PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
17-18 ország 35 bajnokság, nem csoda h lassú 😀briareos
első 2-3 év nem vészes, utána lassul be 😀 főleg igazolós szezonba.eaglesmcnabb
amúgy nem akarlak elkeseríteni, de ekkora adatbázis újabb erősebb gépen sem lesz kurvagyors

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
17-18 ország 35 bajnokság, nem csoda h lassú 😀briareos
első 2-3 év nem vészes, utána lassul be 😀 főleg igazolós szezonba.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
mekkora player adatbázissal játszol?briareos
adatbázis kicsire van állítva, csak kb 17-18 ország +35 bajnokság be van állítva.
Muszáj annyit bekapcsolni, mert ebbe még nem lehet utólag új bajnokságot állítani, csak azokkal lehet játszani amiket az elején beállítok.eaglesmcnabb
17-18 ország 35 bajnokság, nem csoda h lassú 😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mekkora player adatbázissal játszol?briareos
adatbázis kicsire van állítva, csak kb 17-18 ország +35 bajnokság be van állítva.
Muszáj annyit bekapcsolni, mert ebbe még nem lehet utólag új bajnokságot állítani, csak azokkal lehet játszani amiket az elején beállítok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
azért szokták mondani h könyebb mert kiválasztasz x taktikát 4-6 meccsen át feledzed maxra, azt onnan winning. 13-14 ben már nem így műkszikbriareos
jaja nekem is ezt mondta, illetve a játékoskereskedelmet sem lehet ipari módon űzni.
Majd ha lesz új gépem beújítok, de addig nem mert így is felbasz hogy lassúeaglesmcnabb
mekkora player adatbázissal játszol?

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azért szokták mondani h könyebb mert kiválasztasz x taktikát 4-6 meccsen át feledzed maxra, azt onnan winning. 13-14 ben már nem így műkszikbriareos
jaja nekem is ezt mondta, illetve a játékoskereskedelmet sem lehet ipari módon űzni.
Majd ha lesz új gépem beújítok, de addig nem mert így is felbasz hogy lassú

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Hamár FM
Én a 2011-el tolom, tesóm szerint szar mert sokkal könnyebb mint az újabbak.

3 középhátvéddel, 2 vkp-val, 1 irányítóval, 2 szélsővel és 2 csatárral támadófocit játszok, mindig, bárki az ellenfél, ha behúzom védekezőre csak szopok.
Az Evian TG-vel kezdtem francia kettőből, egyből feljutottam, első Ligue 1-es szezonomban 71 gólt lőttem és 79-et(!) kaptam, 3. szezontól már európában nyomulok. 4. év végére eljutottam BL 4 közé, a barca kivert idegenben lőtt góllal. 5. szezonomat taposom, idén szerintem meglesz a bajnoki cím, végre sikerült elérni hogy nem csak jó a kezdőcsapat, hanem elég bő a keret is. 3. szezonomban pl. 17 játékosom volt a kezdőcsapatban, és 8 a tarcsiban, eladtam fűt fát is hogy meg tudjam venni neymart a santosból 😀

jelenleg a Jack Butland/Varane-Rafael Toloi-Phil Jones/Steven Zonzi, Sandro/Ganso-Hamesz Rodriguez, Eden Hazard/Yaya Sanogo-Erick Torres kezdő nyomul.
a 2011-es verzióban a fiatalokból nagyon faszán meg lehet élni.
Saját nevelésű fiatalok sajnos nincsenek, átlagnézőszám 8k, ezekre nem lehet alapozni, de pénz van dögivel, Neymart pl. 60 Milla+50%-ért sikerült elpasszolni a Realnak.eaglesmcnabb
azért szokták mondani h könyebb mert kiválasztasz x taktikát 4-6 meccsen át feledzed maxra, azt onnan winning. 13-14 ben már nem így műkszik

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hamár FM
Én a 2011-el tolom, tesóm szerint szar mert sokkal könnyebb mint az újabbak.

3 középhátvéddel, 2 vkp-val, 1 irányítóval, 2 szélsővel és 2 csatárral támadófocit játszok, mindig, bárki az ellenfél, ha behúzom védekezőre csak szopok.
Az Evian TG-vel kezdtem francia kettőből, egyből feljutottam, első Ligue 1-es szezonomban 71 gólt lőttem és 79-et(!) kaptam, 3. szezontól már európában nyomulok. 4. év végére eljutottam BL 4 közé, a barca kivert idegenben lőtt góllal. 5. szezonomat taposom, idén szerintem meglesz a bajnoki cím, végre sikerült elérni hogy nem csak jó a kezdőcsapat, hanem elég bő a keret is. 3. szezonomban pl. 17 játékosom volt a kezdőcsapatban, és 8 a tarcsiban, eladtam fűt fát is hogy meg tudjam venni neymart a santosból 😀

jelenleg a Jack Butland/Varane-Rafael Toloi-Phil Jones/Steven Zonzi, Sandro/Ganso-Hamesz Rodriguez, Eden Hazard/Yaya Sanogo-Erick Torres kezdő nyomul.
a 2011-es verzióban a fiatalokból nagyon faszán meg lehet élni.
Saját nevelésű fiatalok sajnos nincsenek, átlagnézőszám 8k, ezekre nem lehet alapozni, de pénz van dögivel, Neymart pl. 60 Milla+50%-ért sikerült elpasszolni a Realnak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
YoungZeeZee 8 470
fuuuu mennyit menefzsereztem en is.mondjuk a a champ 97/98 volt.
no meg vmi meg regebbi ahol a vilag legrosszabb angol csapatat felturboztam minden megnyertem a stadiont kibovitettem maxra.boltokat letesitettem de egyszeruen alig par ezren lezengtek csak😀
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 591 — Lucas Scott
csebi, nézz szét néhány afrikai klub között, van egy csomó nagy tehetség, főleg délafrikában 😊 bár az a baj velük, hogy 1-2 évre maradnak csak, mert utána már menni akarnak egy nagyobb klubba 😀ghstzR
köszi a tippet ,akkor kiküldök az ebola irányába 1-2 scoutotcsebi
nem toltam még magyar teammel hosszabb ideig, de általában az ilyen kis csapatoknál kell pár év míg scoutolhatsz afrikában, nem?

általában rostockkal tolom bundesliga 3.ból indulva, ottaniakból indulok kibriareos
hát nemt'om, én újpesttel voltam 2017-ben és az akkori figyelővel nem lehetett. leszerződtettem egy másikat, aztán az egész világot meg tudta figyelni 😀 szerintem ez figyelőtől függghstzR
hát most bejutottam a BATE testén keresztül a BL csoportkörbe (otthon 4-1 nagyon jó játékkal, idegenben 1-1, kontrolláltam a meccset, 1-0ra mentek de kaptam egy tizit és piros lap is volt, onnan kb csak az volt a kérdés, hogy nyerek-e), ezért kaptam több, mint 7 millió eurót, mentem is Kubatovhoz, hogy most már nem csak Európában lehessen scoutolni, azóta ki is küldtem 1 embert ...

Bajnokságban picit hátul vagyok, de 5 ponttal maradtam le még csak, innentől ez lesz a fókusz, Benfica, Liverpool, Dortmund ellen még a 3. helyre sincs esélyem, sajnos a Koppenhága másik csoportba került 3. kiemeltként.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
több részből áll össze szerintem:
1) figyelő milyen országokat, régiókat ismer
2) board milyen budgetet ad neked scoutingra. Kis szar csapatokkal, míg nincs lóvé, sokszor csak a te közvetlen régiódat engedik scoutolnibriareos
hát végülis ja, ez lenne a logikus. akkor hát vmi afrikánó scoutot szerződtess le, hátha 😀


több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
csebi, nézz szét néhány afrikai klub között, van egy csomó nagy tehetség, főleg délafrikában 😊 bár az a baj velük, hogy 1-2 évre maradnak csak, mert utána már menni akarnak egy nagyobb klubba 😀ghstzR
köszi a tippet ,akkor kiküldök az ebola irányába 1-2 scoutotcsebi
nem toltam még magyar teammel hosszabb ideig, de általában az ilyen kis csapatoknál kell pár év míg scoutolhatsz afrikában, nem?

általában rostockkal tolom bundesliga 3.ból indulva, ottaniakból indulok kibriareos
hát nemt'om, én újpesttel voltam 2017-ben és az akkori figyelővel nem lehetett. leszerződtettem egy másikat, aztán az egész világot meg tudta figyelni 😀 szerintem ez figyelőtől függghstzR
több részből áll össze szerintem:
1) figyelő milyen országokat, régiókat ismer
2) board milyen budgetet ad neked scoutingra. Kis szar csapatokkal, míg nincs lóvé, sokszor csak a te közvetlen régiódat engedik scoutolni

több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
csebi, nézz szét néhány afrikai klub között, van egy csomó nagy tehetség, főleg délafrikában 😊 bár az a baj velük, hogy 1-2 évre maradnak csak, mert utána már menni akarnak egy nagyobb klubba 😀ghstzR
köszi a tippet ,akkor kiküldök az ebola irányába 1-2 scoutotcsebi
nem toltam még magyar teammel hosszabb ideig, de általában az ilyen kis csapatoknál kell pár év míg scoutolhatsz afrikában, nem?

általában rostockkal tolom bundesliga 3.ból indulva, ottaniakból indulok kibriareos
hát nemt'om, én újpesttel voltam 2017-ben és az akkori figyelővel nem lehetett. leszerződtettem egy másikat, aztán az egész világot meg tudta figyelni 😀 szerintem ez figyelőtől függ


több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
csebi, nézz szét néhány afrikai klub között, van egy csomó nagy tehetség, főleg délafrikában 😊 bár az a baj velük, hogy 1-2 évre maradnak csak, mert utána már menni akarnak egy nagyobb klubba 😀ghstzR
köszi a tippet ,akkor kiküldök az ebola irányába 1-2 scoutotcsebi
nem toltam még magyar teammel hosszabb ideig, de általában az ilyen kis csapatoknál kell pár év míg scoutolhatsz afrikában, nem?

általában rostockkal tolom bundesliga 3.ból indulva, ottaniakból indulok ki

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 591 — Lucas Scott
csebi, nézz szét néhány afrikai klub között, van egy csomó nagy tehetség, főleg délafrikában 😊 bár az a baj velük, hogy 1-2 évre maradnak csak, mert utána már menni akarnak egy nagyobb klubba 😀ghstzR
köszi a tippet ,akkor kiküldök az ebola irányába 1-2 scoutot

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
csebi, nézz szét néhány afrikai klub között, van egy csomó nagy tehetség, főleg délafrikában 😊 bár az a baj velük, hogy 1-2 évre maradnak csak, mert utána már menni akarnak egy nagyobb klubba 😀


több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 591 — Lucas Scott
mostanában leszedtem az fm2013-at (téli keret frissítésekkel) és el kezdtem a Fradival. Elején elég rosszul startoltam, az elvárás amúgy nemzetközi kupa volt, de miután megtaláltam a nyerő taktikákat, féltávnál már vezettem a tabellát, és végül nem engedtem ki, bajnok lettem.
Nagyrészt két taktikát nyomok, gyengébb ellenfelek ellen egy 4-2(CM)-3-1-es felállást, rangadókra meg 4-1(DM)-2(CM)-2(W)-1-et. Kiesőjelöltek ellen próbálgattam egy 4-2-4et is, de túl sok gólt kaptam, nem fizetődött ki.
Igazolások: Peric kölcsönben kezdte a szezont, de első két meccsen berámolt hármat, ezért gyorsan meg is vettem. Jó döntés volt, gólkirály lett 26 találattal.
Többi igazolás inkább a jövőnek szólt, mint általában ahogy szoktam Managerekben, megvettem Bobált (védőt), Kleinheisler-t középpályára, meg rajtuk kívül 3-4 ember az U19-be.

Rangadókon a kezdőm általában így néz ki: Jova - Simita (saját nevelés jobb bekk) Besic, Klein, Bönig/Sváb - Gyömbér - Ionescu, Böde - Hakola, Somália - Peric
Ha másik taktika játszik akkor a DM helyett általában Holman az AMC. Rajtuk kívül viszonylag sokat játszik Cukic, Jenner annyira nem jó sajnos, így inkább csere, Leonardonak meg vannak szép pillanatai, de sokat sérült.

Szezon közben szép, nyugodt egyenletes teljesítményt nyújtott a csapat, voltak szép sikerek (Debrecent megvertem idegenben, 26. fordulóban X a 2. helyezett Videoton otthonában), leszámítva az elejét, egy Eger és egy Siófok meccs miatt lehetett hiányérzetem. 7 pontos előny birtokában a 28. és 29. fordulóban döntleneztem (Győr otthonában érthető volt, de a másikat hozni kellett volna), így 30. fordulóban dőlt el minden. Videoton Honvéddal játszott, de sikerült a Pápát 3-0-ra magabiztosan vernem, és végül a Honvéd győzelme miatt a Debrecen lett a második.

Távozók: Józsi, Bönig meg kiegészítő emberek
Érkezők: Bacsára lecsaptam, mert lejárt a szerződése. Középpályát akartam erősíteni még, de ez nem jött össze, és mivel tavaly elég nagy veszteséget halmoztam fel, így nem akarok nagyon költekezni. Terveim között szerepel, hogy ha Kleinért vagy Besicért kapok egy jobb összeget, akkor eladom egyiküket, valamint Pericért is várnék jó kis pénzt.

BL-ben amúgy a Slovan Bratislavat kaptam, idén az EL csoportkör a cél.csebi
az a baj a magyar csapatokkal fm-ben h annyira szar az utánpótlás/youth szorzója az országnak ( vajon miért), hogy nem tudsz normális fiatalokat kinevelni, még ha fullra felhúzod a központot és top ifi edzőid vannak.

javaslom fm14-et amúgy nekem bejövősebb a 13-nál. (a fentiek persze arra is érvényesek)briareos
igen tudom. azóta jobb bekkbe megvettem Brachit, mert a Vidi ideadta diszkontáron. Közben a Slovanon túlmentem kettős győzelemmel 2-0 és 3-2. Visszavágó félidőben meleg volt, mert 2-0ra ment a Slovan de gyorsan berámoltam kettőt a félidő elején és el is döntötte a továbbjutást ez. Amúgy otthon az odavágón kb egykapuztam, legalább 5-6 gólt kellett volna rúgnom, annyi helyzetet kihagytam.

Most kisírtam, hogy a youth edző központot fejlesszek Kubatov. Az a baj, hogy külföldi jó utánpótlás játékos meg az alacsony rep. miatt nem jön hozzám ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
mostanában leszedtem az fm2013-at (téli keret frissítésekkel) és el kezdtem a Fradival. Elején elég rosszul startoltam, az elvárás amúgy nemzetközi kupa volt, de miután megtaláltam a nyerő taktikákat, féltávnál már vezettem a tabellát, és végül nem engedtem ki, bajnok lettem.
Nagyrészt két taktikát nyomok, gyengébb ellenfelek ellen egy 4-2(CM)-3-1-es felállást, rangadókra meg 4-1(DM)-2(CM)-2(W)-1-et. Kiesőjelöltek ellen próbálgattam egy 4-2-4et is, de túl sok gólt kaptam, nem fizetődött ki.
Igazolások: Peric kölcsönben kezdte a szezont, de első két meccsen berámolt hármat, ezért gyorsan meg is vettem. Jó döntés volt, gólkirály lett 26 találattal.
Többi igazolás inkább a jövőnek szólt, mint általában ahogy szoktam Managerekben, megvettem Bobált (védőt), Kleinheisler-t középpályára, meg rajtuk kívül 3-4 ember az U19-be.

Rangadókon a kezdőm általában így néz ki: Jova - Simita (saját nevelés jobb bekk) Besic, Klein, Bönig/Sváb - Gyömbér - Ionescu, Böde - Hakola, Somália - Peric
Ha másik taktika játszik akkor a DM helyett általában Holman az AMC. Rajtuk kívül viszonylag sokat játszik Cukic, Jenner annyira nem jó sajnos, így inkább csere, Leonardonak meg vannak szép pillanatai, de sokat sérült.

Szezon közben szép, nyugodt egyenletes teljesítményt nyújtott a csapat, voltak szép sikerek (Debrecent megvertem idegenben, 26. fordulóban X a 2. helyezett Videoton otthonában), leszámítva az elejét, egy Eger és egy Siófok meccs miatt lehetett hiányérzetem. 7 pontos előny birtokában a 28. és 29. fordulóban döntleneztem (Győr otthonában érthető volt, de a másikat hozni kellett volna), így 30. fordulóban dőlt el minden. Videoton Honvéddal játszott, de sikerült a Pápát 3-0-ra magabiztosan vernem, és végül a Honvéd győzelme miatt a Debrecen lett a második.

Távozók: Józsi, Bönig meg kiegészítő emberek
Érkezők: Bacsára lecsaptam, mert lejárt a szerződése. Középpályát akartam erősíteni még, de ez nem jött össze, és mivel tavaly elég nagy veszteséget halmoztam fel, így nem akarok nagyon költekezni. Terveim között szerepel, hogy ha Kleinért vagy Besicért kapok egy jobb összeget, akkor eladom egyiküket, valamint Pericért is várnék jó kis pénzt.

BL-ben amúgy a Slovan Bratislavat kaptam, idén az EL csoportkör a cél.csebi
az a baj a magyar csapatokkal fm-ben h annyira szar az utánpótlás/youth szorzója az országnak ( vajon miért), hogy nem tudsz normális fiatalokat kinevelni, még ha fullra felhúzod a központot és top ifi edzőid vannak.

javaslom fm14-et amúgy nekem bejövősebb a 13-nál. (a fentiek persze arra is érvényesek)

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 591 — Lucas Scott
mostanában leszedtem az fm2013-at (téli keret frissítésekkel) és el kezdtem a Fradival. Elején elég rosszul startoltam, az elvárás amúgy nemzetközi kupa volt, de miután megtaláltam a nyerő taktikákat, féltávnál már vezettem a tabellát, és végül nem engedtem ki, bajnok lettem.
Nagyrészt két taktikát nyomok, gyengébb ellenfelek ellen egy 4-2(CM)-3-1-es felállást, rangadókra meg 4-1(DM)-2(CM)-2(W)-1-et. Kiesőjelöltek ellen próbálgattam egy 4-2-4et is, de túl sok gólt kaptam, nem fizetődött ki.
Igazolások: Peric kölcsönben kezdte a szezont, de első két meccsen berámolt hármat, ezért gyorsan meg is vettem. Jó döntés volt, gólkirály lett 26 találattal.
Többi igazolás inkább a jövőnek szólt, mint általában ahogy szoktam Managerekben, megvettem Bobált (védőt), Kleinheisler-t középpályára, meg rajtuk kívül 3-4 ember az U19-be.

Rangadókon a kezdőm általában így néz ki: Jova - Simita (saját nevelés jobb bekk) Besic, Klein, Bönig/Sváb - Gyömbér - Ionescu, Böde - Hakola, Somália - Peric
Ha másik taktika játszik akkor a DM helyett általában Holman az AMC. Rajtuk kívül viszonylag sokat játszik Cukic, Jenner annyira nem jó sajnos, így inkább csere, Leonardonak meg vannak szép pillanatai, de sokat sérült.

Szezon közben szép, nyugodt egyenletes teljesítményt nyújtott a csapat, voltak szép sikerek (Debrecent megvertem idegenben, 26. fordulóban X a 2. helyezett Videoton otthonában), leszámítva az elejét, egy Eger és egy Siófok meccs miatt lehetett hiányérzetem. 7 pontos előny birtokában a 28. és 29. fordulóban döntleneztem (Győr otthonában érthető volt, de a másikat hozni kellett volna), így 30. fordulóban dőlt el minden. Videoton Honvéddal játszott, de sikerült a Pápát 3-0-ra magabiztosan vernem, és végül a Honvéd győzelme miatt a Debrecen lett a második.

Távozók: Józsi, Bönig meg kiegészítő emberek
Érkezők: Bacsára lecsaptam, mert lejárt a szerződése. Középpályát akartam erősíteni még, de ez nem jött össze, és mivel tavaly elég nagy veszteséget halmoztam fel, így nem akarok nagyon költekezni. Terveim között szerepel, hogy ha Kleinért vagy Besicért kapok egy jobb összeget, akkor eladom egyiküket, valamint Pericért is várnék jó kis pénzt.

BL-ben amúgy a Slovan Bratislavat kaptam, idén az EL csoportkör a cél.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Inkább újra a 2012-vel nyomulok!
Ahhoz van. 😊 Meg sok más is!

Köszi 😉
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Hali!
Most raktam fel a Football Manager 2014-et!
Van hozzá valahol magyarosítás???ZoliZoltán
nincs.
 www.fmscout.com/
ha valami szükséged van itt nézz körbe.friss adatbázisok,edzéstervek,taktikák,skinek stb..

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
okés.😕

köszi 😉
több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 134 — Saints GM
Hali!
Most raktam fel a Football Manager 2014-et!
Van hozzá valahol magyarosítás???ZoliZoltán
itt néz körbe:
 footballmanager.hu/
nem biztos, hogy van, de sok hasznosat találsz

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Hali!
Most raktam fel a Football Manager 2014-et!
Van hozzá valahol magyarosítás???ZoliZoltán
úgy tudom h nincs

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hali!
Most raktam fel a Football Manager 2014-et!
Van hozzá valahol magyarosítás???