NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
A japán csaj nem bízza a véletlenre az 5000et 😅🤣

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
A japó, hogy elfutott.

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
az a helyzet, h a csapat szempontjából pont a legjobban alakult az egyéni szereplés, mert az egyértelmű harmadik emberünk kurva jó vívással jutott 4 közé és ott is hajszál híjján maradt le, ezzel megjött az önbizalma. A másik kettő ember meg tudásához képest leszerepelt, de az ilyen klasszisok, meg ilyenkor összeszedik magukat, h bizonyítsanak maguknak meg mindenkinek. Ha egyéniben nyert volna valamelyik akkor tuti nem lennének ennyire élesek most, ugye ez volt minden olimpián a kard csapattal is.
Szesze
Gondoltam ezt kiemelem.
(A teátrális feltett költői kérdésedre.)
zinedine5
Hát de basszus.. olimpia ezeknek is csak 4 évente 1x van, semmi máshoz nem hasonlítható még csak megközelítőleg se a tét egy ilyen versenyen. Nem azt mondom, hogy nem relevánsak a korábbi eredmények ilyenkor, de ha szarul alakulnak a dolgok az elején akkor a legnagyobb klasszisok is beszarnak és onnantól bármi lehet, akár ez is. Ez minden sportban, minden nemzettel így van, még a csapatsportokban is, semmi köze a magyarsághoz. Szóval kiemelheted, de faszság..

nem véletlen írtam elé a tudásához képest, csak azt "elfelejtetted" kiemelni.. ez ilyen origo-s szint 😊
Szesze
Nagyon nem.
Megtaláltad azokat akik szerint ez szégyen, miközben a legtöbben egyszerűen csak csalódottak , elégedetlenek voltak azzal, hogy korán kipotyogtak a vívók. Miközben ők is (én is) nagyjából ugyanazt írták mint te. Leszerepeltek.
Kiemelhettem volna a "tudásukhoz mérten"-t is, de az én értelmezésemben az evidens, higy pont azért csalódás a teljesítmény, mert a "tudásukhoz mérten" vártunk, vártam tőlük többet.
zinedine5
Szívesen visszakeresném azért, h miket írtatok akkor, de ennyi időm nincs.. de azért én nem ilyen visszafogott kis elégedetlenségre emlékszem, hanem repkedtek a baromságok.. nem emlékszem személy szerint, de volt jó pár.
Az a baj, h a lényeget nem akarod elfogadni: MINDIG az esélyesen van a teher, ezért csak ő éghet be. Olyan mint a 11es rúgás, a kapuson nincs teher csak a rúgón, ő csak nyerhet. A legjobbak is rendszeresen iszonyat balfaszul rúgják, pedig edzésen 100ból 100 berúgnák a pipába. Vívásban ráadásul nincsenek nagy különbségek az indulók között, simán elverheti a 32. kiemelt az elsőt, absz nem olyan elképesztő meglepetés, mint pl ping-pongban (ahol amúgy szintén megtörtént most, h Moregard megverte azt a Wang Chuqint 4-2-re, hogy soha egyetlen szettet se nyert még ellene életében. Azért mert a kínai beszart, a svéd meg tét nélkül gálázott). Rengeteg ilyen van minden sportban, de ha nálunk megtörténik akkor mindig jönnek, hogy na ez is csak velünk magyarokkal történik meg, magyar betegség meg a többi faszság amit 2 perc alatt lehet cáfolni. Pedig ez a sport lényege, ha mindig az esélyes nyerne akkor semmi értelme nem lenne az egésznek.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hajrá Kenya 😎🔥
Chargers LT
WAKANDA UGANDA FOREVER !!!

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 968
Kipyegon csak a 12. a világranglistán. Kampman te raktad össze ezt a világranglistát ?
Sixo
Nem tudom miről van szó.
Kampman
Tudom, azért írtad 12.nek.
Sixo
Strandröplabdát nézek.
Kampman
ffi vagy női?
Sixo
női, holland-brazil, döntő szett
Kampman
Győztek a brazilok.
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Hajrá Kenya 😎🔥

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 968
Kipyegon csak a 12. a világranglistán. Kampman te raktad össze ezt a világranglistát ?
Sixo
Nem tudom miről van szó.
Kampman
Tudom, azért írtad 12.nek.
Sixo
Strandröplabdát nézek.
Kampman
ffi vagy női?
Sixo
női, holland-brazil, döntő szett
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Kipyegon csak a 12. a világranglistán. Kampman te raktad össze ezt a világranglistát ?
Sixo
Nem tudom miről van szó.
Kampman
Tudom, azért írtad 12.nek.
Sixo
Strandröplabdát nézek.
Kampman
ffi vagy női?

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
A svéd 5000es csaj bemelegítés közben levert egy kínai versenybírót xD

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 968
Kipyegon csak a 12. a világranglistán. Kampman te raktad össze ezt a világranglistát ?
Sixo
Nem tudom miről van szó.
Kampman
Tudom, azért írtad 12.nek.
Sixo
Strandröplabdát nézek.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Kipyegon csak a 12. a világranglistán. Kampman te raktad össze ezt a világranglistát ?
Sixo
Nem tudom miről van szó.
Kampman
Tudom, azért írtad 12.nek.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 968
Kipyegon csak a 12. a világranglistán. Kampman te raktad össze ezt a világranglistát ?
Sixo
Nem tudom miről van szó.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Kipyegon csak a 12. a világranglistán. Kampman te raktad össze ezt a világranglistát ?

2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
m4 azt írja élő 😊
NB2
A hivatalos oldal nem írja/döglődik, ezért kérdem
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
7 előtt lesz még vmi érdekes?
Willie Parker
??? most kezdődött meg atlétika

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
m4 azt írja élő 😊
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
7 előtt lesz még vmi érdekes?
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Teddy a páston!
Hanni
Azért a judo és a pást nem biztos, hogy passzol 😂
szaba
Jóvan bástya fel voltam fokozva 😀
Hanni
Dobj be egy tátra teát.

2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
Teddy a páston!
Hanni
Azért a judo és a pást nem biztos, hogy passzol 😂
szaba
Jóvan bástya fel voltam fokozva 😀
2 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
az a helyzet, h a csapat szempontjából pont a legjobban alakult az egyéni szereplés, mert az egyértelmű harmadik emberünk kurva jó vívással jutott 4 közé és ott is hajszál híjján maradt le, ezzel megjött az önbizalma. A másik kettő ember meg tudásához képest leszerepelt, de az ilyen klasszisok, meg ilyenkor összeszedik magukat, h bizonyítsanak maguknak meg mindenkinek. Ha egyéniben nyert volna valamelyik akkor tuti nem lennének ennyire élesek most, ugye ez volt minden olimpián a kard csapattal is.
Szesze
Gondoltam ezt kiemelem.
(A teátrális feltett költői kérdésedre.)
zinedine5
Hát de basszus.. olimpia ezeknek is csak 4 évente 1x van, semmi máshoz nem hasonlítható még csak megközelítőleg se a tét egy ilyen versenyen. Nem azt mondom, hogy nem relevánsak a korábbi eredmények ilyenkor, de ha szarul alakulnak a dolgok az elején akkor a legnagyobb klasszisok is beszarnak és onnantól bármi lehet, akár ez is. Ez minden sportban, minden nemzettel így van, még a csapatsportokban is, semmi köze a magyarsághoz. Szóval kiemelheted, de faszság..

nem véletlen írtam elé a tudásához képest, csak azt "elfelejtetted" kiemelni.. ez ilyen origo-s szint 😊
Szesze
Nagyon nem.
Megtaláltad azokat akik szerint ez szégyen, miközben a legtöbben egyszerűen csak csalódottak , elégedetlenek voltak azzal, hogy korán kipotyogtak a vívók. Miközben ők is (én is) nagyjából ugyanazt írták mint te. Leszerepeltek.
Kiemelhettem volna a "tudásukhoz mérten"-t is, de az én értelmezésemben az evidens, higy pont azért csalódás a teljesítmény, mert a "tudásukhoz mérten" vártunk, vártam tőlük többet.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 481
Teddy a páston!
Hanni
Azért a judo és a pást nem biztos, hogy passzol 😂
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Riner mondta: Macron úr; földhözbasszam?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
bazzeg mekkora ippon volt ez 😀
Szesze
Judoban nála látom egyedül, h miért kap pontot, annyira egyértelmű...
Willie Parker
jah, ehhez nem kellett szabálymagyarázat senkinek 😀
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
bazzeg mekkora ippon volt ez 😀
Szesze
Judoban nála látom egyedül, h miért kap pontot, annyira egyértelmű...
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
bazzeg mekkora ippon volt ez 😀