NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Egyébként szerintem ez nem olyan megosztó.. én pl még senkivel sem találkoztam aki egyetértene ezzel.. pl én aztán absz elfogadó vagyok a transz-szexualitással kapcsolatban (is), de ezt akkor is egy baromság engedélyezni..
Szesze
De ha nem egzakt a definíció, akkor mi alapján tiltod?
Őszentsége Sobri Jóska
Persze, az van amit írtál: definiálni kéne, h ezt így nem engedélyezik és kész.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 705 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Túlmisztifikálják erősen az olasz lány esetét azért

“My face and nose were hurting,” Carini said, according to the Italian sports daily Gazzetta dello Sport. “I couldn’t breathe anymore. I thought about my family, I looked at my brother in the stands and I went to my corner to retire. … I’ve never been hit with such a powerful punch.”

Carini added that it wasn’t a pre-meditated move.

“All this controversy makes me sad,” Carini said. “I’m sorry for my opponent, too. … If the IOC said she can fight, I respect that decision.”

Carini was apologetic for not shaking Khelif’s hand after the bout.

“It wasn’t something I intended to do,” Carini said. “Actually, I want to apologize to her and everyone else. I was angry because my Olympics had gone up in smoke. I don’t have anything against Khelif. Actually, if I were to meet her again I would embrace her.”

Teljesen mindegy, le kell nyomnia Lucának és kész.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Brazíliának vagy Izraelnek meglesz az első aranya hamarosan
deyell
Brazil 😉
Peszinter Ferenc
Azért minden tisztelet mellett, de ez a női szupernehézsúly elég vicces, a szumó ehhez képest dinamikus.

2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
ez ilyen origo-s szint 😊
Szesze
faszom, ránéztem origora
kár volt




Negritis, a vajda
Jó, hát akik az Origot olvassák, legalább 8 általánossal rendelkeznek jó esetben, ne bántsuk őket, nem értenek olyan felsőbb dolgokhoz, mint a biológia 😅🤣

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
Egyébként szerintem ez nem olyan megosztó.. én pl még senkivel sem találkoztam aki egyetértene ezzel.. pl én aztán absz elfogadó vagyok a transz-szexualitással kapcsolatban (is), de ezt akkor is egy baromság engedélyezni..
Szesze
De ha nem egzakt a definíció, akkor mi alapján tiltod?

2 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 516 — Colts Fan
Ami marha vicces, hogy mindenki szerint baromság volt engedni, és senki sem a NOB ot ekézi, hanem a sportolót. Nagyon érett hozzáállás.
Pedig akár lehetne ez egy lehetőség, ahol megállnánk egy pillanatra, és egy több szempontból érdekes kérdésről rendeznénk érdemi vitát.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
Őszentsége Sobri Jóska
Azért nem teljesen mindegy, hogy a jogos kételyeket, kérdéseket fogalmazza meg egy oldal, vagy simán csak férfiként kezeli és pl mémeket gyűjt róla.
somoskovig
Nyilván, de ez olyan kérdés, amihez a legtöbb ember nem csak racionálisan, logikai érvekkel közelít, hanem erősen érzelemvezérelt módon.
Pedig elég egyszerű lenne a megoldás; egzaktul definiálni kellene mi számít nőnek, mi férfinak a NOB szempontjából, és onnantól nem lenne muníció se hangulatkeltéshez, se gyűlölködéshez, de még vitához se.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
Egyébként szerintem ez nem olyan megosztó.. én pl még senkivel sem találkoztam aki egyetértene ezzel.. pl én aztán absz elfogadó vagyok a transz-szexualitással kapcsolatban (is), de ezt akkor is egy baromság engedélyezni..
Szesze
Ugyanez a véleményem. Nem a sportolóra haragszom az ügyben, mert csóri csak mgpróbál versenyezni ahol tud. Ez a bizottságok hibája, hogy megtörténhet.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
német kapus behúzta a meccset a spanyolok ellen
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Egyébként szerintem ez nem olyan megosztó.. én pl még senkivel sem találkoztam aki egyetértene ezzel.. pl én aztán absz elfogadó vagyok a transz-szexualitással kapcsolatban (is), de ezt akkor is egy baromság engedélyezni..
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egyébként elég egyértelmű hogy nem a southparkos Strong Woman Competition történik meg itt, ahol az iszlám férfi így akar aranyat nyerni, szerintem még sem fair női kategóriában elindulnia.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Brazíliának vagy Izraelnek meglesz az első aranya hamarosan
deyell
Brazil 😉
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Őszentsége Sobri Jóska
Azért nem teljesen mindegy, hogy a jogos kételyeket, kérdéseket fogalmazza meg egy oldal, vagy simán csak férfiként kezeli és pl mémeket gyűjt róla.

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
ez ilyen origo-s szint 😊
Szesze
faszom, ránéztem origora
kár volt




Negritis, a vajda
Ahogy a Telexen, és mindenhol máshol is, mert ez valóban egy kurva megosztó kérdés.




2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
ez ilyen origo-s szint 😊
Szesze
faszom, ránéztem origora
kár volt




The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 128 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen simát a következőre is. Na jó az egypontos is megfelel 😛

Tartok tőle kèziben visszakapjuk de nem èrdekel 😏
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
az a helyzet, h a csapat szempontjából pont a legjobban alakult az egyéni szereplés, mert az egyértelmű harmadik emberünk kurva jó vívással jutott 4 közé és ott is hajszál híjján maradt le, ezzel megjött az önbizalma. A másik kettő ember meg tudásához képest leszerepelt, de az ilyen klasszisok, meg ilyenkor összeszedik magukat, h bizonyítsanak maguknak meg mindenkinek. Ha egyéniben nyert volna valamelyik akkor tuti nem lennének ennyire élesek most, ugye ez volt minden olimpián a kard csapattal is.
Szesze
Gondoltam ezt kiemelem.
(A teátrális feltett költői kérdésedre.)
zinedine5
Hát de basszus.. olimpia ezeknek is csak 4 évente 1x van, semmi máshoz nem hasonlítható még csak megközelítőleg se a tét egy ilyen versenyen. Nem azt mondom, hogy nem relevánsak a korábbi eredmények ilyenkor, de ha szarul alakulnak a dolgok az elején akkor a legnagyobb klasszisok is beszarnak és onnantól bármi lehet, akár ez is. Ez minden sportban, minden nemzettel így van, még a csapatsportokban is, semmi köze a magyarsághoz. Szóval kiemelheted, de faszság..

nem véletlen írtam elé a tudásához képest, csak azt "elfelejtetted" kiemelni.. ez ilyen origo-s szint 😊

Szerkesztette: Szesze
2 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
az a helyzet, h a csapat szempontjából pont a legjobban alakult az egyéni szereplés, mert az egyértelmű harmadik emberünk kurva jó vívással jutott 4 közé és ott is hajszál híjján maradt le, ezzel megjött az önbizalma. A másik kettő ember meg tudásához képest leszerepelt, de az ilyen klasszisok, meg ilyenkor összeszedik magukat, h bizonyítsanak maguknak meg mindenkinek. Ha egyéniben nyert volna valamelyik akkor tuti nem lennének ennyire élesek most, ugye ez volt minden olimpián a kard csapattal is.
Szesze
Gondoltam ezt kiemelem.
(A teátrális feltett költői kérdésedre.)
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Az ES2 kommentátora leszerbezte a szlovéneket a röplabda meccsen.
Kampman
Slobodan Milosevic likes this

choose life
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Mikor lesz a következő magyar érdekeltségű verseny?
Wester
asszem a női vizilabda lesz kína ellen 8 körül
fél 9: párbajtőr döntő
9: 100 pillangó elődöntő (Milák, Kós)
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 968
Az ES2 kommentátora leszerbezte a szlovéneket a röplabda meccsen.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Brazíliának vagy Izraelnek meglesz az első aranya hamarosan

choose life
2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 392 — Jó ötletnek tűnt!
Mikor lesz a következő magyar érdekeltségű verseny?

Lesz ez még így se!
2 hónapja
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 058 — Big Penix Energy
Érdi épp az első helyen haladt a 4. futamban, amikor leállították a versenyt
deyell
Pont ezt akartam kérdezni, hogy ezt jól láttam-e, hogy végre elkezdett jól menni, csak telón tudom a hivatalos oldalt nézni. Ilyenkor kompenzálják valahogy, mikor újra indul a futam, vagy így járt?

2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
most hol vannak amúgy a károgók, hogy mekkora szégyen a férfi vívás? 😀
Szesze
azért nah...
főleg ezek után pont egyéniben igenis betli volt
NB2
De egyéni az kb full lutri, ok, volt egy szilágyi akit olimpian nem nagyon vertek meg, de azert nem ez a szokásos számonra hogy valaki a 8 kozott esik-e ki vagy a 32-es körben... hát, nekem mindegy. Ha 80% esélyed is van az osszes meccsedet megnyerni, akkor is kb marad 30% esélyed 32es körből indulva nyerni. Azért ez nem tenisz, túl rövid a meccs ahhoz hogy ne történjen sokkal tobb meglepetés

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!