NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 968
W 5000m R1 H2

Azt értem, hogy női 5000 méteres futás, 2. előfutam, de mire utal az R1?
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
full együtt van a mezőny ötezren egy körrel a vége előtt
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ez a pillant képes hármas visszajátszás menő 😮

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Gletty ha kiesik 196on akkor azért az arany dobós, de az érem is. Harmadikra átugrotta, most meg a 199et is elsőre.

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Székely, hogy leszólta a breaktáncot. Onnan lehet tudni ,hogy nagyon adni fog nekik, hogy úgy kezdi " én nem akarom őket a breaktáncot egyáltalán leszólni, DE ..."
Sixo
jah, ez olyan, mint a "nem akarlak megbántani, de.." - és mindig utána jönnek a legnagyobb szemétségek 😀
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Székely, hogy leszólta a breaktáncot. Onnan lehet tudni ,hogy nagyon adni fog nekik, hogy úgy kezdi " én nem akarom őket a breaktáncot egyáltalán leszólni, DE ..."

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
A szlovén 5000es csaj is de jól néz ki.



2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 968
2-0 a spanyoloknak
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ha már esélyesség: női ping-pongban Sun Yingsha a toronymagas favorit és úgy jutott döntőbe, hogy egyetlen szettet se vesztett senki ellen.. ez meg a másik véglet, brutális, mert azért mióta 11 pontra mennek a szettek azért bármikor el lehet bukni 1-1 játszmát szinte bárki ellen.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Első futamban Kipyegon, Hassan, Tsegay, másodikban,öö ööö ööööööööö ö ö, Grovdal? Chebet???

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 703 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért vannak itt tevepaták 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 703 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megnézhetjük a három fázist... Bakker emmnégyennmaradt véletlenül a tv, kapcsolók is el


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nah gyerünk WGYV!!! + a dzsibuti meg burundi tag. Meg az ugandai is.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
FUh de durván össze-vissza keverte a japán neveket Székely, még 3.ra sem találta el Yamamoto nevét.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Tsegayt, hogy elpicsázta Battocletti.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Dikk elfelejtettek csengetni, hátha valaki fut még1 kört.

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
az a helyzet, h a csapat szempontjából pont a legjobban alakult az egyéni szereplés, mert az egyértelmű harmadik emberünk kurva jó vívással jutott 4 közé és ott is hajszál híjján maradt le, ezzel megjött az önbizalma. A másik kettő ember meg tudásához képest leszerepelt, de az ilyen klasszisok, meg ilyenkor összeszedik magukat, h bizonyítsanak maguknak meg mindenkinek. Ha egyéniben nyert volna valamelyik akkor tuti nem lennének ennyire élesek most, ugye ez volt minden olimpián a kard csapattal is.
Szesze
Gondoltam ezt kiemelem.
(A teátrális feltett költői kérdésedre.)
zinedine5
Hát de basszus.. olimpia ezeknek is csak 4 évente 1x van, semmi máshoz nem hasonlítható még csak megközelítőleg se a tét egy ilyen versenyen. Nem azt mondom, hogy nem relevánsak a korábbi eredmények ilyenkor, de ha szarul alakulnak a dolgok az elején akkor a legnagyobb klasszisok is beszarnak és onnantól bármi lehet, akár ez is. Ez minden sportban, minden nemzettel így van, még a csapatsportokban is, semmi köze a magyarsághoz. Szóval kiemelheted, de faszság..

nem véletlen írtam elé a tudásához képest, csak azt "elfelejtetted" kiemelni.. ez ilyen origo-s szint 😊
Szesze
Nagyon nem.
Megtaláltad azokat akik szerint ez szégyen, miközben a legtöbben egyszerűen csak csalódottak , elégedetlenek voltak azzal, hogy korán kipotyogtak a vívók. Miközben ők is (én is) nagyjából ugyanazt írták mint te. Leszerepeltek.
Kiemelhettem volna a "tudásukhoz mérten"-t is, de az én értelmezésemben az evidens, higy pont azért csalódás a teljesítmény, mert a "tudásukhoz mérten" vártunk, vártam tőlük többet.
zinedine5
Szívesen visszakeresném azért, h miket írtatok akkor, de ennyi időm nincs.. de azért én nem ilyen visszafogott kis elégedetlenségre emlékszem, hanem repkedtek a baromságok.. nem emlékszem személy szerint, de volt jó pár.
Az a baj, h a lényeget nem akarod elfogadni: MINDIG az esélyesen van a teher, ezért csak ő éghet be. Olyan mint a 11es rúgás, a kapuson nincs teher csak a rúgón, ő csak nyerhet. A legjobbak is rendszeresen iszonyat balfaszul rúgják, pedig edzésen 100ból 100 berúgnák a pipába. Vívásban ráadásul nincsenek nagy különbségek az indulók között, simán elverheti a 32. kiemelt az elsőt, absz nem olyan elképesztő meglepetés, mint pl ping-pongban (ahol amúgy szintén megtörtént most, h Moregard megverte azt a Wang Chuqint 4-2-re, hogy soha egyetlen szettet se nyert még ellene életében. Azért mert a kínai beszart, a svéd meg tét nélkül gálázott). Rengeteg ilyen van minden sportban, de ha nálunk megtörténik akkor mindig jönnek, hogy na ez is csak velünk magyarokkal történik meg, magyar betegség meg a többi faszság amit 2 perc alatt lehet cáfolni. Pedig ez a sport lényege, ha mindig az esélyes nyerne akkor semmi értelme nem lenne az egésznek.
Szesze
Elfogadom, csak csalódott voltam.
Béke.
zinedine5
Én is, persze. Meg aztán én minden vagyok csak higgadt szurkoló nem, simán képes vagyok a legnagyobb kedvencemet is elküldeni a picsába a meccs hevében, ha balfaszkodik 😀 saját magamat pláne, ha épp az a szitu. De azért a végén reálisan kell nézni ezeket.
2 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
az a helyzet, h a csapat szempontjából pont a legjobban alakult az egyéni szereplés, mert az egyértelmű harmadik emberünk kurva jó vívással jutott 4 közé és ott is hajszál híjján maradt le, ezzel megjött az önbizalma. A másik kettő ember meg tudásához képest leszerepelt, de az ilyen klasszisok, meg ilyenkor összeszedik magukat, h bizonyítsanak maguknak meg mindenkinek. Ha egyéniben nyert volna valamelyik akkor tuti nem lennének ennyire élesek most, ugye ez volt minden olimpián a kard csapattal is.
Szesze
Gondoltam ezt kiemelem.
(A teátrális feltett költői kérdésedre.)
zinedine5
Hát de basszus.. olimpia ezeknek is csak 4 évente 1x van, semmi máshoz nem hasonlítható még csak megközelítőleg se a tét egy ilyen versenyen. Nem azt mondom, hogy nem relevánsak a korábbi eredmények ilyenkor, de ha szarul alakulnak a dolgok az elején akkor a legnagyobb klasszisok is beszarnak és onnantól bármi lehet, akár ez is. Ez minden sportban, minden nemzettel így van, még a csapatsportokban is, semmi köze a magyarsághoz. Szóval kiemelheted, de faszság..

nem véletlen írtam elé a tudásához képest, csak azt "elfelejtetted" kiemelni.. ez ilyen origo-s szint 😊
Szesze
Nagyon nem.
Megtaláltad azokat akik szerint ez szégyen, miközben a legtöbben egyszerűen csak csalódottak , elégedetlenek voltak azzal, hogy korán kipotyogtak a vívók. Miközben ők is (én is) nagyjából ugyanazt írták mint te. Leszerepeltek.
Kiemelhettem volna a "tudásukhoz mérten"-t is, de az én értelmezésemben az evidens, higy pont azért csalódás a teljesítmény, mert a "tudásukhoz mérten" vártunk, vártam tőlük többet.
zinedine5
Szívesen visszakeresném azért, h miket írtatok akkor, de ennyi időm nincs.. de azért én nem ilyen visszafogott kis elégedetlenségre emlékszem, hanem repkedtek a baromságok.. nem emlékszem személy szerint, de volt jó pár.
Az a baj, h a lényeget nem akarod elfogadni: MINDIG az esélyesen van a teher, ezért csak ő éghet be. Olyan mint a 11es rúgás, a kapuson nincs teher csak a rúgón, ő csak nyerhet. A legjobbak is rendszeresen iszonyat balfaszul rúgják, pedig edzésen 100ból 100 berúgnák a pipába. Vívásban ráadásul nincsenek nagy különbségek az indulók között, simán elverheti a 32. kiemelt az elsőt, absz nem olyan elképesztő meglepetés, mint pl ping-pongban (ahol amúgy szintén megtörtént most, h Moregard megverte azt a Wang Chuqint 4-2-re, hogy soha egyetlen szettet se nyert még ellene életében. Azért mert a kínai beszart, a svéd meg tét nélkül gálázott). Rengeteg ilyen van minden sportban, de ha nálunk megtörténik akkor mindig jönnek, hogy na ez is csak velünk magyarokkal történik meg, magyar betegség meg a többi faszság amit 2 perc alatt lehet cáfolni. Pedig ez a sport lényege, ha mindig az esélyes nyerne akkor semmi értelme nem lenne az egésznek.
Szesze
Elfogadom, csak csalódott voltam.
Béke.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Iktriad: a jampecnek kampec.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
A másik japán hozza fel a többieket rá.

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
konkrétan utolsó lesz 😊
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
szerintem simán befogják
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
épp írni akartam, hogy a japán csaj meghal a végére? 😊
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Székely szerint ez egy vb 😀

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Jalolov meccsét nézte valaki? az első két menetet szerintem bukta de odaadták neki.

choose life