Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Kielt fejű ribanc fejben is szetcsapta a csapatot…
somoskovig
Hogy tessék?

Mikor lett itt ekkora divat az hogy valakinek a sportteljesítményét a kinézete alapján kezdünk el megítélni?
ervinator
Mivel egy országot képvisel, nézzen már ki normálisan és ne bulikázzon előző nap, ha lehetséges. Olyan táskák voltak a szemei alatt mint aki nem aludt egy hete. Ez mellett nagy volt az arc is..
- JC6
Az nem lehet pl, hogy éppen menstruált? (Vannak nők, akiket nagyon megvisel.) Nem szoktunk erről beszélni, de egyáltalán nem mellékes körülmény. Más baja is lehetett, mit tudom én. Komolyan gondolod, hogy bulikázással töltötte a versenynap előtti éjszakát?
nagylaza, főpohárnok
ugyanmár, ezekre jobb nem is reagálni, akkora prosztó faszságok..
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 973 — beers & Packers
Kielt fejű ribanc fejben is szetcsapta a csapatot…
somoskovig
Hogy tessék?

Mikor lett itt ekkora divat az hogy valakinek a sportteljesítményét a kinézete alapján kezdünk el megítélni?
ervinator
Mivel egy országot képvisel, nézzen már ki normálisan és ne bulikázzon előző nap, ha lehetséges. Olyan táskák voltak a szemei alatt mint aki nem aludt egy hete. Ez mellett nagy volt az arc is..
- JC6
Az nem lehet pl, hogy éppen menstruált? (Vannak nők, akiket nagyon megvisel.) Nem szoktunk erről beszélni, de egyáltalán nem mellékes körülmény. Más baja is lehetett, mit tudom én. Komolyan gondolod, hogy bulikázással töltötte a versenynap előtti éjszakát?
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát, azok után, amit az esélyeinkről írtatok, nem sima vereségre számítottam.
nagylaza, főpohárnok
hát 0-9-es asszót csak valami brutál erős csapat tud kompenzálni, olyanunk itt nekünk nincs..
Szesze
De egyáltalán ilyen hogy lehet? Kb sosem lattam ilyet
csebi
azért előfordul, főleg a nőknél, de a férfiaknál is láttam már hasonlót.. egy olimpián mondjuk nagyon fájdalmas. Ez van, szegény csajnak el fog tartani egy darabig amíg ezt feldolgozza, mert egy csapat esetén még sokkal szarabb az ilyesmit kezelni.
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
Kielt fejű ribanc fejben is szetcsapta a csapatot…
somoskovig
Hogy tessék?

Mikor lett itt ekkora divat az hogy valakinek a sportteljesítményét a kinézete alapján kezdünk el megítélni?
ervinator
Mivel egy országot képvisel, nézzen már ki normálisan és ne bulikázzon előző nap, ha lehetséges. Olyan táskák voltak a szemei alatt mint aki nem aludt egy hete. Ez mellett nagy volt az arc is..
- JC6
Es ezt te tudod, hogy így volt? Mivan ha hasgorcse volt vagy akármi? Ne kezdjük már a prosztosagot, mert most földbeállt
2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Kielt fejű ribanc fejben is szetcsapta a csapatot…
somoskovig
Hogy tessék?

Mikor lett itt ekkora divat az hogy valakinek a sportteljesítményét a kinézete alapján kezdünk el megítélni?
ervinator
Mivel egy országot képvisel, nézzen már ki normálisan és ne bulikázzon előző nap, ha lehetséges. Olyan táskák voltak a szemei alatt mint aki nem aludt egy hete. Ez mellett nagy volt az arc is..
- JC6
Égvilágon semmi közöd nincs hozzá, hogyan néz ki.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 941
A fiúk meg 45-30 vertek egy francia csapatot…ilyen a sport, ma gyengék voltak a lányok…ez van
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
1-1-1-et tippeltem a vívásra, a két csapatot telibe találtam, egyéniben a férfiaktól vártam egy bronzot, de az tök mind1. Jó volt ez így összességében akkor is.
2 hónapja
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Az utolsó japán csaj is gyönyörű volt amúgy 😊 de ez továbbra sem sport így szerintem, mérjék inkább az üvöltések decibeljét és ítéljenek az alapján tust


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
Kielt fejű ribanc fejben is szetcsapta a csapatot…
somoskovig
Hogy tessék?

Mikor lett itt ekkora divat az hogy valakinek a sportteljesítményét a kinézete alapján kezdünk el megítélni?
ervinator
Mellesleg egy olimpia csapattag. Ha nem lenne is illene megadni az alapveto tiszteletet, de így meg plane.
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 788
Kielt fejű ribanc fejben is szetcsapta a csapatot…
somoskovig
Hogy tessék?

Mikor lett itt ekkora divat az hogy valakinek a sportteljesítményét a kinézete alapján kezdünk el megítélni?
ervinator
Mivel egy országot képvisel, nézzen már ki normálisan és ne bulikázzon előző nap, ha lehetséges. Olyan táskák voltak a szemei alatt mint aki nem aludt egy hete. Ez mellett nagy volt az arc is..
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 600 — Lucas Scott
Hát, azok után, amit az esélyeinkről írtatok, nem sima vereségre számítottam.
nagylaza, főpohárnok
hát 0-9-es asszót csak valami brutál erős csapat tud kompenzálni, olyanunk itt nekünk nincs..
Szesze
De egyáltalán ilyen hogy lehet? Kb sosem lattam ilyet

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát, azok után, amit az esélyeinkről írtatok, nem sima vereségre számítottam.
nagylaza, főpohárnok
én írtam hogy fiatalok és rapszodikusak, meg azt is, hogy érmet nem várok tőlük.
deyell
én se vártam tőlük érmet, de a 4 közé jutásban szinte biztos voltam
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát, azok után, amit az esélyeinkről írtatok, nem sima vereségre számítottam.
nagylaza, főpohárnok
hát 0-9-es asszót csak valami brutál erős csapat tud kompenzálni, olyanunk itt nekünk nincs..
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Hát, azok után, amit az esélyeinkről írtatok, nem sima vereségre számítottam.
nagylaza, főpohárnok
én írtam hogy fiatalok és rapszodikusak, meg azt is, hogy érmet nem várok tőlük.

choose life
2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Kielt fejű ribanc fejben is szetcsapta a csapatot…
somoskovig
Hogy tessék?

Mikor lett itt ekkora divat az hogy valakinek a sportteljesítményét a kinézete alapján kezdünk el megítélni?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
Azt mondja kommentátor: Jól néznek ki a lányok 😀
Heisman nádor
Mariann?
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
7 asszo 37-31 vs 2 asszo 0-14
2 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
A fiataloknál nagy volt a mellény. Márton Annát nagyon sajnálom.

2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 973 — beers & Packers
Hát, azok után, amit az esélyeinkről írtatok, nem sima vereségre számítottam.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem is vártam mást tőlük mára....lövèszet 2.0 (mínusz mai nap)....

Remèljük Milák hoz mèg egy èrmet ma.....
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
blama
nagyon felemás nálam a vívóink megítélése, leszarom az érmeket, azért nekem egy picit sok volt, hogy sokan nem hozták ami elvárható lett volna
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
az is elmehet a picsába aki így írta be a csapatot, jó nagy idióta volt az is, amatőr faszság
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
0-5, jó csere volt
warr_b
4-el jobb 😀
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Márton Anna lehet hogy olimpiai érem nélkül fejezi be a pályafutását. Sajnálatos. Köszi Liza!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Jó csere volt...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.