Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 660
francia - japán döntő lesz csapat judoban, nagyon meglepő.

choose life
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Már 2016-ban is feltűnt, de továbbra is csak a gyeplabdában látom azt, hogy nem egyszerűen be van mikrofonozva a bíró, de még a VAR-ral folytatott párbeszédét is lehet hallani, legalábbis a közvetítésben igen.
Kampman
Gyephokiban ritkán szoktak bírót lincselni, nem úgy mint vívásban vagy fociban, tudod.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Lehet kevesebb smink, színes köröm, műszempilla, tetkó meg arany bizsu kellene egy világversenyre…
- JC6
Lucára gondolsz?
Negritis, a vajda
Lizára szerintem
Toca
Mindkettő televan minden szarral, ilyet még nem láttam Olimpián 😃
- JC6
Swobodát nézd meg atlétikában meg ShaCari Rich-et

Szerkesztette: Willie Parker
2 hónapja
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Beszaras hogy véditek őket, közben fingotok sincs róla, hogy a meccsek előtt két órát töltenek a tükör előtt, hogy milyen volt az olimpiai felkészülésük, vagy hogy mekkora arca van 1-2 embernek közülük. Szarom én le hogy néznek ki, de szemmel látható hogy a külsőségek sokkal fontosabbak náluk. Prosztóság, mert leírom hogy nagy az arc.. óriási 😃
- JC6
1) Neked van fingod róla?
2) Dehogy szarod le, különben nem rugóznál rajta.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 971 — beers & Packers
Beszaras hogy véditek őket, közben fingotok sincs róla, hogy a meccsek előtt két órát töltenek a tükör előtt, hogy milyen volt az olimpiai felkészülésük, vagy hogy mekkora arca van 1-2 embernek közülük. Szarom én le hogy néznek ki, de szemmel látható hogy a külsőségek sokkal fontosabbak náluk. Prosztóság, mert leírom hogy nagy az arc.. óriási 😃
- JC6
Várjál, ezt nem te írtad? Mivel egy országot képvisel, nézzen már ki normálisan (...) Olyan táskák voltak a szemei alatt mint aki nem aludt egy hete.
Akkor most mi van? Órákat tölt a tükör előtt, vagy le se szarja, hogyan néz ki?
Tényleg óriási.
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Hát a judo jól leszerepelt az olimpián. Ha jól emlékszem a nagyfőnök itt jó csapatról és legalább 4-5 éremesélyes versenyzőt hadovált. Most az ilyen ember vagy retardált vagy olyan kényszeres seggnyalási ingere van hogy mindent is összehazudozik. Magyar Népköztársaság like
FLZOLI
Néha mindenki fingik nagyot, bennmarad a teljesítmény, s a megkönnyebbülés sem érkezik meg.
Willie Parker
A 4-5 éremesélyes nyilván hülyeség, pláne h összesen 7 embert küldtünk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Bocs, de rosszul vontátok össze, amit írtam.

Sajnálom, de ha a Blaha aluljáróban vagy a népligeti pályaudvaron látok ilyen nőt, arra is azt mondom, hogy kielt fejű ribanc. Ennek semmi köze a sport teljesítményéhez, és pont ugyanolyan vélemény, mint a sok “sikoltozhatna rajtam is” típusú.

Az meg, hogy fejben szétcsapta a csapatot a 0-9, az megint nem nagyon hiszem, hogy kérdés.

Olyat meg sehol se írtam, hogy azért kapott ki, ahogy kinéz, ezt csak hozzáköltöttétek.

2 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Orszagúti bringát valaki röviden össze tudná foglalni milyen az olimpián?
mustaine
Igen, fele akkora a mezőny mint a touron, 270 km, és a mezőny fele szabadkartyas fostos afrikai meg azsiai, most megy az alibizes, de a végére szerintem kb majdnem egyesével fognak beérkezni😀

Valternek összejöhet egy top15 is akar ha sokan feladják, ő azért legtöbbször végigmegy.
eaglesmcnabb
köszi

2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Orszagúti bringát valaki röviden össze tudná foglalni milyen az olimpián?
mustaine
Igen, fele akkora a mezőny mint a touron, 270 km, és a mezőny fele szabadkartyas fostos afrikai meg azsiai, most megy az alibizes, de a végére szerintem kb majdnem egyesével fognak beérkezni😀

Valternek összejöhet egy top15 is akar ha sokan feladják, ő azért legtöbbször végigmegy.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Hát a judo jól leszerepelt az olimpián. Ha jól emlékszem a nagyfőnök itt jó csapatról és legalább 4-5 éremesélyes versenyzőt hadovált. Most az ilyen ember vagy retardált vagy olyan kényszeres seggnyalási ingere van hogy mindent is összehazudozik. Magyar Népköztársaság like
FLZOLI
Néha mindenki fingik nagyot, bennmarad a teljesítmény, s a megkönnyebbülés sem érkezik meg.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 971 — beers & Packers
Kielt fejű ribanc fejben is szetcsapta a csapatot…
somoskovig
Hogy tessék?

Mikor lett itt ekkora divat az hogy valakinek a sportteljesítményét a kinézete alapján kezdünk el megítélni?
ervinator
Mivel egy országot képvisel, nézzen már ki normálisan és ne bulikázzon előző nap, ha lehetséges. Olyan táskák voltak a szemei alatt mint aki nem aludt egy hete. Ez mellett nagy volt az arc is..
- JC6
Az nem lehet pl, hogy éppen menstruált? (Vannak nők, akiket nagyon megvisel.) Nem szoktunk erről beszélni, de egyáltalán nem mellékes körülmény. Más baja is lehetett, mit tudom én. Komolyan gondolod, hogy bulikázással töltötte a versenynap előtti éjszakát?
nagylaza, főpohárnok
A stílus prosztó, de egy szurkoló rohadtul nem kell megértő legyen. A család, a sportklub, edzők, férje az lehet, hogy ez mégis mi a bré volt (gondolom ők tudják majd az igazat)
FLZOLI
Már miért ne lehetne egy szurkoló megértő? Ez a produkció nekem csak egy kellemetlen kora délutánt okozott, neki valószínűleg hetekig, hónapokig, talán évekig is tartó traumát. Szurkolóként elvárom a sportolótól, hogy maximálisan tegye oda magát, ha ez teljesül, és ennek ellenére rosszul szerepel, igenis megértő vagyok vele.
| Vízilabdáztam, kapus voltam. Vedd szerénytelenségnek, de elég jól ment a védés. Mégis: egy alkalommal fél pályáról gólt kaptam. (Nagyon szar lövés volt, az utolsó métereken a vízen csúszott a labda, már az órát néztem, hogy lesz-e még idő kidobni valakinek. Aztán egy hullámon gellert kapott...) Kb. 12-13 éves voltam, de még mindig eszemben jut időnként. Ahogyan most is. Pedig az egyszerű bajnoki meccs volt, amit ráadásul meg is nyertünk, nem olimpia. |
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 788
Beszaras hogy véditek őket, közben fingotok sincs róla, hogy a meccsek előtt két órát töltenek a tükör előtt, hogy milyen volt az olimpiai felkészülésük, vagy hogy mekkora arca van 1-2 embernek közülük. Szarom én le hogy néznek ki, de szemmel látható hogy a külsőségek sokkal fontosabbak náluk. Prosztóság, mert leírom hogy nagy az arc.. óriási 😃
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
koreai-francia, női egyes íjászat elődöntő ES2
Kampman
ez megint rövid volt és sima
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
koreai-francia, női egyes íjászat elődöntő ES2
Kampman
Nem tartott sokáig... csak Nam rossz meccsen lőtte el a puskaport.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 438
Orszagúti bringát valaki röviden össze tudná foglalni milyen az olimpián?
mustaine
szar 😀

szerk.: bocsi, nem hagyhattam ki. am kb feleslegesen hosszú a táv, van kb 30 GT szintű versenyző, így kb olyan, mintha egy nagyobb szökéscsoport lennének. Amúgy ez a terep sok rövid (1-1.5 kili) de azért meredekebb 6-9% emelkedőket tartalmaz, kb igazi 1 napos terep....majd az uccsó 50 kilin talán vki tol egy Pogit majd 😀

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Orszagúti bringát valaki röviden össze tudná foglalni milyen az olimpián?

2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Férfi rúdugrásban az A csoportban 15en vannak még versenyben, a B-ben 3an xD
Sixo
Az A osztály általánosban is a sportosztály szokott lenni, a B meg a tesiből ergyák
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 552 — The Mathematician
Am nem igazsagtalan hogy a B csoport meccseit toljak le elobb es utana az A-t? Igy ok valaszthatnak.(noi kezi)
beltazor
Ott is kiejtenek minket az angolok?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az is elmehet a picsába aki így írta be a csapatot, jó nagy idióta volt az is, amatőr faszság
Szesze
hozzá nem értőként kérdem, mi volt ezzel a baj? férfiaknál is így volt a sorrend hogy Szilágyi kezdtt és fejezte is be, az is hiba volt csak utólag jól sült el?
dancogo
az nem volt hiba. ott a legjobb kezdett és fejezte be. itt meg a legrosszabb kezdett és ő is fejezte be (illetve a cseréje).
deyell
de ezt előre nem tudhattuk, lehet a tegnapi edzésen Liza kurva jó volt, meg magabiztos. Nincs Szilágyi kaliber jelenleg a nők között
dancogo
egyéniben Márton megverte most Pusztait simán. Szűcs Luca is tovább jutott nála egyéniben. szerintem ez intő jel kellett volna, hogy legyen.
deyell
Ja, akkor nem is értem miért andrásfit cserélték le tegnap, vagy nem Kochot vagy Siklósit. 1 napból messzemenő következtetéseket kár levonni. Ráadásul itt is vannak jó és rossz matchupok. Attól, hogy Liza fos volt Anna ellen, még lehetett volna jó a japók ellen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 695 — Pfizer & Moderna fan
Am nem igazsagtalan hogy a B csoport meccseit toljak le elobb es utana az A-t? Igy ok valaszthatnak.(noi kezi)

Szerkesztette: beltazor

2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Kielt fejű ribanc fejben is szetcsapta a csapatot…
somoskovig
Hogy tessék?

Mikor lett itt ekkora divat az hogy valakinek a sportteljesítményét a kinézete alapján kezdünk el megítélni?
ervinator
Mivel egy országot képvisel, nézzen már ki normálisan és ne bulikázzon előző nap, ha lehetséges. Olyan táskák voltak a szemei alatt mint aki nem aludt egy hete. Ez mellett nagy volt az arc is..
- JC6
Az nem lehet pl, hogy éppen menstruált? (Vannak nők, akiket nagyon megvisel.) Nem szoktunk erről beszélni, de egyáltalán nem mellékes körülmény. Más baja is lehetett, mit tudom én. Komolyan gondolod, hogy bulikázással töltötte a versenynap előtti éjszakát?
nagylaza, főpohárnok
A stílus prosztó, de egy szurkoló rohadtul nem kell megértő legyen. A család, a sportklub, edzők, férje az lehet, hogy ez mégis mi a bré volt (gondolom ők tudják majd az igazat)
FLZOLI
Szurkolónak nem kell megértőnek lennie, de a szurkolói kultúrához tartozzon már hozzá, hogy nem az alapján ítélünk meg egy sportteljesítményt, hogy kinek milyen műkörme, tetoválása, fülbevalója, zselézett haja vagy épp kiélt ribanc feje van.
ervinator
Most lépjünk túl a prosztó szinten, miért ne lehetne személyes benyomás és megélés alapján elrakni valahova a teljesítményt? Lásd Djoko, az unszimpatikus személyisége miatt sosem kapja meg azt az elismerést ami mondjuk az eredményei alapján járna
FLZOLI
Az hogy te mit gondolsz egy ember megjelenéséről az mindenkinek a saját dolga. Lehet valaki szimpatikus, vagy épp ellenkezőleg. A gond ott van, amikor valakinek a sportteljesítményét hozod párhuzamba vele.

Senkinek semmi köze nincs hozzá, hogy egyes sportolók hogy néznek ki, nem attól fog sem jobb teljesítményt nyújtani, sem rosszabbat, hogy van-e tetoválása, kiszőkített haja, műkörme, fülbevalója, ha ez mégis negatívan hatna a teljesítményére, akkor az edzőjének a dolga ezt szóvá tenni. Csak amikor a szurkolói társadalom egy része a frusztrációját abban éli ki, hogy annak az embernek a kinézetét kezdi el pocskondiázni, aki nem mellesleg egy olimpián (vagy bárhol) őt is képviseli, akkor az kurva szánalmas és feltesz olyan kérdéseket, hogy amúgy mégis mi a faszra számítunk ebben a társadalomban, ha egyébként egy ilyen értelmiségibb fórumon is rendre előfordul, de ez már messzire vezet.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Amúgy vigaszágon bevállalnék kettőt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
koreai-francia, női egyes íjászat elődöntő ES2
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tegnap a vilag legjobb nem magyar parbajtorozoje, Borel, aki amúgy egyeniben dontos volt, egyetlen szétkúrt asszóval leszopatta a franciakat a bronzmeccsen egy agyonvert meccsen, a masik, az olimpiai címvedő Cannone, aki amugy a 2022-es egyéni és csapat vilagbajnok meg egy darab szart nem ért egész nap, le is cserélték a picsaba. Koch Maté simán kiszopott egyéniben az első körben, Siklósit is elverte egy nevenincs...

Van ilyen, ilyen a vívás, nem is való mindenkinek, én is szar lennék benne, amellett, hogyha aznap ballábbal kelsz fel akkor baszhatod a versenyt, kurva nagy szerencse is kell hozzá.

Lehet hogy a kiscsajnak nagyobb az arca az átlagnál (nem tudom, csak tippelem), de az meg kell is ehhez a sporthoz. Nekem sem jön be a sok tetkó, a csücsörítős kacsaszáj, sem a szétsminkelt arc, de kétlem hogy tetkó nélkül jobban teljesített volna. CR-nek pl. nulla darab tetkója van, mégis fos volt az EB-n, Messi meg szarrávarva is 8 aranylabdánál tart.

Mint facen mikor valamelyik barom elkezdte fejtegetni Milak ezusterme utan hogy "van olyan úszó aki edz, és van aki csak bújócskázik". Pofám leszakad bazdmeg .

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Nekem is furcsa volt elsőre a sok fux de gondolom ha zavarná a vívásban nem hordaná v. nem engednék.
Meg ott van pár rövidtávfútó félkilós nyakláncokkal.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!