PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Régen játszottam már ügyességi(ugrálós-mászkálós) játékkal, de ez minden téren odab@sz :

Játékmenet-látvány-játszhatóság..stb 10/10. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jön az új Deus Ex, Mankind Diveded címmel
 www.youtube.com/watch?v=q2kd7F3YFz8iktriad
Cserélted a linket ? 😊 Most akartam berakni én is. Viszont az igazi Jensen nem gyilkol Rozsomák módjára. 😉
süti
Igen, lecseréltem. És Jensen szinte egyáltalán nem gyilkol, már ha jó kezekben van az irányítás. 😀
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
gta-mk nem izgat 😀
tudom hogy az én hibám de én a gta2nél "elakadtam" anno 😀
mkból megvan az előző, jó is de egy darabig elég 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jön az új Deus Ex, Mankind Diveded címmel
 www.youtube.com/watch?v=q2kd7F3YFz8iktriad
Cserélted a linket ? 😊 Most akartam berakni én is. Viszont az igazi Jensen nem gyilkol Rozsomák módjára. 😉

ne is mond 😀
ps4 + batman&wither nem lesz 😀
cserébe sztem pc-re jönnek majd csak kell egy vide kari-proci csere + kis memória 😀Negritis
Valami demónak tudnék örülni a megjelenés előtt, hogy kiderüljön mit szól hozzá a gép.
Viszont hiába a 200+ óra játékidő, nekem vannak kétségeim, hogy az mennyire lesz izgalmas a végén is. Bár a Skyrimmal se volt gond, de a fantasyban sose tudtam annyira elmerülni. A Batman meg olyan, mint a pizza. Ha nem olyan jó, az még akkor is jó. Jövő héten GTA meg MKX, év végén meg SW Battlefront...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jön az új Deus Ex, Mankind Diveded címmel
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
ne is mond 😀
ps4 + batman&wither nem lesz 😀
cserébe sztem pc-re jönnek majd csak kell egy vide kari-proci csere + kis memória 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Aki nehezen viselné a várakozást, vannak jóféle Arkham Knight és Witcher III képregények a "boltban".

A Fehér Farkas kalandjainak első 15. perce. Bár ebből még nem látszik, mennyit nő Geralt szakálla.
Ami a készítők ígérete szerint valós időben (!) fog gyarapodni.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Game of Thrones: Episode 3

| Most érzem igazán, hogy beindult a játék. Az első kettő rész kellően megalapozta a hangulatot, ráadásul minden faszán le is csapódott ebben. Úgy vélem ezzel az epizóddal indították el a végjátékhoz vezető szálakat, tippre az évad legfontosabb döntéseit most kellett meghozni.

Mira szála Királyvárban parádés, ő van a legközelebb a tűzhöz, ezért ő is éghet meg leggyorsabban. Nagyjából tök mindegy mit csináltunk, Margaery berág ránk, Tyrionnal meg tudjuk mi lesz. Nem égettem el a szerződést a végén, szeretném picit én irányítani a csaj sorsát.

Gared a Falon nagyon rendben van. Szeretnék elmenni a North Grovehoz, de nem akarok dezertálni. Amint lehetőségem lesz be fogom avatni a srácokat is, de Britt halála ebbe azért masszívan belekavarhat. Mindenesetre az összes bizalmam a wildling srácban!

Asherék üde színfoltjai minden résznek: a barlangos cold open nagyon bejött, de már az előző elején is imádtam a báros jelenetet. Odaértünk Danyékhez, de nem hiszem, hogy mostanában eljutnánk Westerosra.

Rodrikékat annyira nem élvezem Ironrathban. Elég repetitív az a sztori minden epizódban: valami gonosz Whitehill baszogat minket, kiállunk magunkért, de igazából tökhiába. Aztán mindig eggyel gyökerebb Whitehillt kapunk. Remélem elindul ott is valami, bár a Gwynnes kavarás a következő résztől végre megkavarhatja az állóvizet.
|

Összességében nagyon élvezem az évadot, a TWD középső részei nem tudtak ennyire lekötni. Csak így tovább TellTale!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
van még valaki itt aki szokott cod2-t online játszani néha napján?


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
PC v konzol?Negritis
360

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
én meg beleszerettem a Xenoverse-be
minden Dragonball fanboynak javaslom mert jó lett

nem hibátlan a játék, de ha a szerverek menni fognak normálisan akkor simán 8/10Negritis
bezony bezony !
3 mapjankezdtem, sokat még nem tudtam vele nyomulni, de nagyon hangulatos 😊Drip
érdemes minden Saga után beszélgetni az NPC-kkel nagoyn adja a hangulat 😀

PC v konzol?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
én meg beleszerettem a Xenoverse-be
minden Dragonball fanboynak javaslom mert jó lett

nem hibátlan a játék, de ha a szerverek menni fognak normálisan akkor simán 8/10Negritis
bezony bezony !
3 mapjankezdtem, sokat még nem tudtam vele nyomulni, de nagyon hangulatos 😊

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
én meg beleszerettem a Xenoverse-be
minden Dragonball fanboynak javaslom mert jó lett

nem hibátlan a játék, de ha a szerverek menni fognak normálisan akkor simán 8/10

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Május elején New Order előzmény a Wolfenstein kastélyban. 😉

Linket sehogyse szereti, youtube-on keress rá a trailerért, Wolfenstein: The Old Blood.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ráadásul iPadre és Androidra is tölthető (teljesült a legeslegnagyobb ilyen kérésem 😊)baggio
Sajnos ennyiben ki is merül a pozitívuma. Egyszerű pénzszerzési lehetőség volt az Ubisoftnak amit kihasználtak.
A kiegeket kár volt kispórolni belőle. Még egyszer végignyomni a kampányt jó, aztán lehet visszatérni a régihez (mert random mapok sincsenek). Szerencsére a grafika még ma sem von le semmit a játék érdemeiből.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Az hogy létezik, hogy senki nem írta még a HEROES of MIGHT & MAGIC 3 HD január végi megjelenését? Ráadásul iPadre és Androidra is tölthető (teljesült a legeslegnagyobb ilyen kérésem 😊), bár sok még benne a bug, ahogy olvasom

 itunes.apple.com/us/app/heroes-might-magic-iii-hd/id882687823?l=fr&ls=1&mt=8
 play.google.com/store/apps/details?id=com.ubisoft.mightandmagic.heroesiii
 store.steampowered.com/app/297000/?l=hungarian


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A BDSRSTNT!

több mint 9 éve
YoungZeeZee 8 470
amugy minden idok egyik legjobb nfl jateka is lefagy... (espn utolso 2k tojaslabdaja).
Tenyleg irritalo h hibasan adjak ki.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
aki szereti a Star Wars játékokat:
 www.humblebundle.com/Negritis
Ismét kellemes csomagot adtak ki: Hitman: Absolution, Supreme Commander 2, Hitman GO az 1 dolcsis csomagban.
Átlag felett fizetve jön még a Thief, Deus Ex, Murdered: Soul Suspect plusz a később feloldott játékok. Elég izmos lett ez így megint...Bálesz
jaja, Murdered érdekel csak a csomagból , azt meg próbálgatom steamgitftsen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 879 — Illegális gyakorló
aki szereti a Star Wars játékokat:
 www.humblebundle.com/Negritis
Ismét kellemes csomagot adtak ki: Hitman: Absolution, Supreme Commander 2, Hitman GO az 1 dolcsis csomagban.
Átlag felett fizetve jön még a Thief, Deus Ex, Murdered: Soul Suspect plusz a később feloldott játékok. Elég izmos lett ez így megint...

több mint 9 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Lehet volt már kérdés, de ebben a rohadék legalja tróger Maddenben (15, PS3-on) hogy lehet megcsinálni, hogy ne fagyjon le minden 2. meccs után a töltőképernyőn? Lejátszom a meccsemet, végignézem a statokat, kilépnék, és mielőtt bejönne a CFM főmenü, a töltőképernyő megfagy, az egész rendszert újra kell indítani úgy ahogy van. Külföldi oldalakon találtam olyat, hogy törölni kell a game data utily-t, meg kihúzott netkábellel játszani, meg ilyesmi, de azokkal is ugyanúgy lefagy. Mit lehet ezzel csinálni? Más játékkal nincs ilyen gondom.helmet
Vedd meg a legal verziót. 😉Sobri Jóska
Bár már megválaszolták helyettem, valóban eredeti játék, ráadásul PS Store-ból, tehát még a lemez sem lehet karcos. Már csak ezért is bosszantó, egy ekkora fejlesztő cég súlyos ezrekért megvásárolt termékétől azért csak elvárna az ember olyan alap dolgokat, hogy meccs után normálisan ki lehessen lépni, és elmenteni a haladást 😊.
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
15 nincs meg, de 25-nél PS3-on nálam is volt ilyen bug ugyan úgy stat nézés után. (eredeti)Raven17
ez még mindig megvan?
asszem Madden 2003 v 2004 volt nekem olyan, hogy mindig akkor fagyott le, amikor a meccs végi statnézegetésnél a puntereket néztem meg. (mondjuk arra meg azt találtam ki, hogy 5 másodperccel a vége előtt mentettem egyet, hogy csak az utolsó térdelést kelljen újra játszani)slowmotion
Ugyan ezt csináltam anno a 2006-os vagy 2008-as verzióval Én is. 😀 Csak sajnos itt nem lehet menteni meccs közbe úgy, hogy legtöbbször meg se nézem a statokat, inkább instant visszamegyek főmenübe aztán majd mentés után megnézem a box scoret.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 330 — Cowboys fan
15 nincs meg, de 25-nél PS3-on nálam is volt ilyen bug ugyan úgy stat nézés után. (eredeti)Raven17
ez még mindig megvan?
asszem Madden 2003 v 2004 volt nekem olyan, hogy mindig akkor fagyott le, amikor a meccs végi statnézegetésnél a puntereket néztem meg. (mondjuk arra meg azt találtam ki, hogy 5 másodperccel a vége előtt mentettem egyet, hogy csak az utolsó térdelést kelljen újra játszani)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
15 nincs meg, de 25-nél PS3-on nálam is volt ilyen bug ugyan úgy stat nézés után. (eredeti)Raven17
igen PS3 nekem is csinálta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Lehet volt már kérdés, de ebben a rohadék legalja tróger Maddenben (15, PS3-on) hogy lehet megcsinálni, hogy ne fagyjon le minden 2. meccs után a töltőképernyőn? Lejátszom a meccsemet, végignézem a statokat, kilépnék, és mielőtt bejönne a CFM főmenü, a töltőképernyő megfagy, az egész rendszert újra kell indítani úgy ahogy van. Külföldi oldalakon találtam olyat, hogy törölni kell a game data utily-t, meg kihúzott netkábellel játszani, meg ilyesmi, de azokkal is ugyanúgy lefagy. Mit lehet ezzel csinálni? Más játékkal nincs ilyen gondom.helmet
Vedd meg a legal verziót. 😉Sobri Jóska
Elárulom Jóska, hogy nekem XBOX360-on van meg EREDETIBEN és ott is előfordul elég gyakran, hogy a meccs végén, ha megnézem a statokat, akkor kifagy...Egon
Akkor válaszolj helmet kérdésére. Mit csináljon?