PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szép, szép ez az új "tomb raider", de erre is csak azt tudom mondani, mint "mafia" 2-nél....gyönyörű játék, év játéka meg minden kutyafasza, de nekem ez nem Lara Croft!

|
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
hát ha ennyire dicséritek, akkor lehet én is kipróbálom a lara-t, bár épp most töltöm le az empire: total war-t plusz még a metro-t és a dishonored-t sem vittem végig, utóbbiból még sok van hátra...

amúgy eredetibe toljáto a raider-t, vagy már van használható törés?csebi
Van már használható verzió, legalábbis nálam nem volt vele semmi gond eddig.
Mivel most szereztem be a Tekken Tag Tournament 2-őt így most nincs pénzem Larara, de a következő vétel 100%, hogy ez lesz. 😊
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
most h kijött az utolsó DLC ME3-hoz (poén volt amúgy, szép búcsú) nem bánnám ha kiadnának végre egy über collectors edititont, ami az összes játékot és az összes dlc-t tartalmazza

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 600 — Lucas Scott
amúgy eredetibe toljáto a raider-t, vagy már van használható törés?csebi
Eredeti az igazi. 😉

Még egy kis kedvcsináló:


süti
most, hogy megvettem az empire-t, nem hiszem, hogy egy eredeti Lara-t meg tudnék engedni... még szerencse, hogy AMD kártyám van 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
van IRL assasins


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én leszedtem virágboltit, de 5 percenként leáll valami miatt...Állítólag sok nvidia kártyánál csinálja ezt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
amúgy eredetibe toljáto a raider-t, vagy már van használható törés?csebi
Eredeti az igazi. 😉

Még egy kis kedvcsináló:


több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 600 — Lucas Scott
hát ha ennyire dicséritek, akkor lehet én is kipróbálom a lara-t, bár épp most töltöm le az empire: total war-t plusz még a metro-t és a dishonored-t sem vittem végig, utóbbiból még sok van hátra...

amúgy eredetibe toljáto a raider-t, vagy már van használható törés?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.youtube.com/watch?v=IB-duhPR0H0

Jónak tűnik, be kell szereznem majd.

több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv!

Engem az érdekelne, hogy xbox-hoz Mo.-n lehet-e beszerezni ncaa football 13 játékot?BlitzHawk
Hát alapjáraton nem mivel az NCAA NTSC régiójú. Viszont ha boxod RGH-s akkor igen . Drip
Lehet, hgy bután hangzik, de ezt hol tudom megnézni?BlitzHawk
Van chip a Boxodban ? Mert akkor RGH-s Drip
Hát nem nagyon tudom, még csak pár napos, meg nem is vagyok még nagyon otthon a konzolok világában.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
BF3 End Game DLC (Y)
tökéletes befejezése a játéknak, capture the flag mód csúcsszuper 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
 www.ign.com/videos/2013/03/06/deadpool-the-games-juvenile-but-awesome-trailer
Muhahahahaha 😂


több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Az új Tomb Raider nagyszerű alkotás lett. Filmszerű élmény, jó sztorival, és főhősnővel. Élvezetes játékmenettel. Csodaszép grafikával, ráadásul jól optimalizálva, így ultra beállítások mellett is 25-30 fps-sel simán elmegy a játék. A gameplay videókból következtettve arra számítottam, hogy túlságosan csőjáték lesz, és ha ez némileg be is bizonyosodott, a játékélmény mellett ez szinte fel se tűnik.
süti
Egyetértek. Bár még csak pár órát játszottam vele, de már most imádom a játékot. (igazából ezt úgy 5-10 perc után eldöntöttem 😀) Lara csodálatos (mind hangra, mind mozgásra, mind külsőleg, remek munkát végeztek a fejlesztők), a grafika tényleg elképesztően szép, a filmszerű bejátszások nagyszerűek és a story is érdekesnek igérkezik.
Korai még kijelenteni, de nálam is nagy esélyes az év játéka címre.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Üdv!

Engem az érdekelne, hogy xbox-hoz Mo.-n lehet-e beszerezni ncaa football 13 játékot?BlitzHawk
Hát alapjáraton nem mivel az NCAA NTSC régiójú. Viszont ha boxod RGH-s akkor igen . Drip
Lehet, hgy bután hangzik, de ezt hol tudom megnézni?BlitzHawk
Van chip a Boxodban ? Mert akkor RGH-s

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az új Tomb Raider nagyszerű alkotás lett. süti
szerk.: A játék fogja az agyamat és olyan kellemes összhangban szexualizálnak, hogy az ember egész hátralévő életében mással se akar lenni.

Év játéka. Kész. Pont.

Watch Dogs úgy is átcsúszik jövőévre...
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv!

Engem az érdekelne, hogy xbox-hoz Mo.-n lehet-e beszerezni ncaa football 13 játékot?BlitzHawk
Hát alapjáraton nem mivel az NCAA NTSC régiójú. Viszont ha boxod RGH-s akkor igen . Drip
Lehet, hgy bután hangzik, de ezt hol tudom megnézni?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az új Tomb Raider nagyszerű alkotás lett. Filmszerű élmény, jó sztorival, és főhősnővel. Élvezetes játékmenettel. Csodaszép grafikával, ráadásul jól optimalizálva, így ultra beállítások mellett is 25-30 fps-sel simán elmegy a játék. A gameplay videókból következtettve arra számítottam, hogy túlságosan csőjáték lesz, és ha ez némileg be is bizonyosodott, a játékélmény mellett ez szinte fel se tűnik.

u.i.: Ha találna valaki egy boltot, ahol még ajándék fémtokkal árulják, akkor megköszönném ha megosztaná velem.
Illetve rááltam a gyűjtésükre, úgyhogy ha valaki megválna tőle, vagy tud olyat, aki igen, szintén hálás lennék érte.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
civ 5 teljesen más.
ott sokkal erőteljesebb az építkezős, szervezős vonal, az van a TW-knél is, de ott az igazi szépség a RTS rész ahol full 3d-ben csatázol.

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 600 — Lucas Scott
Empire: Total War-ról vkinek van véleménye? gondolkozom rajta, hogy beújítom!csebi
Ha szereted a körökre osztott, birodalom építgetős stratégiát, akkor mindenképpen szerezd be.
Az összes TW mind jól sikerült, hogy melyik lesz a kedvenced inkább a kor sajátosságai határozzák meg. Szóval ha szereted a 18. századot akkor pedig telitalálat.süti
a civ 5 az hasonló ugye? mert azt egyszer kétkedve raktam fel, de nagyon megimádtam, rongyosra játszottam

most gondolkodom egy empire: total war collection beszerzésén

köszi a választ

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Empire: Total War-ról vkinek van véleménye? gondolkozom rajta, hogy beújítom!csebi
Ha szereted a körökre osztott, birodalom építgetős stratégiát, akkor mindenképpen szerezd be.
Az összes TW mind jól sikerült, hogy melyik lesz a kedvenced inkább a kor sajátosságai határozzák meg. Szóval ha szereted a 18. századot akkor pedig telitalálat.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 600 — Lucas Scott
Empire: Total War-ról vkinek van véleménye? gondolkozom rajta, hogy beújítom!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, PS3-on másnak sem engedi Madden 13-nál az onlinera felcsatlakozni?
Azt írják, karbantartás van, de lehet, csak nálam van hiba, nem értem mindenesetre.

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Üdv!

Engem az érdekelne, hogy xbox-hoz Mo.-n lehet-e beszerezni ncaa football 13 játékot?BlitzHawk
Hát alapjáraton nem mivel az NCAA NTSC régiójú. Viszont ha boxod RGH-s akkor igen .

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Dishonored. Most jutottam el oda, hogy végigjátsszam és nem bántam meg, de sok véleménnyel ellentétben nagyon nem az év(2012) játéka. Ok rengeteg megoldás van és az ellenfelek kiiktatása is nagyon változatos, de a sztori onnan, | hogy elárulnak a társaid nagyon összecsapott és a gyenge befejezés mellett azért érdekelt vna ki az a barom aki az álmaimban oltogat, illetve Sokolov és Piero karakterétől is többet vártam vna az előzmények után. | A pozitívumokat és negatívumokat mérlegre téve és hozzávéve, hogy nem túl hosszú játék nálam ez 7/10. Kicsit fejleszthették vna még a játékot és akkor tényleg nagyot szólhatott vna.Greengo
BOOOOOO!!!!!!444négy 😛süti
Oké a 7/10 nagyon szigorú volt..egy nyolcast simán megkap, de nem is a játékmenet(mert az csillagos 10-es) inkább a sztori második fele ami kiverte nálam a biztosítékot. Kicsit olyan érzésem volt, hogy féltávnál jöttek rá, hogy nem lesz elég a ráfordított összeg. Ám azóta megnéztem pár videót a készítők játékmenetéről és olyan megoldásokat láttam, hogy kedvet kaptam az újrajátszásra. 😛 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv!

Engem az érdekelne, hogy xbox-hoz Mo.-n lehet-e beszerezni ncaa football 13 játékot?