NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
jézus milyen pontot csinált Ito 😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
egyértelműen a két legjobb csapat jutott a döntőbe
a harmadik helyet kell megszerezni, az is szép lenne, de nehéz lesz, mert az oroszok nagyon jók voltak ma
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
toronymagasan a női vízilabda az a sportág aki nem tud élni a lehetőségeivel már évek, sőt évtizedek óta
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
spanyolok még rá is pihennek egy kicsit a döntőre az USA ellen.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
ennyi..
jobbak voltak, egyértelműen
Szesze
Ráadásul bírok is nekünk fújtak
csebi
hát ez a 8-6 nagyon hízelgő eredmény ránk nézve a meccs képe alapján..
Szesze
Igen ez a durva. Verhetok lettek volna a spanyolok ha Keszthelyi csak töredékét hozza annak mint bmeik másik vilaggesemenyen

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
GG, jobbak voltak, megérdemelték.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Ilyen esélyt nem tudtak megragadni... lőhettek volna 12 gólt úgy, hogy nem is jó a lövőszázalék...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
ennyi..
jobbak voltak, egyértelműen
Szesze
Ráadásul bírok is nekünk fújtak
csebi
hát ez a 8-6 nagyon hízelgő eredmény ránk nézve a meccs képe alapján..
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
ennyi..
jobbak voltak, egyértelműen
Szesze
Ráadásul bírok is nekünk fújtak

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
ennyi..
jobbak voltak, egyértelműen
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Hát ez így kurvagyenge


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Azért centerben magasan kézre adni a labdát… ezért már gyerekkorban büntetés jar

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
3/0 bazdmeg

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Ennyi lehetőségünk 2 meccs alatt nincs, amennyi ma... elszórjuk

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
ófaszom, gól kellett volna. 😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vályi nővére évfolyam társam volt középiskolába. Vandát csak futólag látta 1-2 alkalommal de a nővérével Fannival sem szerettem volna leállni verekedni a vízben. Pedig sportoló voltam én is. Az, hogy ifi fiúk jók/jobbak szerintem ha nem is elvárás de várható dolog, attól még elpofoznának egy átlagembert.
alatriste
Nem az ifik, a serdülők, ahova feljátszik sok 13-14 éves gyerek is. Én vízilabdáztam 10 évig, 2 hét edzés után bármikor leállnék bármelyikkel bunyózni a vízben, nem hiszem, hogy nagyon elvernének, még Gyöngyössy sem.
balintbaba
Értelek de ezek akkor is nők. Mit vársz tőlük? Hogy adottságokon túl legyenek egyenlő partnerei a féfiaknak? Értem hogy azok még nem férfiak hanem fiúk de gondolom nem a 140 cm-es 13-14 évesek kerülték meg őket a vízben hanem az élsportoló 13-14 évesek.
alatriste
Persze, nem várok tőlük semmit. Nekem a férfi vízilabda is unalmas a legtöbbször, a nőihez meg nagyon nagy elhivatottság kell, hogy valaki nézze. Nem a csajok hibája, hanem a sporté.
balintbaba
Nekem a kézilabda is...
zemanla
Nézőként nekem messze a legunalmasabb a kézilabda. És ha játszottam akkor is messze az volt a legunalmasabb. (vízilabdát nem írom ide, egyszer dobálgattam Ob2-es haverommal, és lebaszott kapura lövésnél hogy ne oda dobjam a labdát ahova nézek. Én persze örültem hogy nem fulladok bele, nemhogy ilyenekre figyeljek 😀)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Hát ez elég gyenge. Mentálisan nem elég ez a csapat sajnos, kéne egy olyan külföldi edző aki jó ebben
FLZOLI
Sztem alapvetően Bíróval nincs probléma. Realis az h nem dontozunk
csebi
miért van az, h mi 12 méterre vagyunk kiszorítva, ők meg 7-ről lődöznek?
Szesze
Ennyivel erősebbek jobbak
csebi
de mondjuk ez a többi meccsen is jellemző, nem értem
Szesze
Férfi meccseken is gyakori
Kampman
Ez tényleg magyar védelmi sajátosság...
aki emlékszik, hogy nyertek Benedekék 3 aranyat, tudja, hogy a kaputól 6-7 méterre védekeztünk és blokkoltunk remekül

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
jegyzik a kapufákat ebbe a sportban? rekordközeli
gamerkr
Igen úgy mint rossz loves

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
jegyzik a kapufákat ebbe a sportban? rekordközeli

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 419 — The Mathematician
és -1 helyett kapufa 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
feljövünk kettőre, de csak azért, hogy csalfa reménnyel kecsegtessenek. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Hát ez elég gyenge. Mentálisan nem elég ez a csapat sajnos, kéne egy olyan külföldi edző aki jó ebben
FLZOLI
Sztem alapvetően Bíróval nincs probléma. Realis az h nem dontozunk
csebi
miért van az, h mi 12 méterre vagyunk kiszorítva, ők meg 7-ről lődöznek?
Szesze
Ennyivel erősebbek jobbak
csebi
de mondjuk ez a többi meccsen is jellemző, nem értem
Szesze
Alapvetően az határozza meg h milyen távol vannak a hatsok h a center mennyire tud beállni, mert ha raallnak akkor nem lehet be játszani kell 3-4 méter távolság. Ha center beáll 2-3 méterre akkor közel leszel ha 4-5re akkor távol.
Közben rengeteg a kettős hátrány, azért nem ennyire durvák …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Vályi nővére évfolyam társam volt középiskolába. Vandát csak futólag látta 1-2 alkalommal de a nővérével Fannival sem szerettem volna leállni verekedni a vízben. Pedig sportoló voltam én is. Az, hogy ifi fiúk jók/jobbak szerintem ha nem is elvárás de várható dolog, attól még elpofoznának egy átlagembert.
alatriste
Nem az ifik, a serdülők, ahova feljátszik sok 13-14 éves gyerek is. Én vízilabdáztam 10 évig, 2 hét edzés után bármikor leállnék bármelyikkel bunyózni a vízben, nem hiszem, hogy nagyon elvernének, még Gyöngyössy sem.
balintbaba
Értelek de ezek akkor is nők. Mit vársz tőlük? Hogy adottságokon túl legyenek egyenlő partnerei a féfiaknak? Értem hogy azok még nem férfiak hanem fiúk de gondolom nem a 140 cm-es 13-14 évesek kerülték meg őket a vízben hanem az élsportoló 13-14 évesek.
alatriste
Persze, nem várok tőlük semmit. Nekem a férfi vízilabda is unalmas a legtöbbször, a nőihez meg nagyon nagy elhivatottság kell, hogy valaki nézze. Nem a csajok hibája, hanem a sporté.
balintbaba
Nekem a kézilabda is...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Vályi nővére évfolyam társam volt középiskolába. Vandát csak futólag látta 1-2 alkalommal de a nővérével Fannival sem szerettem volna leállni verekedni a vízben. Pedig sportoló voltam én is. Az, hogy ifi fiúk jók/jobbak szerintem ha nem is elvárás de várható dolog, attól még elpofoznának egy átlagembert.
alatriste
Nem az ifik, a serdülők, ahova feljátszik sok 13-14 éves gyerek is. Én vízilabdáztam 10 évig, 2 hét edzés után bármikor leállnék bármelyikkel bunyózni a vízben, nem hiszem, hogy nagyon elvernének, még Gyöngyössy sem.
balintbaba
Értelek de ezek akkor is nők. Mit vársz tőlük? Hogy adottságokon túl legyenek egyenlő partnerei a féfiaknak? Értem hogy azok még nem férfiak hanem fiúk de gondolom nem a 140 cm-es 13-14 évesek kerülték meg őket a vízben hanem az élsportoló 13-14 évesek.
alatriste
Persze, nem várok tőlük semmit. Nekem a férfi vízilabda is unalmas a legtöbbször, a nőihez meg nagyon nagy elhivatottság kell, hogy valaki nézze. Nem a csajok hibája, hanem a sporté.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Hát ez elég gyenge. Mentálisan nem elég ez a csapat sajnos, kéne egy olyan külföldi edző aki jó ebben
FLZOLI
Sztem alapvetően Bíróval nincs probléma. Realis az h nem dontozunk
csebi
miért van az, h mi 12 méterre vagyunk kiszorítva, ők meg 7-ről lődöznek?
Szesze
Ennyivel erősebbek jobbak
csebi
de mondjuk ez a többi meccsen is jellemző, nem értem
Szesze
Férfi meccseken is gyakori