Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 555
 index.hu/velemeny/2025/05/28/schwab-richard-vallas-egeszsegugy-zoldsegek-belbakterium-szeklet-eletmodterapia/

Én nem tudom ki ez az öt által pénzelt gyökér... De ezért kár volt ezt a pályát választani
FLZOLI
Itt most az cikk írójára, vagy az orvosra gondolsz?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Schwab nagy koponya.
Persze aki kicsit is figyel, meg foglalkozott már alternatív megoldásokkal, az azért talál bőven ellentmondást nála, meg vakfoltokat az általa citált kutatásokban, de azért érdemes figyelni rá.
kishaszi
Felült a mikrobiom meg a bél-vonatra. Pár éve ezekbe a kutatásokba mennek őrült pénzek, és akkor most épp az van, hogy az ember saját maga felelős 90-95%-ban (ezt Schwab mondta valamelyik interjúban) hogy rákos lesz vagy sem a többi a genetika, csak én elég öreg vagyok, hogy emlékezzek arra, hogy 15-20 évvel ezelőtt a genetika, meg a dns-kutatás volt a trendi, abba ment a nagy pénz, és az volt a mondás, hogy mindegy mit csinálsz 90-95%-ban a kapott génjeid határozzák meg, hogy mikor meg hogyan halsz meg, a maradék az életmód. Majd jön újabb terült, amiről kiderül, hogy na az a szent grál.

Schwabbal az a baj, ami Csernussal, egyvalamihez ért, és azt próbálja általánosítani és egyetlen igazsággá tenni. Egyetértek azzal, hogy az emberek igyanak kevés alkoholt, egyenek kevesebbet, abban legyen sok zöldség és mozogjanak többet de ezt előadni úgy, ahogy ő előadja ebben az országban, az teljes joggal bicskanyitogató. Amikor valamelyik podcastos felvetette, hogy napi fél kiló zöldéség az egy átlagos családank másfél - két kiló zöldség, és látta-e a zöldségárakat, és nem-e gondolja, hogy finomítani kéne ezeket a nagy megmondásokat, merthogy sok családnak nemhogy napi másfél kiló zöldségre, heti másfélre sincs pénze, akkor benyögte, hogy egyrészt szerinte ez nincs így és ennyit mindenki tud engedni magának - vagy termesszen a kertjében (!!!!) másrészt az amit ő javasol, nem feltétlenül szól a széles tömegeknek, ő azokhoz szól, akik tenni akarnak az egészségükért (anyád). Ebből meg ugye maximum annyi derül ki, hogy az életében nem élt szegényen és közelről sem látott ilyet - de nem is érdekli.
De még ez se lenne baj, ha megmaradt volna a belbudaiak kiskedvencének, meg Demján-kitartottnak (és ugye azért a NER-pénzek elől se ugrik el, khm...) de a szereplési vágy az kemény drog...Ebben meg kicsit olyan mint Puzsér, aki pár havonta elmondja, hogy a fasza ki van a szerepléssel és el fog vonulni X hónapra ide meg oda, aztán minden héten látod ugyanúgy szerepelni valahol, Schwab kb. ugyanezt adja elő, csak Ő folyton orvoskodni megy vissza, aztán nincs hét, hogy két konferencián, egy motivációs előadáson meg három podcastban ne látnád.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 1 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
 index.hu/velemeny/2025/05/28/schwab-richard-vallas-egeszsegugy-zoldsegek-belbakterium-szeklet-eletmodterapia/

Én nem tudom ki ez az öt által pénzelt gyökér... De ezért kár volt ezt a pályát választani
FLZOLI
Itt most az cikk írójára, vagy az orvosra gondolsz?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Schwab nagy koponya.
Persze aki kicsit is figyel, meg foglalkozott már alternatív megoldásokkal, az azért talál bőven ellentmondást nála, meg vakfoltokat az általa citált kutatásokban, de azért érdemes figyelni rá.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 index.hu/velemeny/2025/05/28/schwab-richard-vallas-egeszsegugy-zoldsegek-belbakterium-szeklet-eletmodterapia/

Én nem tudom ki ez az öt által pénzelt gyökér... De ezért kár volt ezt a pályát választani
FLZOLI
Itt most az cikk írójára, vagy az orvosra gondolsz?

több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 index.hu/velemeny/2025/05/28/schwab-richard-vallas-egeszsegugy-zoldsegek-belbakterium-szeklet-eletmodterapia/

Én nem tudom ki ez az öt által pénzelt gyökér... De ezért kár volt ezt a pályát választani

több mint 1 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Top 15 Most Followed People In The World 🌍

15. 💄 Kendall Jenner - 380M
14. 🎤 Katy Perry - 390M
13. 🎤 Justin Bieber - 420M
12. 💄 Khloé Kardashian - 430M
11. 🎤 Taylor Swift - 430M
10. 🏏 Virat Kohli - 450M
9. 🎤 Beyoncé - 460M
8. 🎤 Ariana Grande - 470M
7. 🎥 MrBeast - 470M
6. 💄 Kim Kardashian - 480M
5. 💪 Dwayne "The Rock" Johnson - 500M
4. 💄 Kylie Jenner - 550M
… 3. 🎤 Selena Gomez - 600M
2. ⚽️ Lionel Messi - 850M
1. ⚽️ Cristiano Ronaldo - 1B
ozibozi
Szinte szégyellem, de nem követem egyiket se…
Klaci79
Én senkit sem követek, az nagyon gáz?! 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Álljunk együtt sarokba.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.youtube.com/watch?v=Ribmas2N2mY

Egy hajtány, 30 mérföldes oldalszél, szép mentés


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
zacknorb
Bicskanyitogató ahogy az úthálózatot (főleg az autópályákat) kezelik. A mellékutak használhatatlan minőségűek, az autópálya érdemben szintén. Mindez milliárdok elcsalásával súlyosbítva.
De természetesen a lakosság a hunyó megint amiért engedi, ráadásul tejel is bőséggel.
🤘 gaben 🤘
Az M1-est is elég érdekesen kezdték el szélesíteni. Szuper dolog lesz évekig így közlekedni rajta.
Persze, kb. 20 év késéssel, de végre elkezdték.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Top 15 Most Followed People In The World 🌍

15. 💄 Kendall Jenner - 380M
14. 🎤 Katy Perry - 390M
13. 🎤 Justin Bieber - 420M
12. 💄 Khloé Kardashian - 430M
11. 🎤 Taylor Swift - 430M
10. 🏏 Virat Kohli - 450M
9. 🎤 Beyoncé - 460M
8. 🎤 Ariana Grande - 470M
7. 🎥 MrBeast - 470M
6. 💄 Kim Kardashian - 480M
5. 💪 Dwayne "The Rock" Johnson - 500M
4. 💄 Kylie Jenner - 550M
… 3. 🎤 Selena Gomez - 600M
2. ⚽️ Lionel Messi - 850M
1. ⚽️ Cristiano Ronaldo - 1B
ozibozi
Szinte szégyellem, de nem követem egyiket se…
Klaci79
Én egyáltalán nem szégyellem, hogy nem követem egyiket se.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
Top 15 Most Followed People In The World 🌍

15. 💄 Kendall Jenner - 380M
14. 🎤 Katy Perry - 390M
13. 🎤 Justin Bieber - 420M
12. 💄 Khloé Kardashian - 430M
11. 🎤 Taylor Swift - 430M
10. 🏏 Virat Kohli - 450M
9. 🎤 Beyoncé - 460M
8. 🎤 Ariana Grande - 470M
7. 🎥 MrBeast - 470M
6. 💄 Kim Kardashian - 480M
5. 💪 Dwayne "The Rock" Johnson - 500M
4. 💄 Kylie Jenner - 550M
… 3. 🎤 Selena Gomez - 600M
2. ⚽️ Lionel Messi - 850M
1. ⚽️ Cristiano Ronaldo - 1B
ozibozi
Szinte szégyellem, de nem követem egyiket se…
Klaci79
Pedig az indiai krikettisten még érdekes is lehet.
Dzsokijuing
visszavonul hamarosan.

built for this shit

több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Top 15 Most Followed People In The World 🌍

15. 💄 Kendall Jenner - 380M
14. 🎤 Katy Perry - 390M
13. 🎤 Justin Bieber - 420M
12. 💄 Khloé Kardashian - 430M
11. 🎤 Taylor Swift - 430M
10. 🏏 Virat Kohli - 450M
9. 🎤 Beyoncé - 460M
8. 🎤 Ariana Grande - 470M
7. 🎥 MrBeast - 470M
6. 💄 Kim Kardashian - 480M
5. 💪 Dwayne "The Rock" Johnson - 500M
4. 💄 Kylie Jenner - 550M
… 3. 🎤 Selena Gomez - 600M
2. ⚽️ Lionel Messi - 850M
1. ⚽️ Cristiano Ronaldo - 1B
ozibozi
Szinte szégyellem, de nem követem egyiket se…
Klaci79
Én senkit sem követek, az nagyon gáz?! 😊

több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Top 15 Most Followed People In The World 🌍

15. 💄 Kendall Jenner - 380M
14. 🎤 Katy Perry - 390M
13. 🎤 Justin Bieber - 420M
12. 💄 Khloé Kardashian - 430M
11. 🎤 Taylor Swift - 430M
10. 🏏 Virat Kohli - 450M
9. 🎤 Beyoncé - 460M
8. 🎤 Ariana Grande - 470M
7. 🎥 MrBeast - 470M
6. 💄 Kim Kardashian - 480M
5. 💪 Dwayne "The Rock" Johnson - 500M
4. 💄 Kylie Jenner - 550M
… 3. 🎤 Selena Gomez - 600M
2. ⚽️ Lionel Messi - 850M
1. ⚽️ Cristiano Ronaldo - 1B
ozibozi
Szinte szégyellem, de nem követem egyiket se…
Klaci79
Pedig az indiai krikettisten még érdekes is lehet.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Top 15 Most Followed People In The World 🌍

15. 💄 Kendall Jenner - 380M
14. 🎤 Katy Perry - 390M
13. 🎤 Justin Bieber - 420M
12. 💄 Khloé Kardashian - 430M
11. 🎤 Taylor Swift - 430M
10. 🏏 Virat Kohli - 450M
9. 🎤 Beyoncé - 460M
8. 🎤 Ariana Grande - 470M
7. 🎥 MrBeast - 470M
6. 💄 Kim Kardashian - 480M
5. 💪 Dwayne "The Rock" Johnson - 500M
4. 💄 Kylie Jenner - 550M
… 3. 🎤 Selena Gomez - 600M
2. ⚽️ Lionel Messi - 850M
1. ⚽️ Cristiano Ronaldo - 1B
ozibozi
Szinte szégyellem, de nem követem egyiket se…
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
zacknorb
Bicskanyitogató ahogy az úthálózatot (főleg az autópályákat) kezelik. A mellékutak használhatatlan minőségűek, az autópálya érdemben szintén. Mindez milliárdok elcsalásával súlyosbítva.
De természetesen a lakosság a hunyó megint amiért engedi, ráadásul tejel is bőséggel.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Top 15 Most Followed People In The World 🌍

15. 💄 Kendall Jenner - 380M
14. 🎤 Katy Perry - 390M
13. 🎤 Justin Bieber - 420M
12. 💄 Khloé Kardashian - 430M
11. 🎤 Taylor Swift - 430M
10. 🏏 Virat Kohli - 450M
9. 🎤 Beyoncé - 460M
8. 🎤 Ariana Grande - 470M
7. 🎥 MrBeast - 470M
6. 💄 Kim Kardashian - 480M
5. 💪 Dwayne "The Rock" Johnson - 500M
4. 💄 Kylie Jenner - 550M
… 3. 🎤 Selena Gomez - 600M
2. ⚽️ Lionel Messi - 850M
1. ⚽️ Cristiano Ronaldo - 1B
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Eddig is ritkán használtam az X-et, de most változott valami. Nagyjából olyan témák jöttek, amiket bejelöltem vagy érdekeltek. Mostanában ha ránézek csak politika vagy erotikus tartalom jönés semmi olyan amit eddig néztem. Én állítottam el valamit vagy ezt se kell többet néznem?
Matthew99
Áttévedtél a For You fülre gondolom (bár az hozzátartozik, hogy ott is azt hozza fel elvileg, ami az algoritmus szerint érdekel Téged)
Jughead
Se azon se a Following fülön nem hozza fel amiket eddig néztem vagy követtem. A Followingon ráadasul nem is megy tovább mert be kéne követnem valakiket. Hát kösz nem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Eddig is ritkán használtam az X-et, de most változott valami. Nagyjából olyan témák jöttek, amiket bejelöltem vagy érdekeltek. Mostanában ha ránézek csak politika vagy erotikus tartalom jönés semmi olyan amit eddig néztem. Én állítottam el valamit vagy ezt se kell többet néznem?
Matthew99
Áttévedtél a For You fülre gondolom (bár az hozzátartozik, hogy ott is azt hozza fel elvileg, ami az algoritmus szerint érdekel Téged)
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eddig is ritkán használtam az X-et, de most változott valami. Nagyjából olyan témák jöttek, amiket bejelöltem vagy érdekeltek. Mostanában ha ránézek csak politika vagy erotikus tartalom jönés semmi olyan amit eddig néztem. Én állítottam el valamit vagy ezt se kell többet néznem?
Matthew99
Passz, én csak az NFL insidereket meg a csapat dolgait (hessteg rézhél) szoktam rajta olvasni, már eleve azzal nyitom meg.
warr_b
Előre kurvák gengszterek
ozibozi
Szóljanak újra a fegyverek


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Eddig is ritkán használtam az X-et, de most változott valami. Nagyjából olyan témák jöttek, amiket bejelöltem vagy érdekeltek. Mostanában ha ránézek csak politika vagy erotikus tartalom jönés semmi olyan amit eddig néztem. Én állítottam el valamit vagy ezt se kell többet néznem?
Matthew99
Passz, én csak az NFL insidereket meg a csapat dolgait (hessteg rézhél) szoktam rajta olvasni, már eleve azzal nyitom meg.
warr_b
Előre kurvák gengszterek
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eddig is ritkán használtam az X-et, de most változott valami. Nagyjából olyan témák jöttek, amiket bejelöltem vagy érdekeltek. Mostanában ha ránézek csak politika vagy erotikus tartalom jönés semmi olyan amit eddig néztem. Én állítottam el valamit vagy ezt se kell többet néznem?
Matthew99
Passz, én csak az NFL insidereket meg a csapat dolgait (hessteg rézhél) szoktam rajta olvasni, már eleve azzal nyitom meg.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Eddig is ritkán használtam az X-et, de most változott valami. Nagyjából olyan témák jöttek, amiket bejelöltem vagy érdekeltek. Mostanában ha ránézek csak politika vagy erotikus tartalom jönés semmi olyan amit eddig néztem. Én állítottam el valamit vagy ezt se kell többet néznem?
Matthew99
Én egy éve lejöttem. Utolsó és régóta egyetlen közösségi média platform volt, amit használtam, de kuka.
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Eddig is ritkán használtam az X-et, de most változott valami. Nagyjából olyan témák jöttek, amiket bejelöltem vagy érdekeltek. Mostanában ha ránézek csak politika vagy erotikus tartalom jönés semmi olyan amit eddig néztem. Én állítottam el valamit vagy ezt se kell többet néznem?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Szinte be se merem tenni (szinte...). A fazon eszeveszetten rákapott erre a témára. Akinek kétségei/kérdései vannak a témával kapcsolatban, hagyjon engem békén velük, keresse a fazont aki posztolta! 😀


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
én csak RAMIZT nézem, kevés megnyugtatóbb van a videóinál, még akkor is ha már láttam az összeset

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 892
Végtelenül szomorú vagyok, Outdoor Boys abbahagyja a videók feltöltését YT-ra. 😕
Nomac
Kicsit vegyes véleményem van róluk, de azok alapján, amivel indokolja megértem sajnos.