A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
görögök verték a digókat, de ha a horvátok veri az usákokat, akkor 3-an lesznek 11 ponttal
mi számít ilyenkor, minitabella?
akkor ha jól számolom olasz-horvát-görög
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
elvileg minél kisebb a szél annál kevésbé fáj a háta, most meg szélcsend volt, és simán nyert. Lehet van összefüggés, de akkor tényleg kurvára fájhat neki
eaglesmcnabb
ha szélcsend van, nem szakítják meg a futamot?
deyell
Total szélcsendben igen. Én csak a közvetķtést olvasom és a nyilatkozatokat, ott volt hogy minel kisebb a szél annál jobb neki.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lesimázta Axelsen

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Öreg Axelsen nem hagyott sok kérdést.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 648
elvileg minél kisebb a szél annál kevésbé fáj a háta, most meg szélcsend volt, és simán nyert. Lehet van összefüggés, de akkor tényleg kurvára fájhat neki
eaglesmcnabb
ha szélcsend van, nem szakítják meg a futamot?

choose life
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
elvileg minél kisebb a szél annál kevésbé fáj a háta, most meg szélcsend volt, és simán nyert. Lehet van összefüggés, de akkor tényleg kurvára fájhat neki

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Mária kicsit elidőzítette a formát
eaglesmcnabb
Ha Èrdi Máriára gondolsz, elmondta egèsz nyáron derèkfájdalmakkal küzdött igazából most már csak becsületből csinálja vègig de nagyon szenved. Így gondolom elèg nehèz vitorlázni.
dande2
Nem akarok rosszmájú lenni, de mióta kiírta a Facebookra, hogy nem esélyes már, nyert két futamot zsinórban...
somoskovig
Akkor passz, nem szóltam...
dande2
Valószínű van szakmai magyarázata is a dolognak, nem ertek a vitorlázáshoz egyáltalán, csak fura.

2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 088 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mária kicsit elidőzítette a formát
eaglesmcnabb
Ha Èrdi Máriára gondolsz, elmondta egèsz nyáron derèkfájdalmakkal küzdött igazából most már csak becsületből csinálja vègig de nagyon szenved. Így gondolom elèg nehèz vitorlázni.
dande2
Nem akarok rosszmájú lenni, de mióta kiírta a Facebookra, hogy nem esélyes már, nyert két futamot zsinórban...
somoskovig
Akkor passz, nem szóltam...
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Mária kicsit elidőzítette a formát
eaglesmcnabb
Ha Èrdi Máriára gondolsz, elmondta egèsz nyáron derèkfájdalmakkal küzdött igazából most már csak becsületből csinálja vègig de nagyon szenved. Így gondolom elèg nehèz vitorlázni.
dande2
Nem akarok rosszmájú lenni, de mióta kiírta a Facebookra, hogy nem esélyes már, nyert két futamot zsinórban...

2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mária kicsit elidőzítette a formát
eaglesmcnabb
Ha Èrdi Máriára gondolsz, elmondta egèsz nyáron derèkfájdalmakkal küzdött igazából most már csak becsületből csinálja vègig de nagyon szenved. Így gondolom elèg nehèz vitorlázni.
dande2
persze, de érdekes hogy az utolsó kettőt nyerte, igaz az off wind kedvez neki

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 088 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mária kicsit elidőzítette a formát
eaglesmcnabb
Ha Èrdi Máriára gondolsz, elmondta egèsz nyáron derèkfájdalmakkal küzdött igazából most már csak becsületből csinálja vègig de nagyon szenved. Így gondolom elèg nehèz vitorlázni.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Mi a szar ez a Kayak cross? 😀 Nagyon kíváncsi voltam erre, de ez egy hatalmas baromság 😀
Hanni
Szerintem nagyon szórakoztató.
Síelésben is van ilyen, hogy négyen egyszerre indulnak, és egymással versenyeznek, nem az idővel.

2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ez az ausztrál magasugró kicsit kényszeres. Tuti verekedős az ágyban...
Matthew99
Minden adatod felír, ez így elég gáz lehet, ha szembesülsz a naplójával később.
Willie Parker
Mi van ha nem adatot ír hanem érzéseket? Vagy tapasztalást.
Janek
"Ezzel többet soha" - írja a férjéről
Willie Parker
Nekem boldognak tűnik

2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Azért jó, hogy nem ment rá, mert így adja vissza azt az ámokfutást, amit Hosszú művel. Szerintem neki egy ideje már valami magas pozícióra fáj a foga a MUSZnál de méginkább az ex-finánál.
szaba
szerintem ez már azóta téma nála, amióta sikerült Gyárfást kipattintani. pontosabban ugye akkor még náluk volt, mert Tusuppal próbálkoztak jól helyezkedni.

azt tudom még amúgy elképzelni, hogy vérig van sértve, amiért a férje nem kapta az olimpiai bajnoki edzői juttatást, hiába őt jelölte, és így akar bosszút állni az elnökségen.
slowmotion
Pont Hosszu miatt nem kap olimpiai tamogatast Tusup, mert o valamelyik rokonat jelolte meg papiron az edzojenek Tusup helyett. Hosszu evek ota eresi a lehetoseget, hogy epp hol rugjon bele a MUSZ-ba, ennek a mainak az egvilagon semmi koze sincs Milakhoz, szimplan csak az o nevet hasznalja fel arra, hogy elerje a sajat celjait, ami ranezesre vagy a MUSZ elnoki poszt, vagy valami magasabb.

Ha nem jatszana el masfel evente, hogy valami balhet kirobbant es ezaltal lemondasra szolitja fel a MUSZ-elnokseget, akkor meg el is hihetnenk, hogy ez most csak Milak megvedeserol szol, de leven, ismerjuk az elmult 5+ evet, leri rola, hogy csak a sajat erdekei szerint furja-faragja a dolgokat.
Stez
ja, a férjét. csak szóltak neki, hogy nehogymá', mert az nem számít befektetett munkának, hogy Katinkát levarrta.
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Ez az ausztrál magasugró kicsit kényszeres. Tuti verekedős az ágyban...
Matthew99
Minden adatod felír, ez így elég gáz lehet, ha szembesülsz a naplójával később.
Willie Parker
Mi van ha nem adatot ír hanem érzéseket? Vagy tapasztalást.
Janek
"Ezzel többet soha" - írja a férjéről
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ez az ausztrál magasugró kicsit kényszeres. Tuti verekedős az ágyban...
Matthew99
Minden adatod felír, ez így elég gáz lehet, ha szembesülsz a naplójával később.
Willie Parker
Mi van ha nem adatot ír hanem érzéseket? Vagy tapasztalást.

2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mi a szar ez a Kayak cross? 😀 Nagyon kíváncsi voltam erre, de ez egy hatalmas baromság 😀
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mária kicsit elidőzítette a formát

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Ez az ausztrál magasugró kicsit kényszeres. Tuti verekedős az ágyban...
Matthew99
Minden adatod felír, ez így elég gáz lehet, ha szembesülsz a naplójával később.
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
annus adrián hugyozás nélkül verné sztem
eaglesmcnabb
Az ominózus eset után az Athénból Szombathelyre vezető út vesekővel volt kikövezve
2 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
meccslabdánál szervát a hálóba ütöd, így nem lehet nyerni

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
aranyunk nem lesz 😊
NB2
Még van pár sorozat, csak honosítani kell a végéig.
csipkelli
4 év múlva mehetne a magyar csapat csupa orosz versenyzővel, kár, hogy ők bojkottálni szokták a los angelesi olimpiákat.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Esposito nálam dobogós, bármi van 😀

Chargers LT
Vigyázzá, még nincs 18
warr_b
milyen pedofil vagy te? tudhatnád, hogy 12 már a beleegyezési korhatár!
NB2
Bocs, nem vagyok szakértő, meg ner-kompatibilis se 🙄
warr_b
bár a képekre nem tudom mi a verdikt 😊
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Esposito nálam dobogós, bármi van 😀

Chargers LT
Vigyázzá, még nincs 18
warr_b
milyen pedofil vagy te? tudhatnád, hogy 12 már a beleegyezési korhatár!
NB2
Bocs, nem vagyok szakértő, meg ner-kompatibilis se 🙄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Esposito nálam dobogós, bármi van 😀

Chargers LT
Vigyázzá, még nincs 18
warr_b
milyen pedofil vagy te? tudhatnád, hogy 12 már a beleegyezési korhatár!