Olimpia
22 feliratkozó
4 hónapja
Most a kommentátor vagy a bírók keverték össze a 2 kanadait? Most akkor ki lett a harmadik?Donno az M4en mit haluztak, de Sarrault
Sixo
4 hónapja
Most a kommentátor vagy a bírók keverték össze a 2 kanadait? Most akkor ki lett a harmadik?
4 hónapja
ha egyenes a pálya az olasz még érmet sem nyer, csak mindig úgy helyezkedett, hogy nem lehetett mellette elmenni
4 hónapja
ez a fan kexin tiszta pasi
4 hónapja
Jó, így Liu fix tovább lesz juttatvaVagy mégsem xdd
zacknorb
4 hónapja
Jó, így Liu fix tovább lesz juttatva
4 hónapja
Ha tudtam volna, hogy létezik ilyen szakma, tuti, hogy jégmesterré képeztem volna magam.Úgy hallottam, hogy az USA-ban most van kereslet ilyenekre.
Ice Master, milyen menő pozíció már.
Willie Parker
4 hónapja
Ha tudtam volna, hogy létezik ilyen szakma, tuti, hogy jégmesterré képeztem volna magam.Hajrá csináld. Onnantól úgy köszönök, ahogy egyik keresztlányom: “szia Rolba bácsi”
Ice Master, milyen menő pozíció már.
Willie Parker
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
4 hónapja
Odakapcsolnak a stúdióba, 2 csaj hangosan viháncol. Megszólal Matyi. "Szomorúan nézzük ezeket a képeket." xD
4 hónapja
vazze akkor legalább legyenek 6-an!
4 hónapja
Jah, hogy ez volt az az olasz gyerek aki a csapat versenyen annyira kemény volt, hogy háttal ért be.
4 hónapja
menjenek a picsába, ez full igazságtalan így
4 hónapja
IgazSixo-nál nem tudhatjukElőtte női 500 ment 😊A kínai eddig kb mindig lerántotta a jó seggű amerikait. Enné la rajtnál még nem is tolták befele, csak úgy magától unta magát.Most nem azért, de nálam férfiak versenye megy
Sixo
Willie Parker
warr_b
Willie Parker

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
ez a gyorskorcsolya ezekkel az utolagos videozasokkal akkora gyokerseg, hogy az mar fajvalakivel szemben szabalytalankodtak, es akkor mindenfele ido nelkul tovabbjuttatjak, aztan emiatt meg beszopja egy masik futamharmadik
4 hónapja
most mondom, hogy úgy esik kis, hogy valakit továbbjuttatnak, mert kilökik
4 hónapja
Sixo-nál nem tudhatjukElőtte női 500 ment 😊A kínai eddig kb mindig lerántotta a jó seggű amerikait. Enné la rajtnál még nem is tolták befele, csak úgy magától unta magát.Most nem azért, de nálam férfiak versenye megy
Sixo
Willie Parker
warr_b
4 hónapja
Warren Moon azért nagyot ment magyar színekben
4 hónapja
Előtte női 500 ment 😊A kínai eddig kb mindig lerántotta a jó seggű amerikait. Enné la rajtnál még nem is tolták befele, csak úgy magától unta magát.Most nem azért, de nálam férfiak versenye megy
Sixo
Willie Parker

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
riariahungária
4 hónapja
A kínai eddig kb mindig lerántotta a jó seggű amerikait. Enné la rajtnál még nem is tolták befele, csak úgy magától unta magát.Most nem azért, de nálam férfiak versenye megy
Sixo
4 hónapja
Fan Kexin xD Amikor a kommentátor kimondta a nevét, azt hittem valami holland, közben meg kínai.