PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
en is cm-mel toltam.vagy 96/97 vagy 97/98.
Sokat gyurtem.Anno a harmat gyenge marseillebol csinaltam nagy csapatot.
A nagy felfedezettem akire emlekszem Gallas volt.
fm mar kieset nekem teljesen.ZoliMP
2001/2002.
annyira megvoltak a fix emberek, akiket negyed- meg ötödosztályba le lehet szerződtetni, hogy na. ja, és persze ingyér' 😊
több mint 10 éve
YoungZeeZee 8 470
en is cm-mel toltam.vagy 96/97 vagy 97/98.
Sokat gyurtem.Anno a harmat gyenge marseillebol csinaltam nagy csapatot.
A nagy felfedezettem akire emlekszem Gallas volt.
fm mar kieset nekem teljesen.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
 m.sportgeza.hu/futball/2014/08/16/nekunk_majdnem_rament_az_eletunk_van_gaal_meg_ebbol_puskazik/?rnd=601

football managerZoliMP
ezek a mai fiatalok... Championship Manager!!!4!négy!!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
TAKARODÓÓÓÓÓ 😀 😀 😀
 www.youtube.com/watch?v=-DL0W9AUCuYHabi
Végre dolgoznak értelmes emberek is az EA-nél. 😀
Manningék után még egy ilyen kellet. 😀süti
Ennél betegebb Madden reklámot se láttam még 😀

több mint 10 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 335
Sziasztok!

Nem tudom tud-e valaki segiteni ebben a kérdésben, de eddig sehol nem akadtam válaszra.

Szóval arról lenne szó hogy megvan a Fifa 2014 PS3-ra. Ugye évközbe lehet frissiten ia kereteket, igy az év közben lévő átigazolásokat egészen áprilisig tudtam frissiteni (vhol a beállitások-aktuális keretek letöltése menüpont alatt), viszont junius óta hiába használom ezt a lehetőséget nem tölti le a legujabb igazolásokat.

Gyanithatoan ez azért van mert ugye jön ki az uj rész 1-2 hónapon belül és abban már a legfrissebb igazolások lesznek.

Namármost valaki tud erre valami megoldát, hogy esetleg mégis hogy leehtne frissiteni a keretekte vagy egyáltalán nincs erre mód? (tudom megvehetem a legujjabb részt, vagy kézileg átteszek minden igazolást, de ezek nem játszanak)

Előre is köszönöm ha valaki tud segiteni.Leonidasz007
Nincs külön download center mint a Maddenben?Ott is ugyan ez van a rosterfrissítéssel,viszont van ez a menü ahova az emberek mindig felpakolják a legfrissebb rostereket,csak letölti az ember és minden ok.JoeyPorter
Igen maddenben én is megtaláltam és fifaában is van mindenféle menüpont de nem találom meg ha létezik is ilyen. köszi a választ azért.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 8 470
 m.sportgeza.hu/futball/2014/08/16/nekunk_majdnem_rament_az_eletunk_van_gaal_meg_ebbol_puskazik/?rnd=601

football manager
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Sziasztok!

Nem tudom tud-e valaki segiteni ebben a kérdésben, de eddig sehol nem akadtam válaszra.

Szóval arról lenne szó hogy megvan a Fifa 2014 PS3-ra. Ugye évközbe lehet frissiten ia kereteket, igy az év közben lévő átigazolásokat egészen áprilisig tudtam frissiteni (vhol a beállitások-aktuális keretek letöltése menüpont alatt), viszont junius óta hiába használom ezt a lehetőséget nem tölti le a legujabb igazolásokat.

Gyanithatoan ez azért van mert ugye jön ki az uj rész 1-2 hónapon belül és abban már a legfrissebb igazolások lesznek.

Namármost valaki tud erre valami megoldát, hogy esetleg mégis hogy leehtne frissiteni a keretekte vagy egyáltalán nincs erre mód? (tudom megvehetem a legujjabb részt, vagy kézileg átteszek minden igazolást, de ezek nem játszanak)

Előre is köszönöm ha valaki tud segiteni.Leonidasz007
Nincs külön download center mint a Maddenben?Ott is ugyan ez van a rosterfrissítéssel,viszont van ez a menü ahova az emberek mindig felpakolják a legfrissebb rostereket,csak letölti az ember és minden ok.

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
TAKARODÓÓÓÓÓ 😀 😀 😀
 www.youtube.com/watch?v=-DL0W9AUCuYHabi
Végre dolgoznak értelmes emberek is az EA-nél. 😀
Manningék után még egy ilyen kellet. 😀
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
TAKARODÓÓÓÓÓ 😀 😀 😀


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Leonidasz007
frissíti a játék a kereteket, csak az EU bajnokságokban ugye nincs játék így nem ingadoznak a formák továbbá az átigazolásokat nem csinálják meg. Szóval amerikában valós formákat kapsz elvileg. Nálam töltötte a játék 3 hete kb.
egyetlen megoldás, hogy kikapcsolod az automatikus frissítést és átpakolod a játékosokat, mi így csináljuk. Maximum ha spanokkal játszol, akkor legyetek mindig más csapattal és akkor előtte átrakjátok szépen a játékosokat. nem sok idő.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 335
Sziasztok!

Nem tudom tud-e valaki segiteni ebben a kérdésben, de eddig sehol nem akadtam válaszra.

Szóval arról lenne szó hogy megvan a Fifa 2014 PS3-ra. Ugye évközbe lehet frissiten ia kereteket, igy az év közben lévő átigazolásokat egészen áprilisig tudtam frissiteni (vhol a beállitások-aktuális keretek letöltése menüpont alatt), viszont junius óta hiába használom ezt a lehetőséget nem tölti le a legujabb igazolásokat.

Gyanithatoan ez azért van mert ugye jön ki az uj rész 1-2 hónapon belül és abban már a legfrissebb igazolások lesznek.

Namármost valaki tud erre valami megoldát, hogy esetleg mégis hogy leehtne frissiteni a keretekte vagy egyáltalán nincs erre mód? (tudom megvehetem a legujjabb részt, vagy kézileg átteszek minden igazolást, de ezek nem játszanak)

Előre is köszönöm ha valaki tud segiteni.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.pcguru.hu/hirek/gc-2014-xbox-one-exkluziv-a-rise-of-the-tomb-raider/28467
elmehet a Microsoft a ......-ba, remélem csak valami ideiglenes exkluzivitás lesz.Raven17
Megnyugodhatsz nem lesz Xbox One exluzív. 360-ra is jön. 😀😀😀

Cserébe Snake uraság végre tiszteletét teszi PC-ra is.

Ez meg 6 perc újabb Vajákos videó:
Igaz újdonság nincs benne, de jól néz ki.

Bejelentették az új Heroest, alant a trailer:  www.youtube.com/watch?v=q2_ibQSI56U
Valami zeneszerzőt szerezhettek volna, mert a rongyosra hallgatot Two Steps from Hell muzsikával nem az igazi...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eladnám a PS3-mam és a játékaim, valaki tud valami üzletet, ahol jó áron beveszik őket? Olyat, ahol játékot vesznek be tudok, de a konzolt is elpasszolnám.Stez
hardverapró


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Eladnám a PS3-mam és a játékaim, valaki tud valami üzletet, ahol jó áron beveszik őket? Olyat, ahol játékot vesznek be tudok, de a konzolt is elpasszolnám.

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
 www.pcguru.hu/hirek/gc-2014-xbox-one-exkluziv-a-rise-of-the-tomb-raider/28467

elmehet a Microsoft a ......-ba, remélem csak valami ideiglenes exkluzivitás lesz.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Van Football Mogul is:


Meg új MK trailer:

Eszméletlen jól néz ki, a dizájn is nagyon bejön.
Eddig viszont elég kevés environment támadást láttunk, a másik pályarészre átverekedőset pedig egyáltalán nem.
Remélem ezeket még átveszik az Injustice-ból.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
ugyanez a fejlesztőcsapat javában dolgozik az amfocis (NFL) változaton is, ami 2015-ben jön majd először és a Beyond the Sideline Football címet kaptabaggio
Ez nagyon érdekelne engem!!!Egon
A licenszek hogy lesznek ? NFL csapatok vagy kitalált csapatok ?Drip
benne lesz az összes nfl és div1-es ncaa csapat, bár csak az előbbieket lehet majd irányítani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ugyanez a fejlesztőcsapat javában dolgozik az amfocis (NFL) változaton is, ami 2015-ben jön majd először és a Beyond the Sideline Football címet kaptabaggio
Ez nagyon érdekelne engem!!!Egon
A licenszek hogy lesznek ? NFL csapatok vagy kitalált csapatok ?

több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 134 — Saints GM
ugyanez a fejlesztőcsapat javában dolgozik az amfocis (NFL) változaton is, ami 2015-ben jön majd először és a Beyond the Sideline Football címet kaptabaggio
Ez nagyon érdekelne engem!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 590 — Lucas Scott
meg akartam venni Radót a Fradiba. Pénzem volt rá, le is szurkoltam a Halinak, jön a szerződés egyeztetés, magas fizut kér, de bőven belefér, viszont az ügynök 10 misit kért, és ezen az egy dolgon megbukott a dolog, hát azt hittem fejbe lövöm magam.
Első BL meccsen viszonylag helytálltam 4-0-ra kaptam ki otthon a Benfica ellen, de 2. percben Brachi összehozott egy tizit, meg Balázs Benjámint kiállították a 40. percben. Bajnokságra gyúrok most nagyon, mert az első helyezett már elment 8 ponttal, az meg elég sok.csebi
Ennyire reális az FM! (Vladan Filipovic)Schleck
azt azért megnézném, hogy egy 200.000 Eurós játékosért Filipovic mikor kérne 10 millió eurós díjat ...
közben bajnokságban féltáv van már, 3 ponttal vagyok lemaradva a debrecen mögött a 2. helyen.
BL-ben ahogy várható volt 5ből 5 szopacs. Benfica otthon vert 0-4re, Dortmund idegenben 5-0ra, Pool ellen meg az Anfielden majdnem meglett a pont, 3-2re kaptam ki, és az utolsó negyed órában beszorítottam őket, de sajnos nem jött össze. Otthon 4-1re kaptam ki, de 2-1nél a 78. percben még ziccerben kapufát lőttem.
BTW rohadtul bemérgesedtem az FM-re, sikerült egy ilyen hetet összehoznia nekem:
Szombat bajnoki, Kedd elmaradt bajnoki (BL miatt), Csütörtök Magyar Kupa, Vnap bajnoki.
Alapjáraton is megterhelő lenne, de mikor a legfontosabb posztjaimra (ez a 3 középpályás DM/AMC-2MC felállástól függően) a körülbelül 7 játékosból 4 sérült, akkor kapja be. Kb egyszerre volt sérült: Kleinheisler, Holman, Ionescu, Gyömbér.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
meg akartam venni Radót a Fradiba. Pénzem volt rá, le is szurkoltam a Halinak, jön a szerződés egyeztetés, magas fizut kér, de bőven belefér, viszont az ügynök 10 misit kért, és ezen az egy dolgon megbukott a dolog, hát azt hittem fejbe lövöm magam.
Első BL meccsen viszonylag helytálltam 4-0-ra kaptam ki otthon a Benfica ellen, de 2. percben Brachi összehozott egy tizit, meg Balázs Benjámint kiállították a 40. percben. Bajnokságra gyúrok most nagyon, mert az első helyezett már elment 8 ponttal, az meg elég sok.csebi
Ennyire reális az FM! (Vladan Filipovic)

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
ha már egy sportmenedzser játék volt a téma, akkor illik megemlíteni, hogy most jött ki az FM baseballos megfelelője, az Out of The Park 15



meglehetősen jó értékeléseket kapott, ami már csak azért is örömteli, mert ugyanez a fejlesztőcsapat javában dolgozik az amfocis (NFL) változaton is, ami 2015-ben jön majd először és a Beyond the Sideline Football címet kapta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Be lehet zárni az internetet, minden megtörtént immár!

 www.gamestar.hu/a-vilag-legszerencsesebb-counter-strike-jatekosa.html?fb_action_ids=808601882514090&fb_action_types=og.recommends

Mindig jövőre
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 590 — Lucas Scott
meg akartam venni Radót a Fradiba. Pénzem volt rá, le is szurkoltam a Halinak, jön a szerződés egyeztetés, magas fizut kér, de bőven belefér, viszont az ügynök 10 misit kért, és ezen az egy dolgon megbukott a dolog, hát azt hittem fejbe lövöm magam.
Első BL meccsen viszonylag helytálltam 4-0-ra kaptam ki otthon a Benfica ellen, de 2. percben Brachi összehozott egy tizit, meg Balázs Benjámint kiállították a 40. percben. Bajnokságra gyúrok most nagyon, mert az első helyezett már elment 8 ponttal, az meg elég sok.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
amúgy nem akarlak elkeseríteni, de ekkora adatbázis újabb erősebb gépen sem lesz kurvagyorsbriareos
kurva gyors nem is lesz de ezt a szintet kéne tartani
A 2012 és a 2011 között már akkora volt a különbség hogy nem érte meg onnantól újítani.

egyébként aki magyar bajnoksággal tolja, az állítsa be a brazil bajnokságot harmadosztályig, onnan már lehet fillérekért magyar szinten elit embereket kukázni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!