Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Blankáèk vajh hogy állnak?
dande2
volt egy nagy borulás most, szerencsére Blanka elkerülte

choose life
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Atya ég ez a tenisz döntő komoly
Chargers LT
Djokovic elképesztően jól játszik el kell ismerni..
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 299 — Jedi Master
Atya ég ez a tenisz döntő komoly

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 109 — Így remélem megfelelek nektek.....
Blankáèk vajh hogy állnak?
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Jó ez a kínai-kínai tollasdöntő.
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 299 — Jedi Master
Alcaraz kezd ideges lenni

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
jön a rövidítés a második szettben is..
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Ez az egyiptomi meccsen ment el de ezt akkor is tudtuk. Mondjuk kb a negyeddöntő a vège lenne, szóval ha nem kapunk ki 10 gólokkal a csoportban már az is siker. Ez a max ami a mai magyar ff kèziben benne van.
dande2
Igazad van, alapból Egyiptom ellen lett elbaszva.
Az a baj, hogy nem bízom a csodában a második félidőben, pedig általában képes vagyok belelovalni magam a legnagyobb hülyeségekbe is.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ez az egyiptomi meccsen ment el de ezt akkor is tudtuk. Mondjuk kb a negyeddöntő a vège lenne, szóval ha nem kapunk ki 10 gólokkal a csoportban már az is siker. Ez a max ami a mai magyar ff kèziben benne van.
dande2
igen, ez a realitás és közben egyértelműen kiderült, h Egyiptom is jobb nálunk. Brutál erős ez a csoport, a másikból sztem továbbjutottunk volna.
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Yulo meg lehet megcsinálja a talaj/ugrás duplát... komoly. Nyilván volt róla szó, h esélyes, de hogy mindkettőt megnyerje azért az nem kis dolog, ő is népszerú lesz otthon.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A lányok statjait még nem látom, de a ffi pólósok emberelőny-kihasználása 9/1 volt az ausztrálok ellen. Egy esetben emberelőnyben 5 méterest kaptunk (azt legalább belőttük), de még így is tragikus a kép. Ráadásul egy kettős fór is kimaradt. Az ausztrálok se nagyon büszkélkedhetnek (6/2), de ezért a vereségért tényleg csak magunkat okolhatjuk. Gyanítom, a csajok adatlapja is valami hasonlót fog mutatni. Egyszerűen nem értem. Az emberelőnyös helyzetekre egész biztosan fel lehet készülni az edzéseken.
nagylaza, főpohárnok
azért ez a "csak magunkat okolhatjuk" meg "saját magunkat vertük meg" szövegek eléggé gázok szerintem. Az ausztrálok kurva jól védekeznek az egész olimpián, de egyébként is, erre épül a játékuk. Az emberelőny azért nem 5 méteres, h csak be kell lőni, nem csak rajtunk múlik, hogy bemennek-e, sőt.
Szesze
Kérlek, ne viccelj velem. 8 gólt lőttünk, abból 1-et büntetőből, 1-et emberelőnyből, 6-ot pedig "akcióból". Nyilván nem mindegy emberhátrányban sem, hogyan védekezik egy csapat, de tragikomikus lenne azt állítani, hogy ez a mutató elsősorban a védelem érdeme, és nem a támadócsapat hibája. Márpedig pontosan ezt állítod: "nem csak rajtunk múlik, hogy bemennek-e, sőt". A fórok kihasználása alap, ha pedig gyorsan és jól járatod a labdát + van elképzelésed arról, hogyan fejezd be a támadást, akkor bármilyen nagyszerű is az ellenfél védekezése, az esetek többségében verve van.
Szóval: mindkét magyar-ausztrál meccsre tökéletesen illik, hogy "csak magunkat okolhatjuk".
nagylaza, főpohárnok
Nem viccelek veled, de absz nem értek egyet ahogy írtam is. A fórok kihasználása nem alap, azok az 5 méteresek, konkrétan a fórok kihasználásának hatékonyságán dől el a legtöbb meccs, ezek szerint akkor mindenki magát veri meg mindig.
Szesze
Nyilván én is a "fórok kihasználásának hatékonyságára" gondoltam, nem arra, hogy az emberelőnyöket kötelező elvárás 100 százalékos arányban értékesíteni. Nem is ez a vita közöttünk, hanem az, hogy te az ausztrálok jó védekezésének tulajdonítod a 9/1-es mutatót, én pedig azt mondom, hogy szar volt támadójátékunk. És nem csupán a számok alapján gondolom így, hanem azért is, mert láttam a meccset.
nagylaza, főpohárnok
most megnéztem az ausztrálok emberhátrányban a spanyolok ellen 9-ből 3 gólt kaptak, a szerbek ellen 7-ből 2-őt.. mindenki támadójátéka éppen ellenük fog ki szar napot.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 109 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez az egyiptomi meccsen ment el de ezt akkor is tudtuk. Mondjuk kb a negyeddöntő a vège lenne, szóval ha nem kapunk ki 10 gólokkal a csoportban már az is siker. Ez a max ami a mai magyar ff kèziben benne van.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Egy borzasztóan játszó francia csapat ellen vagyunk teljesen reménytelenek.
2 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Nem sok meccset láttam a férfi kézisektől, de legalább négy ilyen Bánhidi fölé pattintásra emlékszem.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
viszont az alcaraz-djokovic kegyetlen nagy meccs
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
hát ez így kevés az biztos
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
megvan az első algériai érem is ami rögtön arany
deyell
És ő lánynak is néz ki 😊
somoskovig
Amúgy ő francia, csak összekülönbözött a szövetséggel, és átment algírnak 😁
warr_b
Képzeld most el egy Svájcban felnőtt koszovói albán futballista hasonló kálváriáit.

Szerkesztette: Kampman
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
megvan az első algériai érem is ami rögtön arany
deyell
És ő lánynak is néz ki 😊
somoskovig
Amúgy ő francia, csak összekülönbözött a szövetséggel, és átment algírnak 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
kiesőkkel ezek után lesz még bohóckodás helyezésért a ffi kéziben?
Heisman nádor
Nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
megbotlott a saját lábában baszki, sima belemenés volt
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 347 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
kiesőkkel ezek után lesz még bohóckodás helyezésért a ffi kéziben?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
csipkelli 3 997
-2 😊
Minden a terv szerint!
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
na gyerünk
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nem baj, este a Vasas garantáltan ütni fogja a Barcikát.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nah már az algíreknek is van egy aranya.