NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
RIP Shelly Ann Fraser- Pryce visszalépett.
Sixo
Miért?
warr_b
Bolt mama lekvárja lejárt nem működik 😁😁😁
ThundersNFL a Paraszt
Pech 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
RIP Shelly Ann Fraser- Pryce visszalépett.
Sixo
Miért?
warr_b
Sérülés.

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Leccgó St. Lucia!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
RIP Shelly Ann Fraser- Pryce visszalépett.
Sixo
Miért?
warr_b
Bolt mama lekvárja lejárt nem működik 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
Elképesztő, hogy a japánok mennyire örülnek a bronznak (női kard).
nagylaza, főpohárnok
szal a franciák 2 4. helyet szereztek 2 nap alatt első kiemelésből?
nice

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Én azt láttam, hogy a hajrában - lassú medence ide, vagy oda - nem tudott erősíteni, de az első 100-on kirobbanó formában úszott.
nagylaza, főpohárnok
Azért láttad azt, mert mellette ment Marchand egy irreális záró ötvenet. De az óra nem hazudik.
szaba
A középdöntőben is ezt láttam.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
RIP Shelly Ann Fraser- Pryce visszalépett.
Sixo
Miért?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Én azt láttam, hogy a hajrában - lassú medence ide, vagy oda - nem tudott erősíteni, de az első 100-on kirobbanó formában úszott.
nagylaza, főpohárnok
Azért láttad azt, mert mellette ment Marchand egy irreális záró ötvenet. De az óra nem hazudik.
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Bogi nagyon görcsös volt a közepéig utána szépen jött
ThundersNFL a Paraszt
Szerintem a következő egy évben csak a rajtot kellene gyakorolnia. Nagyon kilóg lefelé a mezőnyből. Ekkora hátrányból nem lehet 100-t futni.
szaba
Középtáv futó voltam, de ezt még én is látom ,hogy rajtja nagyon gatya

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
uh székely dávid most öregezett le 😕 😕
mustaine
Joeg. Bemondta, hogy mustaine, öreg vagy?
Zsellér van de Vrij
azt mondta az öregebbek emlékezhetnek danny millsre
mustaine
Én Mills nyomozóra emlékszem csak a Hetedikből. Mondjuk az se ma volt. 😀
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Elképesztő, hogy a japánok mennyire örülnek a bronznak (női kard).
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Bogi nagyon görcsös volt a közepéig utána szépen jött
ThundersNFL a Paraszt
Szerintem a következő egy évben csak a rajtot kellene gyakorolnia. Nagyon kilóg lefelé a mezőnyből. Ekkora hátrányból nem lehet 100-t futni.
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Bogi nagyon görcsös volt a közepéig utána szépen jött

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Olasz csávó baszott nagyot lökött csak épp rálépett a bástyára....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
kíváncsi leszek ennek a meccsnek a visszhangjára, mert azért ez tényleg durva volt így
Szesze
mi történt pontosan? csak a végére kapcsoltam oda
ervinator
4 győztes meccsig megy

3-1-es japán vezetésnél az 5. meccs kb. 10 percig tartott, minden ésszerűség szerint a semmit se csináló franciát már rég le kellett volna léptetni, ehelyett addig vezették míg meg nem nyerte

A 7. meccs előtt hogy hogy nem a legdominánsabb francia súlycsoportját sorsolták ki.
Kampman
így bele se merek gondolni, hogy mi lett volna, ha Milák nyeri a 200 pillangót. Lehet kizárták volna, hogy Marchand nyerjen.
shagi0206
Apropó: az elvesztett 200 után azt tippeltem magamban, hogy a 100-at meg fogja nyerni. (Tudom, hogy Miláknál a 200 a No. 1., de az, ahogyan és amilyen taktikával most úszik, nálam abszolút esélyessé teszi 100-on. Tehát nem csak arra gondolok, hogy milyen idővel jutott be a döntőbe, bár az se mellékes.)
Szeretnék nem tévedni.
nagylaza, főpohárnok
Nem vagyok szagértő, talán bold is, de lehet, hogy gyorsult azzal, hogy kevésbé bírta a hosszabb távot?
gyurczi
De nem bírta kevésbé a hosszabb távot, inkább csak annyi történt, hogy 100-on kiesett előle egy verhetetlennek tűnő úszó, így az ezüstből arany lehet.
Jughead
??? Miért ne bírta volna kevésbé amikor 1 mp-vel rosszabb ment az egyénijénél. És azt kb mind az utolsó 50en.
Sixo
Azt hittem így szombatra mindenkinek megvan, hogy ez egy lassú medence, ezért maradt el ennyivel az egyéni csúcsától.

De egyébként is éppen az első 100-at bírta rosszabbul a világcsúcsához képest, így alakult ugyanis az úszása 50 méterenként:

50m: +0.13
50-100m: +0.84
100-150m: +0.04
150-200m: +0.40
Jughead
Én azt láttam, hogy a hajrában - lassú medence ide, vagy oda - nem tudott erősíteni, de az első 100-on kirobbanó formában úszott.
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Házat, kocsit Ta Lou 4. helyére

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
RIP Shelly Ann Fraser- Pryce visszalépett.

2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
A lábrakapása nem igazi, 10 m és 50 m között, utána már jól jön.
Így is nagyon szép volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 952
Spanyolország-Kolumbia női soccer negyeddöntőn büntetők
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meg is van a japánoknak a bronz
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 958
kíváncsi leszek ennek a meccsnek a visszhangjára, mert azért ez tényleg durva volt így
Szesze
mi történt pontosan? csak a végére kapcsoltam oda
ervinator
4 győztes meccsig megy

3-1-es japán vezetésnél az 5. meccs kb. 10 percig tartott, minden ésszerűség szerint a semmit se csináló franciát már rég le kellett volna léptetni, ehelyett addig vezették míg meg nem nyerte

A 7. meccs előtt hogy hogy nem a legdominánsabb francia súlycsoportját sorsolták ki.
Kampman
így bele se merek gondolni, hogy mi lett volna, ha Milák nyeri a 200 pillangót. Lehet kizárták volna, hogy Marchand nyerjen.
shagi0206
Apropó: az elvesztett 200 után azt tippeltem magamban, hogy a 100-at meg fogja nyerni. (Tudom, hogy Miláknál a 200 a No. 1., de az, ahogyan és amilyen taktikával most úszik, nálam abszolút esélyessé teszi 100-on. Tehát nem csak arra gondolok, hogy milyen idővel jutott be a döntőbe, bár az se mellékes.)
Szeretnék nem tévedni.
nagylaza, főpohárnok
Nem vagyok szagértő, talán bold is, de lehet, hogy gyorsult azzal, hogy kevésbé bírta a hosszabb távot?
gyurczi
De nem bírta kevésbé a hosszabb távot, inkább csak annyi történt, hogy 100-on kiesett előle egy verhetetlennek tűnő úszó, így az ezüstből arany lehet.
Jughead
??? Miért ne bírta volna kevésbé amikor 1 mp-vel rosszabb ment az egyénijénél. És azt kb mind az utolsó 50en.
Sixo
Azt hittem így szombatra mindenkinek megvan, hogy ez egy lassú medence, ezért maradt el ennyivel az egyéni csúcsától.

De egyébként is éppen az első 100-at bírta rosszabbul a világcsúcsához képest, így alakult ugyanis az úszása 50 méterenként:

50m: +0.13
50-100m: +0.84
100-150m: +0.04
150-200m: +0.40
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
rajtot nem kapta el túl jól sajnos
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
idő nem lezs jó 😕
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
miért nem az mtk meccset adják? dobogós helyen vagyunk a tabellán, erre egy alsóházi rngadót adnak?... na...
eaglesmcnabb
Ez nem elég?
 m4sport.hu/elo/m4sport2
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
miért nem az mtk meccset adják? dobogós helyen vagyunk a tabellán, erre egy alsóházi rngadót adnak?... na...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!