PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Végeztem az ACIII-mal. Nagyjából most úgy érzem magamat, mint a LOST utolsó jelenete után.shawnka
írj valamit róla, mert kíváncsi lennék más emberek véleményére Connorral kapcsolatban. kedvelted? igen, miért igen, nem, miért nem.
csak mert hozzám Haytham, mint karakter sokkal közelebb áll, szerintem szórakoztatóbb is.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
nosztalgiából elkezdtem pörgetni a fallout franchise-t... régi szép idők 😊

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt hiszem pár nap alatt kifulladt a Far Cry 3...
süti
Egyébként azt meg tudja mondani valaki, hogy a mentések melyik mappában vannak?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Végeztem az ACIII-mal. Nagyjából most úgy érzem magamat, mint a LOST utolsó jelenete után.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
PS3-on tolta valaki a batman Arkham Asyliumot? Lehet most van egy programhibám. Amikor Dr. Young jegyzeteit kell megtalálnom a mansionban, már vagy bolyongtam félórát megnéztem midenn szobát, de nem leltem sehol. Ekkor youtubeon láttam, hogy detective módban kéne követni a fingerprintjeit, ahogy más pályákon viszont nekem ezt az egész Mansion pályán nem jelzi ki, pedig már korábban is ki kellett volna ott, mint láttam a youtube-on. Újrakezdeni csak a checkpointtol tudtam, de akkor se tolti be, mit csináljak?zavi27
 playstationcommunity.hu/forum/179
próbálkozz itt, biztosan lesz vki aki segít.Habi
Ok, köszi! beregeltem, majd írok oda is.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
PS3-on tolta valaki a batman Arkham Asyliumot? Lehet most van egy programhibám. Amikor Dr. Young jegyzeteit kell megtalálnom a mansionban, már vagy bolyongtam félórát megnéztem midenn szobát, de nem leltem sehol. Ekkor youtubeon láttam, hogy detective módban kéne követni a fingerprintjeit, ahogy más pályákon viszont nekem ezt az egész Mansion pályán nem jelzi ki, pedig már korábban is ki kellett volna ott, mint láttam a youtube-on. Újrakezdeni csak a checkpointtol tudtam, de akkor se tolti be, mit csináljak?zavi27
 playstationcommunity.hu/forum/179
próbálkozz itt, biztosan lesz vki aki segít.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
PS3-on tolta valaki a batman Arkham Asyliumot? Lehet most van egy programhibám. Amikor Dr. Young jegyzeteit kell megtalálnom a mansionban, már vagy bolyongtam félórát megnéztem midenn szobát, de nem leltem sehol. Ekkor youtubeon láttam, hogy detective módban kéne követni a fingerprintjeit, ahogy más pályákon viszont nekem ezt az egész Mansion pályán nem jelzi ki, pedig már korábban is ki kellett volna ott, mint láttam a youtube-on. Újrakezdeni csak a checkpointtol tudtam, de akkor se tolti be, mit csináljak?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azt hiszem pár nap alatt kifulladt a Far Cry 3...
Oké, hogy csodaszép, élő, lélegző világ
DE
Tök ugyanaz a látvány, semmiféle változatosság. Vadászás is fun, egész addig mikor már a 100. állatból vágod ki a belsőséget (megnyúzás címszó alatt), hogy a menüből (!) kiválasztva csinálj 1-2 szart a felszereléshez (amire egész a mai napig nem jöttem rá, hogy megéri-e egyáltalán gyűjteni bármit is...).
Játékmenet meg:
-> rádióállomásra felmászás (amiért cserébe ingyen cuccokat is kapsz! WTF ?!)
-> ugyanúgy kinéző ellenséges bázis (4-5 fő) legyilkolása (hogy a területen lévő összes bandita felszívódjon)
-> bandita vagy különleges állat levadászása (mintha amúgy nem lenne elég pénzed, meg XP-d)
-> unalmas miniküldetés
-> főszál végrehajtása

Persze tök jó, hogy választhatok magamnak "játék stílust", amikor az XP-ket úgyse tudom egy irányba elosztani, mert csak később unlockolhatóak, és semmi értelme sincs lopakodni mikor -a Hitmanhez hasonlóan- egy szaros kővel oda terelsz bárkit ahova akarsz.

Pedig ma nagyon vártam, hogy újra nekieshessek elölről, immáron rendesen belemerülve, de így is csak egy igen nagy csalódás fogadott. :/
Vagy csak a sok Skyrim után kevés ez...
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Idén vagy tavaly jelent meg egy sci-fi játék, ahol egy multicég ügynöke a főhős. Sajnos csak ennyi ugrik be most róla, valaki nem tudja esetleg hogy mi a címe? Double B
Deus Ex?shawnka
Nem, hasonlít rá, de nem a DE. Double B
mirrors edge?briareos
megtaláltam a Syndicate az.

Köszi mindkettőtöknek.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Idén vagy tavaly jelent meg egy sci-fi játék, ahol egy multicég ügynöke a főhős. Sajnos csak ennyi ugrik be most róla, valaki nem tudja esetleg hogy mi a címe? Double B
Deus Ex?shawnka
Nem, hasonlít rá, de nem a DE. Double B
mirrors edge?

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Idén vagy tavaly jelent meg egy sci-fi játék, ahol egy multicég ügynöke a főhős. Sajnos csak ennyi ugrik be most róla, valaki nem tudja esetleg hogy mi a címe? Double B
Deus Ex?shawnka
Nem, hasonlít rá, de nem a DE.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Idén vagy tavaly jelent meg egy sci-fi játék, ahol egy multicég ügynöke a főhős. Sajnos csak ennyi ugrik be most róla, valaki nem tudja esetleg hogy mi a címe? Double B
Deus Ex?
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Idén vagy tavaly jelent meg egy sci-fi játék, ahol egy multicég ügynöke a főhős. Sajnos csak ennyi ugrik be most róla, valaki nem tudja esetleg hogy mi a címe?
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
AC3-ban van valami előnye, ha 100% synchre csinálom a küldiket? Csak azért kérdezem, mert anno a brotherhoodban e szerint kaptuk a christina memoriest.Chevy
ha jól tudom Ezio outfitet kapsz érte.shawnka
akkor nem fogom törni magam😀
Amúgy elég gányul van portolva, de még így is rohadt jó (igaz, még csak most kezdtem el a sequence 3-at).
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Requiescat in pace, Mentore.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
AC3-ban van valami előnye, ha 100% synchre csinálom a küldiket? Csak azért kérdezem, mert anno a brotherhoodban e szerint kaptuk a christina memoriest.Chevy
ha jól tudom Ezio outfitet kapsz érte.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
AC3-ban van valami előnye, ha 100% synchre csinálom a küldiket? Csak azért kérdezem, mert anno a brotherhoodban e szerint kaptuk a christina memoriest.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan



Kitartás THQ !
7 jaték annyiért amennyiért te akard:
 www.humblebundle.com/
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
mondjuk így kapásból nem tudnám megmondani h mi az év játéka, ha nem a Dishonoured
Nem kötekedésből, de nekem olyan mindentvivő überbrutál game nem dereng idénről

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nekem már be van tárazva, de annyi játékom van most, h esélytelen, még Dishonored-re se volt időm, pedig sokan azt is év játékának mondják...Divat
Dishonored érdekes. Egyrészről van egy nagyon látványos, és hangulatos steam-punk világ. Másrészről viszont van egy unalomig ismert sztori, és játékmenet. Valahogy még is jó érzés leülni elé, és legalább addig sem az xy. részével játszol egy, már ismert sorozatnak. Év játékához szerintem így kevés, de mindenképpen egy pozitív meglepetés díjat megérdemel, már csak a próbálkozásért is.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
asrock alaplapokról vkinek vélemény? mostanában hallottam rossz dolgokat, pedig már majdnem vettem egyet!csebi
én csak pozitívat tudok mondani, dicsérik őket és ami fontos tényező h rendkívül olcsók...persze minden márkánál lehet kifogni rosszakat, de én msi után, ha most vennék deszkát tuti asrock lenne!Divat
Mondjuk a supportjuk nem a legjobb. Friss(egy hetes) tapasztalat, hogy elég idegőrlő tud lenni, mikor a csak hivatalos oldalról elérhető, de valami miatt 100 megás hangkártya-driver 20 kB/s-kel hasít le onnan. 😀
De ezen kívül az enyémmel semmi gond nem volt hat vagy hét év alatt.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727


kíváncsi vagyok, régen hatalmas kedvenc volt PC-n.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
asrock alaplapokról vkinek vélemény? mostanában hallottam rossz dolgokat, pedig már majdnem vettem egyet!csebi
én csak pozitívat tudok mondani, dicsérik őket és ami fontos tényező h rendkívül olcsók...persze minden márkánál lehet kifogni rosszakat, de én msi után, ha most vennék deszkát tuti asrock lenne!

|
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
asrock alaplapokról vkinek vélemény? mostanában hallottam rossz dolgokat, pedig már majdnem vettem egyet!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
a TWD-nek hányféle kimenetele van így az 5. részre?shawnka
1
Maximum azt befolyásolhatod, hogy kik jöjjenek veled az 5. részre, abból ha jól emlékszem van úgy 6 féle verzió. Az évad vége viszont mindenkinek ugyan az lesz.