Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Mutina mèg mindig gyönyörű 😊
dande2
De amilyen deszka volt olyan melles lett....szilikon?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 731
Milák arca.....nyertem....leszophat minden buzi hater
ThundersNFL a Paraszt
A bevonulása volt Epic😉

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
jah most nézem m4 baszott adni az 50 métert élőben
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
2021, Tokió: Milák
szaba
Darnyi nem ez a szint volt?
Én őt sosem láttam élőben, de hátha vannak itt idősebbek, akik igen.
Kampman
sajnos vannak 😊
Szesze
Darnyit 1992-ben Barcelonában láttam....a 200 vegyesen éppenhogy nyert...400 vegyest utcahosszal
ThundersNFL a Paraszt
Mondjuk Darnyi mai úszóval hasonlítani olyan, mint Sennát Max Verstappennel.
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Milák arca.....nyertem....leszophat minden buzi hater

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mutina mèg mindig gyönyörű 😊
dande2
Jó kis milf lett. Evelin viszont bicskanyitogató minden szempontból 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mutina mèg mindig gyönyörű 😊
dande2
Ik pls add már kölcsön a szemüveged, úgy érzem itt szükség van rá.

2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
2021, Tokió: Milák
szaba
Darnyi nem ez a szint volt?
Én őt sosem láttam élőben, de hátha vannak itt idősebbek, akik igen.
Kampman
sajnos vannak 😊
Szesze
Darnyit 1992-ben Barcelonában láttam....a 200 vegyesen éppenhogy nyert...400 vegyest utcahosszal

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Rounn 16
De abban egyetértek, hogy nem lenne szabad ebben a mezőnyben versenyeznie.
Kampman
South Parknak volt a Family Guy - Mohamedes része
hol húzod meg a határt? mi alapján?
mindig lesz egy határeset aki miatt megy a hiszti

ráadásul még mindig csak 1 IBA teszt van ami alapján megy az "ítélet"
amit nem is publikáltak
Negritis, a vajda
Nem, volt egy biológiai-genetikai-antropológiai vizsgálata is, ahol ink a férfihez közelítették a hormonszintek, izomspecifikáció, izomtömeg, etc alapján. Az IBA-WADA páros szervezte, csak a NOB ezt leszarja.
Egy pekingi, katari olimpián nem indulhatna, egy párizsin nyilván, mert a NOB egyeztetett a szervezőkkel is.
Willie Parker
a NOB nem véletlen szarja le ugye
Negritis, a vajda
Jó, csak a boxvilágszöv kérte 2 éve,h akkor legyen egy független NOB-os vizsgálat, h tudjanak dönteni, az azóta sem volt.

Amúgy nincsenek elsődleges nemi jegyei, mert vagina+here kombóval született
Willie Parker
Source róla?
Rounn
Most ezt találtam, h bizonyított DSD-je van.

 www.independent.co.uk/news/uk/home-news/imane-khelif-xy-chromosome-dsd-paris-olympics-b2590594.html

Oké, lehet, h az IBA egy korrupt geci, oroszvezérelt sóhivatal, de már Tokió előtt több olimpiai és boxszövetség kérte a NOB-ot egy alapos vizsgálatra az ezzel küzdő - leginkább afrikai és ázsiai sportolók [a kettőn túl volt indiai atléta, thai thai -boxos, indonéz birkozó talán, meg egy burundi futó] - tüzetesebb vizsgálatára. Azóta sem történt meg, hanem a NOB elfogad egy-egy vértesztet, ami éppen jó hormonszintet mutatott.

Semenyanál meg végigment a BÍRÓSÁGONKON ugyanez a procedúra ELTÉRŐ EREDMÉNNYEL, amit ELFOGADOTT a NOB is

 www.theguardian.com/sport/2019/jul/30/caster-semenya-blocked-defending-800-metres-title-athletics-world-championships
Willie Parker
Végig olvastam az első linket, ott továbbra sincs semmi bizonyíték, csak leírják hogy mi mit jelent. Meg IBA mit állított. Ha igaz lenne, akkor már a vb-n se engedték volna elindulni ( amire ők maguk hozzák a szabályokat, nem pedig orosz verés után kezdik ki) / mostani sajtó is teli lenne az eredményekkel, ehelyett még mindig az van, hogy IBA saját magát újraválasztó elnöke, miként döntött. Majd sorra változtatják hogy milyen teszteket is hajtottak végre, amiket persze nem tesznek közzé. Várom a valódi sourceot, főleg ami szerint heréi is vannak.
Rounn
A herés rész valóban az IBA jelentésben van, oroszul megtalálod a neten.

A kérdésem az, h miért nem oszlatják el a kétséget? Mint Semenya esetén
Willie Parker
IBA elnöke kedve szerint kizáratta, szerinted ha bíróság kimondja hogy jogtalanul, változtatna valamit IBA felé? Nem először indult világversenyen szóval nem lehetett újdonság IBAnak, mégis engedték indulni először. Az olimpián indulhatott így felesleges köröket futott volna azzal. Meg még továbbra is ott van, hogy 0 bizonyíték az IBA felől, csak a sorra változtatott történetek, hogy milyen teszteket is végeztek el. ( Kicsit arra hajaz, amikor oroszok megtámadták ukránokat: ukránok bántanak minket, nácik, biolaborjuk van, atomjuk van...)
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mutina mèg mindig gyönyörű 😊
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Romancsuk két érvénytelennel kezd, hűha


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jó lehet ilyen esőben dobni meg ugrani


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
2021, Tokió: Milák
szaba
Darnyi nem ez a szint volt?
Én őt sosem láttam élőben, de hátha vannak itt idősebbek, akik igen.
Kampman
sajnos vannak 😊
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Semmire. Hagyjuk.
nagylaza, főpohárnok
Nem értem mit akarsz bizonyítani. Azt írtad, hogy kétszáz végén gyenge. Én meg azt, hogy nem volt gyenge csak volt nála jobb. Erre itt jön egy jó hajrát és nekiállsz böllenkedni. Ok
szaba
Igazad van, nem kellett volna böllenkednem. (???)
Nyugi.
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 094
Darnyi jobb volt mint Milak, de semmi ertelme osszehasonlitani oket.
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
egyikünk sem tudja hogy mennyit edzett

olyan ez, mint mikor a suliban mondta a tanár hogy" a te eszeddel ez csak négyes mert nem tanulsz annyit mint a másik", közben a tanár úr baromira nem tudta hogy otthon ki mennyit készült az adott dolgozatra.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
88 éve nem volt 100mes úszásban aranyunk!

Elbújhat minden szövetségi károgó
Chargers LT
ez komoly?
Szesze
Persze, 1936 volt utolsó bármilyen ffi számban

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
Kb. semmit nem tudunk Milák "munkamoráljáról". (Én legalábbis nem.) Ami biztos: ennél nagyobb aranyat nem lehet nyerni.
nagylaza, főpohárnok
Minden aranyérem ugyanakkora szoval nyilvan nem. Kivetel ha 4 ev mulva meg nagyobb lesz 😀
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 952
A helyében az interjúzónában nyomnék egy Mike dropot
Gergőbácsi
Lehet bejelenti, h emigrál😃
Willie Parker
"I am just here so I won't get fined"
deyell
Yeah
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
2021, Tokió: Milák
szaba
Darnyi nem ez a szint volt?
Én őt sosem láttam élőben, de hátha vannak itt idősebbek, akik igen.
Kampman
Szépen körbeírtad Zacknorbot

2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
Kb. semmit nem tudunk Milák "munkamoráljáról". (Én legalábbis nem.) Ami biztos: ennél nagyobb aranyat nem lehet nyerni.
nagylaza, főpohárnok
Tisztessegesen edzett.

2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
2021, Tokió: Milák
szaba
Darnyi nem ez a szint volt?
Én őt sosem láttam élőben, de hátha vannak itt idősebbek, akik igen.
Kampman
De ès Milákhoz hasonlóan ő is egy egyedi figura.
2 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
2021, Tokió: Milák
szaba
Darnyi nem ez a szint volt?
Én őt sosem láttam élőben, de hátha vannak itt idősebbek, akik igen.
Kampman
Ez a szint volt, de még hogy

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
Kb. semmit nem tudunk Milák "munkamoráljáról". (Én legalábbis nem.) Ami biztos: ennél nagyobb aranyat nem lehet nyerni.
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
Verrasztó Dávidot!
csipkelli
bakker kiköptem a söröm

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!