Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Most a védelmek dominálnak
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
hiába jó a védekezés, ennyire vacak támadójátékkal ez nem fog menni. 😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 479 — nabege2@yahoo.com
azt hittem a lányok tegnapi góltalanságát nem ismétlik a fiúk
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
miért pont a legfontosabb meccsen vagyunk ótvar szarok támadásban?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Gubaydullina nem rossz kis csaj, csak kár hogy kutyás (nem szeretem a kutyatartó nőket valamiért, bocsi )
Bruce
egye bassza, megbocsátjuk
több mint 3 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Itt sokan ki fognak pontozódni, durván megy a verekedés centerben.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Gubaydullina nem rossz kis csaj, csak kár hogy kutyás (nem szeretem a kutyatartó nőket valamiért, bocsi )
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
mekkora védés!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy azt nézem, h Prokopenko azért kimagaslóan szart úszott, csak 260 pontot kapott és mivel a vívása se volt jó, így eléggé elszállt
Szesze
Ő mindig tökutolsó kb. úszásban és így nyer Viágkupákat, de ja, a vívása nem predesztinálja sokra
Rajna
jah, hát sejtettem hogy nem ma felejtett el úszni, csak mivel ennyire nem vagyok képben, ezért meglepődtem 😊 de gondolom ő ezek szerint sokkal jobb vívó annál, mint amit tegnap nyújtott
Szesze
Ha 3-4 tussal jobban vív aranyesélyes lenne ő is.. de magasan az egyik legjobb futó, benne van h 40-50 pontot oszthat a futásban majd... szóval ha hoz a lovagláson picit, még ő is bekeverhet Gulyás szintjén... szóval h Gulyás éremesélyes, még Prokopenkot se írjuk le.
Igor
48 pont a hátránya Gulyáshoz képest, meglepne ha oda tudna érni, de majd kiderül
Szesze
A 21-es VB-n tudod hány ponttal futotta le Gulyást? 46 ponttal.

Nem garancia, h most is ennyivel.. de sokkal jobb futó. Ő és a két litván kiemelkedőek a kombi számban, a litvánok szerencsére már elszálltak.
Igor
Gulyasnak szar volt a fegyvere a VB-n.
Ha most nem lesz az kotve hiszem hogy csinal rajta 40+ pontot.
gabokocka
19-ben is tönkrevert mindenkit, akkor csak 42-t adott Gulyásnak 😕 pedig akkor Gulyás gyorsabban/jobban lőtt. (ami kb irreleváns amúgy)

Nagyon remélem h igazad lesz, de a lövészet kb 45-60 sec a 12 perces futásból... és nem tudom mennyi múlt azon a lövészeten 8 másodperc?
Tisztelettel, maradok pesszimista. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 479 — nabege2@yahoo.com
azt hiszem én ezt elkapcsolom
NB2
csak azokat a meccseket nézed amiket simán nyerünk? 😀
Szesze
nem, babona, ha nem nézem nyerünk
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
kibaszott kapufák megint
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
egyenlítsünk már ki!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
huh, ezt megúsztuk
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ez a 8-as sapkában játszó görög külsőre kiköpött Molnár Tamás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Na az cserés vagy annak kéne lennie.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
azért ők túl sok akciógólt nem fognak lőni, attól nem tartok
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
működött a jinx. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Bazzeg és csak beverte Zalánki, azért ez nem semmi ezek után, el kell ismerni
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tényleg, a négerek csak futni tudnak, gyalogolni már nem? : o
balintbaba
Origora topkomment lenne
petey
Akkor niggereket írtam volna!
balintbaba
Mindig is vártam egy Niger (NIG)-Németország(GER) meccset.
Willie Parker
Niger!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Zalánkit vegyük már ki

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ötödjére csak bedobta, de ettől még nem erőltetném...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
azt hiszem én ezt elkapcsolom
NB2
csak azokat a meccseket nézed amiket simán nyerünk? 😀
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Tényleg, a négerek csak futni tudnak, gyalogolni már nem? : o
balintbaba
Origora topkomment lenne
petey
Akkor niggereket írtam volna!
balintbaba
Mindig is vártam egy Niger (NIG)-Németország(GER) meccset.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Zalánkinak ma nagyon nem megy-> lőjön mindig ő. :/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 479 — nabege2@yahoo.com
azt hiszem én ezt elkapcsolom