Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Csak kerdes az MP akirol mindig beszeltek a Munkas Part-ot jelenti ugye? Mert en arra szavaztam🤔
2 hónapja
Szavazókedv óránként (9:00, 11:00)2018 13.17%, 29.93%
2022 10,31%, 25.77%
2026 16.89%, 37.98%
18ban az eleje volt erős, 22-nek a vége.
Most a részvétel mindkettő arányszámaihoz képest erősebb.
18ban 16.76% a növekedés
22ben 14.46%
26ban 21.09%
13 órás növekedés:
18ban 12,39% (Total adat 42.32%)
22ben 14,24% (Total adat 40.01%)
Ha tartja magát a 26os növekedés és nem horpad be, tehát hoz egy 48% körüli részvételi arányt, ami csak 11%-os növekedés lenne, akkor a 77-78% borítékolhatónak tűnik. Azonban ha a 12%-os növekedést tudja tartani, akkor 50% fölött lehetnek a 13 órás adatok.
2 hónapja
Ha nem ő lenne is. Az, hogy gyakorlatilag mindenki 10+, de sokan 15+% előnyt mér, aztán abból mégis a hátrányban levő jön ki jobban, országos méretben olyan szintű félre mérése lenne a társadalom állapotának, hogy azt egyszerű hibával nem lehet magyarázni. Ennyire nem lehet félre mérni, és nem érdekel, hogy a "független" se független. Akkor se. Ha mégis, akkor nem félre mértek, hanem valami teljesen másik lemez forog, mint amiben azt gondoljuk, hogy élünk.ő nem hülye gyerek, érdemes rá figyelniBódi Matyi most Telexen. azt mondja BP kb. 1 körül fog berobbanni. ami aggasztó ebben a fidesznek, hogy a városok megnyomják, és a kistelepülések nem tudnak újat felmutatni, és ők jellemzően leszavaznak délelőtt.Nagyon remélem igaza van és jól látja a dolgokat...
petey
gyurczi
petey


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
ha 75-80% részvétel lesz, előfordulhat, hogy a határon túli levélszavazatokból kevesebb mandátum lesz? mondjuk 1.Abból nagyon maximum 2 jöhet össze, az egy az "alap".
deyell
2 hónapja
ha 75-80% részvétel lesz, előfordulhat, hogy a határon túli levélszavazatokból kevesebb mandátum lesz? mondjuk 1.ezt pedzegették már 1 hónapja, hogy részvételi arányokon kívül jelenleg 0-1-et tippeltek.
deyell
2 hónapja
Hajdú 5-6 nagyot megyitt sok választót vesztett a Fidesz az EP-n.
2 hónapja
ha 75-80% részvétel lesz, előfordulhat, hogy a határon túli levélszavazatokból kevesebb mandátum lesz? mondjuk 1.
built for this shit
2 hónapja
Én Molnár Áron féle Fuck NER-es sapiban mentem, nézegették de ennyi.
2 hónapja
Na, sok mosoly és néhány bamba tekintet fogadta. a pólót, beszólás nem volt. Ellenben azon az oldalon, ahol én aláírtam a névjegyzéket, talán még 1 vagy 2 név volt üres, durva. (BP 6.).
2 hónapja
ő nem hülye gyerek, érdemes rá figyelniBódi Matyi most Telexen. azt mondja BP kb. 1 körül fog berobbanni. ami aggasztó ebben a fidesznek, hogy a városok megnyomják, és a kistelepülések nem tudnak újat felmutatni, és ők jellemzően leszavaznak délelőtt.Nagyon remélem igaza van és jól látja a dolgokat...
petey
gyurczi
2 hónapja
Hát ja, kimaradt a Lombardi-éra.Én letudtam 8 körül itt Borsodban, utána a kocsmában buzdítottam. Jó lenne még vagy négyszet szavazni, már a szintentartás végett.Későn születtél 😕
Tactful Cactus
hu.wikipedia.org/wiki/1947-es_magyarorsz%C3%A1gi_orsz%C3%A1ggy%C5%B1l%C3%A9si_v%C3%A1laszt%C3%A1s
Kampman
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Én letudtam 8 körül itt Borsodban, utána a kocsmában buzdítottam. Jó lenne még vagy négyszet szavazni, már a szintentartás végett.Későn születtél 😕
Tactful Cactus
hu.wikipedia.org/wiki/1947-es_magyarorsz%C3%A1gi_orsz%C3%A1ggy%C5%B1l%C3%A9si_v%C3%A1laszt%C3%A1s
2 hónapja
Tegnap pörgettem az insta realeket, és rengeteg helyen írtak a pénteki koncertről, főleg az al jazeera híre lepett meg.
2 hónapja
Mondjuk 100% feletti részvételnél azért gyanakodni kezdenék.Ha Tisza 2/3 lesz, én nem! 😀
Kampman
2 hónapja
Én letudtam 8 körül itt Borsodban, utána a kocsmában buzdítottam. Jó lenne még vagy négyszet szavazni, már a szintentartás végett.
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Mondjuk 100% feletti részvételnél azért gyanakodni kezdenék.Akkor nem te vagy a Pulai 😊
Kampman
2 hónapja
Jézus most láttam a tegnapi ellen Fidesz koncertet. Kemény
2 hónapja
Itt óbudán fent a hegyen most is sorok vannak… sok a fiatalBódi Matyi most Telexen. azt mondja BP kb. 1 körül fog berobbanni. ami aggasztó ebben a fidesznek, hogy a városok megnyomják, és a kistelepülések nem tudnak újat felmutatni, és ők jellemzően leszavaznak délelőtt.Nagyon remélem igaza van és jól látja a dolgokat...
petey
gyurczi
2 hónapja
Mondjuk 100% feletti részvételnél azért gyanakodni kezdenék.
2 hónapja
relax, ott van még Pest megye is, ami 14 választókerület, és talán mindet behúzza a Tisza.tippem az volt, hogy a megyei jogú város központú választókerületekben mindenhol bukni fog a fidesz, ez egyelőre jól alakulAmi nagy fejlődés lenne az ellenzék részéről 2022-höz képest.
i.ibb.co/HTWQxRxH/rekord-11-00-v0-2ttojrpbaqug1.jpg
deyell
Hozzáteszem, a körzetek több mint fele kisvárosi-falusi. Csak Budapest és a megyeszékhelyek / megyei jogú városok nem nyernek választást, ezt az óbaloldal négyszer sem tanulta meg.
Kampman
built for this shit
2 hónapja
Vásárhely 44,38% 11kor.az igen
És én még nem is voltam.
Bazzani
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Bódi Matyi most Telexen. azt mondja BP kb. 1 körül fog berobbanni. ami aggasztó ebben a fidesznek, hogy a városok megnyomják, és a kistelepülések nem tudnak újat felmutatni, és ők jellemzően leszavaznak délelőtt.Nagyon remélem igaza van és jól látja a dolgokat...
petey
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
tippem az volt, hogy a megyei jogú város központú választókerületekben mindenhol bukni fog a fidesz, ez egyelőre jól alakulAmi nagy fejlődés lenne az ellenzék részéről 2022-höz képest.
i.ibb.co/HTWQxRxH/rekord-11-00-v0-2ttojrpbaqug1.jpg
deyell
Hozzáteszem, a körzetek több mint fele kisvárosi-falusi. Csak Budapest és a megyeszékhelyek / megyei jogú városok nem nyernek választást, ezt az óbaloldal négyszer sem tanulta meg.
2 hónapja
Engem hónapok óta rendszeresen, bár sose veszem fel, csak visszakeresem ki volt. Plusz általában 06 70 430 vagy 438-as kezdetű számról támadnak. Most összeszámoltam, február óta 19 különböző ilyen szám hívott, mind Narancsvidékes.engem soha nem hívtak, talán mert cég nevén van a telefonszámom.13 hónapja él ez a telefonszámom, soha nem használtam politikai célokra ezt sem. Na vajon hogy lehet mégis meg nekik?A család nem felejt. Egyszer kértél valami szívességet a Dontól, csak már nem emlékszel rá. Öreg hiba. Ne várd meg a lófejet az ágyban. 😊Engem mindig csak a Narancsvidék talál meg, ma már volt 1 hívás, 1 sms.Szerintem este fél hétig simán telefonálgatni fognak a szavazóbázisnak, ezt csinálták korábban is, nem lenne meglepő.Tudja ő is hogy már nem tud mit tenni, belenyugodott 😁Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit iscsak trollkodikHuhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭Info?
warr_b
Nemes samu09
petey
egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Bruce
kapitnono
Kampman
iktriad
peterk2005 udvari bolond
iktriad
deyell