OFF topik
31 feliratkozó
több mint 1 éve
Felült a mikrobiom meg a bél-vonatra. Pár éve ezekbe a kutatásokba mennek őrült pénzek, és akkor most épp az van, hogy az ember saját maga felelős 90-95%-ban (ezt Schwab mondta valamelyik interjúban) hogy rákos lesz vagy sem a többi a genetika, csak én elég öreg vagyok, hogy emlékezzek arra, hogy 15-20 évvel ezelőtt a genetika, meg a dns-kutatás volt a trendi, abba ment a nagy pénz, és az volt a mondás, hogy mindegy mit csinálsz 90-95%-ban a kapott génjeid határozzák meg, hogy mikor meg hogyan halsz meg, a maradék az életmód. Majd jön újabb terült, amiről kiderül, hogy na az a szent grál.Schwab nagy koponya.index.hu/velemeny/2025/05/28/schwab-richard-vallas-egeszsegugy-zoldsegek-belbakterium-szeklet-eletmodterapia/Itt most az cikk írójára, vagy az orvosra gondolsz?
Én nem tudom ki ez az öt által pénzelt gyökér... De ezért kár volt ezt a pályát választani
FLZOLI
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Persze aki kicsit is figyel, meg foglalkozott már alternatív megoldásokkal, az azért talál bőven ellentmondást nála, meg vakfoltokat az általa citált kutatásokban, de azért érdemes figyelni rá.
kishaszi
Schwabbal az a baj, ami Csernussal, egyvalamihez ért, és azt próbálja általánosítani és egyetlen igazsággá tenni. Egyetértek azzal, hogy az emberek igyanak kevés alkoholt, egyenek kevesebbet, abban legyen sok zöldség és mozogjanak többet de ezt előadni úgy, ahogy ő előadja ebben az országban, az teljes joggal bicskanyitogató. Amikor valamelyik podcastos felvetette, hogy napi fél kiló zöldéség az egy átlagos családank másfél - két kiló zöldség, és látta-e a zöldségárakat, és nem-e gondolja, hogy finomítani kéne ezeket a nagy megmondásokat, merthogy sok családnak nemhogy napi másfél kiló zöldségre, heti másfélre sincs pénze, akkor benyögte, hogy egyrészt szerinte ez nincs így és ennyit mindenki tud engedni magának - vagy termesszen a kertjében (!!!!) másrészt az amit ő javasol, nem feltétlenül szól a széles tömegeknek, ő azokhoz szól, akik tenni akarnak az egészségükért (anyád). Ebből meg ugye maximum annyi derül ki, hogy az életében nem élt szegényen és közelről sem látott ilyet - de nem is érdekli.
De még ez se lenne baj, ha megmaradt volna a belbudaiak kiskedvencének, meg Demján-kitartottnak (és ugye azért a NER-pénzek elől se ugrik el, khm...) de a szereplési vágy az kemény drog...Ebben meg kicsit olyan mint Puzsér, aki pár havonta elmondja, hogy a fasza ki van a szerepléssel és el fog vonulni X hónapra ide meg oda, aztán minden héten látod ugyanúgy szerepelni valahol, Schwab kb. ugyanezt adja elő, csak Ő folyton orvoskodni megy vissza, aztán nincs hét, hogy két konferencián, egy motivációs előadáson meg három podcastban ne látnád.
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 1 éve
Schwab nagy koponya.index.hu/velemeny/2025/05/28/schwab-richard-vallas-egeszsegugy-zoldsegek-belbakterium-szeklet-eletmodterapia/Itt most az cikk írójára, vagy az orvosra gondolsz?
Én nem tudom ki ez az öt által pénzelt gyökér... De ezért kár volt ezt a pályát választani
FLZOLI
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Persze aki kicsit is figyel, meg foglalkozott már alternatív megoldásokkal, az azért talál bőven ellentmondást nála, meg vakfoltokat az általa citált kutatásokban, de azért érdemes figyelni rá.
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
index.hu/velemeny/2025/05/28/schwab-richard-vallas-egeszsegugy-zoldsegek-belbakterium-szeklet-eletmodterapia/Itt most az cikk írójára, vagy az orvosra gondolsz?
Én nem tudom ki ez az öt által pénzelt gyökér... De ezért kár volt ezt a pályát választani
FLZOLI
több mint 1 éve
index.hu/velemeny/2025/05/28/schwab-richard-vallas-egeszsegugy-zoldsegek-belbakterium-szeklet-eletmodterapia/Én nem tudom ki ez az öt által pénzelt gyökér... De ezért kár volt ezt a pályát választani
több mint 1 éve
Álljunk együtt sarokba.Én senkit sem követek, az nagyon gáz?! 😊Top 15 Most Followed People In The World 🌍Szinte szégyellem, de nem követem egyiket se…
15. 💄 Kendall Jenner - 380M
14. 🎤 Katy Perry - 390M
13. 🎤 Justin Bieber - 420M
12. 💄 Khloé Kardashian - 430M
11. 🎤 Taylor Swift - 430M
10. 🏏 Virat Kohli - 450M
9. 🎤 Beyoncé - 460M
8. 🎤 Ariana Grande - 470M
7. 🎥 MrBeast - 470M
6. 💄 Kim Kardashian - 480M
5. 💪 Dwayne "The Rock" Johnson - 500M
4. 💄 Kylie Jenner - 550M
… 3. 🎤 Selena Gomez - 600M
2. ⚽️ Lionel Messi - 850M
1. ⚽️ Cristiano Ronaldo - 1B
ozibozi
Klaci79
bcsarli, Udvari Főkóstoló
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
www.youtube.com/watch?v=Ribmas2N2mYEgy hajtány, 30 mérföldes oldalszél, szép mentés

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Az M1-est is elég érdekesen kezdték el szélesíteni. Szuper dolog lesz évekig így közlekedni rajta.zacknorbBicskanyitogató ahogy az úthálózatot (főleg az autópályákat) kezelik. A mellékutak használhatatlan minőségűek, az autópálya érdemben szintén. Mindez milliárdok elcsalásával súlyosbítva.
De természetesen a lakosság a hunyó megint amiért engedi, ráadásul tejel is bőséggel.
🤘 gaben 🤘
Persze, kb. 20 év késéssel, de végre elkezdték.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Én egyáltalán nem szégyellem, hogy nem követem egyiket se.Top 15 Most Followed People In The World 🌍Szinte szégyellem, de nem követem egyiket se…
15. 💄 Kendall Jenner - 380M
14. 🎤 Katy Perry - 390M
13. 🎤 Justin Bieber - 420M
12. 💄 Khloé Kardashian - 430M
11. 🎤 Taylor Swift - 430M
10. 🏏 Virat Kohli - 450M
9. 🎤 Beyoncé - 460M
8. 🎤 Ariana Grande - 470M
7. 🎥 MrBeast - 470M
6. 💄 Kim Kardashian - 480M
5. 💪 Dwayne "The Rock" Johnson - 500M
4. 💄 Kylie Jenner - 550M
… 3. 🎤 Selena Gomez - 600M
2. ⚽️ Lionel Messi - 850M
1. ⚽️ Cristiano Ronaldo - 1B
ozibozi
Klaci79
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
visszavonul hamarosan.Pedig az indiai krikettisten még érdekes is lehet.Top 15 Most Followed People In The World 🌍Szinte szégyellem, de nem követem egyiket se…
15. 💄 Kendall Jenner - 380M
14. 🎤 Katy Perry - 390M
13. 🎤 Justin Bieber - 420M
12. 💄 Khloé Kardashian - 430M
11. 🎤 Taylor Swift - 430M
10. 🏏 Virat Kohli - 450M
9. 🎤 Beyoncé - 460M
8. 🎤 Ariana Grande - 470M
7. 🎥 MrBeast - 470M
6. 💄 Kim Kardashian - 480M
5. 💪 Dwayne "The Rock" Johnson - 500M
4. 💄 Kylie Jenner - 550M
… 3. 🎤 Selena Gomez - 600M
2. ⚽️ Lionel Messi - 850M
1. ⚽️ Cristiano Ronaldo - 1B
ozibozi
Klaci79
Dzsokijuing
built for this shit
több mint 1 éve
Én senkit sem követek, az nagyon gáz?! 😊Top 15 Most Followed People In The World 🌍Szinte szégyellem, de nem követem egyiket se…
15. 💄 Kendall Jenner - 380M
14. 🎤 Katy Perry - 390M
13. 🎤 Justin Bieber - 420M
12. 💄 Khloé Kardashian - 430M
11. 🎤 Taylor Swift - 430M
10. 🏏 Virat Kohli - 450M
9. 🎤 Beyoncé - 460M
8. 🎤 Ariana Grande - 470M
7. 🎥 MrBeast - 470M
6. 💄 Kim Kardashian - 480M
5. 💪 Dwayne "The Rock" Johnson - 500M
4. 💄 Kylie Jenner - 550M
… 3. 🎤 Selena Gomez - 600M
2. ⚽️ Lionel Messi - 850M
1. ⚽️ Cristiano Ronaldo - 1B
ozibozi
Klaci79
több mint 1 éve
Pedig az indiai krikettisten még érdekes is lehet.Top 15 Most Followed People In The World 🌍Szinte szégyellem, de nem követem egyiket se…
15. 💄 Kendall Jenner - 380M
14. 🎤 Katy Perry - 390M
13. 🎤 Justin Bieber - 420M
12. 💄 Khloé Kardashian - 430M
11. 🎤 Taylor Swift - 430M
10. 🏏 Virat Kohli - 450M
9. 🎤 Beyoncé - 460M
8. 🎤 Ariana Grande - 470M
7. 🎥 MrBeast - 470M
6. 💄 Kim Kardashian - 480M
5. 💪 Dwayne "The Rock" Johnson - 500M
4. 💄 Kylie Jenner - 550M
… 3. 🎤 Selena Gomez - 600M
2. ⚽️ Lionel Messi - 850M
1. ⚽️ Cristiano Ronaldo - 1B
ozibozi
Klaci79
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Top 15 Most Followed People In The World 🌍Szinte szégyellem, de nem követem egyiket se…
15. 💄 Kendall Jenner - 380M
14. 🎤 Katy Perry - 390M
13. 🎤 Justin Bieber - 420M
12. 💄 Khloé Kardashian - 430M
11. 🎤 Taylor Swift - 430M
10. 🏏 Virat Kohli - 450M
9. 🎤 Beyoncé - 460M
8. 🎤 Ariana Grande - 470M
7. 🎥 MrBeast - 470M
6. 💄 Kim Kardashian - 480M
5. 💪 Dwayne "The Rock" Johnson - 500M
4. 💄 Kylie Jenner - 550M
… 3. 🎤 Selena Gomez - 600M
2. ⚽️ Lionel Messi - 850M
1. ⚽️ Cristiano Ronaldo - 1B
ozibozi
több mint 1 éve
zacknorbBicskanyitogató ahogy az úthálózatot (főleg az autópályákat) kezelik. A mellékutak használhatatlan minőségűek, az autópálya érdemben szintén. Mindez milliárdok elcsalásával súlyosbítva.
De természetesen a lakosság a hunyó megint amiért engedi, ráadásul tejel is bőséggel.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Top 15 Most Followed People In The World 🌍15. 💄 Kendall Jenner - 380M
14. 🎤 Katy Perry - 390M
13. 🎤 Justin Bieber - 420M
12. 💄 Khloé Kardashian - 430M
11. 🎤 Taylor Swift - 430M
10. 🏏 Virat Kohli - 450M
9. 🎤 Beyoncé - 460M
8. 🎤 Ariana Grande - 470M
7. 🎥 MrBeast - 470M
6. 💄 Kim Kardashian - 480M
5. 💪 Dwayne "The Rock" Johnson - 500M
4. 💄 Kylie Jenner - 550M
… 3. 🎤 Selena Gomez - 600M
2. ⚽️ Lionel Messi - 850M
1. ⚽️ Cristiano Ronaldo - 1B
több mint 1 éve
Se azon se a Following fülön nem hozza fel amiket eddig néztem vagy követtem. A Followingon ráadasul nem is megy tovább mert be kéne követnem valakiket. Hát kösz nem.Eddig is ritkán használtam az X-et, de most változott valami. Nagyjából olyan témák jöttek, amiket bejelöltem vagy érdekeltek. Mostanában ha ránézek csak politika vagy erotikus tartalom jönés semmi olyan amit eddig néztem. Én állítottam el valamit vagy ezt se kell többet néznem?Áttévedtél a For You fülre gondolom (bár az hozzátartozik, hogy ott is azt hozza fel elvileg, ami az algoritmus szerint érdekel Téged)
Matthew99
Jughead

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Eddig is ritkán használtam az X-et, de most változott valami. Nagyjából olyan témák jöttek, amiket bejelöltem vagy érdekeltek. Mostanában ha ránézek csak politika vagy erotikus tartalom jönés semmi olyan amit eddig néztem. Én állítottam el valamit vagy ezt se kell többet néznem?Áttévedtél a For You fülre gondolom (bár az hozzátartozik, hogy ott is azt hozza fel elvileg, ami az algoritmus szerint érdekel Téged)
Matthew99
több mint 1 éve
Szóljanak újra a fegyverekElőre kurvák gengszterekEddig is ritkán használtam az X-et, de most változott valami. Nagyjából olyan témák jöttek, amiket bejelöltem vagy érdekeltek. Mostanában ha ránézek csak politika vagy erotikus tartalom jönés semmi olyan amit eddig néztem. Én állítottam el valamit vagy ezt se kell többet néznem?Passz, én csak az NFL insidereket meg a csapat dolgait (hessteg rézhél) szoktam rajta olvasni, már eleve azzal nyitom meg.
Matthew99
warr_b
ozibozi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Előre kurvák gengszterekEddig is ritkán használtam az X-et, de most változott valami. Nagyjából olyan témák jöttek, amiket bejelöltem vagy érdekeltek. Mostanában ha ránézek csak politika vagy erotikus tartalom jönés semmi olyan amit eddig néztem. Én állítottam el valamit vagy ezt se kell többet néznem?Passz, én csak az NFL insidereket meg a csapat dolgait (hessteg rézhél) szoktam rajta olvasni, már eleve azzal nyitom meg.
Matthew99
warr_b
több mint 1 éve
Eddig is ritkán használtam az X-et, de most változott valami. Nagyjából olyan témák jöttek, amiket bejelöltem vagy érdekeltek. Mostanában ha ránézek csak politika vagy erotikus tartalom jönés semmi olyan amit eddig néztem. Én állítottam el valamit vagy ezt se kell többet néznem?Passz, én csak az NFL insidereket meg a csapat dolgait (hessteg rézhél) szoktam rajta olvasni, már eleve azzal nyitom meg.
Matthew99

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Eddig is ritkán használtam az X-et, de most változott valami. Nagyjából olyan témák jöttek, amiket bejelöltem vagy érdekeltek. Mostanában ha ránézek csak politika vagy erotikus tartalom jönés semmi olyan amit eddig néztem. Én állítottam el valamit vagy ezt se kell többet néznem?Én egy éve lejöttem. Utolsó és régóta egyetlen közösségi média platform volt, amit használtam, de kuka.
Matthew99
több mint 1 éve
Eddig is ritkán használtam az X-et, de most változott valami. Nagyjából olyan témák jöttek, amiket bejelöltem vagy érdekeltek. Mostanában ha ránézek csak politika vagy erotikus tartalom jönés semmi olyan amit eddig néztem. Én állítottam el valamit vagy ezt se kell többet néznem?

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Szinte be se merem tenni (szinte...). A fazon eszeveszetten rákapott erre a témára. Akinek kétségei/kérdései vannak a témával kapcsolatban, hagyjon engem békén velük, keresse a fazont aki posztolta! 😀Fuck National Security.
— Ashton Forbes (@JustXAshton) May 18, 2025
The CIA doesn't get a pass. They committed a WAR CRIME.
They targeted a civilian airliner with American citizens onboard with an exotic weapon they have intentionally kept hidden from the public.
Nah, I'm going to tear down everything. https://t.co/IhMRFM8OYg pic.twitter.com/CIx9XCU6YI
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
én csak RAMIZT nézem, kevés megnyugtatóbb van a videóinál, még akkor is ha már láttam az összeset
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Végtelenül szomorú vagyok, Outdoor Boys abbahagyja a videók feltöltését YT-ra. 😕Kicsit vegyes véleményem van róluk, de azok alapján, amivel indokolja megértem sajnos.
Nomac