Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Hasi puffadás ellen kinek milyen csodaszer segített?
Egészségesen étkezem, legalábbis a YAZIO szerint és hetente 3x 2 órát edzek.. de sokszor úgy nézek ki, mint egy hordó.
JC6 (Mr. Miele)
egyéb szart eszel az edzéshez? mer először azt hagy el...
csakamiele!
sutianap
Az ilyen protein nevezetu fuvatoporokat tegye le, az eletveszely.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Hasi puffadás ellen kinek milyen csodaszer segített?
Egészségesen étkezem, legalábbis a YAZIO szerint és hetente 3x 2 órát edzek.. de sokszor úgy nézek ki, mint egy hordó.
JC6 (Mr. Miele)
espumisan, vagy valami emésztési rendellenességed van - nézd meg mire puffadsz föl!
zsírosra, káposztára- akkor epe - cholagol, mentol, rowachol
kenyérre - akkor glutén - mész tolerancia vizsgálatra
húsosabb, nehezebb kajákra - akkor enzim hiány . dipankrin

egyéb szart eszel az edzéshez? mer először azt hagy el...
csakamiele!
sutianap
nemtudom, nekem a dipankrin kb szart nem ér. cukorka. a cholagol jó epére, azt adom, illetve ha kell akkor espumisanból 4-5 bogyesz és akkor gól.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
A cholagolt mintha kivonták a forgalomból pár éve
—pedig hatásos volt
ozibozi
termékhiány, csak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
A cholagolt mintha kivonták a forgalomból pár éve
—pedig hatásos volt
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Hasi puffadás ellen kinek milyen csodaszer segített?
Egészségesen étkezem, legalábbis a YAZIO szerint és hetente 3x 2 órát edzek.. de sokszor úgy nézek ki, mint egy hordó.
JC6 (Mr. Miele)
espumisan, vagy valami emésztési rendellenességed van - nézd meg mire puffadsz föl!
zsírosra, káposztára- akkor epe - cholagol, mentol, rowachol
kenyérre - akkor glutén - mész tolerancia vizsgálatra
húsosabb, nehezebb kajákra - akkor enzim hiány . dipankrin

egyéb szart eszel az edzéshez? mer először azt hagy el...
csakamiele!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy laktóz/tejfehérje érzékenység is lehet.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
kijo New Orleans Saints 580
Hasi puffadás ellen kinek milyen csodaszer segített?
Egészségesen étkezem, legalábbis a YAZIO szerint és hetente 3x 2 órát edzek.. de sokszor úgy nézek ki, mint egy hordó.
JC6 (Mr. Miele)
Sok rost és zöldség, kisebb adagok többször
r.baggio
Hasi UH és valószínűleg megtudod mi a probléma (ha nem akkor az össze többi vizsgálat). Szerintem ennyit érdemes rászánni.
Nekem a "csodaszer" az iberogast lett. Tüneti kezelésre jó és használt is.
Nekem ugyan ez volt as tünet: kis mennyiségű kajától is durva puffadás.
Az UH után kiderült, hogy epekő így lépni kellett tovább.

Szerkesztette: kijo
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Szénsavas cuccok is lehet gond

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Hasi puffadás ellen kinek milyen csodaszer segített?
Egészségesen étkezem, legalábbis a YAZIO szerint és hetente 3x 2 órát edzek.. de sokszor úgy nézek ki, mint egy hordó.
JC6 (Mr. Miele)
A puffadás máj problémára is utalhat.
Matthew99
vagy esetleg "fal" és sok levegő megy a gyomorba
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Hasi puffadás ellen kinek milyen csodaszer segített?
Egészségesen étkezem, legalábbis a YAZIO szerint és hetente 3x 2 órát edzek.. de sokszor úgy nézek ki, mint egy hordó.
JC6 (Mr. Miele)
A puffadás máj problémára is utalhat.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Hasi puffadás ellen kinek milyen csodaszer segített?
Egészségesen étkezem, legalábbis a YAZIO szerint és hetente 3x 2 órát edzek.. de sokszor úgy nézek ki, mint egy hordó.
JC6 (Mr. Miele)
Glutén intolerancia tesztet is vedd fontolóra.
több mint 1 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
Hasi puffadás ellen kinek milyen csodaszer segített?
Egészségesen étkezem, legalábbis a YAZIO szerint és hetente 3x 2 órát edzek.. de sokszor úgy nézek ki, mint egy hordó.
JC6 (Mr. Miele)
Sok rost és zöldség, kisebb adagok többször


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hasi puffadás ellen kinek milyen csodaszer segített?
Egészségesen étkezem, legalábbis a YAZIO szerint és hetente 3x 2 órát edzek.. de sokszor úgy nézek ki, mint egy hordó.
JC6 (Mr. Miele)
Miele.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Hasi puffadás ellen kinek milyen csodaszer segített?
Egészségesen étkezem, legalábbis a YAZIO szerint és hetente 3x 2 órát edzek.. de sokszor úgy nézek ki, mint egy hordó.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
People who have been at Diddy’s party
1. Jay-Z
2. Beyoncé
3. Leonardo DiCaprio
4. Jennifer Lopez
5. Ashton Kutcher
6. Demi Moore
7. Paris Hilton
8. Mariah Carey
9. Kim Kardashian
10. Kanye West
11. Rihanna
12. Drake
13. Nicki Minaj
14. Pharrell Williams
15. Usher
16. Alicia Keys
17. Justin Timberlake
18. Chris Brown
19. Kevin Hart
20. CardiB
21. Lil Wayne
22. Snoop Dogg
23. Miley Cyrus
24. Travis Scott
25. Zendaya
26. Serena Williams
27. John Legend
28. Jada Pinkett Smith
29. Common
30. The Rock
ozibozi
Ez miért bukkan fel idönként? Van valami fejlemény az ügyben?
Jan
Ezek közül még nem fenyegetett perrel senki ha nyilvánosan is megjelenik.
Nem minden partin és annak nem minden órájában használták a babakrémeket sem a popsi törlőt, így ez max kellemetlen, de semmi extra, hogy ott /is/voltak.
Volt idő amikor az volt a ciki, ha nem voltál ott az általa adott partikon.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Ez miért bukkan fel idönként? Van valami fejlemény az ügyben?
Jan
mer megint megy a hiszti az Epstein akták körül, így ez ideális "kontra"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
People who have been at Diddy’s party
1. Jay-Z
2. Beyoncé
3. Leonardo DiCaprio
4. Jennifer Lopez
5. Ashton Kutcher
6. Demi Moore
7. Paris Hilton
8. Mariah Carey
9. Kim Kardashian
10. Kanye West
11. Rihanna
12. Drake
13. Nicki Minaj
14. Pharrell Williams
15. Usher
16. Alicia Keys
17. Justin Timberlake
18. Chris Brown
19. Kevin Hart
20. CardiB
21. Lil Wayne
22. Snoop Dogg
23. Miley Cyrus
24. Travis Scott
25. Zendaya
26. Serena Williams
27. John Legend
28. Jada Pinkett Smith
29. Common
30. The Rock
ozibozi
Ez miért bukkan fel idönként? Van valami fejlemény az ügyben?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
és mindenki tudott a viselt dolgairól?
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
People who have been at Diddy’s party
1. Jay-Z
2. Beyoncé
3. Leonardo DiCaprio
4. Jennifer Lopez
5. Ashton Kutcher
6. Demi Moore
7. Paris Hilton
8. Mariah Carey
9. Kim Kardashian
10. Kanye West
11. Rihanna
12. Drake
13. Nicki Minaj
14. Pharrell Williams
15. Usher
16. Alicia Keys
17. Justin Timberlake
18. Chris Brown
19. Kevin Hart
20. CardiB
21. Lil Wayne
22. Snoop Dogg
23. Miley Cyrus
24. Travis Scott
25. Zendaya
26. Serena Williams
27. John Legend
28. Jada Pinkett Smith
29. Common
30. The Rock
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.vg.hu/vilaggazdasag-magyar-gazdasag/2025/05/hasznaltauto-telep-kereskedes-atalakulas


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
Fogy a pínz

 m.hvg.hu/gazdasag/20250530_Budapesti-Nagybani-Piac-NAV-kommandosok-akcio-letartoztatasok-inkasszo


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Ki beszélt csak zöldséges étrendről? Ilyet én biztos nem írtam, pláne hogy ha nem eszek egy napig húst már minden bajom van, (bár a 18-6-os IF étrendem miatt egyre jobban bírom ha úgy alakul, akár azt is ha egy ablakot kihagyok, és aznap nem eszek semmit). Hozzáteszem irodában dolgozom, megtehetem, fizikai munka mellett nyilván más lenne a leányzó fekvése.
A napi minimum fél kiló nyers gyümölcs/zöldségről beszéltem, amit dr. Schwab szokott emlegetni, szerintem az azért valamennyire tartható egy átlagembernek (kb. két alma meg egy répa.) Nyilván sokgyerekes családnál para lehet, de az a tapasztalatom, hogy ezeknél a családoknál a napi egy doboz cigire valahogy mindig van lóvé. Arról meg nem is beszélek, hogy a tapasztalataim alapján az általános iskolás túlsúlyos gyerekek igen nagy része a zöldségek háromnegyedét "nem szereti", szóval van még miért dolgozniuk a dr. Schwab féléknek.
Amúgy sem a karfiolra, a brokkolira vagy a cukkinire gondoltam, dr. Schwab is a nyers fogyasztást ajánlja állandóan, annak az illetőnek meg gratulálok aki a brokkolit meg a cukkinit magában eszi 😀. Ha akarok 2 kiló hagyma, 2 kiló alma, plusz két kiló répából olyan salátát csinálok, hogy egy hétre megvan a vacsorám, az kb. 2500 ft lenne a pennyből egy hétre, de nyilván én urizálok és rakok bele retket és paprikát is. (A munkán kívül semmi másra nincs allergiám, így nálam ez nem játszik).
És tudom hogy vannak sokan akiknek ez sok pénzben, de sokuknak közben ott a chips a hell meg a cigi a kezükben.

Azt is tudom hogy nem mindenki vidéki akinek van kertje, de az is érdekes amikor a 80 éves nagyanyámnak mondja a szomszéd 40-es nő, hogy "de jó magának ott a nagy kert tele zöldséggel" közben meg a nagy kertjükben a füvet kaszálják vagy 15 éve. És vidéken ez egyre inkább jellemző, hogy lusták 5 sor bármit is ültetni, de sírnak hogy nekik nincs. Pedig pl. a hagyma és a retek ilyen téren kurvajó, amellett hogy a legfinomabb zöldségek, mindkettő kevés munkával termeszthető, mivel igénytelen és szívós növények.
eaglesmcnabb
Eddig azt sem tudtam, hogy van 16-8, 18-6 IF, most meg kiderül, hétköznap kifejezetten Harcos 20-4-t tolok vagy 20 éve. 😀
Nem hülyültem meg, fogyózni sem fogyózom, egyszerűen 1 tányér kaja után fáradságot érzek, 2 után meg legszívesebben lefeküdnék aludni. Én így nem tudok normálisan dolgozni.
Ameddig haza nem érek, nem is érzek éhséget, de nem hiszem, hogy ez működne a hagymaalmarépa salátával. 😀
Hétvégén viszont igényli a szervezetem a 3-4 étkezést.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 1 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Arról nem beszélve, hogy csak cukorba mártva lehet megenni mert egy ízetlen fos.
kittli
Erre van egy megoldás tessék elkirándulni egy szedd magad farmra, ha nincs saját kerted gyümölcsökkel.. Anyám akart epret befőzni. Szombaton elkirándultunk 2 eperfarmra is. Szerintem tök jó hétvégi kirándulós program. Meglepően finom volt mindkét helyen az eper. Még a nem teljesen piros szemek is édesebbek voltak, mint a legpirosabb bolti. Nyilván a legtöbb gyümölcs éretlenül, keményen van leszedve, hogy lehessen szállítani és akár napokat is kibírjanak megromlás nélkül, míg a polcokra kerülnek.
dawyd728
A "szedd magad" veszélyes!
Amikor gyerekkoromban szüleimmel mentünk barackot meg meggyet szedni és közben eszegetni, mindig fosás lett a vége.
Őszentsége Sobri Jóska
Le kellett volna főzni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Azt is tudom hogy nem mindenki vidéki akinek van kertje, de az is érdekes amikor a 80 éves nagyanyámnak mondja a szomszéd 40-es nő, hogy "de jó magának ott a nagy kert tele zöldséggel" közben meg a nagy kertjükben a füvet kaszálják vagy 15 éve. És vidéken ez egyre inkább jellemző, hogy lusták 5 sor bármit is ültetni, de sírnak hogy nekik nincs. Pedig pl. a hagyma és a retek ilyen téren kurvajó, amellett hogy a legfinomabb zöldségek, mindkettő kevés munkával termeszthető, mivel igénytelen és szívós növények.
eaglesmcnabb
A másik véglet a gyerekkori jóbarátom. Világ életében kertes házban éltek nagy kerttel, földjük is volt.
Pár éve Debrecenbe költözött az asszonnyal lakásba, nagy erkéllyel. A múltkor panaszkodott nekem a barátnője, hogy alig lehet már kiülni az erkélyre meginni egy kávét, mert annyi növénypalántát termeszt ott, hogy nem fér el.
több mint 1 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Szerencsére az ország több részéről sem haltak még ki a termelői piacok, ott érdemes vásárolni, bár ugye a kistermelőknek is árat kellett emelni, de ezerszer inkább ők, mint az ízetlen, manipulált bolti szarok, melyek hátterét simán levágod, mikor ránézel. 35 centis erős paprika meg akkora hagyma mint a fejem, a többiről nem is beszélve. Mondom, én az eperre rohadtul ki vagyok.. se a méret, se színe, se az íze még távolról sem…

Azt meg már csak halkan említem meg, hogy ha köcsög lennék és lenne időm meg energiám, akkor például az Auchan-t, Penny-t, Lidl-t meg a többi boltot szarrá jelenteném minden fórumon, amikor kint hagynak napokig, hetekig (!) olyan gyümölcsöket amik konkrétan ott penészednek meg a polcokon. Attól még hogy 70%-kos akcióban adja, nem fogom megenni bazzeg..