PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Total War Napoleon az jó amúgy?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
dishonored-öt próbálta már vki? én most töltöm steamen!csebi
Nekem elsőre bejött, aztán valahogy valami más elterelt előle. Többféle játék összevagdosása...
Aztán valaki írta, hogy ha nem a Dishonored, akkor nem tudja mi más lehetne az év játéka.
Úgyhogy pár hete újra előkaptam én is, és most már én is ezen a véleményen vagyok. (Amúgy is jobban szeretem az új címeket, mint a folytatásokat).

Megint lerombolják Karthágót. 😕


Viszont a Róma 2 után jön egy Warhammeres cím a Creative Assemblytől. Hjaj csak lenne már it (vagy legalább egy Dark Millenium...).

Jah meg jön a ToR-hoz is a kieg. 😉
Bár ez a mentsük meg a galaxist a Huttoktól... Hmm, Hmm...
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
anyád, besza-behu... Ez már most az év játéka, pedig még ki sem jött!!!

 gamepod.hu/hir/tomb_raider_guide_to_survival_1_2.htmlDivat
Legyen már Február-Március!! 😀
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
dishonored-öt próbálta már vki? én most töltöm steamen!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
anyád, besza-behu... Ez már most az év játéka, pedig még ki sem jött!!!

 gamepod.hu/hir/tomb_raider_guide_to_survival_1_2.htmlDivat
Engem meggyőztek. De régen is volt a Tomb Raider 2...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
anyád, besza-behu... Ez már most az év játéka, pedig még ki sem jött!!!

 gamepod.hu/hir/tomb_raider_guide_to_survival_1_2.html

|
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Hát befejeztem az utolsó TWD részt. Nagyon érzelemdús vége lett, bár nem erre számítottam, én naív. | Azért durva, hogy az eredeti csapat közül egyedül Clem élte túl. Lee halála kicsit szarul esett, mert ő volt a kedvencem. Ez most picit elvette a kedvem a második évadtól, de mocsok jó játék, szóval nem fogom sokáig húzni, hogy ne játsszak vele. | Double B
második évadra tippek?
| megyünk tovább Clemmel? új szereplők? esetleg azok, akiket a dombon láttunk? |
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Hát befejeztem az utolsó TWD részt. Nagyon érzelemdús vége lett, bár nem erre számítottam, én naív. | Azért durva, hogy az eredeti csapat közül egyedül Clem élte túl. Lee halála kicsit szarul esett, mert ő volt a kedvencem. Ez most picit elvette a kedvem a második évadtól, de mocsok jó játék, szóval nem fogom sokáig húzni, hogy ne játsszak vele. |
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az lesz sztem. Megvan az ncaa13 is, aztán a karriereket össze lehet kötni, ami csak tovább fokozná az élményt.Habi
Tudtommal nem lehet összekötni őket ... vagy ezt hogy érted ? mert draft class-t nem tudsz importálni és a saját karakteredet sem tudod átvinni Drip
Hát nem az idei szériából vették ki ezt a funkciót?! 😕
kár érte, ezzel kicsit csökkent a madden esélyeHabi
ja én is anyáztam egyet ...

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


Szvsz szépen leépítették a sorozatot...
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Az lesz sztem. Megvan az ncaa13 is, aztán a karriereket össze lehet kötni, ami csak tovább fokozná az élményt.Habi
Tudtommal nem lehet összekötni őket ... vagy ezt hogy érted ? mert draft class-t nem tudsz importálni és a saját karakteredet sem tudod átvinni Drip
Hát nem az idei szériából vették ki ezt a funkciót?! 😕
kár érte, ezzel kicsit csökkent a madden esélye


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
végeztem az 5. epizóddal.

teljesen letargikus állapotban vagyok jelenleg, nagyjából csak azzal tudnám összehasonlítani, amit a LOST és az FNL végén átéltem. de még ezeknél sem mertek előrántani egy ekkora fordulatot.

közel hihetetlen mit műveltek a Telltale-nél, teljesen jogos az év játéka díj. mondjuk ebben biztosan segített az is, hogy olyan volt, mintha a képregényt interaktív formában néztem volna, de.. áh, nincsenek szavak.

várom a második évadot!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az lesz sztem. Megvan az ncaa13 is, aztán a karriereket össze lehet kötni, ami csak tovább fokozná az élményt.Habi
Tudtommal nem lehet összekötni őket ... vagy ezt hogy érted ? mert draft class-t nem tudsz importálni és a saját karakteredet sem tudod átvinni

több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Ó, nagyon köszi! Akkor ezt alkalmazom 😊

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez mennyire bankkártya-megadós? Megvenném a csomagot, de nem szívesen adom ki a kártya-adataimat (ha jól tudom, a bankomnál nincs ilyen internet-kártya szerű, és csak emiatt nem akarok számlát nyitni máshol). Skrillről (Moneybookers) nem lehet fizetni? 😀 Esetleg Paypal?

Az ingyenes metro pedig már jön le, remélem ezzel nem lesz gebasz, a "nem teljesen hivatalos" anno fagyott, mint a franc.Bálesz
Paypal megoldás is van. Összeg és e-mail cím megadása után klikk alul rá.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
na elkezdtem tegnap a Walking Dead-et, hát adja magát nagyon eddig 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
És támogassátok is a THQ-t !
 www.humblebundle.com/
9 játék annyiért, amennyit fizetsz érte.
süti
Ez mennyire bankkártya-megadós? Megvenném a csomagot, de nem szívesen adom ki a kártya-adataimat (ha jól tudom, a bankomnál nincs ilyen internet-kártya szerű, és csak emiatt nem akarok számlát nyitni máshol). Skrillről (Moneybookers) nem lehet fizetni? 😀 Esetleg Paypal?

Az ingyenes metro pedig már jön le, remélem ezzel nem lesz gebasz, a "nem teljesen hivatalos" anno fagyott, mint a franc.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hali.
Gondolkodok azon, hogy idén megveszem a Football Manager 2013-at, látva, hogy nem igen sikerül feltörni..
Kérdésem a következő lenne: aki már játszik vele, annak milyen tapasztalata van vele kapcsolatban?
Illetve, ha megvenném, akkor automatikusan hozzáférést kapnék majd a legújabb patch-ekhez?
(csak ezzel szoktam játszani,offline, ill. nem értek ilyen Steamekhez..stb :/ )
Üdv!bogec7
1-2 újítás van benne, ezt neked kell eldöntened, hogy érdemes-e ezért megvenned. Én megvettem, most 2028-ban tartok. Steamen keresztül folyamatosan frissíti a játékot, de játszhatsz offline is.Egon
én a madden13 és az fm13 között vacilálok. Sok infót kaphatsz az fmhungary oldalon. Bár, hogy nem lett megbuherálva a játék, eléggé lecsökkent az írók száma 😀Habi
Azon ne gondolkozz 😉
Nekem az is megvan és egyértelműen a Madden13 a jobb!!!Egon
Az lesz sztem. Megvan az ncaa13 is, aztán a karriereket össze lehet kötni, ami csak tovább fokozná az élményt.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ingyenes Metro 2033! 😊
 gamepod.hu/hir/ingyenes_a_metro_2033.htmlxrace77
És támogassátok is a THQ-t !
 www.humblebundle.com/
9 játék annyiért, amennyit fizetsz érte.


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
NHL 09-el (PC) játszik még valaki ?Jack Zoltán
régi gépen toltam, most az újra nem raktam fel...
csináltam egy nagyon jó kacsa csapatot, fiatalok, de a régi kedvencek is megmaradtak... bajnokságban 82 meccsből volt 70 győzelmem asszem (v több) rájátszásban csak a döntőben buktam 2-t...csebi
Azt nem tudod véletlenül hogy van e hozzá valami "friss" roster? akár 2011-es, mert én valahogy nem akadtam rá hosszas keresgetés után sem, csak a magyar bajnokság patchre
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Ingyenes Metro 2033! 😊
 gamepod.hu/hir/ingyenes_a_metro_2033.html
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
NHL 09-el (PC) játszik még valaki ?Jack Zoltán
régi gépen toltam, most az újra nem raktam fel...
csináltam egy nagyon jó kacsa csapatot, fiatalok, de a régi kedvencek is megmaradtak... bajnokságban 82 meccsből volt 70 győzelmem asszem (v több) rájátszásban csak a döntőben buktam 2-t...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
NHL 09-el (PC) játszik még valaki ?
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
tudom h ez most a nagy AC3, Hitman+egyéb nagy játékok időszakában szentségtörés, de vki játszik a Walking Dead játékkal? most jött ki az 5. epizód, és hát eléggé magába szippantja az embert...sztem jó kis játék

itt egy kis kedvcsináló azoknak akik nem ismernék:
 www.gamekapocs.hu/cikk/1844/the_walking_dead_episode_1_a_new_day_tesztDivat
bakker, kabbe most jól rászoktattál a vizsgák előtt, ha emiatt megbukok akkor a te hibád lesz 😀 😀 Double B
igazán nm, legalább nem csak engem fertőzött meg! 😊

baszki annyi jó játék van most, azt se tudom mivel játsszak...ennyit arról, h leszokóban voltam... 😀Divat
hát igen 😀 😀 mondjuk nagyon durva, a 3. résznél járok és úgy hullanak körülöttem az emberek, mint a legyek 😀Double B
jah durva, végére senki se marad...bár jönnek helyettük újak | Carleyt sajnálom legjobban 😕 | Divat
Hát igen | őt én is. Mondjuk még Markot meg Katjaat és Kacsát, Lily meg amilyen őrült lett nem. De ahogy nézem nincs is olyan verzió, hogy Carley megmenekül. |

A vonatos rész nagyon epic, legalábbis nekem, én is kipróbálnám milyen lehet így utazni. Közbe remélem gyorsan jön a 4. 5.-rész magyarosítása, mert addig nem akarok belekezdeni.

Amúgy most úgy van, hogy 5 rész egy évad, és utána jön a második évad? 😀Double B
2 napja én is nekiláttam, egy-egy tétel között kiváló kikapcsolódás. ráadásul a történet is pazarul illeszkedik a TWD univerzumba, bármelyik epizód megállná a helyét a TV-ben is.
Most tartok a 3. epizódnál, nagyon bejön az egész. | Carley | nálam is favorit karakter volt. A 2. epizód főszálán viszont kifakadtam, nem akartam elhinni, hogy ez történik, bár kb. már akkor leesett, amikor Brendával a lépcsőn beszélgettem.
Az a zseniális az egészben, hogy mindig, amikor azt hiszed, hogy csináltál valami jót, sőt amikor a csoport is elhiszi, akkor kurvára beüt valamilyen formában megint a baj. Nyomom is kicsit tovább, mert felbukkant egy | vonat | !shawnka
Amugy nm lehet tudni hogy a "rendes" dobozos kiadás mikor lesz PS3ra?Mert én nem tudtam beállítani a netet a PSen,így letölteni sem tudom,de rendes dobozos verziót meg sehol se találok,pedig engem is nagyon érdekelne.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen