A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
8-ból 4en elrontják a leugrást 😀 mi a fasz

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Japán is leesett a nyújtóról...az se kellemes
Chargers LT
A horvát éremesélyes is... mi van ma itt, esnek kelnek a szerekről az emberek

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
csipkelli 3 995
 www.eurosport.hu/uszas/hosszu-katinka-nyilt-level-magyar-uszo-szovetseg-lemondas_sto10281336/story.shtml
NB2
A cél jó, minden pofon jó helyre kerül a pogácsa branch NER seggben lévő képén de egy hulladék indoklást sikerült mellétenni...
Nyilván Bowman hónapokig bújta a Nemzeti Sportot, hogy na vajh mi lehet a jó taktika Milák ellen 🙂
FLZOLI
Ugyanazt mondja, mint a döntő előtt, nem? Hogy óriási hiba kiszivárogtatni az esetleges hiányosságokat vagy nehézségeket. Én el tudom képzelni, hogy ő tudja miről beszél, az ellenfelekből is fel kell készülni a versenyzőnek, és itt Marchand segítséget kapott a felkészüléshez a magyar szövetségtől.
Assurbanapli
Ugyanígy úszott volna, ha arról szólnak a hírek az utolsó évben, hogy Milák széjjelbasz mindenkit 1:48-al.
csipkelli
Akkor is ugyanezzel a taktikával úszik, ha nem erre készítik fel? Ha elolvasod megint, láthatod, hogy Hosszú azt írja, hogy szerinte hónapok óta erre készítették fel. Mind fizikálisan, mind mentálisan.
Assurbanapli
Money Lady véleménye szerintem kicsit elfogult. Utálja a mostani fejeseket, van ilyen.
Nem hiszem, hogy Marchand nagyon más taktikával tudna 1:51 elejét.
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Japán is leesett a nyújtóról...az se kellemes

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Ma röpi napot tartok úgy tűnik. Egyre jobbak a női strandtorna meccsei is, és a férfi terem meccsek is ma elég jók eddig.
2 hónapja
MC12 New Orleans Saints 6 155
 www.eurosport.hu/uszas/hosszu-katinka-nyilt-level-magyar-uszo-szovetseg-lemondas_sto10281336/story.shtml
NB2
A cél jó, minden pofon jó helyre kerül a pogácsa branch NER seggben lévő képén de egy hulladék indoklást sikerült mellétenni...
Nyilván Bowman hónapokig bújta a Nemzeti Sportot, hogy na vajh mi lehet a jó taktika Milák ellen 🙂
FLZOLI
Ugyanazt mondja, mint a döntő előtt, nem? Hogy óriási hiba kiszivárogtatni az esetleges hiányosságokat vagy nehézségeket. Én el tudom képzelni, hogy ő tudja miről beszél, az ellenfelekből is fel kell készülni a versenyzőnek, és itt Marchand segítséget kapott a felkészüléshez a magyar szövetségtől.
Assurbanapli
És Milák Kristóftól. Vagy szerinted a szövetség vagy az edzők stb. azért nyiltkozták, amit, mert nem volt jobb dolguk, vagy azért mert Milák nem kommunikált senkivel a nagyon minimumon túl? (Mindig tudták, hol van, a doppingellenőrök miatt, egyeztetett Sós-sal, hogy miben indul stb.)

Persze, lehet erre azt mondani, hogy akkor inkább ne mondjanak semmit - de a nem mondás is kommunikáció. Az újságírók pedig hónapokig, folyamatosan basztatták a szövetséget, ugyanazokkal a kérdésekkel: Hol van Milák? Hogy halad a felkészülése? Többek közt azért, mert az újságírók se érték el Milákot, így logikusan ahhoz a szervezethez mentek, akinek elvileg minden ilyesmit tudni kellene - de ők se tudták. Szóval mit mondjanak? Minden fasza, remek a felkészülés? Úgy, hogy fogalmuk sincs róla? Ezért inkább azt mondták, amit tudtak - hogy nem tudják, és igyekeztek jó előre bevédeni a seggüket, ha szar eredmény születik, ők nem tudták hol és hogyan edz. Rábasztak.

Nem mondom, hogy a szövetség jól csinálta amit csinált kommunikációs fronton sőt, sőőőőt, hibáztak eleget, de Milák se tett semmit, hogy ez a kommunikációs helyzet ne alakuljon ki. Valószínűleg a médiának is el kell fogadnia, hogy Milák nem a cuki Cseh Laci aki mindig készségesen megy be az M4-be, vagy nyilatkozik az NSO-nak, és a szövetségnek is ki kell találnia erre valamilyen kommunikációs stratégiát, amivel nem csinál ennél is nagyobb hülyét magából.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Azért jó, hogy nem ment rá, mert így adja vissza azt az ámokfutást, amit Hosszú művel. Szerintem neki egy ideje már valami magas pozícióra fáj a foga a MUSZnál de méginkább az ex-finánál.
szaba
szerintem ez már azóta téma nála, amióta sikerült Gyárfást kipattintani. pontosabban ugye akkor még náluk volt, mert Tusuppal próbálkoztak jól helyezkedni.

azt tudom még amúgy elképzelni, hogy vérig van sértve, amiért a férje nem kapta az olimpiai bajnoki edzői juttatást, hiába őt jelölte, és így akar bosszút állni az elnökségen.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Újabb wr a lengyeltől, 6.06!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 1 333
 www.eurosport.hu/uszas/hosszu-katinka-nyilt-level-magyar-uszo-szovetseg-lemondas_sto10281336/story.shtml
NB2
A cél jó, minden pofon jó helyre kerül a pogácsa branch NER seggben lévő képén de egy hulladék indoklást sikerült mellétenni...
Nyilván Bowman hónapokig bújta a Nemzeti Sportot, hogy na vajh mi lehet a jó taktika Milák ellen 🙂
FLZOLI
Ugyanazt mondja, mint a döntő előtt, nem? Hogy óriási hiba kiszivárogtatni az esetleges hiányosságokat vagy nehézségeket. Én el tudom képzelni, hogy ő tudja miről beszél, az ellenfelekből is fel kell készülni a versenyzőnek, és itt Marchand segítséget kapott a felkészüléshez a magyar szövetségtől.
Assurbanapli
Ugyanígy úszott volna, ha arról szólnak a hírek az utolsó évben, hogy Milák széjjelbasz mindenkit 1:48-al.
csipkelli
Akkor is ugyanezzel a taktikával úszik, ha nem erre készítik fel? Ha elolvasod megint, láthatod, hogy Hosszú azt írja, hogy szerinte hónapok óta erre készítették fel. Mind fizikálisan, mind mentálisan.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 475
 www.eurosport.hu/uszas/hosszu-katinka-nyilt-level-magyar-uszo-szovetseg-lemondas_sto10281336/story.shtml
NB2
A cél jó, minden pofon jó helyre kerül a pogácsa branch NER seggben lévő képén de egy hulladék indoklást sikerült mellétenni...
Nyilván Bowman hónapokig bújta a Nemzeti Sportot, hogy na vajh mi lehet a jó taktika Milák ellen 🙂
FLZOLI
Meg legalább egy word spellcheck ramehetett volna…
somoskovig
Azért jó, hogy nem ment rá, mert így adja vissza azt az ámokfutást, amit Hosszú művel. Szerintem neki egy ideje már valami magas pozícióra fáj a foga a MUSZnál de méginkább az ex-finánál.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Azért remelem, senki sem fogja túlértékelni ezt a meccset…
somoskovig
Magyar ffi vízilabda olimpia a kieső fázisnál kezdődik...ami eddig volt, semmit nem számít. Kövi meccsen kell jól játszani
Chargers LT
amugy sztem ez az, amit felreertenek Sydney kapcsan. ott a csapat a csoportban is jol jatszott, csak volt egy elcsalt meccs meg egy golos vereseg a jugoktol. itt most szvsz a francia meccs elso felidejeben, meg az egyik ausztral negyedben voltunk jok, meg ma az all star galan. azert ez nem biztotato tovabbra sem.
csebi
Ezt a mai teljesítményt én minden további nélkül merem biztatónak minősíteni.
nagylaza, főpohárnok
kaptunk 13 golt. ez minden csak nem biztato. ausztraloknak lottek 3t.
csebi
Viszont lőttünk 17-et. (Az igaz, hogy a szerb kapusok nem voltak a topon.) Sok emberhátrányt és 5 méterest kaptunk, kíváncsi leszek a statra. Összességében sokkal jobb volt annál, amire számítottam.
nagylaza, főpohárnok
Ez egy tét nélküli edzőmeccs volt nagyjából, ehhez mért koncentrációval és védekezéssel mindkét oldalról.
somoskovig
Olimpián nincs olyan, hogy tét nélküli edzőmeccs, a szerbek ellen pláne nincs. De legyen igazad: akkor is sokkal jobb egy sima győzelemmel ráfordulni az egyenes kieséses szakaszra, mint egy csúnya vereséggel.
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez a pókember event nagyon jó 😀 Viszont nem értem, hogyan lehet WR egy ilyen számon, hiszen különbözik a fal tűzése nem?
Hanni
Nem, ez totál szabvány, mindig mindenhol ugyanilyen. A fiam is ilyenen mászik.
warr_b
Áhhh akkor így érthető. Meg is lett a WR.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a pókember event nagyon jó 😀 Viszont nem értem, hogyan lehet WR egy ilyen számon, hiszen különbözik a fal tűzése nem?
Hanni
Nem, ez totál szabvány, mindig mindenhol ugyanilyen. A fiam is ilyenen mászik.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
csipkelli 3 995
 www.eurosport.hu/uszas/hosszu-katinka-nyilt-level-magyar-uszo-szovetseg-lemondas_sto10281336/story.shtml
NB2
A cél jó, minden pofon jó helyre kerül a pogácsa branch NER seggben lévő képén de egy hulladék indoklást sikerült mellétenni...
Nyilván Bowman hónapokig bújta a Nemzeti Sportot, hogy na vajh mi lehet a jó taktika Milák ellen 🙂
FLZOLI
Ugyanazt mondja, mint a döntő előtt, nem? Hogy óriási hiba kiszivárogtatni az esetleges hiányosságokat vagy nehézségeket. Én el tudom képzelni, hogy ő tudja miről beszél, az ellenfelekből is fel kell készülni a versenyzőnek, és itt Marchand segítséget kapott a felkészüléshez a magyar szövetségtől.
Assurbanapli
Ugyanígy úszott volna, ha arról szólnak a hírek az utolsó évben, hogy Milák széjjelbasz mindenkit 1:48-al.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Új világcsúcs Miroslawtól, 6.21 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 1 333
 www.eurosport.hu/uszas/hosszu-katinka-nyilt-level-magyar-uszo-szovetseg-lemondas_sto10281336/story.shtml
NB2
A cél jó, minden pofon jó helyre kerül a pogácsa branch NER seggben lévő képén de egy hulladék indoklást sikerült mellétenni...
Nyilván Bowman hónapokig bújta a Nemzeti Sportot, hogy na vajh mi lehet a jó taktika Milák ellen 🙂
FLZOLI
Ugyanazt mondja, mint a döntő előtt, nem? Hogy óriási hiba kiszivárogtatni az esetleges hiányosságokat vagy nehézségeket. Én el tudom képzelni, hogy ő tudja miről beszél, az ellenfelekből is fel kell készülni a versenyzőnek, és itt Marchand segítséget kapott a felkészüléshez a magyar szövetségtől.
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez a pókember event nagyon jó 😀 Viszont nem értem, hogyan lehet WR egy ilyen számon, hiszen különbözik a fal tűzése nem?
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Azért érdemes megnézni a két olasz csaj kezeit, szerintem nagyobbak, mint a hímnős algériai bokszolónak 😊

2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Nem tudom milyen odds volt arra, hogy Biles és Anfrade sincs dobogón, és a 2 olasz igen, és egyikük nyer...
Olyan 50-es tuti, valaki nagyot kaszált

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Nem láttam a meccset, szóval...

gondolom kijött mindkét csapat úgy, hogy meglátjuk, aztán a 2. negyed magyar dominanciája után a szerbek behúzták a kéziféket, látva ezt mi is picit átmentünk edzőmeccs feelingbe
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Azért remelem, senki sem fogja túlértékelni ezt a meccset…
somoskovig
Magyar ffi vízilabda olimpia a kieső fázisnál kezdődik...ami eddig volt, semmit nem számít. Kövi meccsen kell jól játszani
Chargers LT
amugy sztem ez az, amit felreertenek Sydney kapcsan. ott a csapat a csoportban is jol jatszott, csak volt egy elcsalt meccs meg egy golos vereseg a jugoktol. itt most szvsz a francia meccs elso felidejeben, meg az egyik ausztral negyedben voltunk jok, meg ma az all star galan. azert ez nem biztotato tovabbra sem.
csebi
Ezt a mai teljesítményt én minden további nélkül merem biztatónak minősíteni.
nagylaza, főpohárnok
kaptunk 13 golt. ez minden csak nem biztato. ausztraloknak lottek 3t.
csebi
Viszont lőttünk 17-et. (Az igaz, hogy a szerb kapusok nem voltak a topon.) Sok emberhátrányt és 5 méterest kaptunk, kíváncsi leszek a statra. Összességében sokkal jobb volt annál, amire számítottam.
nagylaza, főpohárnok
Ez egy tét nélküli edzőmeccs volt nagyjából, ehhez mért koncentrációval és védekezéssel mindkét oldalról.

2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 784
Azért remelem, senki sem fogja túlértékelni ezt a meccset…
somoskovig
Magyar ffi vízilabda olimpia a kieső fázisnál kezdődik...ami eddig volt, semmit nem számít. Kövi meccsen kell jól játszani
Chargers LT
amugy sztem ez az, amit felreertenek Sydney kapcsan. ott a csapat a csoportban is jol jatszott, csak volt egy elcsalt meccs meg egy golos vereseg a jugoktol. itt most szvsz a francia meccs elso felidejeben, meg az egyik ausztral negyedben voltunk jok, meg ma az all star galan. azert ez nem biztotato tovabbra sem.
csebi
Ezt a mai teljesítményt én minden további nélkül merem biztatónak minősíteni.
nagylaza, főpohárnok
kaptunk 13 golt. ez minden csak nem biztato. ausztraloknak lottek 3t.
csebi
Abból négyet a csere kapus kapott, a harmadik negyed elejétől meg edzőmeccs lett belőle, messzemenő következtetéseket nem szabad levonni, de fejben legalább rendben vannak és az önbizalmuknak is jött tett ez a W. Hajrá!
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
 www.eurosport.hu/uszas/hosszu-katinka-nyilt-level-magyar-uszo-szovetseg-lemondas_sto10281336/story.shtml
NB2
A cél jó, minden pofon jó helyre kerül a pogácsa branch NER seggben lévő képén de egy hulladék indoklást sikerült mellétenni...
Nyilván Bowman hónapokig bújta a Nemzeti Sportot, hogy na vajh mi lehet a jó taktika Milák ellen 🙂
FLZOLI
Meg legalább egy word spellcheck ramehetett volna…

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 475
 www.eurosport.hu/uszas/hosszu-katinka-nyilt-level-magyar-uszo-szovetseg-lemondas_sto10281336/story.shtml
NB2
Takarodhat mindenki, de ez hülye.
csipkelli
Tőle ez inkább vicces és szánalmas, mint komolyan vehető.
2 hónapja
MC12 New Orleans Saints 6 155
 www.eurosport.hu/uszas/hosszu-katinka-nyilt-level-magyar-uszo-szovetseg-lemondas_sto10281336/story.shtml
NB2
Amikor Katinka akar bárkit morálról oktatni...priceless 😊 - attól még természetesen ebben a közegben minden pofon jó helyre megy!

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”