PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 134 — Saints GM
van esetleg olyan aki nagyon/közepesen otthon van MUT-ban (madden17)?. pár napja álltam neki, de még sok dolog homályos.
winston
Kérdezz nyugodtan, válaszolok, amire tudok. Én Xbox one-on játszom és most 88-as a csapatom átlagerőssége.

Szerkesztette: Egon bá

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
szokott valaki játszani a NFL Head Coach valamelyik változatával /a '06os megjelent PCre, PS2re és Xboxra, a '08as már csak Xboxra és PS3ra/?
pár éve próbáltam a régebbit de nekem nagyon nem jött be, idén ősszel szereztem be az '08ast amerikából az viszont nagyon király
kíváncsi lennék a véleményetekre ha ismeritek a játékot
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
van esetleg olyan aki nagyon/közepesen otthon van MUT-ban (madden17)?. pár napja álltam neki, de még sok dolog homályos.
winston
Én Madden Mobile-t nyomok, de nem tudom mennyi a különbség.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
hát, én a helyedben redditen keresgélnék 😉
Negritis
olvasgattam már, egyelőre too much information problémával állok szemben 😀 (ha van kedved játszani majd nyomhatunk egyet)
winston
nincs ps4/xo konzolom 😀

ha vennék akkor ps4-et és Let it Die 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
hát, én a helyedben redditen keresgélnék 😉
Negritis
olvasgattam már, egyelőre too much information problémával állok szemben 😀 (ha van kedved játszani majd nyomhatunk egyet)
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
hát, én a helyedben redditen keresgélnék 😉

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
van esetleg olyan aki nagyon/közepesen otthon van MUT-ban (madden17)?. pár napja álltam neki, de még sok dolog homályos.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Playstation store 48 órás PS4 karácsonyi akció lista. Eddig bejött, most tart a Skrymnél, szóval valószínűleg a további is valid: (48 óránkét lép a következőre az akció karácsonyig, -50-60%os árak vannak általában)

Rise of the Tomb Raider
Fallout 4
Dishonored II
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
Battlefield 1
Uncharted 4
Titanfall 2
Call of Duty: Infinite Warfare
FIFA 17
Grand Theft Auto V
Watch Dogs 2
Final Fantasy XV

Szerkesztette: winston
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
HIVATALOS: A Naughty Dog bejelentette The Last of Us II-őt, valamikor 2018 körül kerül piacra. Joel és Ellie történetét folytatják természetesen, többet egyelőre nem tudni.
Nagyon nagyon várós! (Remélhetőleg addigra beszerzek egy PS4et).
Itt a trailer is
 youtu.be/ljXieLOMnzM
Amare
nagyon jó hír.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
HIVATALOS: A Naughty Dog bejelentette The Last of Us II-őt, valamikor 2018 körül kerül piacra. Joel és Ellie történetét folytatják természetesen, többet egyelőre nem tudni.
Nagyon nagyon várós! (Remélhetőleg addigra beszerzek egy PS4et).
Itt a trailer is
 youtu.be/ljXieLOMnzM

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
ami eszembe jut még az pár indie game
pl Bro Force vagy Trine

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mortal X - ha felnőtt a közönség
Negritis
köszi, erre én is gondoltam, de nekem annyira nem jön be. Street Fighter V milyen, próbálta valaki?
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
Mortal X - ha felnőtt a közönség

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Még egy hülye kérdésem lenne:
mindegy mikori PS4et veszek? mert nem tudom, hogy pl emagon vagy edigitalon vagy akár az euronicsben mikori készülék van. illetve a frissítéseket magára a konzolra el tudom majd érni, ha veszek hozzá netet is?
Borbinho
Maga a PS4 (már ha az alap, és nem a pro) széria termék, mindegy mikorit veszel, ugyanaz a készülék, ugyanazt tudja. A szoftver frissítéseit a rendszer automatikusan letölti ha csatlakozva van a netre (= beledugsz egy UTP kábelt vagy belépsz a wifire), a játékok patcheivel is ugyanez a helyzet, ahogy megnyitod a játékot, tölti magától.
helmet
nem _teljesen_ ugyan azok, bár sok különbség valóban nincs. egy kis info:

 prohardver.hu/tema/playstation_4_2/hsz_94691-94691.html#msg94691
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
PS4-re milyen játékokat ajánlatok offline/online 2 kontrolleres játékhoz? ps+-om is van, de leginkább "házibuli" játékokra gondolok, amit lehet tolni egymás mellett ülve.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=Na1cIOmfBlU

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
egyébként néhány ps4 exclusive játék ami sztem ütni fog a "közel" jövőben:

detroit become human - beyond two souls és heavy rain készítőitól


horizon zero dawn - érdekes poszt apok de mégis törzsi open world game
 www.youtube.com/watch?v=JQH-zN7VdTU

ugye jön a final fantasy 15 is ps4-xo konzolokra

jön az új spider man és god of war is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
rengeteg hiba van a skyrimben amúgy 😀
de meg tudom érteni hogy valaki szereti
VISZONT a skyrim nem RPG legalábbis nem a hagyományos értelemben
a hagyományos rpg értelemben a skyrim maximum középszerű

viszont mint sandbox fantasy akció game? úgy jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Ki milyen játékot ajánl PS4-re, ami hosszabb távra letudja kötni az embert, de nem multis? PS+-om most nincs, hogy tudjak multizni.
Tejesember
Nálam az Assasin's Creed ott vannak a topon, illetve Elder Scrolls: Skyrim. Utóbbi NÁLAM minden idők legjobb RPG-je, brutálisan nagy játéktér, még hónapokkal a kezdés után is fedez fel új dolgokat, helyeket az ember. Csilliónyi küldetés, csilliónyi fegyver, vért, pajzs, csizma, etc.

A játék maga 2011-es (ettől függetlenül óriási király), de a Bethesda ebben a hónapban hoz ki egy újítást, grafikailag és küldetések terén is felturbózzák az egészet, azt hiszem.

Assasin's Creednél nálam a legjobb a Black Flag. Szintén óriási játéktér, rengeteg összegyűjthető cucc, ráadásul a kalózkorhoz híven nagy hangsúlya van a hajózásnak, a tengeri ütközeteknek. Ami nem tetszik, hogy itt nincs karakterfejlődés (Skyrimnél van az is), illetve fegyverek is elvéthető számban vannak. Mindezek ellenére viszont nekem óriási játékélményt adott.

A legújabb részét lehúzzák a sorozatnak, passzolom, azzal nem játszottam.

De ha csak egy játékot mondhatnék PS4-re, akkor alap, hogy Elder Scrolls: Skyrim. PS3-ra jött ki egyébként, de a novemberi, felturbózott változatot PS4-re is kiadták.
Stez
Skyrim valóban a top10 játék között van amit valaha csináltak,nekem is az egyik nagy kedvencem.Nem nagyon van benne hiba.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ki milyen játékot ajánl PS4-re, ami hosszabb távra letudja kötni az embert, de nem multis? PS+-om most nincs, hogy tudjak multizni.
Tejesember
Nálam az Assasin's Creed ott vannak a topon, illetve Elder Scrolls: Skyrim. Utóbbi NÁLAM minden idők legjobb RPG-je, brutálisan nagy játéktér, még hónapokkal a kezdés után is fedez fel új dolgokat, helyeket az ember. Csilliónyi küldetés, csilliónyi fegyver, vért, pajzs, csizma, etc.

A játék maga 2011-es (ettől függetlenül óriási király), de a Bethesda ebben a hónapban hoz ki egy újítást, grafikailag és küldetések terén is felturbózzák az egészet, azt hiszem.

Assasin's Creednél nálam a legjobb a Black Flag. Szintén óriási játéktér, rengeteg összegyűjthető cucc, ráadásul a kalózkorhoz híven nagy hangsúlya van a hajózásnak, a tengeri ütközeteknek. Ami nem tetszik, hogy itt nincs karakterfejlődés (Skyrimnél van az is), illetve fegyverek is elvéthető számban vannak. Mindezek ellenére viszont nekem óriási játékélményt adott.

A legújabb részét lehúzzák a sorozatnak, passzolom, azzal nem játszottam.

De ha csak egy játékot mondhatnék PS4-re, akkor alap, hogy Elder Scrolls: Skyrim. PS3-ra jött ki egyébként, de a novemberi, felturbózott változatot PS4-re is kiadták.

több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
PRO!
A piac legjobb gépezete, messze. Üti az xbox legjobb gépét. Én azért vagyok XO tulaj, mert az összes haveromnak az van és azért velük szeretek játszani. Ha nálad ez nem áll fent, egyértelműen PS4 PRO-t ajánlok, egyszerűen az a legjobb.
Ha ilyet veszel, akkor mindenképpen 4k-s tv kell hozzá. Sony-LG-Samsung szerintem mind tökéletes. Érdemes pár tesztet elolvasni, plusz talán kivárni fekete pénteket 😊 Hátha befigyel egy frankó opció 😊
Amúgy Ps+ előfizetés is mindenképpen megéri mellé.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Véleményetekre lennék kíváncsi. PS4-et akarok vásárolni (láttam, hogy korábban (lentebb) másnál is felmerült..), és nem tudom hogy sima v pro. PS3-m kimaradt nálam, rengeteget játszottam anno PS2-vel, és már régóta célom, hogy beruházzak rá. Továbbá mivel TV-m sincs, igy azt is vennék hozzá, és ahogy néztem, pro esetében 4K-sat lenne ajánlott. Ezen a két csomagon elmélkedek:

PRO +  www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/sony/bravia-kd-49xd7005-p334746574/
SIMA +  www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/sony/bravia-kdl-50w755c-p273052065/

Szerintetek? Mind TV (sima 100, a 4Ks csak 50HZ-es), mind PS terén!? Köszi!!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 7 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Ki milyen játékot ajánl PS4-re, ami hosszabb távra letudja kötni az embert, de nem multis? PS+-om most nincs, hogy tudjak multizni.
Tejesember
Dragon Age: Inquisition, mint akció-RPG, PS Store-ban is állandóan le van értékelve, de amúgy is megkapod használtan pár ezresért akárhol, szép grafika, élvezhető harcrendszer, rengeteg küldetés, hosszú-hosszú órákra leköti az embert.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
dark souls 3
bloodborne
uncharted 4
last of us

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!