PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
azon kívül sajnos nem sokat ér. pedig anno az Arkham Cityben órákat töltöttem el csak barangolással meg mellékküldetésekkel, de Mordorban ez valamiért nem működött.shawnka
Csak bele néztem én is. Az elején nagyon király felvezető, még a tutorialba is sikerült kreativitást vinni. Aztán fasza felvezetők, beúszó Shadow of Mordor felirat meg epikus zene meg minden királyság. Utána habzószájjal gyilkolod az orkokat, és ármánykodsz az a warchiefek ellen.
Aztán szép lassan leül a játék.
Töménytelen kontent, de különösebben nem motivál semmi a felfedezésben vagy gyűjtögetésben. Egész egyszerűen Mordor ellaposodik, és nem igen van különbség a területek között. Az AI nagyon gyenge, még az orkokhoz képest is, így kihívás se sok van, viszont annál több idegesítő "bug".

Fősztorin kívül nem tudja fenntartani a figyelmet, ahogy a Batman vagy AC, aminek okát én a LotR hangulatának hiányában érzem. Azért, mert elmodnják, hogy egy gondori ranger vagyok meg néha-néha összefutok Gollammal...
A LEGO LotR jobban lekötött és ott még gyűjtögetni is volt kedvem, mert éreztem, hogy Gyűrűk ura.

Ettől függetlenül nem rossz játék, és tényleg korrekt munka, jó optimalizáltsággal, de egy Black Flag után kevés.
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ideje venni egy konzolt, ez a 37 gigás 2k15 pc verzió már nem állapot 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Üdv mindenkinek!

Az a kérdésem lenne, hogy megéri PS3/Xbox360-at venni manapság?
Szívesen elmaddenezgetnék vele, mert a pc-s verzió felett már elhaladt az idő.cartman023
én tavaly vettem a ps3-at (ps2+psp beszámítással volt 30 körül a vadonatúj 160 gigás slim). a mai napig nyüstölöm rajta az ncaa-t meg a madden15-öt, hibátlan 😊shawnka
használtan érdemes?csebi
ha nem zavar, akkor persze.

konzolokszervizén érdemes szétnézni, ők a legolcsóbbak az országban.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 590 — Lucas Scott
Üdv mindenkinek!

Az a kérdésem lenne, hogy megéri PS3/Xbox360-at venni manapság?
Szívesen elmaddenezgetnék vele, mert a pc-s verzió felett már elhaladt az idő.cartman023
én tavaly vettem a ps3-at (ps2+psp beszámítással volt 30 körül a vadonatúj 160 gigás slim). a mai napig nyüstölöm rajta az ncaa-t meg a madden15-öt, hibátlan 😊shawnka
használtan érdemes?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Üdv mindenkinek!

Az a kérdésem lenne, hogy megéri PS3/Xbox360-at venni manapság?
Szívesen elmaddenezgetnék vele, mert a pc-s verzió felett már elhaladt az idő.cartman023
én tavaly vettem a ps3-at (ps2+psp beszámítással volt 30 körül a vadonatúj 160 gigás slim). a mai napig nyüstölöm rajta az ncaa-t meg a madden15-öt, hibátlan 😊
több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 803
Üdv mindenkinek!

Az a kérdésem lenne, hogy megéri PS3/Xbox360-at venni manapság?
Szívesen elmaddenezgetnék vele, mert a pc-s verzió felett már elhaladt az idő.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
SZarok Mordorra, holnap jön az új NBA 2k játék , nem lesz életem 😀Drip
szerencsére 4 nap alatt kényelmesen kijátszható a fősztori, én már le is tettem.

azon kívül sajnos nem sokat ér. pedig anno az Arkham Cityben órákat töltöttem el csak barangolással meg mellékküldetésekkel, de Mordorban ez valamiért nem működött.shawnka
:/ Itt van a gépen de még a főmenüig se jutottam el. Pedig szombaton és ma is lett volna időm rá. Majd egyszer

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
SZarok Mordorra, holnap jön az új NBA 2k játék , nem lesz életem 😀Drip
szerencsére 4 nap alatt kényelmesen kijátszható a fősztori, én már le is tettem.

azon kívül sajnos nem sokat ér. pedig anno az Arkham Cityben órákat töltöttem el csak barangolással meg mellékküldetésekkel, de Mordorban ez valamiért nem működött.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
SZarok Mordorra, holnap jön az új NBA 2k játék , nem lesz életem 😀

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nem is tudom, hogy a Watch Dogs vagy a Shadow of Mordor sztorija volt-e a nagyobb csalódás... Pedig maga a játék alapból mindkettőnél remek lehetne, de a hozzájuk írt történet egy önismétlésbe fulladó katasztrófa, elképesztően buta AI-valbaggio
Watch Dogs-ot egyszer ki lehet játszani, aztán kb ennyi is...De pl összehasonlítva egy GTA V-tel elképesztő a különbség. Utóbbit hiába játszottam ki egy éve xboxon, januárban beszerzem pc-re és újrakezdem az tuti.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
nem is tudom, hogy a Watch Dogs vagy a Shadow of Mordor sztorija volt-e a nagyobb csalódás... Pedig maga a játék alapból mindkettőnél remek lehetne, de a hozzájuk írt történet egy önismétlésbe fulladó katasztrófa, elképesztően buta AI-val


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Shadow of Mordor eleje. EXPOZÍCIÓHEGYEK

nagyon próbál rejtelmes lenni, eddig nagyon nem áll jól neki. játékmechanikailag meg egyazegyben Arkham Origins.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
fifa 15-t tolja valaki?Asbee
én nyomom, de egyelőre csak az UT-t


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
megjött a Shadow of Mordor. viszlát élet.shawnka
Azért majd szakíts rá időt, hogy megírod tényleg olyan jó-e. 😊
Főleg a LotR hangulat érdekel, vagy csak free flow verekedés orkok ellen.süti
bizony bizony én is kíváncsi vagyok. Leghamarabb szombat délután tudom kézben tartani

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
megjött a Shadow of Mordor. viszlát élet.shawnka
Azért majd szakíts rá időt, hogy megírod tényleg olyan jó-e. 😊
Főleg a LotR hangulat érdekel, vagy csak free flow verekedés orkok ellen.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
megjött a Shadow of Mordor. viszlát élet.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
fifa 15-t tolja valaki?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hiába illetik AC és Batman "klónnak", nagyon úgy fest, hogy végre kapunk egy jó LotR játékot:
 www.ign.com/articles/2014/09/26/middle-earth-shadow-of-mordor-reviewsüti
eleinte fintorogtam meg legyintettem rá, de az utóbbi hetekbe engem is rendesen lázba hozott

amit még várok nagyon az a The Crew. Utoljára a forza horizonal játszottam ami kocsis játék az tetszett is de azóta semmi. Az eddig látottak és hallottak alapján viszont ez rendesen bejön 😊

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hiába illetik AC és Batman "klónnak", nagyon úgy fest, hogy végre kapunk egy jó LotR játékot:
 www.ign.com/articles/2014/09/26/middle-earth-shadow-of-mordor-review
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Whoohoo:


Kiegészítőben már kipróbálhattuk, most teljesen új játékként foglalhatjuk el Rómát a hunokkal.
Mondjuk vannak kétségeim, hogy teljes játékként megéri-e majd az árát, de most a Rome 2 úgyis kimaradt.
Gameplay:  www.youtube.com/watch?v=HnfhE9CBJqg#t=14
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
problémám van a call of duty 4 multiplayer-ében.

szóval a játék eredeti. ugyanabban a szobában lakok, mint tavaly és most fel szerettem volna telepíteni a játékot, de csak 114 szervert talál.
(a játék inditásakor kiirta, hogy hiányzik egy dll fájl. letöltöttem a szükségeset és bemásoltam a játék könyvtárába. de tudtommal, ez nem befolyásolna semmit, de azért leírtam.)

mi lehet a gond? beütöttem goodle-ba, kiadott egy külföldi fórumot, ahol feltették ezt a kérdést, de senki nem válaszolt rá, így nincs jelenleg ötletem. nektek esetleg?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Nem tudjátok esetleg hogy a Madden15-ben scouting-nál a development-ben mi az erősorrend? (fast, avg, star)Proxi
Leggyorsabban a star fejlődik,utána a fast és végül a avgJoeyPorter
Köszönöm!
😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nem tudjátok esetleg hogy a Madden15-ben scouting-nál a development-ben mi az erősorrend? (fast, avg, star)Proxi
Leggyorsabban a star fejlődik,utána a fast és végül a avg

több mint 10 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Nem tudjátok esetleg hogy a Madden15-ben scouting-nál a development-ben mi az erősorrend? (fast, avg, star)

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 590 — Lucas Scott
nekem a szokásos bundás csapathoz igazából kaptam 3 jó játékost: Zieler, Jung, Harnik. Rajtuk kívül igazából Carvalho még jó, Poli meg Paloschi.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.