PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 10 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Akkor hasonló mintára aki Xbox One-n Madden 15-özne, írjon. Ugyanitt Destiny játékosok is jelentkezhetnek. 😊
több mint 10 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
jövök majd én isshawnka
Okés. Gyertek csak. Remélem idővel megleszünk. Haverokat lehet majd szépen behívni. 😊

@KJuraszik
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
En kaptam 5 csomagot.a legjobb ronaldinho es osman volt😀

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
jövök majd én is
több mint 10 éve
dr0725 New England Patriots 474
Jó lenne összehozni egy ps4-es madden 15 online magyar franchise ligát. gyertek, jelentkezzetek.

 playstationcommunity.hu/blog/32539Mad
Beléptem 😊
több mint 10 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Jó lenne összehozni egy ps4-es madden 15 online magyar franchise ligát. gyertek, jelentkezzetek.

 playstationcommunity.hu/blog/32539

@KJuraszik
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
EA meg megint hozta formáját 😀 tegnapra beígérték fifa 15-höz fut web appot, reggel néztem még akkor sem ment 😀Asbee
vhogy reggel tájt indult el, nagyon csicska csapatot kaptam 😀 nulla normális játékos 😕Habi
Én szerencsére kaptam +3 csomagot eddigi ténykedésem miatt😀Asbee
én is 3 ajándék csomaggal nyitottam, csak értelmes játékos nem volt bennük (minő meglepetés 😀 )


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
EA meg megint hozta formáját 😀 tegnapra beígérték fifa 15-höz fut web appot, reggel néztem még akkor sem ment 😀Asbee
vhogy reggel tájt indult el, nagyon csicska csapatot kaptam 😀 nulla normális játékos 😕Habi
Én szerencsére kaptam +3 csomagot eddigi ténykedésem miatt😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
EA meg megint hozta formáját 😀 tegnapra beígérték fifa 15-höz fut web appot, reggel néztem még akkor sem ment 😀Asbee
vhogy reggel tájt indult el, nagyon csicska csapatot kaptam 😀 nulla normális játékos 😕


JT Daniels fan
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
10 éves a Dawn of War:  www.pcgamer.com/2014/09/19/dawn-of-war-retrospective-ten-years-of-war-in-the-41st-millennium/
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
EA meg megint hozta formáját 😀 tegnapra beígérték fifa 15-höz fut web appot, reggel néztem még akkor sem ment 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 590 — Lucas Scott
az jó, jelentkeztem erre csalódott a vezetőség ...
amúgy anno a Breda magától keresett meg, nem jelentkeztem, egyáltalán számít, ha vki jelentkezik? esélyesebb, hogy kiválasztják?csebi
csalódott, de ha a bajnokság végén jó a helyezésed úgyis imádni fog 😊
Ha magától keres meg mert jó vagy akkor ugye 100% esély, ha jelentkezel akkor az eredményeidtől függően (ha nagy klub akkor EL, BL szereplés is kell) behívnak interjúra ahol vagy elfogadod a vezetőség szarságait vagy nem (de ha nem, nem vesznek fel 😀) és utána nagy eséllyel felvesznek, ha az előző kluboddal egyező hírnevű vagy kicsit nagyobbhoz akarsz menni akkor ha nagyon jó vagy lehet instant felvesznek. Amúgy ha nem jelentkezel akkor fel se vesznek, max ha nagyon ritkán megkeres egy csapat (nagy csapat nem fog soha) szóval jelentkezni kell 😊skullkill29
húhh köszi. Ezek alapján rohadt nagy mákom volt, hogy a Breda magától megkeresett, bár a Fradival, minimális igazolásokkal bajnoki cím, BL főtábla (bár ott 0 pont).
Akkor megnyugodtam, hogy nem rúgnak ki, és fogok máshova jelentkezgetni is 😀
Amúgyis a Breda segget csókolhat nekem, tökutolsó rohadt szar csapattal bent maradtam, majd most 10 meccs utáná llok a 6. helyen, és simán tudom tartani azt, hogy bekerülnék év végén a PO-ba, úgy, hogy nevetséges összeget kaptam igazolásokra (250.000 euró, a Fradinál egy év alatt összegereblyéztem millás igazolási költségvetést), fizetési sapka alig emelkedett, pedig többször is hangsúlyoztam a vezetőségnek, hogy kell a lé.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
akkor megkérdezem. Destinyt tépi valaki? keresek coop társakat, lehetőleg skypeon orditozással.
több mint 10 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
az jó, jelentkeztem erre csalódott a vezetőség ...
amúgy anno a Breda magától keresett meg, nem jelentkeztem, egyáltalán számít, ha vki jelentkezik? esélyesebb, hogy kiválasztják?csebi
csalódott, de ha a bajnokság végén jó a helyezésed úgyis imádni fog 😊
Ha magától keres meg mert jó vagy akkor ugye 100% esély, ha jelentkezel akkor az eredményeidtől függően (ha nagy klub akkor EL, BL szereplés is kell) behívnak interjúra ahol vagy elfogadod a vezetőség szarságait vagy nem (de ha nem, nem vesznek fel 😀) és utána nagy eséllyel felvesznek, ha az előző kluboddal egyező hírnevű vagy kicsit nagyobbhoz akarsz menni akkor ha nagyon jó vagy lehet instant felvesznek. Amúgy ha nem jelentkezel akkor fel se vesznek, max ha nagyon ritkán megkeres egy csapat (nagy csapat nem fog soha) szóval jelentkezni kell 😊
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 590 — Lucas Scott
nem amiatt, hogy kiválasztanak-e, hanem ha nem, akkor a Breda kirúg?csebi
nem rúgnak kiskullkill29
az jó, jelentkeztem erre csalódott a vezetőség ...
amúgy anno a Breda magától keresett meg, nem jelentkeztem, egyáltalán számít, ha vki jelentkezik? esélyesebb, hogy kiválasztják?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
régi kedvenc játékom 😀
egyszer megpróbáltam újból, talán pár hónapja, de hiányzott, hogy nem tudok egérrel fordulni; csak a bill-el kockáznisapka
Én még reménykedem benne, hogy a Forever után egy minőségi rebootot is készít majd valaki, mint amilyet kapott a Wolfenstein is. Mondjuk teljesen jó így Steamen is HD-ben, minden kieggel, problémák nélkül. Az meg komolyan fel se tűnik néha, hogy 2D-s ellenségekre lövöldözik az ember, annyira belemerül az ember. 😊
több mint 10 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
nem amiatt, hogy kiválasztanak-e, hanem ha nem, akkor a Breda kirúg?csebi
nem rúgnak ki
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Steamen 1,5 euró a Duke Nukem 3D, és mivel a szar kártyákból volt ennyi a pénztárcámban, be is zsebeltem.
Leírhatatlan jó érzés újra előszedni. Főleg felnőtt fejjel, és összehasonlítva a mostani FPS-ekkel.
Az elejétől megvan a hangulata, pedig nincs minden sarkon cutscene. Gyakorlatilag fel se tűnt, hogy pixeles.
Nem irányít egy zöld nyíl merre menj. A soundtrack meg mindig is No1 volt. De jó is volt gyereknek lenni...süti
régi kedvenc játékom 😀

egyszer megpróbáltam újból, talán pár hónapja, de hiányzott, hogy nem tudok egérrel fordulni; csak a bill-el kockáznisapka
Nekem olyan Hi-res-es Duke-om van, ahol lehet egérrel tolni és nem csak bill-el.
Igaz virágbolti😊
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 590 — Lucas Scott
FM-ben milyen tapasztalatok vannak arról, ha egy csapatnál edző vagyok, de jelentkezek máshol üresedésre?

Breda-nál vagyok, egész jól állok a csapattal (6. hely), de a Lazionál kirúgták az edzőt, és gondolkoztam, hogy jelentkezek.csebi
Hirnevtol,el,bl teljesitmenytol fugg.
A nagyobb klubbok inkább egymás között cserélgetik az edzoiket.Kenny
nem amiatt, hogy kiválasztanak-e, hanem ha nem, akkor a Breda kirúg?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs a némileg offért hátha itt kapok választ: frissített roster Madden 08-hoz van?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
FM-ben milyen tapasztalatok vannak arról, ha egy csapatnál edző vagyok, de jelentkezek máshol üresedésre?

Breda-nál vagyok, egész jól állok a csapattal (6. hely), de a Lazionál kirúgták az edzőt, és gondolkoztam, hogy jelentkezek.csebi
Hirnevtol,el,bl teljesitmenytol fugg.
A nagyobb klubbok inkább egymás között cserélgetik az edzoiket.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 590 — Lucas Scott
FM-ben milyen tapasztalatok vannak arról, ha egy csapatnál edző vagyok, de jelentkezek máshol üresedésre?

Breda-nál vagyok, egész jól állok a csapattal (6. hely), de a Lazionál kirúgták az edzőt, és gondolkoztam, hogy jelentkezek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Steamen 1,5 euró a Duke Nukem 3D, és mivel a szar kártyákból volt ennyi a pénztárcámban, be is zsebeltem.
Leírhatatlan jó érzés újra előszedni. Főleg felnőtt fejjel, és összehasonlítva a mostani FPS-ekkel.
Az elejétől megvan a hangulata, pedig nincs minden sarkon cutscene. Gyakorlatilag fel se tűnt, hogy pixeles.
Nem irányít egy zöld nyíl merre menj. A soundtrack meg mindig is No1 volt. De jó is volt gyereknek lenni...süti
régi kedvenc játékom 😀

egyszer megpróbáltam újból, talán pár hónapja, de hiányzott, hogy nem tudok egérrel fordulni; csak a bill-el kockázni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Steamen 1,5 euró a Duke Nukem 3D, és mivel a szar kártyákból volt ennyi a pénztárcámban, be is zsebeltem.
Leírhatatlan jó érzés újra előszedni. Főleg felnőtt fejjel, és összehasonlítva a mostani FPS-ekkel.
Az elejétől megvan a hangulata, pedig nincs minden sarkon cutscene. Gyakorlatilag fel se tűnt, hogy pixeles.
Nem irányít egy zöld nyíl merre menj. A soundtrack meg mindig is No1 volt. De jó is volt gyereknek lenni...
több mint 10 éve
YoungZeeZee 8 470
még mindig ps2 és espn 2k4.

A legújabb roster betöltve, no meg megszereztem a 92-93-as szezont is.Ez az az év mikor beleszerettem ebbe a sportba.