A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
nem tervezek PS4et venni így én várok az RDR2-vel
de lehet végre kitolom az RDR-t

btw aki ül a hype vonaton:
 www.youtube.com/watch?v=I9XA9pBmtG0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Félek tőle, hogy nagyon fog hajazni az Originsre. Gondolom lesznek hajózások a szigetek között, némi csatával, meg a szokásos küldik. De ahogy Negritis is írta, várok egy karácsonyi leárazásig, mert azért ennyi pénz brutál érte. Illetve én keresek keveset😊 Azt még RDR2-re is kéne zsé😊
NB2
Azt olvastam, hogy alapvetoen az elejen ugy tunik, hogy hajaz sokban, de igazabol utana eleg erosen kibukik, hogy csak par dologban. De ugye a ket jatekot egyszerre kezdtek el fejleszteni, aztan az Origins tapasztalatain raktak bele ebbe az ujitasokat, meg egyeb dolgokat, szoval valamennyire biztos, hogy lesznek hasonlosagok.

Csak hat ez mar sokkal RPG-sebb, ami szamomra nyero, illetve azt olvastam, sokkal nagyobb a vilag, mint peldaul az Originsben volt, ami szamomra szinten elsodleges. Meg GTA-mintara vannak korozesi szintek is, tobb a boss, akit ki lehet nyirni.

En mar elorendeltem, kivancsi leszek. Red dead Redemption II-n gondolkozom meg, nalam szerintem az lesz, amivel nehany honapot varok majd, foleg, hogy most itt ez az uj AC ugy is lekoti majd azt a keves idomet, ami lesz.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Félek tőle, hogy nagyon fog hajazni az Originsre. Gondolom lesznek hajózások a szigetek között, némi csatával, meg a szokásos küldik. De ahogy Negritis is írta, várok egy karácsonyi leárazásig, mert azért ennyi pénz brutál érte. Illetve én keresek keveset😊 Azt még RDR2-re is kéne zsé😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
én megvárom a leárazást majd
most húztam be a FighterZ-t Switchre
nemsoká jön a pokemon, mario party

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Meg harom nap, es jon az uj Assasin's Creed.
A kritikak alapjan eleg jo, akinek az Origins tetszett, ez is biztosan fog. Allitolag a mostaninek van a legnagyobb vilaga.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
elég epic bundle:
 www.gog.com/game/collection_iii

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
Srácok, valami korrekt kis single playert tudtok mondani PC-re az ingyenes kategóriából? Néha hétvégén elütném vele az időt, de a GTA kimondottan uncsi, ami nem volt rá jellemző, lövöldözős (FPS) játékot most nem is tudok mi lenne nagy szám, pedig kedvelem őket, meg stratégiaiakat is. Szóval pár tipp? 😊
kristóf17
Starcraft 2-nek vannak ingyenes részei
pl a custom mapok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
Srácok, valami korrekt kis single playert tudtok mondani PC-re az ingyenes kategóriából? Néha hétvégén elütném vele az időt, de a GTA kimondottan uncsi, ami nem volt rá jellemző, lövöldözős (FPS) játékot most nem is tudok mi lenne nagy szám, pedig kedvelem őket, meg stratégiaiakat is. Szóval pár tipp? 😊
kristóf17
na most velem lehet nem leszel előrébb mert CRPG de én pár napja próbálok időt szakítani a Pathfinder: Kingmakerre 😊
Drip
én még mindig/megint Divinity OS2-t tolom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Srácok, valami korrekt kis single playert tudtok mondani PC-re az ingyenes kategóriából? Néha hétvégén elütném vele az időt, de a GTA kimondottan uncsi, ami nem volt rá jellemző, lövöldözős (FPS) játékot most nem is tudok mi lenne nagy szám, pedig kedvelem őket, meg stratégiaiakat is. Szóval pár tipp? 😊
kristóf17
na most velem lehet nem leszel előrébb mert CRPG de én pár napja próbálok időt szakítani a Pathfinder: Kingmakerre 😊
Drip
Bár még utána sem néztem így fél perc alatt, de máris előrébb vagyok, mint az előző két humoristával 😀
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Srácok, valami korrekt kis single playert tudtok mondani PC-re az ingyenes kategóriából? Néha hétvégén elütném vele az időt, de a GTA kimondottan uncsi, ami nem volt rá jellemző, lövöldözős (FPS) játékot most nem is tudok mi lenne nagy szám, pedig kedvelem őket, meg stratégiaiakat is. Szóval pár tipp? 😊
kristóf17
na most velem lehet nem leszel előrébb mert CRPG de én pár napja próbálok időt szakítani a Pathfinder: Kingmakerre 😊

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Srácok, valami korrekt kis single playert tudtok mondani PC-re az ingyenes kategóriából? Néha hétvégén elütném vele az időt, de a GTA kimondottan uncsi, ami nem volt rá jellemző, lövöldözős (FPS) játékot most nem is tudok mi lenne nagy szám, pedig kedvelem őket, meg stratégiaiakat is. Szóval pár tipp? 😊
kristóf17
Ha nem zavar, hogy nem pisztollyal kell lovoldozni, hanem csak ugy a kezedbol kijon valami, akkor Super Mario.
Stez
Ááá. Túl intenzív játék nekem. Valami kevésbé hevesre gondoltam.
kristóf17
Tetris?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Srácok, valami korrekt kis single playert tudtok mondani PC-re az ingyenes kategóriából? Néha hétvégén elütném vele az időt, de a GTA kimondottan uncsi, ami nem volt rá jellemző, lövöldözős (FPS) játékot most nem is tudok mi lenne nagy szám, pedig kedvelem őket, meg stratégiaiakat is. Szóval pár tipp? 😊
kristóf17
Ha nem zavar, hogy nem pisztollyal kell lovoldozni, hanem csak ugy a kezedbol kijon valami, akkor Super Mario.
Stez
Ááá. Túl intenzív játék nekem. Valami kevésbé hevesre gondoltam.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, valami korrekt kis single playert tudtok mondani PC-re az ingyenes kategóriából? Néha hétvégén elütném vele az időt, de a GTA kimondottan uncsi, ami nem volt rá jellemző, lövöldözős (FPS) játékot most nem is tudok mi lenne nagy szám, pedig kedvelem őket, meg stratégiaiakat is. Szóval pár tipp? 😊
kristóf17
Ha nem zavar, hogy nem pisztollyal kell lovoldozni, hanem csak ugy a kezedbol kijon valami, akkor Super Mario.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Srácok, valami korrekt kis single playert tudtok mondani PC-re az ingyenes kategóriából? Néha hétvégén elütném vele az időt, de a GTA kimondottan uncsi, ami nem volt rá jellemző, lövöldözős (FPS) játékot most nem is tudok mi lenne nagy szám, pedig kedvelem őket, meg stratégiaiakat is. Szóval pár tipp? 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 089 — Így remélem megfelelek nektek.....
Maddennek nincs olyan letölthető demoja stb, amivel ki tudnám próbálni fut-e egyáltalán a gépemen?
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Ez a játék nagyon rendben van. 😀


Szerkesztette: xrace77
több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Így 3-4 óra játék után, egészen jó lett a Fifa19. Valahogy valósághűbb, mint az eddigi részek, nekem egyelőre tetszik, bár csak ultimate team ment.


JT Daniels fan
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
ubisoft ezzel nálam közel elrúgta a pöttyöst:
 www.pcguru.hu/hirek/the-division-2-tobb-hely-kene-a-cuccaidnak-vedd-meg-szepen-az-ultimate-editiont/46097

Odyssey-t behúzom mert azt várom nagyon, de mást lehet nem


ez viszont hype:

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.gamesradar.com/ubisoft-are-moving-away-from-finite-experiences-but-lets-not-abandon-a-search-for-meaning-for-the-sedative-of-entertainment/?utm_content=buffer8964b&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer-opmfb

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
anno tudás nélkül toltam vmeik korábbi MLB_t és kb 10 óra kellett h rájöjjek az alapokra
majd megnéztem egy animét és ott kb megértettem D:
a Mr Baseball és hasonlók nem segítenek

 www.youtube.com/watch?v=Tqvlcd7G1Gg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Jatszottam kb. fel orat MLB: The Show 2018-cal, mert mindenhol azt irtak, hogy meg azoknak is elvezetes es kiraly, akik egyaltalan nem ismerik a sportagat.

Tisztelettel jelentem, a 30 percbol 27.5-ben nem tudtam, mi tortenik. Azt viszont tudom, hogy ha Trout IRL ugy ut, mint ahogy az en iranyitasom alatt, akkor a szezon vegen kivagjak. Ja, es Ohtani sem fog tobbet a profi ligaban dobni. <3

De viccen kivul, lehet, nem artana leckeket vennem a baseball szabalyaibol.

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Várólistás megjelenés óta a Detroittal egyetemben, de várok, amig lejjebb megy az ára picit. 😊
Szerencsére van bőven játék, nem kell rohannom 😊

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A végére értem a Shadow of the Colossus-nak ps4-en. Az eredetihez és a ps3-as ráncfelvarráshoz nem volt szerencsém, de ezt a mostani kiadást látva nem bánom annyira. Zseniális úgy, ahogy van. Szerencsére az eredeti verzió sokakat őrületbe kergető irányításán finomítottak picit, így már nem vészes. Nem hittem, hogy a nemrég végigjátszott The Last of Us után lesz olyan játék, ami akár csak megközelítőleg is képes olyan játékélményt nyújtani, mint a Naughty Dog remekműve. A Shadow of the Colossusnak sikerült.
Bálesz
Akkor ajánlom még a God of War legujabb részét! Ugyanolyan korszakos mestermű mint a TLoU vagy a Shadow of the Colossus. Nekem, aki az előző részekkel soha nem játszott, az irányításba, illetve a harcrendszerbe döcögős volt beleszokni, de amint ezt kitanulod, egyszerűen lehetetlen abbahagyni 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
A végére értem a Shadow of the Colossus-nak ps4-en. Az eredetihez és a ps3-as ráncfelvarráshoz nem volt szerencsém, de ezt a mostani kiadást látva nem bánom annyira. Zseniális úgy, ahogy van. Szerencsére az eredeti verzió sokakat őrületbe kergető irányításán finomítottak picit, így már nem vészes. Nem hittem, hogy a nemrég végigjátszott The Last of Us után lesz olyan játék, ami akár csak megközelítőleg is képes olyan játékélményt nyújtani, mint a Naughty Dog remekműve. A Shadow of the Colossusnak sikerült.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
uh, mocskosul örülök h az MH:W kijött PC-re 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!