PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
jó meccs volt,nagyon utálom az amerikai cs-t sajnos,de most összerakták 1 majorra ezt a c9-cet.De szerintem akkora fluke győzelem ez mint a Gambité tavaly.de ettől függetlenül ska állat volt.
Kenny
a QB Fire mégnagyobb fluke-nak néz ki, bár őket most boldog-boldogtalan hívja majd mindenhova

Rendesen furcsa több évnyi LoL és most Overwatch League nézése után olvasni olyan bajnokságról ahol nem azok a csapatok juttnak a döntőbe ahol több koreai van #Kappa
Tejesember
Kb. ezt akartam írni én is 😀

Amúgy is, olyan játékot nincs értelme nézni/játszani, ahol semmi esélyed nincs botok/mesterséges AI ellen 😛
Igor
Korea egyáltalán nincs, Kínából van 1-2 csapat és kb ennyi az ázsiai felhozatal. Itt főleg az EU dominál, illetve a világelső brazil SK gaming

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Rendesen furcsa több évnyi LoL és most Overwatch League nézése után olvasni olyan bajnokságról ahol nem azok a csapatok juttnak a döntőbe ahol több koreai van #Kappa
Tejesember
Kb. ezt akartam írni én is 😀

Amúgy is, olyan játékot nincs értelme nézni/játszani, ahol semmi esélyed nincs botok/mesterséges AI ellen 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Utóbbi 1-2 hétben időröl időre felpörög a proci 100%-ra és emiatt megfagy minden kép/hang, úgy, hogy még játéknak sem kell futnia hozzá, ha csak simán Youtube megy, akkor is.

Néztem feladatkezelőben, de nem láttam, hogy mi pörgeti fel.

Valakinek van ötlete, hogyan lehetne megoldani?
A procim i5 2,3Ghz a memória 8GB, ha számít valamit.
ervinator
Intel procik képesek lefagyni a metdown+spectre javítások óta
valakis
viszont ez ilyen napi több alkalommal előjön és 1-2 hete áll csak fent ez.
ervinator
Azaz, az lesz a gond, amit írtak. Az intel elbasszarintotta a probléma megoldását is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
bele bele nézek Monster Hunter: Wolrd streamekbe
és alig várom az őszt h jöüjjön PC-re is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Tejesember 256
A döntőbe A FaZe Clan (EU, vegyes) és a Cloud9 (NA, USA) csapata jutott
JSanyo
Rendesen furcsa több évnyi LoL és most Overwatch League nézése után olvasni olyan bajnokságról ahol nem azok a csapatok juttnak a döntőbe ahol több koreai van #Kappa
Komolyra fordítva a szót a végén elkezdek CS:GO-t is nézni, hogyha tudnak produkálni hasonló színvonalú meccseket.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Ha már játszás, tegnap este / éjjel volt a CS:GO Eleague Major döntője Bostonban, az idei első a Major-ök közül. Ezt az esportot nem követők részére: a Major-ök évente pár alkalommal kerülnek megrendezésre, ahova az előző majorről a legjobbak, illetve elég komoly kvalifikációs sorozat után szerte a világból a legérdemesebbek jutnak ki. A döntőbe A FaZe Clan (EU, vegyes) és a Cloud9 (NA, USA) csapata jutott, mindkét csapatban a kontinens kb legjobbai játszanak.
Maga a döntő Best Of 3 formátum volt, ilyenkor maximum 3 mapot játszanak a csapatok, amiből kettőt kell nyerni. Egy map 30 körből áll és 16 nyert körig tart. 15-15 esetén 6 extra kör OT jön, amiből 4 kört kell hozni a map begyűjtéséhez.
Heelshawnkával a vége felé percenként 4 szívrohamot hordtunk ki lábon, elképesztő szorosra sikerült. Itt van számotokra egy kellemes összefoglaló, ami nagyjából visszaadja, hogy mennyire elmebeteg meccs volt, jó szórakozást hozzá:

 www.youtube.com/watch?v=lffWAoCzOmI
JSanyo
jó meccs volt,nagyon utálom az amerikai cs-t sajnos,de most összerakták 1 majorra ezt a c9-cet.De szerintem akkora fluke győzelem ez mint a Gambité tavaly.de ettől függetlenül ska állat volt.

több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ha már játszás, tegnap este / éjjel volt a CS:GO Eleague Major döntője Bostonban, az idei első a Major-ök közül. Ezt az esportot nem követők részére: a Major-ök évente pár alkalommal kerülnek megrendezésre, ahova az előző majorről a legjobbak, illetve elég komoly kvalifikációs sorozat után szerte a világból a legérdemesebbek jutnak ki. A döntőbe A FaZe Clan (EU, vegyes) és a Cloud9 (NA, USA) csapata jutott, mindkét csapatban a kontinens kb legjobbai játszanak.
Maga a döntő Best Of 3 formátum volt, ilyenkor maximum 3 mapot játszanak a csapatok, amiből kettőt kell nyerni. Egy map 30 körből áll és 16 nyert körig tart. 15-15 esetén 6 extra kör OT jön, amiből 4 kört kell hozni a map begyűjtéséhez.
Heelshawnkával a vége felé percenként 4 szívrohamot hordtunk ki lábon, elképesztő szorosra sikerült. Itt van számotokra egy kellemes összefoglaló, ami nagyjából visszaadja, hogy mennyire elmebeteg meccs volt, jó szórakozást hozzá:

 www.youtube.com/watch?v=lffWAoCzOmI

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Attila nem annyira bugos és hasonló kor mint a Rome

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Köszi az infókat, ha főként a korszakon múlik az élmény, akkor Warhammer lesz a befutó, mert Japánok nem izgatnak így félek, hogy Shogun annyira nem jönne be. Rome 2re steamen is sokan írták, hogy bugos, úgy, hogy akkor az max egy nagy leárazás idején. A Romance of The Three Kingdomst szeretem úgy, hogy ha a Three Kingdomsban azok a szereplők/storyk lesznek az még érdekes lehet.
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én játszottam az összes résszel, mondhatni az egyik legnagyobb kedvencem a széria. Az örök szerelem a Rome első része marad. Szénné modolva évekig toltam. Egyébként szerintem leginkább az határozza meg az élményt, hogy melyik korszak fog meg a legjobban. Nekem pl a Warhammer annyira nem tetszett, nekem túl lassú és egyforma volt, pedig külön külön kedvelem mindkét elemet. Örülnék egy Medieval III-nak mondjuk a közeljövőben, a Rome II hülye hibái nélkül.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Szerintem a Shogun minden szempontból messze a leghangulatosabb, a Warhammer szórakoztató egy darabig a változatos fajok és egységek miatt, de aztán ellaposodik eléggé szerintem.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
elvileg mind1 melyikkel kezded (és sztem gyakorlatban is)
én a legelső total wart a shogun-t szanaszét járattam, ezért nehezen szánom rá magam az újabbakra pedig mind egész jó

a Rome 2 tele volt buggal, ha az Attila nem olyan bugos akkor azt tudom javasolni vagy a Warhammer 2 (legújabb)

mondjuk a 3 kingdoms-s kína érdekel majd

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Total War szériával játszott valaki? Melyikkel érdemes kezdeni, ha totál új vagyok? Téma szempontból Rome, vagy Warhammer érdekelne talán a legjobban.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Utóbbi 1-2 hétben időröl időre felpörög a proci 100%-ra és emiatt megfagy minden kép/hang, úgy, hogy még játéknak sem kell futnia hozzá, ha csak simán Youtube megy, akkor is.

Néztem feladatkezelőben, de nem láttam, hogy mi pörgeti fel.

Valakinek van ötlete, hogyan lehetne megoldani?
A procim i5 2,3Ghz a memória 8GB, ha számít valamit.
ervinator
vedd ki és pasztázd újra. Nekem is volt ilyen bajom,ezt újrapasztázás megoldotta.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
az simán lehet tényleg a fix

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Utóbbi 1-2 hétben időröl időre felpörög a proci 100%-ra és emiatt megfagy minden kép/hang, úgy, hogy még játéknak sem kell futnia hozzá, ha csak simán Youtube megy, akkor is.

Néztem feladatkezelőben, de nem láttam, hogy mi pörgeti fel.

Valakinek van ötlete, hogyan lehetne megoldani?
A procim i5 2,3Ghz a memória 8GB, ha számít valamit.
ervinator
Intel procik képesek lefagyni a metdown+spectre javítások óta
valakis
viszont ez ilyen napi több alkalommal előjön és 1-2 hete áll csak fent ez.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Utóbbi 1-2 hétben időröl időre felpörög a proci 100%-ra és emiatt megfagy minden kép/hang, úgy, hogy még játéknak sem kell futnia hozzá, ha csak simán Youtube megy, akkor is.

Néztem feladatkezelőben, de nem láttam, hogy mi pörgeti fel.

Valakinek van ötlete, hogyan lehetne megoldani?
A procim i5 2,3Ghz a memória 8GB, ha számít valamit.
ervinator
Intel procik képesek lefagyni a metdown+spectre javítások óta

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Utóbbi 1-2 hétben időröl időre felpörög a proci 100%-ra és emiatt megfagy minden kép/hang, úgy, hogy még játéknak sem kell futnia hozzá, ha csak simán Youtube megy, akkor is.

Néztem feladatkezelőben, de nem láttam, hogy mi pörgeti fel.

Valakinek van ötlete, hogyan lehetne megoldani?
A procim i5 2,3Ghz a memória 8GB, ha számít valamit.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Skacok.

Nem tudom alkalmas a hely erre, de megkérdem hátha érdekel valakit:

tévedésből van egy Fury X 4GB DDR3-as RAM-om. Zsírúj. Ha kellene vkinek 10ért odaadom.
kishaszi
Tedd fel hardverapróra😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 877 — Illegális gyakorló
Amnesia Collection ingyen a Humblén még 2 napig.

 www.humblebundle.com/store/amnesia-collection

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Skacok.

Nem tudom alkalmas a hely erre, de megkérdem hátha érdekel valakit:

tévedésből van egy Fury X 4GB DDR3-as RAM-om. Zsírúj. Ha kellene vkinek 10ért odaadom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Szerintetek érdemes úgy bele vágni a hamarosan érkező God of War-ba, hogy az előző részeket nem játszottam? Masszív váltás lesz az északi mondakör a görög istenségekhez képest, ezért én azt gyanítom hogy az ilyen szűzek mint én is fogjuk tudni élvezni. Vélemények?
Cowboykarcsi90
Mindenképpen érdemes, de a legjobban akkor jàrsz ha a régieket is végig viszed. Mai szemmel nézve is fantasztikus jàtékok egytől egyig. Én eladtam a PS4-et mert PC mellett nàlam nem tud labdàba rúgni a szutykos 30 fps-el, emiatt nekem az új rész kimarad, de majd havernàl neki ugrunk.

@KJuraszik
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Mondhatni, végigvittem az Assasins Creedet. Ha nem is gyorsan, mert időm nem igazán volt azért rá. Mindenesetre tényleg fasza, hát a világ egész egyszerűen gyönyörű, sok helyet kisezerszer bejártam, de nem tudom nem csodálni az egészet.

Ami picit zavar, hogy a küldetések azért már a közepe fele is elég monotonok voltak, bár ez a korábbi AC-ekben is gond volt szerintem. Aminek nem látom abszolút a miértjét, lvl 40 a maximum. Utána is kapok tulajdonságpontot, ha összejön a kellő xp, de maradok lvl 40. Ez mondjuk csak kozmetika, de picit zavar.

Maga a játék a legnehezebb fokozaton is elképesztően könnyű volt, egy, maximum két ellenségen kívül egyáltalán nem is kellett megizzadnom. A táborok, emberi ellenfelek totál komolytalanok voltak, még az utolsó, főküldetést is röhögve, minden gond nélkül letoltam néhány perc alatt. Volt valami kígyós-álmos cucc, egyedül ott az, hogy azért azt éreztem, végre van valami kihívás és szenvedni is kell.

A rejtett zugok amúgy királyok, piramisokban, stb. lévő labirintusok. Tényleg, maga a világ, a benne lévő cuccok fantasztikusak. Csak nekem hiányzott, hogy folyamatosan mindenhol kemény ellenfelek várjanak, és tényleg nehéz legyen maga a túlélés, minden táborban és támadásnál meg kelljen izzadni.

A lopakodás szerintem teljesne elvesztette az értelmét, ráadásul kivétel nélkül mindig észrevettek a magas fűben, bokrokban, egyáltalán nem a rejtőzködésen van a hangsúly. De egyébként nem is akartam, mert a harc része sokkal jobb lett, sokkal nagyobb élvezet odaállni és nekimenni egy sereg katonának.
Stez
ma jön a DLC, lehet folytatni a játékot.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Szerintetek érdemes úgy bele vágni a hamarosan érkező God of War-ba, hogy az előző részeket nem játszottam? Masszív váltás lesz az északi mondakör a görög istenségekhez képest, ezért én azt gyanítom hogy az ilyen szűzek mint én is fogjuk tudni élvezni. Vélemények?
Cowboykarcsi90
1. kiszúrsz magaddal ha nem tolod őket 😀
2. a gow 3 és az ascension is talán van ps4re
3. elvileg soft "reboot", szal Kratos új életet kezdett -> nem feltétlen igényli az előző részeket ezért is nem számozott
Negritis
Amugy mindig bele akartam kezdeni, meg anno PS2-vel, de valahogy mindig elmaradt. Pedig tudom hogy az egyik legjobb PS exkluzív 😊 na akkor majd most hátha 😊
Cowboykarcsi90
nekem ps3ra megvan mind
csak a 3at meg az ascensiont vittem még ki 😀
az 1-be elakadtam egy ponton ahol kicsit idegesítő a mechanika 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szerintetek érdemes úgy bele vágni a hamarosan érkező God of War-ba, hogy az előző részeket nem játszottam? Masszív váltás lesz az északi mondakör a görög istenségekhez képest, ezért én azt gyanítom hogy az ilyen szűzek mint én is fogjuk tudni élvezni. Vélemények?
Cowboykarcsi90
1. kiszúrsz magaddal ha nem tolod őket 😀
2. a gow 3 és az ascension is talán van ps4re
3. elvileg soft "reboot", szal Kratos új életet kezdett -> nem feltétlen igényli az előző részeket ezért is nem számozott
Negritis
Amugy mindig bele akartam kezdeni, meg anno PS2-vel, de valahogy mindig elmaradt. Pedig tudom hogy az egyik legjobb PS exkluzív 😊 na akkor majd most hátha 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!