Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Végtelenül szomorú vagyok, Outdoor Boys abbahagyja a videók feltöltését YT-ra. 😕
Nomac
Nézz Erik Grankvistet! Más, de jobb szerintem. Ha inkább a túrázós-menedékes dolog a fontos akkor Asbjorn Olsen-Berg Bushcraft. Egyik se beszél a videókban.
gyeek
Köszi az ajánlást, megnézem őket. Nekem Luke nagyon a szívemhez nőt, nem csak a videók, valahogy nekem ez a "tökéletes" családkép amit náluk láttam.
Nomac
Rendes fickó meg leleményes, de egy idő után nekem túlságosan amerikai lett (kaják, felszerelés), meg a videók is picit click-baitesedtek. A másfél éves fiam viszont teljesen rátapadt a tévére a huszonpár éves svéd gyerek (18 évesen kezdte építeni az otthonát) láttán ahogy fát vág, hántol, stb. Nagyon vicces mennyire megnyugtató nézni valaki más kemény munkáját.
gyeek
Én egyébként pont azokat szeretem, akik "némák". Halljam a természet hangjait, a fejsze csattogását és én meg is vagyok. Pont emiatt Asbjorn az egyik kedvencem.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Végtelenül szomorú vagyok, Outdoor Boys abbahagyja a videók feltöltését YT-ra. 😕
Nomac
Nézz Erik Grankvistet! Más, de jobb szerintem. Ha inkább a túrázós-menedékes dolog a fontos akkor Asbjorn Olsen-Berg Bushcraft. Egyik se beszél a videókban.
gyeek
Köszi az ajánlást, megnézem őket. Nekem Luke nagyon a szívemhez nőt, nem csak a videók, valahogy nekem ez a "tökéletes" családkép amit náluk láttam.
Nomac
Rendes fickó meg leleményes, de egy idő után nekem túlságosan amerikai lett (kaják, felszerelés), meg a videók is picit click-baitesedtek. A másfél éves fiam viszont teljesen rátapadt a tévére a huszonpár éves svéd gyerek (18 évesen kezdte építeni az otthonát) láttán ahogy fát vág, hántol, stb. Nagyon vicces mennyire megnyugtató nézni valaki más kemény munkáját.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 4 553 — balazs.t85@gmail.com
Végtelenül szomorú vagyok, Outdoor Boys abbahagyja a videók feltöltését YT-ra. 😕
Nomac
Nézz Erik Grankvistet! Más, de jobb szerintem. Ha inkább a túrázós-menedékes dolog a fontos akkor Asbjorn Olsen-Berg Bushcraft. Egyik se beszél a videókban.
gyeek
Köszi az ajánlást, megnézem őket. Nekem Luke nagyon a szívemhez nőt, nem csak a videók, valahogy nekem ez a "tökéletes" családkép amit náluk láttam.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Végtelenül szomorú vagyok, Outdoor Boys abbahagyja a videók feltöltését YT-ra. 😕
Nomac
Nézz Erik Grankvistet! Más, de jobb szerintem. Ha inkább a túrázós-menedékes dolog a fontos akkor Asbjorn Olsen-Berg Bushcraft. Egyik se beszél a videókban.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 4 553 — balazs.t85@gmail.com
Végtelenül szomorú vagyok, Outdoor Boys abbahagyja a videók feltöltését YT-ra. 😕
több mint 1 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Mèlysègesen mèly a múltnak kútja 😛

 telex.hu/komplex/2025/05/17/sir-lancelot-szent-laszlo-arpad-haz-magyarorszag-stephen-pow-tortenelem
dande2
Innen már csak pár évszázad és jöhet a Jézus is magyar volt elmélet, szóval igazából már onnan ered a magyar keresztény kultúra...
FLZOLI
Buddha es Maradona is magyar volt.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mèlysègesen mèly a múltnak kútja 😛

 telex.hu/komplex/2025/05/17/sir-lancelot-szent-laszlo-arpad-haz-magyarorszag-stephen-pow-tortenelem
dande2
Innen már csak pár évszázad és jöhet a Jézus is magyar volt elmélet, szóval igazából már onnan ered a magyar keresztény kultúra...
FLZOLI
Az egy létező elmélet, csak szólok.
szaba
Nyilván ezért írtam. Amúgy a NER mainstreambe nincs beemelve, de gondolom csak idő kérdése.

több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Mèlysègesen mèly a múltnak kútja 😛

 telex.hu/komplex/2025/05/17/sir-lancelot-szent-laszlo-arpad-haz-magyarorszag-stephen-pow-tortenelem
dande2
Innen már csak pár évszázad és jöhet a Jézus is magyar volt elmélet, szóval igazából már onnan ered a magyar keresztény kultúra...
FLZOLI
Az egy létező elmélet, csak szólok.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mèlysègesen mèly a múltnak kútja 😛

 telex.hu/komplex/2025/05/17/sir-lancelot-szent-laszlo-arpad-haz-magyarorszag-stephen-pow-tortenelem
dande2
Innen már csak pár évszázad és jöhet a Jézus is magyar volt elmélet, szóval igazából már onnan ered a magyar keresztény kultúra...

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mèlysègesen mèly a múltnak kútja 😛

 telex.hu/komplex/2025/05/17/sir-lancelot-szent-laszlo-arpad-haz-magyarorszag-stephen-pow-tortenelem
több mint 1 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Rebecca Baack elmondta, hogy „a szálloda nagyszerű munkát végzett, mivel mintegy 100 részeg turistát kellett bent tartani, ami nem kis feladat volt″.

Azért ez kemény feladat volt. 😊

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/493534801_666743136137701_8591244822177217556_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=G3rptryDh6EQ7kNvwGs9q5D&_nc_oc=AdpKyc-qA2ewxSvfyzeKJLwWlO3stcCWvijDuPueni1GA3oPqXXMbgpWw1GgUVKmCrE&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=fZviXZ431K1wmbuy7fadHw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_DbmnN7mO8NP4eBXZ9skEApXZoAg4XSeyHvPNZf2pCHw&oe=6A4086BD
13 Mio. Aufrufe · 112.451 Reaktionen | A man barely escaped a polar bear after he dropped his gun and jumped on a snowmobile in an Arctic town. Video taken from a hotel in Pyramiden, a town on the Norwegian archipelago of Svalbard, shows the man trying to run away before the large animal almost catches up. According to local tourism agency, polar bears are known to populate the region and it warned the bears attack “quickly, without warning." | CBS News
A man barely escaped a polar bear after he dropped his gun and jumped on a snowmobile in an Arctic town. Video taken from a hotel in Pyramiden, a town on the Norwegian archipelago of Svalbard,...


Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Megjött az idei első szupercella.
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Az asszony volt egy pár éve a legjobb pizzaszakács a környéken.
Amikor COVID volt,még nem ismertük egymást,de akkor ő a munkahelyén tarolt a pizzával.Iszonyatos forgalom volt rá,bitang jól csinálta.Nem ez volt a fő szempont - bármily' hihetetlen is vendéglátósként - de ő lett a párom. Ma este pizza a vacsora.Mintha valami komoly helyre mentem volna....
Jelentéktelen dolog,de Imádok élni.
Foresz
Én is elkezdtem itthon sütögetni az elmúlt 1-2 évben. Tök jól lehet vele fejlődni és új dolgokat kipróbálni. Ráadásul nem is bonyolult igazából a dolog. Elég kis efforttal nyomom, de kb mindenki azt mondja, hogy egy átlag pizzázót simán lenyom a tészta.

És ha úgy döntök, hogy komolyabban veszem, akkor még nagyon durván sokat lehet rajta javítani. Jobb liszt, jobb kemence, jobb dagasztó etc.

Amúgy ha valakit érdekel, nézzen meg 1-2 Pluhár László pizza videót youtubeon.

több mint 1 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Lehet a böngészőben kell valami beállítást átváltani, de lehet szimplán valami szoftver hiba v. kompatibilitási probléma.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Nekem is ezt írta ki Chrome alatt, majd kipróbáltam Firefox-al, ott meg simám ment minden videó.
danyly
Nekem meg azaz, hogy Chrome-on működik mindig jól, TV-n szokott lassú lenni, meg egyszer ki is fagyott.
zacknorb
Én alapból duckot használok, eddig jól ment azzal, tegnapig. Most meg edge-en bejött egyből, miután danyl írt.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nekem is ezt írta ki Chrome alatt, majd kipróbáltam Firefox-al, ott meg simám ment minden videó.
danyly
Nekem meg azaz, hogy Chrome-on működik mindig jól, TV-n szokott lassú lenni, meg egyszer ki is fagyott.
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Net4+ streaming másnál is halott?
szaba
Én tegnap este is azon néztem a NASCARt, most is pöpec a Superbike
zacknorb
Nekem továbbra is “error during license server request” jön be, bármit indítanék.
szaba
Próbáld más böngészővel.
Nekem is ezt írta ki Chrome alatt, majd kipróbáltam Firefox-al, ott meg simám ment minden videó.

Annó írtam a Network4-nek, de fingjuk se volt. Saját magam oldottam meg. 😊
danyly
Köszi, ez segített
több mint 1 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Net4+ streaming másnál is halott?
szaba
Én tegnap este is azon néztem a NASCARt, most is pöpec a Superbike
zacknorb
Nekem továbbra is “error during license server request” jön be, bármit indítanék.
szaba
Net4+ streaming másnál is halott?
szaba
Én tegnap este is azon néztem a NASCARt, most is pöpec a Superbike
zacknorb
Nekem továbbra is “error during license server request” jön be, bármit indítanék.
szaba
Próbáld más böngészővel.
Nekem is ezt írta ki Chrome alatt, majd kipróbáltam Firefox-al, ott meg simám ment minden videó.

Annó írtam a Network4-nek, de fingjuk se volt. Saját magam oldottam meg. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Net4+ streaming másnál is halott?
szaba
Én tegnap este is azon néztem a NASCARt, most is pöpec a Superbike
zacknorb
Nekem továbbra is “error during license server request” jön be, bármit indítanék.
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Én az eü mellett a botrányos úthálózatot is a Fidesz számlájára írom, néha átadnak egy utat, azzal villognak, de az alsóbbrendűek utak állapota botrányos!
NB2
Tegnap átgurultunk Krakkóba, a szlovákiai utak, ha nem is tükörsimák, de ég és föld a hazaiak hoz képest.
Dzsokijuing
Az összes szomszédos veri a jó magyar utakat sajnos.
gyeek
Inkább a gyűlölködjünkbe kellene mert megint kiverte a biztosítékot nálam.
4-es Fegyvernek és Kenderes között.
Út típusa "Elsőrendű főút", de az állapota...
40-es és 60-as táblák váltogatják egymást.
Mivel az m4 új szakaszát a választásokig átadják ez a szakasz sosem lesz megcsinálva már.
(persze nekem sem lesz többé dolgom arra, de förtelmes az egész)

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Net4+ streaming másnál is halott?
szaba
Én tegnap este is azon néztem a NASCARt, most is pöpec a Superbike
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Net4+ streaming másnál is halott?

Szerkesztette: szaba
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Én az eü mellett a botrányos úthálózatot is a Fidesz számlájára írom, néha átadnak egy utat, azzal villognak, de az alsóbbrendűek utak állapota botrányos!
NB2
Tegnap átgurultunk Krakkóba, a szlovákiai utak, ha nem is tükörsimák, de ég és föld a hazaiak hoz képest.
Dzsokijuing
Az összes szomszédos veri a jó magyar utakat sajnos.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Az asszony volt egy pár éve a legjobb pizzaszakács a környéken.
Amikor COVID volt,még nem ismertük egymást,de akkor ő a munkahelyén tarolt a pizzával.Iszonyatos forgalom volt rá,bitang jól csinálta.Nem ez volt a fő szempont - bármily' hihetetlen is vendéglátósként - de ő lett a párom. Ma este pizza a vacsora.Mintha valami komoly helyre mentem volna....
Jelentéktelen dolog,de Imádok élni.
Foresz
gratulálok, és tök jó olvasni!
de ilyennek a helye a make love-ban van😊
több mint 1 éve
Foresz Denver Broncos 956 — Broncos
Az asszony volt egy pár éve a legjobb pizzaszakács a környéken.
Amikor COVID volt,még nem ismertük egymást,de akkor ő a munkahelyén tarolt a pizzával.Iszonyatos forgalom volt rá,bitang jól csinálta.Nem ez volt a fő szempont - bármily' hihetetlen is vendéglátósként - de ő lett a párom. Ma este pizza a vacsora.Mintha valami komoly helyre mentem volna....
Jelentéktelen dolog,de Imádok élni.

Szerkesztette: Foresz