Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A lányok statjait még nem látom, de a ffi pólósok emberelőny-kihasználása 9/1 volt az ausztrálok ellen. Egy esetben emberelőnyben 5 méterest kaptunk (azt legalább belőttük), de még így is tragikus a kép. Ráadásul egy kettős fór is kimaradt. Az ausztrálok se nagyon büszkélkedhetnek (6/2), de ezért a vereségért tényleg csak magunkat okolhatjuk. Gyanítom, a csajok adatlapja is valami hasonlót fog mutatni. Egyszerűen nem értem. Az emberelőnyös helyzetekre egész biztosan fel lehet készülni az edzéseken.
nagylaza, főpohárnok
azért ez a "csak magunkat okolhatjuk" meg "saját magunkat vertük meg" szövegek eléggé gázok szerintem. Az ausztrálok kurva jól védekeznek az egész olimpián, de egyébként is, erre épül a játékuk. Az emberelőny azért nem 5 méteres, h csak be kell lőni, nem csak rajtunk múlik, hogy bemennek-e, sőt.
Szesze
Kérlek, ne viccelj velem. 8 gólt lőttünk, abból 1-et büntetőből, 1-et emberelőnyből, 6-ot pedig "akcióból". Nyilván nem mindegy emberhátrányban sem, hogyan védekezik egy csapat, de tragikomikus lenne azt állítani, hogy ez a mutató elsősorban a védelem érdeme, és nem a támadócsapat hibája. Márpedig pontosan ezt állítod: "nem csak rajtunk múlik, hogy bemennek-e, sőt". A fórok kihasználása alap, ha pedig gyorsan és jól járatod a labdát + van elképzelésed arról, hogyan fejezd be a támadást, akkor bármilyen nagyszerű is az ellenfél védekezése, az esetek többségében verve van.
Szóval: mindkét magyar-ausztrál meccsre tökéletesen illik, hogy "csak magunkat okolhatjuk".
nagylaza, főpohárnok
Nem viccelek veled, de absz nem értek egyet ahogy írtam is. A fórok kihasználása nem alap, azok az 5 méteresek, konkrétan a fórok kihasználásának hatékonyságán dől el a legtöbb meccs, ezek szerint akkor mindenki magát veri meg mindig.
Szesze
Nyilván én is a "fórok kihasználásának hatékonyságára" gondoltam, nem arra, hogy az emberelőnyöket kötelező elvárás 100 százalékos arányban értékesíteni. Nem is ez a vita közöttünk, hanem az, hogy te az ausztrálok jó védekezésének tulajdonítod a 9/1-es mutatót, én pedig azt mondom, hogy szar volt támadójátékunk. És nem csupán a számok alapján gondolom így, hanem azért is, mert láttam a meccset.
nagylaza, főpohárnok
most megnéztem az ausztrálok emberhátrányban a spanyolok ellen 9-ből 3 gólt kaptak, a szerbek ellen 7-ből 2-őt.. mindenki támadójátéka éppen ellenük fog ki szar napot.
Szesze
A szerbek eleve összesen csak hármat lőttek, a spanyolok védekezése pedig ezek szerint még zseniálisabb, hiszen 9-5-re nyertek. Egyébként rosszul írtam, a kettős emberelőnyt beleszámítva 11/1 az a 9/1.
De most az a fontos, hogy valahogyan legyőzzük a franciákat!!!
nagylaza, főpohárnok
de ezek nem cáfolják azt, h az emberelőny kihasználása nem alap, sőt..
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 106 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyomi Djoko sajna megèrdemelte....

A kèzin meg ilyenkor mondogatom már a remènyèrt is hálas vagyok 😏
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Djoko közben 37 évesen bajnok lett
Remekül játszott
Chargers LT
Meglepett, hogy még csak most először.
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 299 — Jedi Master
Djoko közben 37 évesen bajnok lett
Remekül játszott

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
szépen visszajöttünk a meccsbe, fasz se gondolta volna..
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha 1/1 draftolhatnék a csapatba, fixen egy klasszis balszélsőt vennék ki. Ez a csóri Bóka nagyon lelkes és ügyes... NB1 szinten.
2 hónapja
Rounn 16
pedig de szép volt a passz a szélsőnek
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
legalább összeszedtük
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
kurva jó a védekezés
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
OTT VAN
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
de kurva jól védekezünk most!
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Vas Blanka a 3.

46 kilométer van vissza
deyell
Kilenc-tízfős boly van, volt egy nagy bukás ahol sokan elszálltak - de ebből a névsorból azért nem ő a fő favorit.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
csipkelli 3 997
Ilyen fos 7 vs 5-t...
2 hónapja
Nomac New England Patriots 2 970 — balazs.t85@gmail.com
Blanka nagyon jó helyen van!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Ancsin beindult.. (pedig ilyen hülye névvel ki gondolná 😀 )
Szesze
Nekem erről a névről mindig a hoki jut eszembe.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
A lányok statjait még nem látom, de a ffi pólósok emberelőny-kihasználása 9/1 volt az ausztrálok ellen. Egy esetben emberelőnyben 5 méterest kaptunk (azt legalább belőttük), de még így is tragikus a kép. Ráadásul egy kettős fór is kimaradt. Az ausztrálok se nagyon büszkélkedhetnek (6/2), de ezért a vereségért tényleg csak magunkat okolhatjuk. Gyanítom, a csajok adatlapja is valami hasonlót fog mutatni. Egyszerűen nem értem. Az emberelőnyös helyzetekre egész biztosan fel lehet készülni az edzéseken.
nagylaza, főpohárnok
azért ez a "csak magunkat okolhatjuk" meg "saját magunkat vertük meg" szövegek eléggé gázok szerintem. Az ausztrálok kurva jól védekeznek az egész olimpián, de egyébként is, erre épül a játékuk. Az emberelőny azért nem 5 méteres, h csak be kell lőni, nem csak rajtunk múlik, hogy bemennek-e, sőt.
Szesze
Kérlek, ne viccelj velem. 8 gólt lőttünk, abból 1-et büntetőből, 1-et emberelőnyből, 6-ot pedig "akcióból". Nyilván nem mindegy emberhátrányban sem, hogyan védekezik egy csapat, de tragikomikus lenne azt állítani, hogy ez a mutató elsősorban a védelem érdeme, és nem a támadócsapat hibája. Márpedig pontosan ezt állítod: "nem csak rajtunk múlik, hogy bemennek-e, sőt". A fórok kihasználása alap, ha pedig gyorsan és jól járatod a labdát + van elképzelésed arról, hogyan fejezd be a támadást, akkor bármilyen nagyszerű is az ellenfél védekezése, az esetek többségében verve van.
Szóval: mindkét magyar-ausztrál meccsre tökéletesen illik, hogy "csak magunkat okolhatjuk".
nagylaza, főpohárnok
Nem viccelek veled, de absz nem értek egyet ahogy írtam is. A fórok kihasználása nem alap, azok az 5 méteresek, konkrétan a fórok kihasználásának hatékonyságán dől el a legtöbb meccs, ezek szerint akkor mindenki magát veri meg mindig.
Szesze
Nyilván én is a "fórok kihasználásának hatékonyságára" gondoltam, nem arra, hogy az emberelőnyöket kötelező elvárás 100 százalékos arányban értékesíteni. Nem is ez a vita közöttünk, hanem az, hogy te az ausztrálok jó védekezésének tulajdonítod a 9/1-es mutatót, én pedig azt mondom, hogy szar volt támadójátékunk. És nem csupán a számok alapján gondolom így, hanem azért is, mert láttam a meccset.
nagylaza, főpohárnok
most megnéztem az ausztrálok emberhátrányban a spanyolok ellen 9-ből 3 gólt kaptak, a szerbek ellen 7-ből 2-őt.. mindenki támadójátéka éppen ellenük fog ki szar napot.
Szesze
A szerbek eleve összesen csak hármat lőttek, a spanyolok védekezése pedig ezek szerint még zseniálisabb, hiszen 9-5-re nyertek. Egyébként rosszul írtam, a kettős emberelőnyt beleszámítva 11/1 az a 9/1.
De most az a fontos, hogy valahogyan legyőzzük a franciákat!!!
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
GYERÜNK!
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
góóól
2 hónapja
csipkelli 3 997
meccs van, meccs van
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
meg vannak fogva baszki
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 347 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mi folyik itt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Djokovic nyert..
de nálunk legalább X 😊
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ancsin beindult.. (pedig ilyen hülye névvel ki gondolná 😀 )
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Vas Blanka a 3.

46 kilométer van vissza

choose life
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
na visszajöttünk -1-re