Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Már másodszor mondja a dobókör minőségét, nem lehet hogy emiatt volt annyi érvénytelen?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 666
43,6 km/H bazz
warr_b
Biciklimmel nem tudok annyival menni 😀
shagi0206
én igen, pont most mentem tegnap egy top3-as szegmenst kartalon a császár úton. Igaz kicsit lejtett, és tájfun volt háturul 😀
eaglesmcnabb
egy mountain bike-kal az itthonihoz legközelebbi leejtőn is csak 35 körül szoktam menni. Ott még hátszelet sose fogtam 😀
shagi0206
*36,3 volt, pont ma voltam tekerni
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Olvastam Kovács Richárd posztját facebookon, és teljesen egyetértek vele.
De amúgy hogy a gecibe lehet valaki töritanár ilyen helyesírással?
eaglesmcnabb
Linket a pórnépnek.

Amúgy meg simán, nem magyartanár. Másrészt tudod milyen nehéz bokszkesztyűben helyesen gépelni?
Igor
 www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0mD7NCZCLoJVbZ6kmFnNkjRtUHYofYLivP2gMr9Hb9BZz7sE5SXjcZDBktVfvctL2l&id=100013536002866&__cft__[0]=AZXH7sNgsxUMXfjpiPkMKX1w3sYJcWyLxsTZVkryiU-flTXkXJ1v-5PBeCC0axXs_go2MMPMUgAQXgPZZZqwdz011BLWJ6dxfrQuHLFqkeny6iLgRDvcVLGcuUzNMTXeWxZblWA3aW3Cbc8EVT_z8zEBc03TrRrS-iMvSSodx_bS8NxfuIUG0TN553HCyn2qd65husyv6hMZHHdLFcU13n5WPG6Qg7lbDoycLD3w63x8uQ&__tn__=%2CO%2CP-R
mustaine
Úgyis hiányzott már a szekunder szégyen.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 666
43,6 km/H bazz
warr_b
Biciklimmel nem tudok annyival menni 😀
shagi0206
én igen, pont most mentem tegnap egy top3-as szegmenst kartalon a császár úton. Igaz kicsit lejtett, és tájfun volt háturul 😀
eaglesmcnabb
egy mountain bike-kal az itthonihoz legközelebbi leejtőn is csak 35 körül szoktam menni. Ott még hátszelet sose fogtam 😀
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Olvastam Kovács Richárd posztját facebookon, és teljesen egyetértek vele.
De amúgy hogy a gecibe lehet valaki töritanár ilyen helyesírással?
eaglesmcnabb
Linket a pórnépnek.

Amúgy meg simán, nem magyartanár. Másrészt tudod milyen nehéz bokszkesztyűben helyesen gépelni?
Igor
amúgy csak a gondolatjeles rész baszott fel

 www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1949204585540723&id=100013536002866

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 092 — Chalk Dawk fan
Olvastam Kovács Richárd posztját facebookon, és teljesen egyetértek vele.
De amúgy hogy a gecibe lehet valaki töritanár ilyen helyesírással?
eaglesmcnabb
Linket a pórnépnek.

Amúgy meg simán, nem magyartanár. Másrészt tudod milyen nehéz bokszkesztyűben helyesen gépelni?
Igor
 www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0mD7NCZCLoJVbZ6kmFnNkjRtUHYofYLivP2gMr9Hb9BZz7sE5SXjcZDBktVfvctL2l&id=100013536002866&__cft__[0]=AZXH7sNgsxUMXfjpiPkMKX1w3sYJcWyLxsTZVkryiU-flTXkXJ1v-5PBeCC0axXs_go2MMPMUgAQXgPZZZqwdz011BLWJ6dxfrQuHLFqkeny6iLgRDvcVLGcuUzNMTXeWxZblWA3aW3Cbc8EVT_z8zEBc03TrRrS-iMvSSodx_bS8NxfuIUG0TN553HCyn2qd65husyv6hMZHHdLFcU13n5WPG6Qg7lbDoycLD3w63x8uQ&__tn__=%2CO%2CP-R

2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
43,6 km/H bazz
warr_b
Biciklimmel nem tudok annyival menni 😀
shagi0206
én igen, pont most mentem tegnap egy top3-as szegmenst kartalon a császár úton. Igaz kicsit lejtett, és tájfun volt háturul 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
43,6 km/H bazz
warr_b
Ekkora sebesség újra felpörgetné a gyűlölködjünk topicot.
Tactful Cactus
😄😂😱


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
43,6 km/H bazz
warr_b
Ekkora sebesség újra felpörgetné a gyűlölködjünk topicot.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Olvastam Kovács Richárd posztját facebookon, és teljesen egyetértek vele.
De amúgy hogy a gecibe lehet valaki töritanár ilyen helyesírással?
eaglesmcnabb
Linket a pórnépnek.

Amúgy meg simán, nem magyartanár. Másrészt tudod milyen nehéz bokszkesztyűben helyesen gépelni?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Olvastam Kovács Richárd posztját facebookon, és teljesen egyetértek vele.
De amúgy hogy a gecibe lehet valaki töritanár ilyen helyesírással?
eaglesmcnabb
Megjelölöm a C-t Vágó úr!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 666
43,6 km/H bazz
warr_b
Biciklimmel nem tudok annyival menni 😀
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Olvastam Kovács Richárd posztját facebookon, és teljesen egyetértek vele.
De amúgy hogy a gecibe lehet valaki töritanár ilyen helyesírással?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 666
Gatlin meg ez a gyökér akit nem bírok az amerikai sprinterek közül....az előbbi egy cheater az utóbbi meg méretes 🍆
ThundersNFL a Paraszt
Padlizsán?
warr_b
FASZ! Csak ez vulgaris 😀
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
43,6 km/H bazz


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gatlin meg ez a gyökér akit nem bírok az amerikai sprinterek közül....az előbbi egy cheater az utóbbi meg méretes 🍆
ThundersNFL a Paraszt
Padlizsán?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Alfred jobban kongatott


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Na a csehszlovák gyerek bejött hetediknek, az is jó eredmény. Grat!
mustaine
majd 200-on megnyeri
deyell
Amúgy az amerikai válogatón majdnem megverte. Én azt nem is értettem ,hogy hogy hozta vissza Lyles amikor már egyszer hátulról elment mellette, aztán valahogy a végén tudott fordítani.

2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Gatlin meg ez a gyökér akit nem bírok az amerikai sprinterek közül....az előbbi egy cheater az utóbbi meg méretes 🍆

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
tebogo szegény, mint milák a középdöntőben, rosszul jött ki a fal.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha leveszi a nyakából a kutyaláncot, simábban nyer


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
9.91-el még sose volt utolsó senki...
warr_b
Sevilla kapcsán már régóta tudott, hogy nekik az Európa-liga való, a BL-ben kevesek.

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
 olympics.com/en/paris-2024/results/athletics/men-s-100m/fnl-000100--
5 ezred döntött
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy mi számít?
Gergőbácsi
Csak a gyűrű.
Tactful Cactus
A pina meg a csöcs


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Na a csehszlovák gyerek bejött hetediknek, az is jó eredmény. Grat!
mustaine
majd 200-on megnyeri

choose life