PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Valaki tapasztalt fagyást Madden 15-nél? Nekem most szállt el egy hibátlan meccsem...

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Madden15 (PS3) első vélemények:
Továbbá a legnagyobb bónusz, hogy védő játékosra már rá tudunk váltani, és így szemből tudunk a támadósorok ellen játszani. Így azért már nagyobb kedvem lesz védekezni, nem csak a na had támadjak már én szituáció van. Ez óriási bónusz, mondjuk már régóta benne kellett volna lennie a játékban.Habi
PS3ba benne va ez az opció ? tudtommal kimaradtak az előző Gen. konzolokból... legalábbis X360-on én nem látom, hogy lehet ilyet csinálni de ha lehet áruld el hogy 😀Drip
a büd************ tegnap ki sem próbáltam, csak egy videót láttam róla, és hogy ps3. Elmehet az EA a büdös picsába 😕 ettől függetlenül még mindig megérte, de hát faszom az ncaa 13 is kibírta már ezt a kamerát, akkor ez a játék nem? leave me aloneHabi
Én is értetlenül bámultam, hogy ezt ugyan miért nem lehetett már beletenni... Mintha nem lett volna már egy ilyen játékuk ami támogatja ezt. Ugyanígy szerintem egy normális half time show is elfért volna. Ezenkívül amùgy frankó ,CFM -be mondjuk fura,hogy a storyline rookiek tobben vannak de szezon kozbe csak egy info jön ... Tehát week 12nél vagy 6 játékosról volt már szó de mindegyiket csak egyszer említették. Viszont elvileg draft után folytatódik a "történetük"...

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Madden15 (PS3) első vélemények:
Kicsit féltem, hogy megkapom az előző szériát pár újítással, de szerencsére nem így lett. Hangulatos már maga a menü is, tetszenek a változtatások. Egyelőre skill trainert nyomtam, ami szerintem jobb és nehezebb is lett a tavalyi verzióhoz képest. Több mindent lehet begyakorolni és kellően meg kell szenvedni az arany teljesítési szintért. Tetszenek a feladatok. Mondjuk Brady és a triple option még fura 😊
Ezután váltottam ultimate teamre, ami szintén átesett pár reformon, szerencsére amit láttam, az pozitív volt. Egyszerűbb a kártyákat gyűjteni, jól néz ki. Egy meccset játszottam a ratyi kis csapatommal a Seahawks ellen, ami feltűnt, hogy érezhetően gyorsabb lett a játék, nincs annyi idő gondolkodni. A grafika is észrevehetően fejlődött. A kicker feladatok véééégre sokkal nehezebbek lettek, skill trainernél is lehet gyakorolni. Továbbá a legnagyobb bónusz, hogy védő játékosra már rá tudunk váltani, és így szemből tudunk a támadósorok ellen játszani. Így azért már nagyobb kedvem van védekezni, nem csak a na had támadjak már én szituáció van. Ez óriási bónusz, mondjuk már régóta benne kellett volna lennie a játékban. Az első tapasztalataim nagyon jók, megérte azt a 7500 forintot amibe került 😊Habi
Nyomom én is.Végre lehet normálisan védekezni benne és nem az dönti el az online meccseket,hogy ki manageli jobban az órát vagy ki hibázik egy támadást.Eddig csak UT-eztem,de nagyon bejön,kár hogy megint nincs benne Tebow akár csak a tavalyiban :[]

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Madden15 (PS3) első vélemények:
Továbbá a legnagyobb bónusz, hogy védő játékosra már rá tudunk váltani, és így szemből tudunk a támadósorok ellen játszani. Így azért már nagyobb kedvem lesz védekezni, nem csak a na had támadjak már én szituáció van. Ez óriási bónusz, mondjuk már régóta benne kellett volna lennie a játékban.Habi
PS3ba benne va ez az opció ? tudtommal kimaradtak az előző Gen. konzolokból... legalábbis X360-on én nem látom, hogy lehet ilyet csinálni de ha lehet áruld el hogy 😀Drip
a büd************ tegnap ki sem próbáltam, csak egy videót láttam róla, és hogy ps3. Elmehet az EA a büdös picsába 😕 ettől függetlenül még mindig megérte, de hát faszom az ncaa 13 is kibírta már ezt a kamerát, akkor ez a játék nem? leave me alone


JT Daniels fan
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Valaki majd akarja nyomni később?😊 (Xbox360)

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Madden15 (PS3) első vélemények:
Továbbá a legnagyobb bónusz, hogy védő játékosra már rá tudunk váltani, és így szemből tudunk a támadósorok ellen játszani. Így azért már nagyobb kedvem van védekezni, nem csak a na had támadjak már én szituáció van. Ez óriási bónusz, mondjuk már régóta benne kellett volna lennie a játékban.Habi
PS3ba benne va ez az opció ? tudtommal kimaradtak az előző Gen. konzolokból... legalábbis X360-on én nem látom, hogy lehet ilyet csinálni de ha lehet áruld el hogy 😀

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Madden15 (PS3) első vélemények:
Kicsit féltem, hogy megkapom az előző szériát pár újítással, de szerencsére nem így lett. Hangulatos már maga a menü is, tetszenek a változtatások. Egyelőre skill trainert nyomtam, ami szerintem jobb és nehezebb is lett a tavalyi verzióhoz képest. Több mindent lehet begyakorolni és kellően meg kell szenvedni az arany teljesítési szintért. Tetszenek a feladatok. Mondjuk Brady és a triple option még fura 😊
Ezután váltottam ultimate teamre, ami szintén átesett pár reformon, szerencsére amit láttam, az pozitív volt. Egyszerűbb a kártyákat gyűjteni, jól néz ki. Egy meccset játszottam a ratyi kis csapatommal a Seahawks ellen, ami feltűnt, hogy érezhetően gyorsabb lett a játék, nincs annyi idő gondolkodni. A grafika is észrevehetően fejlődött. A kicker feladatok véééégre sokkal nehezebbek lettek, skill trainernél is lehet gyakorolni. Továbbá a legnagyobb bónusz, hogy védő játékosra már rá tudunk váltani, és így szemből tudunk a támadósorok ellen játszani. Így azért már nagyobb kedvem van védekezni, nem csak a na had támadjak már én szituáció van. Ez óriási bónusz, mondjuk már régóta benne kellett volna lennie a játékban. Az első tapasztalataim nagyon jók, megérte azt a 7500 forintot amibe került 😊


JT Daniels fan
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan



hoooly sh....micsoda évad zárás!! (Walking Dead)]Raven17
9,19€ Steamen, de mindig hó végén jönnek az ilyen ajánlatok...
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
hoooly sh....micsoda évad zárás!! (Walking Dead)

| Lukeot sajnáltam, hogy meghalt, nekem az volt a tippem, hogy majd a végén közte és Kenny között kell dönteni. Sajnos Jane vs Kenny lett, Kennyt valahogy sose bírtam, már az 1. évadban se, és most is végig crazy volt (jó persze elvesztett mindenkit akit szeretett szal érthető) úgy, hogy végül Janeel maradtam, bár benne se bízok teljesen, néha tök szimpi, olyan, mint valami nagytesó Clemnek, néha meg Kenny2...
Volt pár jelenet aminél csak tátott szájjal néztem, pl mikor lelövi a köcsög orosz srác Clemet és jön a flashback az 1. évad 3. részhez, Én totál elhittem akkor, hogy ez az egész álom volt xD Már kezdtem is örülni, hogy omg lehet most megmenthetjük Carleyt, meg Lee-t, de sajnos a Carleys rész már megtörtént, aztán meg kiderült, hogy az eddigiek tényleg megtörténtek és csak most álmodik Clem.
Na meg arra se számítottam, hogy az Orosz agyon lövi Clemet, mondjuk Én végig utáltam azt a gyereket, de azért ezt nem néztem ki belőle.
Mindenesetre kíváncsi leszek a 3. évadra, azt olvastam, hogy igen eltérő befejezések születhetnek (elvileg Clem is meghalhat, de ez nem tudom igaz-e) úgy, hogy most már talán tényleg különbözni fognak a storyk egymástól. Nálam a Clem-Jane ending lett, visszamentünk a Carver bázisra, a végén a családot elküldtem a francba akik beakartak jönni hozzánk, meguntam, hogy mindenki úgy is csak átbasz minket, vagy a halálba vezetnek, most már senkiben sem bízok, jól ellesznek Ők kette..izé hárman. (a gyerek még tuti sok gondot fog okozni...) Innentől badass Clementine van! 😀 (mondjuk ha tippelnem kéne akkor a család majd visszajön pár másikkal és máris annyi a badass duómnak xD)
|
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
milyen világhódítós játékokat tudtok ajánlani?

- számítógép barát grafika (inkább laptop miatt)
- gyorsan inditható (tehát ha nincs sok időm játszani)
- multiplayer lehetőség


mintának. persze lehet komolyabb hangvételű. de az europa universalis rendkívül szöszmötölős és bonyolult.
risk faction:  www.youtube.com/watch?v=_GcApnrSPrE
risk 2 (bár ennek nincs multiplayere):  www.youtube.com/watch?v=OIQWTvRfVBw
rizikó (csak ebbe nincs multi + felkúr a gép):  ajanlo.kapu.hu/jatekok/post.php?id=79g72c0befc763f5e29

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
dr0725 New England Patriots 474
Az új Maddenről:  www.ign.com/articles/2014/08/21/madden-nfl-15-review
Szar így konzol nélkül...süti
Nagyon lassan telnek a napok PS4-el 😊 😀
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az új Maddenről:  www.ign.com/articles/2014/08/21/madden-nfl-15-review
Szar így konzol nélkül...
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tegnap végre kipróbáltam az új Maddent. Nem sok időm volt franchise módba az első 2 PS meccset átszimuláltam, inkább a többi apró dologgal tököltem. Tetszik ez a Game Prep újdonság, van értelme edzeni végre a Maddenben, és a fiatal játékosokat is lehet fejleszteni, beépíteni a csapatba. Draft class, meccs meg ilyenek még kimaradtak majd talán este egyre már lesz időm, de a kisebb drilleknél (pl.. Oklahoma) tetszenek az ütközések, tényleg többfajta módszer van földre vinni az ellenfelet. QB drilleknél meg ha nem is teljesen de egy fapados szinten elmagyarázza , hogy lehet felismerni a cover 1,2,3 stb védelmeket ... A lényeg h utána kapom az XP-t Johnny-ra 😀Drip
Az hogy?Nem csak csütörtökön adják ki?Én előrendeltem és azt mondta a boltos csávó,hogy szerdán érkezik hozzájuk,csütörtökön kezdik a kézbesítéseketJoeyPorter
Csütörtök EU, Kedd USA... erre rájön az Xbox EA Season Ticket vagy mi a tök, ami lehetövé teszi a kintieknek, hogy 23.án már játszhassanak. Ennek köszönhetően | Ncore-n már 23.án fent volt X360ra... |

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ha valaki venne ps3-ra használt játékot, írjon 😊
Madden25, Fifa13, AC3, BF3, F1 2011, Split/Second Velocity.
meg ajándékba odaadom az ncaa10 játékot, csak postaköltség


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Furcsa lesz ez az új Fifa FUT.
kölcsönszerződés,új játékmódok,kevesebb rare gold player,kiszűrik a coin vásárlókat.

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Tegnap végre kipróbáltam az új Maddent. Nem sok időm volt franchise módba az első 2 PS meccset átszimuláltam, inkább a többi apró dologgal tököltem. Tetszik ez a Game Prep újdonság, van értelme edzeni végre a Maddenben, és a fiatal játékosokat is lehet fejleszteni, beépíteni a csapatba. Draft class, meccs meg ilyenek még kimaradtak majd talán este egyre már lesz időm, de a kisebb drilleknél (pl.. Oklahoma) tetszenek az ütközések, tényleg többfajta módszer van földre vinni az ellenfelet. QB drilleknél meg ha nem is teljesen de egy fapados szinten elmagyarázza , hogy lehet felismerni a cover 1,2,3 stb védelmeket ... A lényeg h utána kapom az XP-t Johnny-ra 😀Drip
Az hogy?Nem csak csütörtökön adják ki?Én előrendeltem és azt mondta a boltos csávó,hogy szerdán érkezik hozzájuk,csütörtökön kezdik a kézbesítéseket

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tegnap végre kipróbáltam az új Maddent. Nem sok időm volt franchise módba az első 2 PS meccset átszimuláltam, inkább a többi apró dologgal tököltem. Tetszik ez a Game Prep újdonság, van értelme edzeni végre a Maddenben, és a fiatal játékosokat is lehet fejleszteni, beépíteni a csapatba. Draft class, meccs meg ilyenek még kimaradtak majd talán este egyre már lesz időm, de a kisebb drilleknél (pl.. Oklahoma) tetszenek az ütközések, tényleg többfajta módszer van földre vinni az ellenfelet. QB drilleknél meg ha nem is teljesen de egy fapados szinten elmagyarázza , hogy lehet felismerni a cover 1,2,3 stb védelmeket ... A lényeg h utána kapom az XP-t Johnny-ra 😀

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 590 — Lucas Scott
Mikor ránéztem a keretre, akkor fogtam a fejem. Csapat eleve tök utolsó. 20 valahány meccs alatt szereztek vmi 10 pontot. Nagyon rossz az elosztás a posztok között, kb van 6-7 DM, szélsők közül egy értékelhető AMR. Pénzt nem kaptam, de még kölcsönszerződéshez szükséges pénzért is könyörögnöm kellett, szerencsére kaptam, így kölcsön vettem egy brazil AML-t, meg egy MC-t.csebi
játszass 3-4-1-2-t 😊slowmotion
igen, de a 6ból van két értelmes DM-m ... gondolkodom egy eléggé hátul lévő 4-2(DM)-1(CM)-2(W)-1(F)-en lehet nyáron kísérletezgetek vele.
Lehet leszedem a Genie Scoutot is, megpróbálok pár u21/u19 holland válogatott venni, ha kapok lovét ...
amúgy volt olyan meccsen, hogy összesen 4 védőm volt hadra fogható a 9ből... persze a Feyenoord ellen ki is kaptam 1-0ra, túlságosan védekezőre álltam be, és a 80. percben találtak egy gólt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
Mikor ránéztem a keretre, akkor fogtam a fejem. Csapat eleve tök utolsó. 20 valahány meccs alatt szereztek vmi 10 pontot. Nagyon rossz az elosztás a posztok között, kb van 6-7 DM, szélsők közül egy értékelhető AMR. Pénzt nem kaptam, de még kölcsönszerződéshez szükséges pénzért is könyörögnöm kellett, szerencsére kaptam, így kölcsön vettem egy brazil AML-t, meg egy MC-t.csebi
játszass 3-4-1-2-t 😊
több mint 10 éve
dr0725 New England Patriots 474
Én is elkezdtem FM 2014-el az ETO-val. Semmi pénzt nem kaptam először szval az alap keretemmel kellett az őszt letolnom, aztán hálaisten megvették a csapatot és télen már tudtam igazolni 😀 Szezon végén 2. lettem mindenhol 😀 EL selejtezőkben első körben átgázoltam vmi noname csapaton másodikban is viszonylag könnyen kiejtettem az ellenfelet aztán a 3. körben megkaptam a Roma-t ami simán kiejtett 😕 2. év végén ismét 2. lettem a bajnokságban és a kupában de a ligakupát már behúztam 😊 első 2 kör sikeres volt EL-ben aztán a Rennes a 3. ban kiejtett 😕 Most már végre a bajnoki címet vagy vmeik főtáblát elkellen érnem 😀
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 590 — Lucas Scott
FM 2013:
na 2. év decemberében vagyok a Fradival, lement a BL csoportkör, otthon majdnem leikszeltem a Dortmunddal (0-1, persze szokásos kapufám megvolt), bajnokságban 5 ponttal vagyok lemaradva a Debrecentől, Ligakupából, meg Kupából kiestem. Épp intézem egy dél-afrikai csodagyerek átigazolását, amikor bejön egy megkeresés a Breda-tól. Elfogadtam, (kb dupla pénzt ajánlottak, és a Fradi se járt rosszul, kaptak értem 200.000 eurót, utódom Gellei Imre bácsi lett).

Mikor ránéztem a keretre, akkor fogtam a fejem. Csapat eleve tök utolsó. 20 valahány meccs alatt szereztek vmi 10 pontot. Nagyon rossz az elosztás a posztok között, kb van 6-7 DM, szélsők közül egy értékelhető AMR. Pénzt nem kaptam, de még kölcsönszerződéshez szükséges pénzért is könyörögnöm kellett, szerencsére kaptam, így kölcsön vettem egy brazil AML-t, meg egy MC-t.
Első meccs persze a ligaelső Hága otthonában, és a srácok még csak ismerkednek a taktikámmal. Vállalható vereség 1-0 oda. Utána elkezdtem a pontokat gyűjtögetni, de az első 3-4 meccsen kb kapura sem voltam veszélyes, mert a legjobb csatár sérült, a 2.-nak meg volt egy 10 meccses góltalansága sorozat (az elején még nem voltam menedzser). Most már szerencsére elkerültem a kieső helyekről, de akárhogy is nézem elég kemény helyzetbe kerültem, van 5-6 kölcsönvett játékos, ebből 3-4 kezdő általában, a legjobb játékosom lelép év végén ingyen DE én is szereztem már 3 FA-t, egy nagyon jónak tűnő AMR-t, meg egy védőt a legjobb helyére.

Kár, hogy jövőre nem lesz európai kupa a 5-6. helyezést lehetetlen elérnem, van még 30 pont, és 21 pontra vagyok európai helytől.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ipont érdemes figyelni, ott jó árban vannak cuccok. Régi laptopot leginkább hardveraprón érdemes eladni.Asbee
A radium.hu is ilyen hasonló szürkeimportos hely, mint az ipon és van pár jó ajánlat ott is.

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
TF2-ben van már egy csomó cuccom, azokat érdemes craftolni vagy inkább cserélgetni ?
Mennyibe van egy akármilyen sapka craftolása, és ahhoz mennyi alapanyag kell ?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ipont érdemes figyelni, ott jó árban vannak cuccok. Régi laptopot leginkább hardveraprón érdemes eladni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!
Ősszel lehet veszek új laptopot és egy kis segítségért fordulok hozzátok! 😊

Ha tudtok Pesten valami jó laptop üzletet, vagy informatikai üzletet, akkor pls jelezzétek. Előny, ha használt (2éves) laptopot beszámítanának 😀

Illetve habár 2 éve van laposom, mégse vagyok nagy szakértő. A mindennapi dolgokat vágom, de szeretnék egy olyan gépet venni, ami megint minimum 2 évig jó 😊 Ha tudnátok ajánlani valamilyen gépet, azt megköszönném.

Amiket szeretnék, hogy azért "tudjon":
min. 500 giga HDD
min. 4 giga ram
i5 vagy i3 processzor
dedikált videokártya (min 1 gb, de inkább 2, lehetőleg Nvidia).

Köszi a segítséget előre is 😊

jaa, ár: 150-160k a top (tudom, hogy i5ösök kb 150nél kezdődnek, de hátha tud valaki vmi jó kis üzletet, ahol "leesnek az árak" 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."