PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/techbazis/20140913-novemberben-jelenik-meg-a-feltuningolt-gta-v.html

durva, platformon már mióta tolják a GTA V-t, ez így szerintem durva
azért is mert pc-s vagyok 😊
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
a fifa eladásnál ez mit jelent?
"Normál változat!
Az Ultimate Team kiadás PC-re sajnos nem jelenik meg dobozos formában."

nem lehet majd UT-zni Pc-n?csebi
Van egy olyan konstrukció ahol kapsz 50 FUT pakkot,na az nem jelenik meg itthon a boltokban.azt csak originen veheted meg.Ez az fifa 15 ultimate edition.

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
a fifa eladásnál ez mit jelent?
"Normál változat!
Az Ultimate Team kiadás PC-re sajnos nem jelenik meg dobozos formában."

nem lehet majd UT-zni Pc-n?csebi
szerintem csak valami UT pakkot tartalamz... de nem vagyok benne biztos

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 590 — Lucas Scott
a fifa eladásnál ez mit jelent?
"Normál változat!
Az Ultimate Team kiadás PC-re sajnos nem jelenik meg dobozos formában."

nem lehet majd UT-zni Pc-n?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A zenék továbbra is nagyon jók
Habi
Hallom lesz benne FMLYBND 😊 Fifa soundtrackeckbe sose csalódok

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
vmiért nem tudom szerkeszteni az előző hsz-t, de a keretek beállítása átalakult, méghozzá nekem nagyon tetszik ez az újítás. Sokkal átláthatóbbak a képességek, az összehasonlítás, stb. Javasol cserét a gép, ha egy jobbat véletlen a padon/tartalékban hagynál.
Van magyar nyelv is a demóban, erre is mehet egy fél pirospont.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fifa 15 demó (PS3) vélemény 4 meccs után:
elsőre elindítottam a letöltést, 99%-nál pedig elment a netem. Ez volt az első bajom 😊
Túl sok Messi van. Mindenhol Messi képek, nehéz lesz Real-Atletico fanoknak és szimpla Barca haterknek játszani ezzel 😀
A menü jól néz ki, egyszerű.
A meccs nekem kicsit gyorsabb volt a megszokottnál, igaz egy 4 hónapja nem játszottam fifa nevű játékkal. Szokásos módján nehezebb a játék mint az elődje. Olyan túl sok új animációt nem fedeztem fel a bevonulásnál.
A közönség valahogy jobban néz ki. Jók a lövések, jobb passzokat adnak a játékosok. Legendáson játszottunk haverral, azért némelyik player tud buta lenni. A különbség viszont elég jól érzőik egy Boca és egy City játékos között.
A zenék továbbra is nagyon jók, a képességjátékok pedig szerintem tovább fejlődtek.
Pozitívan csalódtam a játékban.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
műszaki jellegű kérdésem lenne
van egy özönvíz előtti asztali gépem. mikor beindítom, a bootolás elején ugye szokott lenni két pittyenés, egy mélyebb meg egy magasabb tónusú. na az régebben mindig közvetlenül egymás után volt, de mostanában már eltelik vagy egymásfél másodperc is, mire a másik követi az egyiket.
mi lehet a probléma? kezd merülni az elem az alaplapon? valami gebasz van a hangkártyával?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Rákészültem erre a fifa15 demóra,erre nem működik.Próbáltam mindent amit írtak de semmi..😕

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hali.
Kérdésem lenne gamepaddal kapcsolatban.
Elindítom a játékot,Settings,Controller de ott nem ajánl fel sehol olyat,hogy joystick...akkor ez ennyi?
Nem lehet valahol beállítani?
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bugból marketing.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
valaki tudja mikor jön ki a FIFA 15 demo?Kenny
szept 9, és ezek a csapatok lesznek:
Divat
tavaly is mintha ezek a csapatok lettek volna benne, talán a Pool és a Boca nem volt. Hát kíváncsian várom, lehet megveszem felesbe. de lehet a Destiny-t is meg kellene venni, de vmikor élni is kellene. #problémák


JT Daniels fan
több mint 10 éve
dr0725 New England Patriots 474
Olyan kérdésem van hogy a madden 15-ben hogyan tudok fair catchet jelezni?Jack Zoltán
xbox Y ps 3szög
több mint 10 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Olyan kérdésem van hogy a madden 15-ben hogyan tudok fair catchet jelezni?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
valaki tudja mikor jön ki a FIFA 15 demo?Kenny
szept 9, és ezek a csapatok lesznek:
Divat
Kösz.
Kijöttek az első FUT értékek.
Kicsit keveslem Chiellini 84-es OVR-t.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
valaki tudja mikor jön ki a FIFA 15 demo?Kenny
szept 9, és ezek a csapatok lesznek:

|
több mint 10 éve
bjarte90 New England Patriots 32
 tdmagazin.hu/hirek/ilyen-vicces-meg-sosem-volt-a-madden

Ha ez igaz, az azért elég tré. 😀Stez
Igaz, tegnap találkoztam vele én is. 😀 Azért az hozzá tartozik, hogy csak az Ultimate team egy új challangében(Preseason team of the week) fordul elő a hiba.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
 tdmagazin.hu/hirek/ilyen-vicces-meg-sosem-volt-a-madden

Ha ez igaz, az azért elég tré. 😀

több mint 10 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Játszik valaki az új madden-el xbox one-n?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
valaki tudja mikor jön ki a FIFA 15 demo?

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Valaki tapasztalt fagyást Madden 15-nél? Nekem most szállt el egy hibátlan meccsem...FearTomi
Nekem már kétszer lefagyott.Igaz nem meccs közben hanem mikor lépkedtem UT-ben a menük között..JoeyPorter
Nekem is többször fagyott azóta. Amikor meccs után meg akarom nézni a részletes statot lefagy.FearTomi
Szerencsére mostanság leállt már ezzel a fagyással.Tudok is haladni normálisan az UT-ben 😊 BigBen,Decker,Bradshaw,Woodley,Ryan Clark,Mays,Riley Cooper,Ertz 😊 Az O fal is már 75+ . Most már lehet erősíteni a D-t,most lett meg a first round bye is,egész jó lóvékat ad most már 😊

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Valaki tapasztalt fagyást Madden 15-nél? Nekem most szállt el egy hibátlan meccsem...FearTomi
Nekem már kétszer lefagyott.Igaz nem meccs közben hanem mikor lépkedtem UT-ben a menük között..JoeyPorter
Nekem is többször fagyott azóta. Amikor meccs után meg akarom nézni a részletes statot lefagy.

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Valaki tapasztalt fagyást Madden 15-nél? Nekem most szállt el egy hibátlan meccsem...FearTomi
Nekem már kétszer lefagyott.Igaz nem meccs közben hanem mikor lépkedtem UT-ben a menük között..

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki tapasztalt fagyást Madden 15-nél? Nekem most szállt el egy hibátlan meccsem...FearTomi
fagyni nem fagyott de már vagy 3szor olyan szépen belaggolt FG / kickoff kísérletnél, hogy csoda...

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki tapasztalt fagyást Madden 15-nél? Nekem most szállt el egy hibátlan meccsem...FearTomi
Mit vársz? Electronic arts. Majd 3-4 múlva talán elmúlnak a hibák. Mostanában kb. csak bugos játékokat adnak ki


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER