Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Csak kerdes az MP akirol mindig beszeltek a Munkas Part-ot jelenti ugye? Mert en arra szavaztam🤔
2 hónapja
topin New England Patriots 2 391
Szavazókedv óránként (9:00, 11:00)

2018 13.17%, 29.93%
2022 10,31%, 25.77%
2026 16.89%, 37.98%

18ban az eleje volt erős, 22-nek a vége.
Most a részvétel mindkettő arányszámaihoz képest erősebb.

18ban 16.76% a növekedés
22ben 14.46%
26ban 21.09%

13 órás növekedés:

18ban 12,39% (Total adat 42.32%)
22ben 14,24% (Total adat 40.01%)

Ha tartja magát a 26os növekedés és nem horpad be, tehát hoz egy 48% körüli részvételi arányt, ami csak 11%-os növekedés lenne, akkor a 77-78% borítékolhatónak tűnik. Azonban ha a 12%-os növekedést tudja tartani, akkor 50% fölött lehetnek a 13 órás adatok.
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bódi Matyi most Telexen. azt mondja BP kb. 1 körül fog berobbanni. ami aggasztó ebben a fidesznek, hogy a városok megnyomják, és a kistelepülések nem tudnak újat felmutatni, és ők jellemzően leszavaznak délelőtt.
petey
Nagyon remélem igaza van és jól látja a dolgokat...
gyurczi
ő nem hülye gyerek, érdemes rá figyelni
petey
Ha nem ő lenne is. Az, hogy gyakorlatilag mindenki 10+, de sokan 15+% előnyt mér, aztán abból mégis a hátrányban levő jön ki jobban, országos méretben olyan szintű félre mérése lenne a társadalom állapotának, hogy azt egyszerű hibával nem lehet magyarázni. Ennyire nem lehet félre mérni, és nem érdekel, hogy a "független" se független. Akkor se. Ha mégis, akkor nem félre mértek, hanem valami teljesen másik lemez forog, mint amiben azt gondoljuk, hogy élünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
ha 75-80% részvétel lesz, előfordulhat, hogy a határon túli levélszavazatokból kevesebb mandátum lesz? mondjuk 1.
deyell
Abból nagyon maximum 2 jöhet össze, az egy az "alap".
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
ha 75-80% részvétel lesz, előfordulhat, hogy a határon túli levélszavazatokból kevesebb mandátum lesz? mondjuk 1.
deyell
ezt pedzegették már 1 hónapja, hogy részvételi arányokon kívül jelenleg 0-1-et tippeltek.

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Hajdú 5-6 nagyot megy
itt sok választót vesztett a Fidesz az EP-n.

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
ha 75-80% részvétel lesz, előfordulhat, hogy a határon túli levélszavazatokból kevesebb mandátum lesz? mondjuk 1.

built for this shit

2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Én Molnár Áron féle Fuck NER-es sapiban mentem, nézegették de ennyi.

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Na, sok mosoly és néhány bamba tekintet fogadta. a pólót, beszólás nem volt. Ellenben azon az oldalon, ahol én aláírtam a névjegyzéket, talán még 1 vagy 2 név volt üres, durva. (BP 6.).

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Bódi Matyi most Telexen. azt mondja BP kb. 1 körül fog berobbanni. ami aggasztó ebben a fidesznek, hogy a városok megnyomják, és a kistelepülések nem tudnak újat felmutatni, és ők jellemzően leszavaznak délelőtt.
petey
Nagyon remélem igaza van és jól látja a dolgokat...
gyurczi
ő nem hülye gyerek, érdemes rá figyelni

2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Én letudtam 8 körül itt Borsodban, utána a kocsmában buzdítottam. Jó lenne még vagy négyszet szavazni, már a szintentartás végett.
Tactful Cactus
Későn születtél 😕

 hu.wikipedia.org/wiki/1947-es_magyarorsz%C3%A1gi_orsz%C3%A1ggy%C5%B1l%C3%A9si_v%C3%A1laszt%C3%A1s
Kampman
Hát ja, kimaradt a Lombardi-éra.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Én letudtam 8 körül itt Borsodban, utána a kocsmában buzdítottam. Jó lenne még vagy négyszet szavazni, már a szintentartás végett.
Tactful Cactus
Későn születtél 😕

 hu.wikipedia.org/wiki/1947-es_magyarorsz%C3%A1gi_orsz%C3%A1ggy%C5%B1l%C3%A9si_v%C3%A1laszt%C3%A1s
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Tegnap pörgettem az insta realeket, és rengeteg helyen írtak a pénteki koncertről, főleg az al jazeera híre lepett meg.
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Mondjuk 100% feletti részvételnél azért gyanakodni kezdenék.
Kampman
Ha Tisza 2/3 lesz, én nem! 😀
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Én letudtam 8 körül itt Borsodban, utána a kocsmában buzdítottam. Jó lenne még vagy négyszet szavazni, már a szintentartás végett.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mondjuk 100% feletti részvételnél azért gyanakodni kezdenék.
Kampman
Akkor nem te vagy a Pulai 😊

2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Jézus most láttam a tegnapi ellen Fidesz koncertet. Kemény
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Bódi Matyi most Telexen. azt mondja BP kb. 1 körül fog berobbanni. ami aggasztó ebben a fidesznek, hogy a városok megnyomják, és a kistelepülések nem tudnak újat felmutatni, és ők jellemzően leszavaznak délelőtt.
petey
Nagyon remélem igaza van és jól látja a dolgokat...
gyurczi
Itt óbudán fent a hegyen most is sorok vannak… sok a fiatal

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Mondjuk 100% feletti részvételnél azért gyanakodni kezdenék.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
tippem az volt, hogy a megyei jogú város központú választókerületekben mindenhol bukni fog a fidesz, ez egyelőre jól alakul

 i.ibb.co/HTWQxRxH/rekord-11-00-v0-2ttojrpbaqug1.jpg
deyell
Ami nagy fejlődés lenne az ellenzék részéről 2022-höz képest.
Hozzáteszem, a körzetek több mint fele kisvárosi-falusi. Csak Budapest és a megyeszékhelyek / megyei jogú városok nem nyernek választást, ezt az óbaloldal négyszer sem tanulta meg.
Kampman
relax, ott van még Pest megye is, ami 14 választókerület, és talán mindet behúzza a Tisza.

built for this shit

2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Vásárhely 44,38% 11kor.
És én még nem is voltam.
Bazzani
az igen

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Bódi Matyi most Telexen. azt mondja BP kb. 1 körül fog berobbanni. ami aggasztó ebben a fidesznek, hogy a városok megnyomják, és a kistelepülések nem tudnak újat felmutatni, és ők jellemzően leszavaznak délelőtt.
petey
Nagyon remélem igaza van és jól látja a dolgokat...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Vásárhely 44,38% 11kor.
És én még nem is voltam.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
tippem az volt, hogy a megyei jogú város központú választókerületekben mindenhol bukni fog a fidesz, ez egyelőre jól alakul

 i.ibb.co/HTWQxRxH/rekord-11-00-v0-2ttojrpbaqug1.jpg
deyell
Ami nagy fejlődés lenne az ellenzék részéről 2022-höz képest.
Hozzáteszem, a körzetek több mint fele kisvárosi-falusi. Csak Budapest és a megyeszékhelyek / megyei jogú városok nem nyernek választást, ezt az óbaloldal négyszer sem tanulta meg.
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Info?
Nemes samu09
csak trollkodik
petey
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit is

egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.
Bruce
Tudja ő is hogy már nem tud mit tenni, belenyugodott 😁
kapitnono
Szerintem este fél hétig simán telefonálgatni fognak a szavazóbázisnak, ezt csinálták korábban is, nem lenne meglepő.
Kampman
Engem mindig csak a Narancsvidék talál meg, ma már volt 1 hívás, 1 sms.
iktriad
A család nem felejt. Egyszer kértél valami szívességet a Dontól, csak már nem emlékszel rá. Öreg hiba. Ne várd meg a lófejet az ágyban. 😊
peterk2005 udvari bolond
13 hónapja él ez a telefonszámom, soha nem használtam politikai célokra ezt sem. Na vajon hogy lehet mégis meg nekik?
iktriad
engem soha nem hívtak, talán mert cég nevén van a telefonszámom.
deyell
Engem hónapok óta rendszeresen, bár sose veszem fel, csak visszakeresem ki volt. Plusz általában 06 70 430 vagy 438-as kezdetű számról támadnak. Most összeszámoltam, február óta 19 különböző ilyen szám hívott, mind Narancsvidékes.