PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
2010.08.10-i hírnél van benne, mik maradnak ki. A biztonsági autó meg a felvezető kör is elég nagy hiányosság nálam, de azon még túl is tudnék lépni, ha lennének műszaki meghibásodások. Kezdem úgy érezni, hogy egy arcade fosch lesz az egész.Hungarian Bill
Hm...
A codemaster most már hivatalosan is kiérdemli a legnagyobb hazug címet...
Még hogy "pure simulator" -t kapunk, a f.szt, etessük a népet, lesz sok péézünk!
Nem kellett csalódni bennük ugyanez van/volt az összes autósportos játékuknál, hülyének áll a világ hiába... :köp: :/Little Jarry
Kicsit utánanéztem ennek a műszaki hibás dolognak a CM fórumon, és azt írják, hogy AI-nál előfordulhat, játékosnál nem. Ez így már jobban hangzik, de ez akkorsem pure sim. A 2011-be előreláthatólag berakják, szerintem itt is bele lehetett volna rakni választható opcióként.Hungarian Bill
persze, de akkor mit raknának a következőbe? 😊 pcre nem jött ki az utolsó 8 évben f1es játék, nem pakolhatják bele rögtön az összes featuret, mert valamivel el kell adni a következőt is, hogy ráfoghassák, h mekkorát fejlesztettek rajta 😊

child please!
több mint 14 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
ki hagyják a műszaki hibát?? azért így már kezd kicsit sok lenni...HUD ratyi mer az LG vel nem tudtak megeggezni...a kocsikban egyenkormányok lesznek mert a nemtudomkikkel nem tudtak megeggyezni....demo nem lesz a FOM miatt...EaRl
2010.08.10-i hírnél van benne, mik maradnak ki. A biztonsági autó meg a felvezető kör is elég nagy hiányosság nálam, de azon még túl is tudnék lépni, ha lennének műszaki meghibásodások. Kezdem úgy érezni, hogy egy arcade fosch lesz az egész.Hungarian Bill
Hm...
A codemaster most már hivatalosan is kiérdemli a legnagyobb hazug címet...
Még hogy "pure simulator" -t kapunk, a f.szt, etessük a népet, lesz sok péézünk!
Nem kellett csalódni bennük ugyanez van/volt az összes autósportos játékuknál, hülyének áll a világ hiába... :köp: :/Little Jarry
Kicsit utánanéztem ennek a műszaki hibás dolognak a CM fórumon, és azt írják, hogy AI-nál előfordulhat, játékosnál nem. Ez így már jobban hangzik, de ez akkorsem pure sim. A 2011-be előreláthatólag berakják, szerintem itt is bele lehetett volna rakni választható opcióként.
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.youtube.com/watch?v=MKRLSLY_CQg&feature=player_embedded#! azért ez a grafika becsülendő, először nemtudtam melyik a játék és melyik a valóság 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ki hagyják a műszaki hibát?? azért így már kezd kicsit sok lenni...HUD ratyi mer az LG vel nem tudtak megeggezni...a kocsikban egyenkormányok lesznek mert a nemtudomkikkel nem tudtak megeggyezni....demo nem lesz a FOM miatt...EaRl
2010.08.10-i hírnél van benne, mik maradnak ki. A biztonsági autó meg a felvezető kör is elég nagy hiányosság nálam, de azon még túl is tudnék lépni, ha lennének műszaki meghibásodások. Kezdem úgy érezni, hogy egy arcade fosch lesz az egész.Hungarian Bill
Hm...
A codemaster most már hivatalosan is kiérdemli a legnagyobb hazug címet...
Még hogy "pure simulator" -t kapunk, a f.szt, etessük a népet, lesz sok péézünk!
Nem kellett csalódni bennük ugyanez van/volt az összes autósportos játékuknál, hülyének áll a világ hiába... :köp: :/
több mint 14 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Akkor ez topikot is felavatjuk.
Xbox360 tulajoktól kérnék segítséget hogy Madden Nfl 11-ben hogy tudom beállítani hogy ha védekezek akkor háttal lássam a védelmet.
Mert NFL Superstar módban így van, és Madden 08-ban PSP-n, és itt furcsa hogy magammal szemben kell védekezni.
Remélem érthetően írtam, kicsit reggel van.sirarcheer
Érthetően írtál, csak nekem pont úgy jelenik meg ahogy te szeretnéd 😊
És sajnos én nem tudok ebben segíteni !

Továbbra is aki neten nyomja a maddent csak nyugodtan vegyen fel ismerősnek , a nevem a következő : WoodsierBigL79Big L
Hmm.... :/
A user optionsban miket állítottál be?sirarcheer
semmit .... egyedül a negyedek perc számát. :rolleyes:

több mint 14 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
ezen sztem kis felbontáson low/med graffal mennie kell 😉Divat
Szerintem is bőven mennie kell a gépeden.
Nálam 3 gigás 2 magos procival,4 giga rammal és 512 megás hd 4850-nel full hd-ba minden maxon megvolt a stabil 35-40 fps.
Szóval szerintem biztos elég lesz neki a procid.Chevy
kiv physx nem? 😀Divat
Ja az ki volt kapcsolva.
A legnagyobb lövöldözés közben pont azt fogom nézni, hogy hogyan gurul a hordó 😀
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
athlon x2 2,9, hd 4650 1gb, 2 giga ram
egyelőre leszedem, de már a crackelés is olyan idegesítően hosszúnak tűnik, hogy nem biztos hogy fogok vele baszakodniharomt
ezen sztem kis felbontáson low/med graffal mennie kell 😉Divat
Szerintem is bőven mennie kell a gépeden.
Nálam 3 gigás 2 magos procival,4 giga rammal és 512 megás hd 4850-nel full hd-ba minden maxon megvolt a stabil 35-40 fps.
Szóval szerintem biztos elég lesz neki a procid.Chevy
kiv physx nem? 😀

|
több mint 14 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
athlon x2 2,9, hd 4650 1gb, 2 giga ram
egyelőre leszedem, de már a crackelés is olyan idegesítően hosszúnak tűnik, hogy nem biztos hogy fogok vele baszakodniharomt
ezen sztem kis felbontáson low/med graffal mennie kell 😉Divat
Szerintem is bőven mennie kell a gépeden.
Nálam 3 gigás 2 magos procival,4 giga rammal és 512 megás hd 4850-nel full hd-ba minden maxon megvolt a stabil 35-40 fps, amikor a demot toltam.
Szóval szerintem biztos elég lesz neki a procid.
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
athlon x2 2,9, hd 4650 1gb, 2 giga ram
egyelőre leszedem, de már a crackelés is olyan idegesítően hosszúnak tűnik, hogy nem biztos hogy fogok vele baszakodniharomt
ezen sztem kis felbontáson low/med graffal mennie kell 😉

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
athlon x2 2,9, hd 4650 1gb, 2 giga ram
egyelőre leszedem, de már a crackelés is olyan idegesítően hosszúnak tűnik, hogy nem biztos hogy fogok vele baszakodni
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szerintem még a mostani verziót totál felesleges leszedniOrk
van már hozzá crack is.

azért remélem a proci igénye csak valami vicc, mert a többit még tudom teljesíteni.haromt
milyen géped van?

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
szerintem még a mostani verziót totál felesleges leszedniOrk
van már hozzá crack is.

azért remélem a proci igénye csak valami vicc, mert a többit még tudom teljesíteni.
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
szerintem még a mostani verziót totál felesleges leszedni
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ja hogy kijött a Mafia 2. Megyek is megvásárolni. Szenvedjen csak a gépem 😊 remélem azért elindulharomt
hivatalosan 27.e...wirágboltba már pár napja fent vanDivat
enmagon is fenn volt.
bár ahogy nézem a követelményeit nem nagyon akarja majd a gépem...
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ja hogy kijött a Mafia 2. Megyek is megvásárolni. Szenvedjen csak a gépem 😊 remélem azért elindulharomt
hivatalosan 27.e...wirágboltba már pár napja fent van

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ja hogy kijött a Mafia 2. Megyek is megvásárolni. Szenvedjen csak a gépem 😊 remélem azért elindul
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mafia 2 egész jó...Igaz állítólag konzol átiratot kicsit elszúrták, de azért tetszik. Igaz chapter 3-nál anyáztam már egyet. Gépemen meg nem hiszem h elmenne.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
elég hosszú a lista... :/ mindenhol megemlítitk a "dedikált" szervert. Ez mit takar?EaRl
Nem tudom, a multiplayer nálam tabu, én és a boxom a sötét oldalon vagyunk 😊Hungarian Bill
Közben megszereztem az infót, magyarul, ha nincs dedikált szerver, nem te választod ki, h melyik szerverre akarsz felmennii, hanem csak bedob valahova. Mint a cod6-ban is...
több mint 14 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
elég hosszú a lista... :/ mindenhol megemlítitk a "dedikált" szervert. Ez mit takar?EaRl
Nem tudom, a multiplayer nálam tabu, én és a boxom a sötét oldalon vagyunk 😊
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
elég hosszú a lista... :/ mindenhol megemlítitk a "dedikált" szervert. Ez mit takar?
több mint 14 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
ki hagyják a műszaki hibát?? azért így már kezd kicsit sok lenni...HUD ratyi mer az LG vel nem tudtak megeggezni...a kocsikban egyenkormányok lesznek mert a nemtudomkikkel nem tudtak megeggyezni....demo nem lesz a FOM miatt...EaRl
2010.08.10-i hírnél van benne, mik maradnak ki. A biztonsági autó meg a felvezető kör is elég nagy hiányosság nálam, de azon még túl is tudnék lépni, ha lennének műszaki meghibásodások. Kezdem úgy érezni, hogy egy arcade fosch lesz az egész.
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.youtube.com/watch?v=Ded_95ZKJdY&feature=player_embedded
mit gondoltok a defekt megoldásáról? szerintem nagyon senkiházi... :/EaRl
Több megoldás is elég szar, többek közt nem értem, mi értelme lesz majd a játékban az interjúknak, amikor a technikai sportok velejáróját, a műszaki hibákat egyszerűen kihagyják. Azt hiszem ezt a játékot se szerzem be, ez óriási tőrdöfés az F1-júzerek szívébe.Hungarian Bill
ki hagyják a műszaki hibát?? azért így már kezd kicsit sok lenni...HUD ratyi mer az LG vel nem tudtak megeggezni...a kocsikban egyenkormányok lesznek mert a nemtudomkikkel nem tudtak megeggyezni....demo nem lesz a FOM miatt...
több mint 14 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
http://www.youtube.com/watch?v=Ded_95ZKJdY&feature=player_embedded
mit gondoltok a defekt megoldásáról? szerintem nagyon senkiházi... :/EaRl
Több megoldás is elég szar, többek közt nem értem, mi értelme lesz majd a játékban az interjúknak, amikor a technikai sportok velejáróját, a műszaki hibákat egyszerűen kihagyják. Azt hiszem ezt a játékot se szerzem be, ez óriási tőrdöfés az F1-júzerek szívébe.
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Tudna segíteni valaki abban, hogy hol találom a meg a Flea Ficker-t Maddenben?
több mint 14 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Akkor ez topikot is felavatjuk.
Xbox360 tulajoktól kérnék segítséget hogy Madden Nfl 11-ben hogy tudom beállítani hogy ha védekezek akkor háttal lássam a védelmet.
Mert NFL Superstar módban így van, és Madden 08-ban PSP-n, és itt furcsa hogy magammal szemben kell védekezni.
Remélem érthetően írtam, kicsit reggel van.sirarcheer
Érthetően írtál, csak nekem pont úgy jelenik meg ahogy te szeretnéd 😊
És sajnos én nem tudok ebben segíteni !

Továbbra is aki neten nyomja a maddent csak nyugodtan vegyen fel ismerősnek , a nevem a következő : WoodsierBigL79Big L
Hmm.... :/
A user optionsban miket állítottál be?

I wanna' that ring again!