Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 864 — no es importante
Na chargers, a hétpróbás Sulek esélyes az éremre a te olimpiádon? Nem láttam sok versenyt, de szerintem ő eléggé jó formában volt



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
szépen visszajöttek a szlovének miután eltemettem őket 😊
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
Szlovénoknak szurkolok, de kb esélytelenek az amik ellen
csapatként azért inkább a franciák
de szerintem innen behúzzák az amik
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
És Wang még ezt a szettet is kiszedte.. teljes megsemmisítés
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat Xéni legalább ezt hozta becsületből!

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ezzel valszeg nem fog Narasaki nyerni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Bármilyen furcsa is ez a hegymászás így elsőre az olimpián, be kell
Látnom azért komoly teljesítmény amit letesznek az asztalra.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Sajnos a szlovének is olyan, mint a Dallas
Jó csapat, de kell Doncic God módja, ha nyerni akarnak fontos meccsen
Chargers LT
Csak még nagyobb senkik veszik körül Lukát. Porzingis sérült bizts azért nem honosították
Rajna
Több eszük volt, mint a Dallasnak 🤣

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
de akkor te is szarul mondtad Igor, itt azt mondja a szaki hogy Ondra csak akkor nyerhet ha az élen állók hátul végeznek. AKkor csak számít a kvali meg hogy hogy álltak összetettben...
eaglesmcnabb
Volt egy kvali asszem 2 napja, ott szűkítettek 20-ról 8-ra - ugyanezt a 3 számot lemászták. Az nem számít. (ifj Mawem sérült, csak 7-en másznak amúgy)

Ma már másztak egy gyorsaságit és bouldert, az ott elért erdmény nyilván számít.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Én nem értem mi a faszért akarják átzsákolni Gobert... Majd pont őt
Már 2 ilyet leblokkolt ma

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sajnos a szlovének is olyan, mint a Dallas
Jó csapat, de kell Doncic God módja, ha nyerni akarnak fontos meccsen
Chargers LT
Csak még nagyobb senkik veszik körül Lukát. Porzingis sérült bizts azért nem honosították

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
huhh Gobert mit bokkolt a végén..
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
de akkor te is szarul mondtad Igor, itt azt mondja a szaki hogy Ondra csak akkor nyerhet ha az élen állók hátul végeznek. AKkor csak számít a kvali meg hogy hogy álltak összetettben...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Sajnos a szlovének is olyan, mint a Dallas
Jó csapat, de kell Doncic God módja, ha nyerni akarnak fontos meccsen

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
falmászás döntőben milyen szám lesz?

számít a kvali eredmény?
eaglesmcnabb
Technikai/köteles mászás (lead climbing) van még hátra, másik kettő már lement - kvali nem számít.
Igor
hát akkor a kis brit szerintem behúzza, franciának sajna esélye sem lesz. hullafáradt
eaglesmcnabb
Direkt csináljátok ezt?

Nincs brit a döntőben...
Igor
Most már provokálnak
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
falmászás döntőben milyen szám lesz?

számít a kvali eredmény?
eaglesmcnabb
Technikai/köteles mászás (lead climbing) van még hátra, másik kettő már lement - kvali nem számít.
Igor
hát akkor a kis brit szerintem behúzza, franciának sajna esélye sem lesz. hullafáradt
eaglesmcnabb
Direkt csináljátok ezt?

Nincs brit a döntőben...
Igor
bazdmeg most esett le hogy ez a duffy nem angol hanem amcsi 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 419 — The Mathematician
franciák meg simán verik szlovéniát.. kíváncsi vagyok mi lesz a döntőben
Szesze
nem olyan sima ez, de vezetnek
Negritis
hát relatíve sima, sokkal jobbnak tűnnek,absz uralják a játékot
Szesze
egyrészt 10 pont nem sok ma már
másrészt a félidőben 2 pontal a sztlovénok mentek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
végre bejött egy tripla
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
franciák meg simán verik szlovéniát.. kíváncsi vagyok mi lesz a döntőben
Szesze
nem olyan sima ez, de vezetnek
Negritis
hát relatíve sima, sokkal jobbnak tűnnek,absz uralják a játékot
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
falmászás döntőben milyen szám lesz?

számít a kvali eredmény?
eaglesmcnabb
Technikai/köteles mászás (lead climbing) van még hátra, másik kettő már lement - kvali nem számít.
Igor
hát akkor a kis brit szerintem behúzza, franciának sajna esélye sem lesz. hullafáradt
eaglesmcnabb
Direkt csináljátok ezt?

Nincs brit a döntőben...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Amerikaiak nem nyertek eddig semmilyen érmet futásban, az azért elég kemény... 😮
warr_b
hm? Ők nyerték a 4x100 mixet az első nap...amikor visszaóvták magukat a genyók... ha jól emlékszem
Chargers LT
1) 4*400
2) a lengyelek nyerték...

Egyébként stimmöl.

Hosszú ez az olimpia egyeseknek. 😛
Igor
A nőkről kérdezd, ott szerintem 100-ból 100 menne 8)
r.baggio
😅🤣🤣🤣

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
A védekezésünk se volt túl jó, de ők is botrányosan szarul lőttek. Csak sikerült ebben alulmúlni őket. Be voltak szarva Szilágyin kívül mind.
Rajna
Aki lőtt egy 3/8t az azért nem annyira jó. 8 kapott góllal meccset lehet nyerni sőt kellett is volna.
csebi
Azért lőttek csak 8-at, mert elég volt
bcsarli
Ja direkt lövöldöztek mindent mellé.
Rajna
nem, de azért ha 8-4-re vezetsz az utolsó negyedben akkor nyilván nem ugyanolyan támadásokat vezetsz, mint mondjuk 5-5-nél..
Szesze
Az elején se lőttek jól, 5-0ra kellett volna vezetniük kb. az első negyedben.
Rajna
az világos, de azzal egyet értek, h a végén azért nem dobtak még 1-2 góllal többet mert akkora előnyük volt, h ilyenkor már inkább elengedik a csapatok a támadást
Szesze
sőt, az a vicc hogy még ebben a stádiumban is több veszély volt az ő támadásaikban..
Szesze
Ja, a mieink reménytelenek voltak, ők jobban támadtak végig, de a lövéseik ugyanúgy szarok voltak végig.
Rajna
jah, ezért volt ilyen "szoros" 😊
Szesze
Ja, nem is értem mit dicsérte a védekezést Bíró, sztem az is minősíthetlenül szar volt a helyzeteik megvoltak, csak kihagyták őket sokszor még védés se kellett hozzá. Semmi közünk nem volt a meccshez, mégis voltak labdáink a -1-hez a 2. félidőben végig.
Rajna
nagyon gagyi volt, h dicsérte a 8 kapott gólt, mert rohadtul nem rajtunk múlt, h annyi lett..
sajnos itt semmit nem lehetett dicsérni, terített betli volt az egész meccs minden téren, egyedül az eredmény nem lett annyira katasztrófa
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
falmászás döntőben milyen szám lesz?

számít a kvali eredmény?
eaglesmcnabb
Technikai/köteles mászás (lead climbing) van még hátra, másik kettő már lement - kvali nem számít.
Igor
hát akkor a kis brit szerintem behúzza, franciának sajna esélye sem lesz. hullafáradt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 419 — The Mathematician
franciák meg simán verik szlovéniát.. kíváncsi vagyok mi lesz a döntőben
Szesze
nem olyan sima ez, de vezetnek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amerikaiak nem nyertek eddig semmilyen érmet futásban, az azért elég kemény... 😮
warr_b
hm? Ők nyerték a 4x100 mixet az első nap...amikor visszaóvták magukat a genyók... ha jól emlékszem
Chargers LT
1) 4*400
2) a lengyelek nyerték...

Egyébként stimmöl.

Hosszú ez az olimpia egyeseknek. 😛
Igor
Annyi idő azért legalább eltelt, hogy tudjuk, van itt olyan, aki teljesen indokolatlanul gúnyosan/ironizálva beszól másoknak minden nap, mert valami van a hátsójába szorulva... Vagy nem tudom mi az oka
😉
Chargers LT
ne vedd magadra, nincs benne bántó szándék csak poénkodik, csak hát Igor baratunk ebben is gyenge 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!