PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727


örökzöld magyar játék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek


Ez állítólag Haytham apja, a következő rész, a "Black flag" főhőse. Remélem ez csak Brotherhood szintű kiegészítés lesz, és nem a IV. epizód maga.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egész jó kritikákkal kezd a Tomb Raider. Ráadásul csak 8k, és ajándék 2 DLC és fémdoboz vagy póló is jár hozzá.
Crysis 3 után remélem nem lesz újabb csalódás...
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 471
Lehet leírtam már..szóval előre is elnézést ha igen.
ps2-vel sütöm ki néha az agyamat..főleg a pro evolution soccert és az ESPN NFL 2k5-ot "tolom"
Más játék nem nagyon köt le különböző okok miatt.
A lényeg ESPN NFL2K5 2004-es játék, de mind a mai napig üti nálam a madden-t ps2-re. Más konzolon is megjelent ez a játék és még sokan kitartanak emellett. (xbox, ps3). A 2k sports hozta létre ezt a játékot. A grafika ps2-ön is zseniális számomra. A hangulata egyszerűen magával ragadó.Szinte az akkori ESPN közvetítést néznéd.
Játsszahatóság is 100%. Szépen átlátható minden. (playek, rout-ok gombok kiosztása) Természetesen extrák it is vannak, mint pl. változtasd meg a múltat, tehát újrajátszhatsz legendás meccsek utolsó játékait. Új franchise építése, fantasy draft, csoportok átalakítása és ami nagyon durva "fless " . 1/1-ben is játszhatsz szóval a meccset a sisak rács mögül is élvezheted. Hangsúlyozom 2004-es. De persze aktuális roster itt is elérhető no meg persze klasszikus állományok is elérhetőek egy honlapról.( A sorsolás és az évszám is aktuális lehet)
Persze vab olyan része amit nem lehet ápdételni, de az egyáltalán nem zavar.
A játék hibásan jelent meg- néhol?- és le szokott fagyni..valakinél néha...
VAmúgy a madden-t még sega mega drive-on kezdtem pörgetni,de az EA picit kényelmesség vált..
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
sleeping dogsban a buried alive-nél miért van az h sehogy se tudom befogni azt a köcsögöt, folyton kiírja h connection lost...mi a megoldás?


több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
jutyúbsüti
watch dog nagyon kemény!!! mondjuk legalább 2 paksi erőmű kell majd hozzá... 😊

|
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Boxra van valamilyen fajta Skyrim Magyarosítás ?

más: a Watch Dogs és a Grid 2 kikúrt jó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan




több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
és a DICE oldalán is visszaszámolnak már, éjfélkor jár majd le az is.
BF4 bejelentés lesz tehát a Sony konferencián a PS4 bejelentés mellett 😀

egyébként a hírek szerint a PS4 netes felülete nem ingyenes lesz mint most a PS3 esetében, hanem az is fizetős lesz 😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mekkorát fogok röhögni, ha mégse ps4 lesz a nagy bejelentés... 😀

|
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.gamekapocs.hu/hir/33148/itt_nezheted_eloben_a_playstation_4_bejelentest
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
PS4 May Come In November Priced At $429-$529
And You’ll Be Able To Control It With Your PhoneJoeyPorter
ma minden kiderül 😀
viszont ez így nagyjából ennyi euro is lesz...és ha a második árhoz leszünk közelebb, akkor bizony 200k felett lesz a gép nálunk


JT Daniels fan
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
PS4 May Come In November Priced At $429-$529
And You’ll Be Able To Control It With Your Phone

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A Bungie felfedte új, készülő játékát:


Mintha személyesen nekem készítenék. 😉
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
uhh...nálam nagyon ott van a szeren...van már gameplay is (California és Chicago) 😮
Habi
ha benne lesz Eleanor, akkor ez a játék nem lehet rossz.

a Driver: San Francisco csak azért van fent még mindig a gépemen, mert a Grounds for divorce-ra tudok örömautózni a városban ezzel a csodával 😀
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
uhh...nálam nagyon ott van a szeren...van már gameplay is (California és Chicago) 😮


JT Daniels fan
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
PS3-asoknak mondom,hogy a Store-on akciós a Darksiders,1220 HUF 😊

több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
la noire-ról magyarosításáról kérdeznék.
hatalmas port kavart a magyarosítás és mindenkinek gondja van a telepítésével. a készítők nem tudják miért van ez és egy bonyolultabb művelettel lehet magyarrá tenni a játékot. el jutottam az utolsó pontig, tehát a játék elindult, a menü magyar volt, csak a játék volt német. átmásoltam, az említett out.wad.pc fájlt a crack mappából a játékkönyvtárba. sajnos még mindig német maradt a játékmenet.
esetleg valaki járt még így és sikerült neki megjavítani, hogy magyar legyen a játékmenet is?

Sziasztok! Mivel sehol nem talaltam ertelmes leirast arra hogyan lehet magyarositani a jatekot leirom lepesenkent h ( nagynehezen ) hogyan sikerult nekem.
1. Telepited ezt a torrentet ( NEM crackels! )
2. letoltod ezt: L.A.Noire.Update.v1.3.2617-RELOADED ( megtalalod itt az oldalon, erre azert van szukseg mert csak ezzel a verzioval mukodik a magyaritas)
3. letoltod a magyaritast:  www.magyaritasok.hu/downloads/details/1521/la_noire
4. Kicsomagolod a 1.3.2617-es patchet telepited a patch mappaban levo ket filet. Majd ezt kovetoen a ugyaninnen a crack mappabol bemasolsz mindent oda ahonnan telepitetted a jatekot. ( ismetelten nem a DVD2-rol crackeltel hanem a patch crackjet raktad fel).
5. Ezutan mivel minden file megvan amit akar johet a magyaritas. Kijeloled neki a mappat es feltelepited. Ha mindent jol csinaltal nem ad hibat. Ha azt irja h hianyoznak a DLC fileok akkor elrontottal valamit csinald ujra a lepeseket !
6. Elmeletileg innen kellene menjen. De en hiaba kattintottam barmire semmi sem tortent. Ezutan jon az a lepes amit mar korabban is ajanlottak bizonyara. En a magyaritasok oldalon a kommentek kozott akadtam ra. Innen masolom nektek danika89 megoldasat: "A játék főkönyvtárában van egy LANLauncher.tmp file és egy LANLauncher.exe is. Annyi a teendő hogy a LANLauncher.exe-t át kell nevezni valami másra(mindegy mi csak ne ez maradjon a neve) és a LANLauncher.tmp-t viszont LANLauncher.exe-re kell átnevezni. Ezután elindul a launcher, bár magyar nyelv nincsen a listában, de már ott van a play game gomb.
Itt a launcherben átállítjuk a nyelvet németre és rákattintunk a Spiel Startenre. A játékon belül már minden magyar lesz."

7. Na igen csakhogy en hiaba inditottam a leirtak szerint mindjart a jatek indulasa utan kidobott. Lehet h egyeseknek mar ezen lepesek utan menni fog erdemes tenni egy probat.
8. Ezutan en azt probaltam h bemasoltam midnent ujra a crack mappabol ( a patch-ebol de EZT TE NE CSINALD !!! ) ez fel sikert hozott. Ugyanis ezuttal a jatek elindult ugyan Soot meg a menu is magyar volt. De a jatek kozben a feliratok valamint a targyak nevei a naploban nemetul jelentek meg ami eleg fusztralo. Erre a megoldas:
9. Szoval miutan fent a magyaritas es iditasra kidob mindossze annyit kell tenned h a patched mappajaban \Crack\final\pc\ mappaban talalsz egy out.wad.pc nevu filet. Valamien erthetetlen ok miatt a magyaritas telepitese utan ezt kitorli a te jatek konyvteradbol. Szoval ezt a filet masold a JATEKKONYVTAR\final\pc\ mappaba. Majd inditsd a jatekot. Ezuttal mar a felirat is magyar lesz ( amit ne felejts el bekapcsolni a beallitasoknal )

Remelem segitettem Jo jatekot. Es nyomj egy like-ot ha hasznos volt a leiras

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist


Vélemények?
Szerintem bukás lesz, de azért Daryl miatt egy próbát megér. 😀Raven17
Hát, nem tudom mennyire van szükség ehgy újabb Left 4 Dead-re kb.
A Walking Dead-nek sosem a zombihentelés volt a lényege (se a képregénynek, se a sorozatnak, se a mostani játéknak). Ezért gyűlölöm, amikor azon szenvednek sokan, hogy miért nincs benne több akció, meg gyilok, és, hogy szar emiatt... :/ csak pont a lényegét nem tudják felfogni.
Bár gondolom így könnyebb eladni egy játékot, nem kell rajta gondolkozni...


több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com


Vélemények?
Szerintem bukás lesz, de azért Daryl miatt egy próbát megér. 😀
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valakinek nincs infója,hogy az EA tervezi-e az NBA-t ismételten beindítani ? Vágom,hogy tavaly is törölték és nem is csodálom hiszen a 2k csúnyán aláz,de azért egy ilyen connected carrers-el meg ilyen olyan javításokkal megnézném az NBA Live-ot

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azért itt hátha többen ismerik:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Sorozatok - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

nyamnyam

|
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com

Már csak pár hét.....😀