Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Egyébként miért jobb kínai stílusban játszani?
Heisman nádor
nem kínai, tolszár
nem jobb, csak más, manapság már kevesen használják, mert azért a fonákot nagyon lekorlátozza, bár újabban ez sem feltétlen igaz, páran megújították a tolszár játékot is
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
megvan a második szett.. tartok tőle, h azon a bukott 3. szetten fog elmenni, de ne legyen igazam
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 327 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egyébként miért jobb kínai stílusban játszani?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
szép
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
megjött az első necc, de az se volt elég
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
kanada azért csak behúzta a végére
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
nem akarok vészmadárkodni, de akárhány Póta meccset néztem, azon mind kiszopott. kapcsoljak máshova?
petey
hát nem ő az esélyes.. azért van igazából egyáltalán esélye, mert nagyon jól ismerik egymást és ez neki kedvez, mert a "németnek" van speckó stílusa
Szesze
mondjuk a pinyó az pont arról szól, hogy hogyan gyakorlod be az ütéseket, mert olyan kurva gyors hogy nincs idő gondolkodni meg helyezkedni.
petey
hát most ezen a meccsen 40 körül már nem a lábmuna dominál náluk (stílusából adódóan eleve mindkettő az asztal közelében játszik), de azért majd nézd meg a férfi meccseket a helyezkedéssel kapcs 😊 de kurva gyorsan kell reagálni az biztos

Szerkesztette: Szesze
2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
nem akarok vészmadárkodni, de akárhány Póta meccset néztem, azon mind kiszopott. kapcsoljak máshova?
petey
hát nem ő az esélyes.. azért van igazából egyáltalán esélye, mert nagyon jól ismerik egymást és ez neki kedvez, mert a "németnek" van speckó stílusa
Szesze
mondjuk a pinyó az pont arról szól, hogy hogyan gyakorlod be az ütéseket, mert olyan kurva gyors hogy nincs idő gondolkodni meg helyezkedni.
petey
a német gyanítom okoshan pingpongozik


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
nem akarok vészmadárkodni, de akárhány Póta meccset néztem, azon mind kiszopott. kapcsoljak máshova?
petey
hát nem ő az esélyes.. azért van igazából egyáltalán esélye, mert nagyon jól ismerik egymást és ez neki kedvez, mert a "németnek" van speckó stílusa
Szesze
mondjuk a pinyó az pont arról szól, hogy hogyan gyakorlod be az ütéseket, mert olyan kurva gyors hogy nincs idő gondolkodni meg helyezkedni.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
A görög-kanadai kosármeccs az utolsó percekhez érkezett, szoros.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
8-0 a mákos pontok aránya, brutál
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
nem akarok vészmadárkodni, de akárhány Póta meccset néztem, azon mind kiszopott. kapcsoljak máshova?
petey
a szörföt kell nézni, az nyugtató.
deyell
kommentár nélkül nyomja az ES is, érzik, hogy ide nem kell szöveg.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
nem akarok vészmadárkodni, de akárhány Póta meccset néztem, azon mind kiszopott. kapcsoljak máshova?
petey
hát nem ő az esélyes.. azért van igazából egyáltalán esélye, mert nagyon jól ismerik egymást és ez neki kedvez, mert a "németnek" van speckó stílusa
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 639
nem akarok vészmadárkodni, de akárhány Póta meccset néztem, azon mind kiszopott. kapcsoljak máshova?
petey
a szörföt kell nézni, az nyugtató.

choose life
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
nem akarok vészmadárkodni, de akárhány Póta meccset néztem, azon mind kiszopott. kapcsoljak máshova?

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
persze, h elment a szett baszki.. ez nem fog beleférni sztem
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Eurosport 2-n kezdődik a tahiti szörf.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 294 — Cowboys fan
Nick Calathes, a duplázó Gators legendája pályán, nem gondoltam volna, hogy eszembe juttatja ma valaki azt a csapatot 😀
Rajna
amikor utoljára láttam, még valami floridai sörligában játszott White Chocolate-tal
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Győzött Nguyen.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
egy kis szerencse most már ide is jöhetne
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
na még 2 poén, kámón

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
most még egy csusza is bazzeg
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
6-0 a neccarány oda baszki..
2 hónapja
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nick Calathes, a duplázó Gators legendája pályán, nem gondoltam volna, hogy eszembe juttatja ma valaki azt a csapatot 😀

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Póta kurva jól kezeli ezt a szemcsét, pedig brutálisan jön róla a labda