt hogy mennyire volt felelőtlen kinti segítség nélkül nekivágni az Everestnek, Oxigén nélkül. Konkrétan nincs kimondva, de az ő halála nagyban hozzájárult hogy betiltják 2025 őszi szezontól a solo expedíciókat. Tudom hogy a pénz is szerepet játszik a döntésben, de itt most szerintem nem az a fő mozgatórugó.

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
ez az összeg egyébként hova kerül? egy az egyben megy a költségvetésbe?
törölt kristof
Nem útfelújításra költik, az tuti.
Mikey
dehogynem
csak nem ötven évre csinálja meg mint normális helyeken, csak ötre

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
gyeek
Végülis te nyertél:

 www.blikk.hu/aktualis/belfold/ikarus-faloda-pecs-burgeres-meghalt/hswyecz
Őszentsége Sobri Jóska
RIP

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
ez az összeg egyébként hova kerül? egy az egyben megy a költségvetésbe?
törölt kristof
Nem útfelújításra költik, az tuti.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
gyeek
Végülis te nyertél:

 www.blikk.hu/aktualis/belfold/ikarus-faloda-pecs-burgeres-meghalt/hswyecz
Őszentsége Sobri Jóska
Nemzeti gyásznap 2 in 1.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
gyeek
Végülis te nyertél:

 www.blikk.hu/aktualis/belfold/ikarus-faloda-pecs-burgeres-meghalt/hswyecz

több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
én abszolút a gyorshajtás ellen vagyok, úgyhogy nem a gyűlölködjünkbe teszem:
 telex.hu/belfold/2025/04/22/orfk-gyorshajtas

elég hatékonyan hajolt le ezért a 26 milliárd pluszért a rendőrség.

ez az összeg egyébként hova kerül? egy az egyben megy a költségvetésbe?
törölt kristof
Így van!
Amit bírságként fizetsz, azt a BM kasszába megy, a Fináncoké megy a PM kasszába.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
én abszolút a gyorshajtás ellen vagyok, úgyhogy nem a gyűlölködjünkbe teszem:
 telex.hu/belfold/2025/04/22/orfk-gyorshajtas

elég hatékonyan hajolt le ezért a 26 milliárd pluszért a rendőrség.

ez az összeg egyébként hova kerül? egy az egyben megy a költségvetésbe?

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
1 hete feljitt egy gyamugyes cikk itt vhol. aztan beleszaladtam osztrak gyamugyes cikkekbe ahol magyarok az "aldoztaok"
ha a fele igaz ott nem szaroznak. ertesites nelkul kiemelik a gyereket stb...elkepszto
de ha romlik a gyerek atlaga mar gyamugy.
haaz nem tudom

az osztrakok minden szempontbol iszonyat szabalyozott rendszerben elnek.teny dolgoznak is rendesen,ott nem talalkoztam olyannal h nem irnak vissza stb....
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Salgótarjánba megérkezett a Terminátor
zacknorb
Ez nem az igazi. Ő csak a
 www.youtube.com/watch?v=CcM5I_tyT0M

Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

Salgótarjánba megérkezett a Terminátor
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
S akkor mèg hol van a nyár?

 index.hu/belfold/2025/04/12/kozlekedes-m7-es-autopalya-fennakadas-baleset-torlodas-araszolas/

Èpp a hèten mentem le az M7-sen Nagykanizsára kora reggel,délben jöttem vissza, már megy a felújítás 10-20 kmkènt terelèssel több kmn keresztül. Így nem volt gond nem volt akkora forgalom, de ha ez májusba vagy nyáron is majd így lesz, akkor a horrora lehet felkészülni az M7-sen.
dande2
mar tavaly is voltak ilyen lezarasok, nekem az a bajom h nem tul regen epult ez a szakasz es maris felujitas meg korrekcio 😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
S akkor mèg hol van a nyár?

 index.hu/belfold/2025/04/12/kozlekedes-m7-es-autopalya-fennakadas-baleset-torlodas-araszolas/

Èpp a hèten mentem le az M7-sen Nagykanizsára kora reggel,délben jöttem vissza, már megy a felújítás 10-20 kmkènt terelèssel több kmn keresztül. Így nem volt gond nem volt akkora forgalom, de ha ez májusba vagy nyáron is majd így lesz, akkor a horrora lehet felkészülni az M7-sen.

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
és mennyivel jobb volt!
slowmotion
nem tudom, azért jó tudni hogy van egy szintje az emberi butaságnak
és ez alá nehéz menni, főleg hogy valaki ennyire "tanult"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Ki az az S Fruzsina? 😊 😛
Igor
az a buta picsa, aki a nyelve tövéig benne volt az előző áLamfő valagában, nem?
slowmotion
Biszku Béla bácsi csúnyán bealázta, és az általuk megvágott anyagot le is hozták, szóval van ott marha bőven, több is ezek szerint..
ozibozi
Mert Biszku ha komcsi is volt, vágott az agya 85 évesen is, Skrabski meg ostoba amióta a közéletben van*.
Őszentsége Sobri Jóska
* nem csak azóta
slowmotion
Valószínű, de azelőtt azt se tudtuk, hogy létezik.
Őszentsége Sobri Jóska
és mennyivel jobb volt!
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Könyörgöm, hagyjátok abba, tudom, hogy béna volt a Jurassic Parkos poén, már ezerszer megbántam, de két napja idézgettek folyamatosan 😀
somoskovig
nem értem mi a bajod 😊
Negritis, a vajda
Szerintem jó poén volt.
Mikey
mondjuk én sem értem 😊
NB2
kérdezzétek S Fruzsinát
bár ő se érti 😀
Negritis, a vajda
Ki az az S Fruzsina? 😊 😛
Igor
az a buta picsa, aki a nyelve tövéig benne volt az előző áLamfő valagában, nem?
slowmotion
Biszku Béla bácsi csúnyán bealázta, és az általuk megvágott anyagot le is hozták, szóval van ott marha bőven, több is ezek szerint..
ozibozi
Mert Biszku ha komcsi is volt, vágott az agya 85 évesen is, Skrabski meg ostoba amióta a közéletben van*.
Őszentsége Sobri Jóska
* nem csak azóta
slowmotion
Valószínű, de azelőtt azt se tudtuk, hogy létezik.

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Könyörgöm, hagyjátok abba, tudom, hogy béna volt a Jurassic Parkos poén, már ezerszer megbántam, de két napja idézgettek folyamatosan 😀
somoskovig
nem értem mi a bajod 😊
Negritis, a vajda
Szerintem jó poén volt.
Mikey
mondjuk én sem értem 😊
NB2
kérdezzétek S Fruzsinát
bár ő se érti 😀
Negritis, a vajda
Ki az az S Fruzsina? 😊 😛
Igor
az a buta picsa, aki a nyelve tövéig benne volt az előző áLamfő valagában, nem?
slowmotion
Biszku Béla bácsi csúnyán bealázta, és az általuk megvágott anyagot le is hozták, szóval van ott marha bőven, több is ezek szerint..
ozibozi
Mert Biszku ha komcsi is volt, vágott az agya 85 évesen is, Skrabski meg ostoba amióta a közéletben van*.
Őszentsége Sobri Jóska
* nem csak azóta
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Könyörgöm, hagyjátok abba, tudom, hogy béna volt a Jurassic Parkos poén, már ezerszer megbántam, de két napja idézgettek folyamatosan 😀
somoskovig
nem értem mi a bajod 😊
Negritis, a vajda
Szerintem jó poén volt.
Mikey
mondjuk én sem értem 😊
NB2
kérdezzétek S Fruzsinát
bár ő se érti 😀
Negritis, a vajda
Ki az az S Fruzsina? 😊 😛
Igor
az a buta picsa, aki a nyelve tövéig benne volt az előző áLamfő valagában, nem?
slowmotion
Biszku Béla bácsi csúnyán bealázta, és az általuk megvágott anyagot le is hozták, szóval van ott marha bőven, több is ezek szerint..
ozibozi
Mert Biszku ha komcsi is volt, vágott az agya 85 évesen is, Skrabski meg ostoba amióta a közéletben van.

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Könyörgöm, hagyjátok abba, tudom, hogy béna volt a Jurassic Parkos poén, már ezerszer megbántam, de két napja idézgettek folyamatosan 😀
somoskovig
nem értem mi a bajod 😊
Negritis, a vajda
Szerintem jó poén volt.
Mikey
mondjuk én sem értem 😊
NB2
kérdezzétek S Fruzsinát
bár ő se érti 😀
Negritis, a vajda
Ki az az S Fruzsina? 😊 😛
Igor
az a buta picsa, aki a nyelve tövéig benne volt az előző áLamfő valagában, nem?
slowmotion
Biszku Béla bácsi csúnyán bealázta, és az általuk megvágott anyagot le is hozták, szóval van ott marha bőven, több is ezek szerint..
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Az újjáélesztett lényekben simán lehetnek olyan kórokozók, amiket nem ismerünk. Akár genomszinten megmaradt mintákban is.
Sobrit nem értem: szarik attól, hogy a permafrosztot megfúrják és kiszabadul egy ellenállhatatlan vírus a Földön, de attól nem, hogy a permafroszt alól kiszedett kőzetmintából nyert állati szövetek/csontok/fosszíliák majd nem tartalmaznak ilyet.
Willie Parker
Hogy lennének?!
Nem egy 20ezer éves tetembe lehelnek életet, hanem belematatnak dns-ekbe, génszerkesztenek.
Itt elég jól leírják mi történik.

 telex.hu/techtud/2025/04/08/a-tronok-harcabol-is-ismert-tizezer-eve-kihalt-oriasfarkast-klonoztak-texasban

"Az óriásfarkas „feltámasztásához” vérsejteket vettek egy szürkefarkastól, az óriásfarkas legközelebbi, ma élő rokonától, és ezeket a sejteket különböző pontokon genetikailag módosították. A cég a szürke farkas 14 génjét módosította 20 helyen, hogy külalakra jobban hasonlítson a kihalt óriás farkasra. Az így kapott örökítőanyagot hozzáadták egy kutyából származó petesejthez, majd az így létrejött embriókat állatokba ültették be. A génszerkesztés során az óriásfarkas fajspecifikus jellemzőire – a nagy termetre, a vastag, világos színű bundára és az izmos állkapocsra – fordítottak kiemelt figyelmet."
Őszentsége Sobri Jóska
Erről lemaradtam, de akkor ez valójában nem egy kihalt faj egyedének újraélesztése, hanem egy létező fajból történt génmódosítás.
Willie Parker
Ahogy ezt a legelső kommentben is írtam, amiben még
somoskovig
is benne volt.

Klónozás.

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Az újjáélesztett lényekben simán lehetnek olyan kórokozók, amiket nem ismerünk. Akár genomszinten megmaradt mintákban is.
Sobrit nem értem: szarik attól, hogy a permafrosztot megfúrják és kiszabadul egy ellenállhatatlan vírus a Földön, de attól nem, hogy a permafroszt alól kiszedett kőzetmintából nyert állati szövetek/csontok/fosszíliák majd nem tartalmaznak ilyet.
Willie Parker
Hogy lennének?!
Nem egy 20ezer éves tetembe lehelnek életet, hanem belematatnak dns-ekbe, génszerkesztenek.
Itt elég jól leírják mi történik.

 telex.hu/techtud/2025/04/08/a-tronok-harcabol-is-ismert-tizezer-eve-kihalt-oriasfarkast-klonoztak-texasban

"Az óriásfarkas „feltámasztásához” vérsejteket vettek egy szürkefarkastól, az óriásfarkas legközelebbi, ma élő rokonától, és ezeket a sejteket különböző pontokon genetikailag módosították. A cég a szürke farkas 14 génjét módosította 20 helyen, hogy külalakra jobban hasonlítson a kihalt óriás farkasra. Az így kapott örökítőanyagot hozzáadták egy kutyából származó petesejthez, majd az így létrejött embriókat állatokba ültették be. A génszerkesztés során az óriásfarkas fajspecifikus jellemzőire – a nagy termetre, a vastag, világos színű bundára és az izmos állkapocsra – fordítottak kiemelt figyelmet."
Őszentsége Sobri Jóska
Erről lemaradtam, de akkor ez valójában nem egy kihalt faj egyedének újraélesztése, hanem egy létező fajból történt génmódosítás.
Willie Parker
Igen, semmi köze az újraélesztéshez, a meglévőt módosították úgy hogy a kihaltra hasonlítson.
Csak a szenzációhajhász média félremagyarázta.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Az újjáélesztett lényekben simán lehetnek olyan kórokozók, amiket nem ismerünk. Akár genomszinten megmaradt mintákban is.
Sobrit nem értem: szarik attól, hogy a permafrosztot megfúrják és kiszabadul egy ellenállhatatlan vírus a Földön, de attól nem, hogy a permafroszt alól kiszedett kőzetmintából nyert állati szövetek/csontok/fosszíliák majd nem tartalmaznak ilyet.
Willie Parker
Hogy lennének?!
Nem egy 20ezer éves tetembe lehelnek életet, hanem belematatnak dns-ekbe, génszerkesztenek.
Itt elég jól leírják mi történik.

 telex.hu/techtud/2025/04/08/a-tronok-harcabol-is-ismert-tizezer-eve-kihalt-oriasfarkast-klonoztak-texasban

"Az óriásfarkas „feltámasztásához” vérsejteket vettek egy szürkefarkastól, az óriásfarkas legközelebbi, ma élő rokonától, és ezeket a sejteket különböző pontokon genetikailag módosították. A cég a szürke farkas 14 génjét módosította 20 helyen, hogy külalakra jobban hasonlítson a kihalt óriás farkasra. Az így kapott örökítőanyagot hozzáadták egy kutyából származó petesejthez, majd az így létrejött embriókat állatokba ültették be. A génszerkesztés során az óriásfarkas fajspecifikus jellemzőire – a nagy termetre, a vastag, világos színű bundára és az izmos állkapocsra – fordítottak kiemelt figyelmet."
Őszentsége Sobri Jóska
Erről lemaradtam, de akkor ez valójában nem egy kihalt faj egyedének újraélesztése, hanem egy létező fajból történt génmódosítás.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Könyörgöm, hagyjátok abba, tudom, hogy béna volt a Jurassic Parkos poén, már ezerszer megbántam, de két napja idézgettek folyamatosan 😀
somoskovig
nem értem mi a bajod 😊
Negritis, a vajda
Szerintem jó poén volt.
Mikey
mondjuk én sem értem 😊
NB2
kérdezzétek S Fruzsinát
bár ő se érti 😀
Negritis, a vajda
Ki az az S Fruzsina? 😊 😛
Igor
az a buta picsa, aki a nyelve tövéig benne volt az előző áLamfő valagában, nem?
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Az újjáélesztett lényekben simán lehetnek olyan kórokozók, amiket nem ismerünk. Akár genomszinten megmaradt mintákban is.
Sobrit nem értem: szarik attól, hogy a permafrosztot megfúrják és kiszabadul egy ellenállhatatlan vírus a Földön, de attól nem, hogy a permafroszt alól kiszedett kőzetmintából nyert állati szövetek/csontok/fosszíliák majd nem tartalmaznak ilyet.
Willie Parker
Hogy lennének?!
Nem egy 20ezer éves tetembe lehelnek életet, hanem belematatnak dns-ekbe, génszerkesztenek.
Itt elég jól leírják mi történik.

 telex.hu/techtud/2025/04/08/a-tronok-harcabol-is-ismert-tizezer-eve-kihalt-oriasfarkast-klonoztak-texasban

"Az óriásfarkas „feltámasztásához” vérsejteket vettek egy szürkefarkastól, az óriásfarkas legközelebbi, ma élő rokonától, és ezeket a sejteket különböző pontokon genetikailag módosították. A cég a szürke farkas 14 génjét módosította 20 helyen, hogy külalakra jobban hasonlítson a kihalt óriás farkasra. Az így kapott örökítőanyagot hozzáadták egy kutyából származó petesejthez, majd az így létrejött embriókat állatokba ültették be. A génszerkesztés során az óriásfarkas fajspecifikus jellemzőire – a nagy termetre, a vastag, világos színű bundára és az izmos állkapocsra – fordítottak kiemelt figyelmet."