PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
Sziasztok. Valaki nyomja a madden 08-at PCn mostani frissitésekkel? Kéne egy kis help
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ma mesélte egyik haverom, hogy pár napja Ő is így járt az instant-gamingel, vásárlás után kapta az infót, hogy küldjön képet a kártyáról, személyiről vagy jogsiról, mert csak úgy kapja meg a vásárolt terméket. Egyből vissza is mondta, neki azt írták, hogy 5 napon belül visszakapja a pénzt.

Én meg szintén ezzel a netes adóval szoptam be végül (G2play is ugye Kinguinos azon meg már tényleg van ilyen és mily meglepő pont a Magyaroknál van a legnagyobb adó) úgy, hogy inkább megvettem G2A-n 10 és félért. Asszem ezentúl maradok is annál, meg steamnél, ezekben még 1x sem csalódtam.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sziasztok!

Én pont most próbáltam így megvenni a Dragon Age 2-t.
Tapasztalatok:
-Kinguin: használtam is, tök jó, azonban már gondolom rajta van az új netes vásárlási adó (6 dollárért volt kiírva a DA2, majd minden szarral együtt 9.5 dollár lett a vége. hát nem vettem meg)
-Instant-Gaming: Megvettem, levette a pénz, azonban kiírta, hogy verifikálja magam, mert locked a vásárlásom. Jól felbasztam magam, mert a verifikálás az lett volna, hogy töltsem fel a személyimet (én meg nem vagyok hülye). Írtam a customer supportnak, 2 üzenetváltás után elvileg elkezdték visszautalni a pénzt, azt írták 3-4 nap (még nem kaptam meg).
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
nem akarok turkálni a pénztárcádban,de inkább fizesd ki pluszban azt az 1000-1500 forintot,de megbízható helyről rendeld.
Én is igy vettem az FM-et,vehettem volna nevenincs oldalról 3000-rel olcsóbban,de inkább olyan helyről vettem amiről csak jót olvastam,magyaroktól,külföldiektől egyaránt.Kenny
Persze, ezzel Én is így vagyok, ezért is nem vettem meg a lentebb említett oldalakon ahol olcsóbb lenne.
Itt tudod követni az árakat:  www.allkeyshop.com/blog/buy-fifa-15-cd-key-compare-prices/
Néha csalóka, de érdemes átböngészni.

 www.g2play.net/category/10006/fifa-15-origin-key/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop
€28.19 + 70 centért pénzvisszafizetési garancia. De nincsenek tapasztalataim az oldallal kapcsolatban.süti
Köszi, ez az allkeyshop egész jó kis oldal, van pár értékelés is az eladókról, így azért könnyebb választani. Bár az igaz, hogy csalóka, mert G2A-n nincs 26 euróért. (jó is lenne 😀) Viszont ez a G2playes már jónak tűnik, ahogy nézem Kinguin ajánlja Őket, tőlük meg már vettem 1-2 dolgot és még nem volt velük gond.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valaki nem tud egy oldalt ahol viszonylag olcsón belehet szerezni a Fifa 15-t PC-re? G2A-t nézem egy ideje, de ott 10-11 alá nem igen akar menni.Raven17
Itt tudod követni az árakat:  www.allkeyshop.com/blog/buy-fifa-15-cd-key-compare-prices/
Néha csalóka, de érdemes átböngészni.

 www.g2play.net/category/10006/fifa-15-origin-key/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop
€28.19 + 70 centért pénzvisszafizetési garancia. De nincsenek tapasztalataim az oldallal kapcsolatban.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Valaki nem tud egy oldalt ahol viszonylag olcsón belehet szerezni a Fifa 15-t PC-re? G2A-t nézem egy ideje, de ott 10-11 alá nem igen akar menni.Raven17
nem akarok turkálni a pénztárcádban,de inkább fizesd ki pluszban azt az 1000-1500 forintot,de megbízható helyről rendeld.
Én is igy vettem az FM-et,vehettem volna nevenincs oldalról 3000-rel olcsóbban,de inkább olyan helyről vettem amiről csak jót olvastam,magyaroktól,külföldiektől egyaránt.

több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Valaki nem tud egy oldalt ahol viszonylag olcsón belehet szerezni a Fifa 15-t PC-re? G2A-t nézem egy ideje, de ott 10-11 alá nem igen akar menni.Raven17
kinguin?Negritis
Tegnap néztem, de ott is hasonló körül mozog. Találtam 1-2 oldalt ahol "csak" 9 ezer, de ezeket meg nem ismerem. (instant gaming, gameecard)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Valaki nem tud egy oldalt ahol viszonylag olcsón belehet szerezni a Fifa 15-t PC-re? G2A-t nézem egy ideje, de ott 10-11 alá nem igen akar menni.Raven17
kinguin?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Valaki nem tud egy oldalt ahol viszonylag olcsón belehet szerezni a Fifa 15-t PC-re? G2A-t nézem egy ideje, de ott 10-11 alá nem igen akar menni.
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Wáááá, 5 év után új gép 😀
Hasít rajta minden, de én nyilván a Dragon Ageket tolom végig, aztán jöhet az Inquisition 😊tenorx
Én most végeztem az Inquisition-nel, igazából még nem tudom, hogy tetszett-e annyira, mint amennyire vártam...

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wáááá, 5 év után új gép 😀
Hasít rajta minden, de én nyilván a Dragon Ageket tolom végig, aztán jöhet az Inquisition 😊
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Virágbolti verzió van már belőle? Ha igen PM meAsbee
nincs.de ha zöldségesnél vetted azt amin játszanál akkor igen.

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Virágbolti verzió van már belőle? Ha igen PM me


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Én is most kezdtem el az FM idei szériájával játszani,elég vegyesek az érzéseim.
Menürendszer jó,tetszik hogy nagyobb a mozgástér taktika terén.
Meccs közbeni instrukciók is tetszenek,a szokásos bugoktól leszámítva jóra sikeredett.Kenny
arra úgy is kijön majd egy javított verzió, nekem 1. lépés ilyenkor mindig a kit-logo-face megapackok letöltése, azokkal kiegészítve tényleg élményt tud adnibalazs799
Na szóval korábban már olvastam a kérdésed, csak vizsgaidőszak, aztán nincs időm kifejteni a véleményem, de ha letudom akkor megteszem 😀
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én is most kezdtem el az FM idei szériájával játszani,elég vegyesek az érzéseim.
Menürendszer jó,tetszik hogy nagyobb a mozgástér taktika terén.
Meccs közbeni instrukciók is tetszenek,a szokásos bugoktól leszámítva jóra sikeredett.Kenny
arra úgy is kijön majd egy javított verzió, nekem 1. lépés ilyenkor mindig a kit-logo-face megapackok letöltése, azokkal kiegészítve tényleg élményt tud adni


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Én is most kezdtem el az FM idei szériájával játszani,elég vegyesek az érzéseim.
Menürendszer jó,tetszik hogy nagyobb a mozgástér taktika terén.
Meccs közbeni instrukciók is tetszenek,a szokásos bugoktól leszámítva jóra sikeredett.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valaki Football Managerezik itt? 15ről valami vélemény? nekem hétfőn hozza a megcsúszott jézuska 😀
2007-es kiadás óta játszom vele minden évbenbalazs799
nekem bejövős a 15 rengeteget újítottak a 14hez képest, új match engine, új funkciók. beleraktam már pár száz órát, de utóbbi időben inkább mással nyomom, majd előveszem megintbriareos
nekem 2 hete jött csak meg, nagyon jó lett az új menürendszer, sokkal átláthatóbb szerintem. A taktikát még kóstolgatom, de a meccsközbeni teamtalk nem volt rossz ötlet.
Az egyetlen PC játék amivel tényleg bármikor tudok játszani és kicsit kikapcsolni 😊 (néha még online Cod2, de az csak az emberiség elleni felgyülemlett stress levezetésére jó) 😀balazs799
milyen felállást tolsz most?briareos
4-1-2-2-1 (kicsit átspecializáltabb 4-3-3 magyarul)
2 szélső védő (Wing back)
1 vékező kp (half back)
1 Box to box mid.
1 irányító (deep lying playmaker)
a két szélén elől inside forward
és a csatár false 9

Igazán jó, minőségi csatár híján, viszont erős szélsőkkel jó taktika (és kevés gólt kapok)

Csak bele kellett szokniuk, a szezon elején döcögött de most már kezd beindulni a gépezet.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Valaki Football Managerezik itt? 15ről valami vélemény? nekem hétfőn hozza a megcsúszott jézuska 😀
2007-es kiadás óta játszom vele minden évbenbalazs799
nekem bejövős a 15 rengeteget újítottak a 14hez képest, új match engine, új funkciók. beleraktam már pár száz órát, de utóbbi időben inkább mással nyomom, majd előveszem megintbriareos
nekem 2 hete jött csak meg, nagyon jó lett az új menürendszer, sokkal átláthatóbb szerintem. A taktikát még kóstolgatom, de a meccsközbeni teamtalk nem volt rossz ötlet.
Az egyetlen PC játék amivel tényleg bármikor tudok játszani és kicsit kikapcsolni 😊 (néha még online Cod2, de az csak az emberiség elleni felgyülemlett stress levezetésére jó) 😀balazs799
milyen felállást tolsz most?

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valaki Football Managerezik itt? 15ről valami vélemény? nekem hétfőn hozza a megcsúszott jézuska 😀
2007-es kiadás óta játszom vele minden évbenbalazs799
nekem bejövős a 15 rengeteget újítottak a 14hez képest, új match engine, új funkciók. beleraktam már pár száz órát, de utóbbi időben inkább mással nyomom, majd előveszem megintbriareos
nekem 2 hete jött csak meg, nagyon jó lett az új menürendszer, sokkal átláthatóbb szerintem. A taktikát még kóstolgatom, de a meccsközbeni teamtalk nem volt rossz ötlet.
Az egyetlen PC játék amivel tényleg bármikor tudok játszani és kicsit kikapcsolni 😊 (néha még online Cod2, de az csak az emberiség elleni felgyülemlett stress levezetésére jó) 😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Valaki Football Managerezik itt? 15ről valami vélemény? nekem hétfőn hozza a megcsúszott jézuska 😀
2007-es kiadás óta játszom vele minden évbenbalazs799
nekem bejövős a 15 rengeteget újítottak a 14hez képest, új match engine, új funkciók. beleraktam már pár száz órát, de utóbbi időben inkább mással nyomom, majd előveszem megint

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
annyit tudni,hogy 2015. :-/
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Királyság, mikor jön? 😊

(volt olyan napom mikor hazajöttem melóból és GTA3-ban örökélettel mászkáltam így 😊 )
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez kömény....

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 586 — Lucas Scott
Valaki Football Managerezik itt? 15ről valami vélemény? nekem hétfőn hozza a megcsúszott jézuska 😀
2007-es kiadás óta játszom vele minden évbenbalazs799
nekem 12-ben és 13-ban van egy-egy managerem, 13-ban a fradi padjáról bő 1 év alatt eljutottam a lazio élére! ha visszakeresel, akkor láthatod, hogy írogattam is, de mostanában nincs időm erre sem ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
masvidal74 New England Patriots 1
Helló, eladó egy NHL 15 Xbox One-os nem használt játék. Irányár: 12-15 ezer forint között, érdeklődni lehet privátban.