PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki Football Managerezik itt? 15ről valami vélemény? nekem hétfőn hozza a megcsúszott jézuska 😀
2007-es kiadás óta játszom vele minden évbenbalazs799
passz, virágboltban kerestem, de még nem volt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valaki Football Managerezik itt? 15ről valami vélemény? nekem hétfőn hozza a megcsúszott jézuska 😀
2007-es kiadás óta játszom vele minden évben


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Életemben először kijátszottam az Imperium Galacticát. 😀😀 Régen amikor sokat toltuk, sehogy sem tudtuk végigvinni, mert az egyik bolygó elfoglalásánál nem lépett tovább, így az az egy mindig megmaradt. Gondolom hibás volt a CD. Na de most pontot tettem egy 15 éves rejtély végére és végre láthattam a befejező videót :cool: 😀😀

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
undorító ez a hackerháború, végre van időm, erre nem tudok játszani 😀
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
nincsen vele semmi gond, meg lehet nézni hogy "kitől" veszed a játékot és van ugye egy biztonsági +1 eurós rész is ahol felelősséget vállalnak hogy működik-e a kód (cserébe fel kell telepítened egy progit amivel nézik az asztalod miközben aktiváljod)
én 60 napos SWTOR kódot szoktam venni onnan, meg 1-2 játékotaNegritis
Teamviewer ?süti
nem emlékszem, de menet közbe felajánlja és le is szedeti
sztem teljesen más progi amit kb ők csináltak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nincsen vele semmi gond, meg lehet nézni hogy "kitől" veszed a játékot és van ugye egy biztonsági +1 eurós rész is ahol felelősséget vállalnak hogy működik-e a kód (cserébe fel kell telepítened egy progit amivel nézik az asztalod miközben aktiváljod)
én 60 napos SWTOR kódot szoktam venni onnan, meg 1-2 játékotaNegritis
Teamviewer ?
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Ehh, elálltunk tőle. Nem ismerjük ezt a weekly sale-t, a steamen meg még mindig 50 euró 😕
Na, majd karácsonyra beszerzi fizikális változatban az asszony 😀Minitron
nincsen vele semmi gond, meg lehet nézni hogy "kitől" veszed a játékot és van ugye egy biztonsági +1 eurós rész is ahol felelősséget vállalnak hogy működik-e a kód (cserébe fel kell telepítened egy progit amivel nézik az asztalod miközben aktiváljod)
én 60 napos SWTOR kódot szoktam venni onnan, meg 1-2 játékot

most pl a Watchdogson agyalok amint 2000hufra leesik az ára

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Jézuska hozott egy XboxOne-t karácsonyra, mellé jött egy AC Unity és egy AC Black Flag, plusz egy camouflage joy és 1 éves Gold előfizetés. Most pedig már száguld le a Fifa 15 Holiday Edition 5500 forintért 😊 Felkészül a forza horizon 2 😊 #kockarácsony 😊


JT Daniels fan
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Videojátékokról akkor és most:
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van valakinek tapasztalata, hogy ha egy játékhoz csak kódot veszek meg PC-re akkor milyen procedúrán kell keresztül menni, hogy a végén játszani tudjak? A kód mit tartalmaz, maga a játék file honnan lesz meg, valami biztonságos szerverről kell majd letöltenem vagy hogy lesz? Köszönöm előre is. (FM15)balazs799
Gyakorlatilag a dobozos változatoknál is a kódot fizeted meg, ezzel aktiválod a játékot. Már elég elenyésző azon retail változatok melyeket ne kéne Steamen, vagy a kiadó által létrehozott oldalakon aktiválni.
Steam szerintem elég értelemszerű. Kifizeted a játék árát, aztán netről leszedi a telepítendő fájlokat (amik a DVD-n lennének), utána pedig minden fut a nagyon divatos "felhőről". Ami ugyanolyan szerver, mint régen, csak így jobban hangzik.
Nagyobb kiadóknál ugyanez megy, csak saját szerverekről. Ilyen az EA Origin vagy a Ubisoft UPlay rendszere.
Illetve vannak oldalak ahonnan ugyanúgy legálisan hozzájuthatsz a játékhoz, de azok nem rendelkeznek klienssel. Ilyen például a Humble Bundle vagy a G2A. Itt legtöbbször Steames kulcsokat kapsz, de minden játéknál külön felvannak tüntetve.

Félnivalód nincs, szerverek stabilak, ha kóddal lenne probléma pedig igen jó tapasztalattal vagyok a supportokról.
Ami fontos, hogy a jelszavad legyen biztonságos. Jó 10+ karakter, kis és nagy betűk, speciális karakterek.süti
Köszönöm szépen mindenki válaszát. 😊 Valahogy én is így gondoltam, de jobbnak láttam azért egy kicsit informálodni.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Van valakinek tapasztalata, hogy ha egy játékhoz csak kódot veszek meg PC-re akkor milyen procedúrán kell keresztül menni, hogy a végén játszani tudjak? A kód mit tartalmaz, maga a játék file honnan lesz meg, valami biztonságos szerverről kell majd letöltenem vagy hogy lesz? Köszönöm előre is. (FM15)balazs799
Gyakorlatilag a dobozos változatoknál is a kódot fizeted meg, ezzel aktiválod a játékot. Már elég elenyésző azon retail változatok melyeket ne kéne Steamen, vagy a kiadó által létrehozott oldalakon aktiválni.
Steam szerintem elég értelemszerű. Kifizeted a játék árát, aztán netről leszedi a telepítendő fájlokat (amik a DVD-n lennének), utána pedig minden fut a nagyon divatos "felhőről". Ami ugyanolyan szerver, mint régen, csak így jobban hangzik.
Nagyobb kiadóknál ugyanez megy, csak saját szerverekről. Ilyen az EA Origin vagy a Ubisoft UPlay rendszere.
Illetve vannak oldalak ahonnan ugyanúgy legálisan hozzájuthatsz a játékhoz, de azok nem rendelkeznek klienssel. Ilyen például a Humble Bundle vagy a G2A. Itt legtöbbször Steames kulcsokat kapsz, de minden játéknál külön felvannak tüntetve.

Félnivalód nincs, szerverek stabilak, ha kóddal lenne probléma pedig igen jó tapasztalattal vagyok a supportokról.
Ami fontos, hogy a jelszavad legyen biztonságos. Jó 10+ karakter, kis és nagy betűk, speciális karakterek.
több mint 9 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Van valakinek tapasztalata, hogy ha egy játékhoz csak kódot veszek meg PC-re akkor milyen procedúrán kell keresztül menni, hogy a végén játszani tudjak? A kód mit tartalmaz, maga a játék file honnan lesz meg, valami biztonságos szerverről kell majd letöltenem vagy hogy lesz? Köszönöm előre is. (FM15)balazs799
Nem szoktam PC-re játékot venni, de minden bizonnyal megmondják majd, hogy a kódot milyen weboldalon tudod bepötyögni (99.99%, hogy Steam), valami gépedre települő program letölti, feltelepiti es mehet a játék.
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Van valakinek tapasztalata, hogy ha egy játékhoz csak kódot veszek meg PC-re akkor milyen procedúrán kell keresztül menni, hogy a végén játszani tudjak? A kód mit tartalmaz, maga a játék file honnan lesz meg, valami biztonságos szerverről kell majd letöltenem vagy hogy lesz? Köszönöm előre is. (FM15)balazs799
sztem akkor azt Steam-ről szedhetnéd le, miután lekapták a bankkártyádról a pénzt. De nem igazán vagyok otthon a témában 😕


JT Daniels fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van valakinek tapasztalata, hogy ha egy játékhoz csak kódot veszek meg PC-re akkor milyen procedúrán kell keresztül menni, hogy a végén játszani tudjak? A kód mit tartalmaz, maga a játék file honnan lesz meg, valami biztonságos szerverről kell majd letöltenem vagy hogy lesz? Köszönöm előre is. (FM15)


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Csütörtökön Steam Holiday Sale.
több mint 9 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Aki szokott esetleg fifa 15 / madden 15-el játszani x360-on az vegyen fel ha akar : jackzoltan
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Még 2 Arkham Knight trailer:

 www.youtube.com/watch?v=-ApPOTvy9uU&list=UUQNvfJzlrEDGRhG6nwG315A

Viszont ez a batmobilosdi nagyon nem jön át.
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Jópár játékot vettem már G2A-ról és semmi gond/probléma nem volt vele eddig.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ehh, elálltunk tőle. Nem ismerjük ezt a weekly sale-t, a steamen meg még mindig 50 euró 😕
Na, majd karácsonyra beszerzi fizikális változatban az asszony 😀Minitron
G2A-ról még se vettem semmit, de nem hallottam rá panaszt. Lengyel székhelyű, elvileg ott más adózási szabályok vannak, így azért tudja elég jó áron adni a játékokat leárazások nélkül. Paypal meg még biztonságosabb, mint a bankkártya. Csak résen kell lenni, nehogy valami orosz verziót szerezzen be az ember. 😀

Steamen múlt héten voltak leárazások, de lesz még karácsonyi is, bár nem tudni mikor. Esetleg azt érdemes kivárnod, ha nem sürgős. Mondjuk Steamen leárazva lesz az itthoni dobozos árának megfelelő összegért. 😊

Vagy az  576.hu/ naponta leáraz valamit, hátha ott elcsíped, és akkor dobozod is van hozzá.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ehh, elálltunk tőle. Nem ismerjük ezt a weekly sale-t, a steamen meg még mindig 50 euró 😕
Na, majd karácsonyra beszerzi fizikális változatban az asszony 😀

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Valaki tolja PC-n a Borerlands The Pre Sequel-t steam-en?
Sanszos, hogy még idén meglesz eredetibe, jó lenne multizni.Minitron
Többek között most az is levan árazva:  www.g2a.com/weeklysalesüti
Köszönöm. Asszony lehet, hegeszt egy paypal-t és meg is veszi 😊 Karácsonyi-szülinapi ajándéknak szánta volna nekem, de ilyen olcsón még nem látta DVD kiszerelésben. Így jobban megéri.

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valaki tolja PC-n a Borerlands The Pre Sequel-t steam-en?
Sanszos, hogy még idén meglesz eredetibe, jó lenne multizni.Minitron
Többek között most az is levan árazva:  www.g2a.com/weeklysale
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Mennyi a jatekido/milyen a replay value? Illetve erdemes igy epizodonkent nekiallni/4 kulonbozo modon lejatszani vagy majd egybe inkabb?
Sorozatoknal is szivesebben daralok, szemely szerint.

Eleg sokat olvastam roluk, de a WD tematikaja annyira nem erdekelt.. ez viszont igen.Igor
nekem 140 perc volt. adja az újrajátszást, hiszen sok felé el lehet vinni a sztorit. mondjuk én pont azt szeretem, hogy egyféleképpen játszom ki, és elolvasom neten hogy még mi lehetett volna.

Szerintem ez emberfüggő. A TWD első évadát daráltam, úgy nagyon tömény volt és elképesztő hatással rendelkezett. A második évadot megjelenésenként játszottam. Így se volt rossz, legalább széthúztam az élményt fél évre.

Ezt egyébként érdemesebbnek érzem az utóbbi módszerrel játszani. A sorozat is jobb, amikor hagyod ülepedni a részeket.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Mennyi a jatekido/milyen a replay value? Illetve erdemes igy epizodonkent nekiallni/4 kulonbozo modon lejatszani vagy majd egybe inkabb?
Sorozatoknal is szivesebben daralok, szemely szerint.

Eleg sokat olvastam roluk, de a WD tematikaja annyira nem erdekelt.. ez viszont igen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Kijött a telltale Game of Thrones, most fejeztem be az első részt.

Nagyon durván bejárja az atmoszféra, bár ugye ez az epizód csak megalapozta a 6124 új karaktert. Eléggé érződött rajta a pilotság, de nagyon tetszett, hogy már most el lehetett vinni a karaktereket meg a sztorit is legalább 4 különböző irányba.

Alternatív kérdések
| -Ethan mindenképpen meghal a végén?
-Malcolmot elküldtétek Essosra?
-Duncan vagy Royland lett a Sentineletek?
|