Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Jön Milák eredményhírdetése
Chargers LT
Jó, hogy szólsz.

2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
Verrasztó Dávidot!
csipkelli
Na végre ő is bekerült a műsorba, legalább említés szintjén. Ideje volt, legenda!
mustaine
nekem a kedvencem volt, a legnagyobb forma ever, okos, jóképű, vicces, szerény!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Rounn 16
Női kézisek akkor a svédekkel játszanak majd?
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Mutina mèg mindig gyönyörű 😊
dande2
De amilyen deszka volt olyan melles lett....szilikon?
ThundersNFL a Paraszt
Bernek 😂
szaba
Aha bruttósította?😁😁😁
ThundersNFL a Paraszt
PO eredménykövetőbe nem férne be.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
Verrasztó Dávidot!
csipkelli
Na végre ő is bekerült a műsorba, legalább említés szintjén. Ideje volt, legenda!

2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Jön Milák eredményhírdetése

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 690 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Minnyá éremátadó, nem?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mekkora betli az olaszoktól, főleg Fabbritól. Crouser meg 3szor egymás után nyerte meg a számot 😮

2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 094
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
2021, Tokió: Milák
szaba
Darnyi nem ez a szint volt?
Én őt sosem láttam élőben, de hátha vannak itt idősebbek, akik igen.
Kampman
sajnos vannak 😊
Szesze
Darnyit 1992-ben Barcelonában láttam....a 200 vegyesen éppenhogy nyert...400 vegyest utcahosszal
ThundersNFL a Paraszt
Csakhogy hogy Czene volt a lenyeg, ugy emlekszem az volt a taktika
no
Czene bronz majd 4 év múlva elcseszett pillangó után 200 vegyes win az 1-es pályán...finn srác kergette ,de nem érte utol
ThundersNFL a Paraszt
A bronzanal uszott ugy Darnyi hogy Czenenek jo legyen, de nem biztos hogy jol emlekszem.
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mondjuk most kurvajókat mondott Mutina

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
De abban egyetértek, hogy nem lenne szabad ebben a mezőnyben versenyeznie.
Kampman
South Parknak volt a Family Guy - Mohamedes része
hol húzod meg a határt? mi alapján?
mindig lesz egy határeset aki miatt megy a hiszti

ráadásul még mindig csak 1 IBA teszt van ami alapján megy az "ítélet"
amit nem is publikáltak
Negritis, a vajda
Nem, volt egy biológiai-genetikai-antropológiai vizsgálata is, ahol ink a férfihez közelítették a hormonszintek, izomspecifikáció, izomtömeg, etc alapján. Az IBA-WADA páros szervezte, csak a NOB ezt leszarja.
Egy pekingi, katari olimpián nem indulhatna, egy párizsin nyilván, mert a NOB egyeztetett a szervezőkkel is.
Willie Parker
a NOB nem véletlen szarja le ugye
Negritis, a vajda
Jó, csak a boxvilágszöv kérte 2 éve,h akkor legyen egy független NOB-os vizsgálat, h tudjanak dönteni, az azóta sem volt.

Amúgy nincsenek elsődleges nemi jegyei, mert vagina+here kombóval született
Willie Parker
Source róla?
Rounn
Most ezt találtam, h bizonyított DSD-je van.

 www.independent.co.uk/news/uk/home-news/imane-khelif-xy-chromosome-dsd-paris-olympics-b2590594.html

Oké, lehet, h az IBA egy korrupt geci, oroszvezérelt sóhivatal, de már Tokió előtt több olimpiai és boxszövetség kérte a NOB-ot egy alapos vizsgálatra az ezzel küzdő - leginkább afrikai és ázsiai sportolók [a kettőn túl volt indiai atléta, thai thai -boxos, indonéz birkozó talán, meg egy burundi futó] - tüzetesebb vizsgálatára. Azóta sem történt meg, hanem a NOB elfogad egy-egy vértesztet, ami éppen jó hormonszintet mutatott.

Semenyanál meg végigment a BÍRÓSÁGONKON ugyanez a procedúra ELTÉRŐ EREDMÉNNYEL, amit ELFOGADOTT a NOB is

 www.theguardian.com/sport/2019/jul/30/caster-semenya-blocked-defending-800-metres-title-athletics-world-championships
Willie Parker
Végig olvastam az első linket, ott továbbra sincs semmi bizonyíték, csak leírják hogy mi mit jelent. Meg IBA mit állított. Ha igaz lenne, akkor már a vb-n se engedték volna elindulni ( amire ők maguk hozzák a szabályokat, nem pedig orosz verés után kezdik ki) / mostani sajtó is teli lenne az eredményekkel, ehelyett még mindig az van, hogy IBA saját magát újraválasztó elnöke, miként döntött. Majd sorra változtatják hogy milyen teszteket is hajtottak végre, amiket persze nem tesznek közzé. Várom a valódi sourceot, főleg ami szerint heréi is vannak.
Rounn
A herés rész valóban az IBA jelentésben van, oroszul megtalálod a neten.

A kérdésem az, h miért nem oszlatják el a kétséget? Mint Semenya esetén
Willie Parker
IBA elnöke kedve szerint kizáratta, szerinted ha bíróság kimondja hogy jogtalanul, változtatna valamit IBA felé? Nem először indult világversenyen szóval nem lehetett újdonság IBAnak, mégis engedték indulni először. Az olimpián indulhatott így felesleges köröket futott volna azzal. Meg még továbbra is ott van, hogy 0 bizonyíték az IBA felől, csak a sorra változtatott történetek, hogy milyen teszteket is végeztek el. ( Kicsit arra hajaz, amikor oroszok megtámadták ukránokat: ukránok bántanak minket, nácik, biolaborjuk van, atomjuk van...)
Rounn
Az oroszfóbia mögötti tényeket is kellene tisztázni, s ez nem történt meg, mert az nem vitás, h DSD-je van.
Semenya esetén lehetett dönteni, sokkal tisztábban, normális kommunikációval, itt meg nincs normális kivizsgálás, hanem csak ködösítenek, ráadásul egy kontaktsportban.
Sztem nem fair ez a NOB eljárás, persze nem szokatlan náluk.

Mittudomén Annusékat kibaszatta a WADA (joggal), de az amerikai csapat meg kihajózott nk vizekre és hirtelen nem volt fennhatóságuk...
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joe Kovacs dobogós helyezése beszámít majd a magyar érmekbe? 😀 | (Az Origon igen) |
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Mutina mèg mindig gyönyörű 😊
dande2
De amilyen deszka volt olyan melles lett....szilikon?
ThundersNFL a Paraszt
Bernek 😂
szaba
Aha bruttósította?😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 690 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, Kovács Józsi feldobta magát a dobogóra ezzel, második


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
2021, Tokió: Milák
szaba
Darnyi nem ez a szint volt?
Én őt sosem láttam élőben, de hátha vannak itt idősebbek, akik igen.
Kampman
Én láttam igaz ő mindig mosolygott a végén.
De nem is volt izgalmas simán nyert

2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
2021, Tokió: Milák
szaba
Darnyi nem ez a szint volt?
Én őt sosem láttam élőben, de hátha vannak itt idősebbek, akik igen.
Kampman
sajnos vannak 😊
Szesze
Darnyit 1992-ben Barcelonában láttam....a 200 vegyesen éppenhogy nyert...400 vegyest utcahosszal
ThundersNFL a Paraszt
Csakhogy hogy Czene volt a lenyeg, ugy emlekszem az volt a taktika
no
Czene bronz majd 4 év múlva elcseszett pillangó után 200 vegyes win az 1-es pályán...finn srác kergette ,de nem érte utol

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Sjöström 🔥❤️

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Mutina mèg mindig gyönyörű 😊
dande2
De amilyen deszka volt olyan melles lett....szilikon?
ThundersNFL a Paraszt
Bernek 😂
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mutina mèg mindig gyönyörű 😊
dande2
De amilyen deszka volt olyan melles lett....szilikon?
ThundersNFL a Paraszt
?????pont ő soha nem volt deszka ezèrt tetszett mindenkinek korábban. Azóta anya is lett az is segít 😊

Szerkesztette: dande2
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sjöström elképesztő

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
2021, Tokió: Milák
szaba
Darnyi nem ez a szint volt?
Én őt sosem láttam élőben, de hátha vannak itt idősebbek, akik igen.
Kampman
sajnos vannak 😊
Szesze
Darnyit 1992-ben Barcelonában láttam....a 200 vegyesen éppenhogy nyert...400 vegyest utcahosszal
ThundersNFL a Paraszt
Mondjuk Darnyi mai úszóval hasonlítani olyan, mint Sennát Max Verstappennel.
szaba
Arra is gondoltam, hogy a visszaemlékezések szerint ő is eléggé öntörvényű volt, nem szeretett nyilatkozni, stb.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 690 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mutina mèg mindig gyönyörű 😊
dande2
De amilyen deszka volt olyan melles lett....szilikon?
ThundersNFL a Paraszt
Kérdezd meg JC-t, biztos tudja


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
2021, Tokió: Milák
szaba
Darnyi nem ez a szint volt?
Én őt sosem láttam élőben, de hátha vannak itt idősebbek, akik igen.
Kampman
sajnos vannak 😊
Szesze
Darnyit 1992-ben Barcelonában láttam....a 200 vegyesen éppenhogy nyert...400 vegyest utcahosszal
ThundersNFL a Paraszt
Mondjuk Darnyi mai úszóval hasonlítani olyan, mint Sennát Max Verstappennel.
szaba
Nem arról van szó hogy melyik a jobb, hanem a tehetség szorgalom kombó kiben van volt még együtt. Darnyiban megvolt így áll a pèlda.
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 094
Ha Milák tehetségét Kós munkamoráljával össze lehetne hozni, milyen úszót kapnánk baszki...
gabokocka
2021, Tokió: Milák
szaba
Darnyi nem ez a szint volt?
Én őt sosem láttam élőben, de hátha vannak itt idősebbek, akik igen.
Kampman
sajnos vannak 😊
Szesze
Darnyit 1992-ben Barcelonában láttam....a 200 vegyesen éppenhogy nyert...400 vegyest utcahosszal
ThundersNFL a Paraszt
Csakhogy hogy Czene volt a lenyeg, ugy emlekszem az volt a taktika
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
tegnap délelőtti idejénél egy ember úszott ma jobbat 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!