Olimpia

25 feliratkozó

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Köszönjük Dávid ezt a politikai részt a közvetítésben. Én sem értem Muskot, egyetértek veled.
Sixo
mit mondott mar??
csebi
Megjegyezte, hogy Elon Musk azon ötletét nem értette és kedvelte, hogy a twittert x-re próbálja átnevezni, és még hozzátette, hogy sok más döntését sem érti a dél-afrikai bányás maffia család leszármazottjának.

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy vicces, hogy Raso olimpiai bajnok. Mikor én úsztam ő még ebihalként úszta mindig az 1500akat a versenyeken, mi meg sajnáltuk, hogy Szokolai biztos szívatja 😂
szaba
Jól megszívatta 😀
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 533 — Lucas Scott
Köszönjük Dávid ezt a politikai részt a közvetítésben. Én sem értem Muskot, egyetértek veled.
Sixo
mit mondott mar??

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Köszönjük Dávid ezt a politikai részt a közvetítésben. Én sem értem Muskot, egyetértek veled.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nah Krizsán egy hellyel előrébb így, hogy Vetter feladta.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Kiesett Amusan aki 2 éve WR-t futott meg VB-t nyert.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Samba-Mayela bammeg majdnem elesett az utolsó gátról lefele.

1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ez milyen futam már női 100 gáton, simán lehet, hogy a 4 legjobb egy futamban.

1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Ondra nem a goat? Ahhoz képest ma szenvedett. Mondom mindezt úgy, hogy ezt a pályát el sem tudom kezdeni akkora antitalentum vagyok 😀
Heisman nádor
Ondra hozta meg a modern mászást Európába, de közel sem annyira domináns mászó, mint Janja Garnbret a lányoknál. Ráadásul az elmúlt két idényt nagyon takaréklángon tolja már.

Aki szerintem a férfiaknál esélyesen lehet ennyire domináns majd 10 év múlva az Sorato Anraku, de ő még csak 19 éves, szóval sok van előtte.

Ondra érdemei elvitathatatlanok, de a férfi mezőny nagyon kiegyensúlyozott. Janja korszakos zseni, ő a GOAT, és szerintem még legalább egy évtizedig megközelíteni sem fogja senki, nemtől függetlenül. Nagyon remélem, hogy még egy ciklust végigmászik, és LA-ban még ott lesz.

A fiam serdülő bő válogatott kerettag, korosztályában top 10-es mászó (U14). Náluk is látszik, hogy van egy kiemelkedő zseni, egy nagyon szorgalmas tehetség, a többiek nagyjából egy szinten. Európa szinten is ez látszik, viszont a csehek (többek között Ondra szakmai figyelő tekintete mellett), a szlovénok, a horvátok és franciák kiemelkednek. Ifire ér össze a mezőny, ott válik el, hogy kiből mi lesz, ez is trendszerű.

Merész jóslat: megmerem kockázatni, hogy LA-ben lesz magyar mászó, Balsai Misi annyira tehetséges, nemzetközi szinten is eredményes mászó, hogy el tudom képzelni, hogy némi szerencsével, de a szétbontott LA-i versenyen már ott legyen, 16 évesen.

1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Amúgy vicces, hogy Raso olimpiai bajnok. Mikor én úsztam ő még ebihalként úszta mindig az 1500akat a versenyeken, mi meg sajnáltuk, hogy Szokolai biztos szívatja 😂
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez a 125kgs súlycsoport jó, itt van akció rendesen. Könnyű súlyból nem láttam sokat, de az akciómentesebb volt
Nomac
Szabadfogás > kötöttfogás
mustaine
hát ez alap. amúgy sem elég életszerű a greco-roman, ha engem valaki ki akar iktatni akkor megfogja a lábamat és földhözbasz, nem áll neki buzizni hogy csak derék fölött ér hozzám.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Újabb mély pont Székelytől. Pozitív hasonlatban említette Verrasztót ...
Sixo
őt csak abban lehet, a legnagyobb király
eaglesmcnabb
Egyetértek. Nagyon szerettem a társaságát.
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Újabb mély pont Székelytől. Pozitív hasonlatban említette Verrasztót ...
Sixo
őt csak abban lehet, a legnagyobb király

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Újabb mély pont Székelytől. Pozitív hasonlatban említette Verrasztót ...

1 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
40 éve volt utoljára, hogy nem volt aranyunk kajak-kenuban... csúnya lenne ezt beállítani
De 32 éve minden Olimpián legalább 2 arany volt, Barcelonában volt 1 utoljára

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
1 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Ez a 125kgs súlycsoport jó, itt van akció rendesen. Könnyű súlyból nem láttam sokat, de az akciómentesebb volt
Nomac
Szabadfogás > kötöttfogás

1 hónapja
NB2 New England Patriots 24 479 — nabege2@yahoo.com
Ez a 125kgs súlycsoport jó, itt van akció rendesen. Könnyű súlyból nem láttam sokat, de az akciómentesebb volt
Nomac
szabadfogásban???
1 hónapja
Nomac New England Patriots 2 949 — balazs.t85@gmail.com
Ez a 125kgs súlycsoport jó, itt van akció rendesen. Könnyű súlyból nem láttam sokat, de az akciómentesebb volt
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Kemény azért ,hogy ezért kizárták Nigériát. Dél-Afrika döntőbe jutattása meg vicc. A gyerek maga rálépett a padkára és elesett magától ...

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Krizsán elfogadhatóan dobott gerelyben, talán marad esély a top 10-re ami nagy dolog lenne.
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Férfi C1 1000en sem lesz érmünk.
Sixo
csipesék vagy tótkáék szerezhetnek érmet, többiben szinte csoda kell, aztán holnap a két kajak egyes és kb. kifújtak az esélyek kajak-kenuban is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Férfi C1 1000en sem lesz érmünk.

1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ondra nem a goat? Ahhoz képest ma szenvedett. Mondom mindezt úgy, hogy ezt a pályát el sem tudom kezdeni akkora antitalentum vagyok 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Itt is "csak" egy magyar a döntőbe
dande2
Akkor ha valami mákkal tovább megy ez a színesfém gyűjtő is, akkor nem lesz technikai tus Ligetinek?
Nem értek hozzá, gondolom van itt szakérőt…😂

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.