Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Bódi Matyi most Telexen. azt mondja BP kb. 1 körül fog berobbanni. ami aggasztó ebben a fidesznek, hogy a városok megnyomják, és a kistelepülések nem tudnak újat felmutatni, és ők jellemzően leszavaznak délelőtt.

Szerkesztette: petey

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
tippem az volt, hogy a megyei jogú város központú választókerületekben mindenhol bukni fog a fidesz, ez egyelőre jól alakul


built for this shit

2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Ezt a redditen találtam, egy srác csinálja, elég jó kis műszerfal:

 valasztas26.com/
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
 www.reddit.com/r/szeged/comments/1sj8x9p/radn%C3%B3ti_gimi_szavaz%C3%B3hely_el%C5%91tt/?utm_source=share&utm_medium=mweb3x&utm_name=mweb3xcss&utm_term=1&utm_content=share_button

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Ami viszont meg nem jo, hogy BP csak orszagos atlag legalabb 5% kell felette lennie.
18.30ig erdemes nezni, utana mar foleg kubatov listasok jonnek. Szszb-bol riadoztatnak mindig.

2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Borsodban és Szabolcsban alacsonyabb a szavazási arány, vajon miért?
Kivárnak a csalók?
Bruce
Nem hiszem. Mindig is észak-kelet és a dél dunántúl minifalvas vidék.szavazott a legkisebb arányban.
Voltak olyan elmélkedések is éppen emiatt, hogy a Fidesznek éppen ezért lehet esetleg még több elvihető (megvehető) tartaléka. De nem hiszem. Ezeket a szocializációs különbségeket még krumplival és húszezressel is kurva nehéz egy bizonyos szint fölött áttörni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Dunakeszi 1ben a sor komoly

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Info?
Nemes samu09
csak trollkodik
petey
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit is

egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.
Bruce
Tudja ő is hogy már nem tud mit tenni, belenyugodott 😁
kapitnono
Szerintem este fél hétig simán telefonálgatni fognak a szavazóbázisnak, ezt csinálták korábban is, nem lenne meglepő.
Kampman
Engem mindig csak a Narancsvidék talál meg, ma már volt 1 hívás, 1 sms.
iktriad
A család nem felejt. Egyszer kértél valami szívességet a Dontól, csak már nem emlékszel rá. Öreg hiba. Ne várd meg a lófejet az ágyban. 😊
peterk2005 udvari bolond
13 hónapja él ez a telefonszámom, soha nem használtam politikai célokra ezt sem. Na vajon hogy lehet mégis meg nekik?
iktriad
engem soha nem hívtak, talán mert cég nevén van a telefonszámom.

built for this shit

2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Tesóm átkérte magát akkori Gödi címéről Miskolcra. Megkapta hova menjen.
Ott nem tud szabavzni, atküldték máshova merthogy közben változott a lakcíme.
Onnan most visszakülték az első helyre, hogy mégis ott csak másik asztalnál. 😀
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Borsodban és Szabolcsban alacsonyabb a szavazási arány, vajon miért?
Kivárnak a csalók?
Bruce
Nem ébredtek meg vagy még gyűjtik és edukálják őket, hogy miként kell egyedül szavazni.
Ott ahol vannak megfigyelők, az most elrettentheti őket vagy hát ott van Waberer 300K-s felajánlása is, ami elég nagy pénz, főleg 20K vagy kajacsomaggal szemben.

És még ha 4-5-en szét is dobnák, akkor is megérné nekik feldobni a szállítójukat.
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Borsodban és Szabolcsban alacsonyabb a szavazási arány, vajon miért?
Kivárnak a csalók?
Bruce
Szabolcs emlékeim szerint mindig a legalacsonyabbak között van.
Kampman
Mondjuk Gajdos miatt Nyíregyen biztos sokan mennek
2 hónapja
topin New England Patriots 2 391
Borsodban és Szabolcsban alacsonyabb a szavazási arány, vajon miért?
Kivárnak a csalók?
Bruce
Ott nincs áradás, csak a megszokott voksok..
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Borsodban és Szabolcsban alacsonyabb a szavazási arány, vajon miért?
Kivárnak a csalók?
Bruce
Szabolcs emlékeim szerint mindig a legalacsonyabbak között van.
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Borsodban és Szabolcsban alacsonyabb a szavazási arány, vajon miért?
Kivárnak a csalók?
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Anya jegyzőkönyvvezető, nála lehet telefon.
Beszéltem vele gyorsan írásban, azt mondta állandóan nagyon sokan vannak.
Gimis ének zenetanár zenész spanom tegnap mondta nagyon jól, hogy kötelesség szavazni, nem jog.

Szerkesztette: zacknorb
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Info?
Nemes samu09
csak trollkodik
petey
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit is

egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.
Bruce
Tudja ő is hogy már nem tud mit tenni, belenyugodott 😁
kapitnono
Szerintem este fél hétig simán telefonálgatni fognak a szavazóbázisnak, ezt csinálták korábban is, nem lenne meglepő.
Kampman
Engem mindig csak a Narancsvidék talál meg, ma már volt 1 hívás, 1 sms.
iktriad
A család nem felejt. Egyszer kértél valami szívességet a Dontól, csak már nem emlékszel rá. Öreg hiba. Ne várd meg a lófejet az ágyban. 😊
peterk2005 udvari bolond
13 hónapja él ez a telefonszámom, soha nem használtam politikai célokra ezt sem. Na vajon hogy lehet mégis meg nekik?
iktriad


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
topin New England Patriots 2 391
Azt a kutya, meglesz a 80%..
JC6 (Mr. Miele)
Leginkább az az érdekes, hogy ez a Mi Hazánkra milyen hatással lehet...
Bruce
80%-nál nem tudnak bekerülni sztem, alatta azért meglesz nekik. 78 körül kezdődik az izgi nekik..
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Telefonszolgáltató vagy egy kedves ismerős megosztotta velük?
Jó ég tudja milyen adatbázisokban turkálhatnak.
Kampman
Amennyit én telefonálni szoktam, előbbi.



Megvan a 11 órás adat: 37,98 %

22-ben: 25,8%
18-ban: 29,9%
Bruce
Az komoly!
2 hónapja
Beki New York Jets 2 894
2M 850k szavazó 11ig... és midnenhol marha nagy sorok vannak még
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Megvan a 11 órás adat: 37,98 %

22-ben: 25,8%
18-ban: 29,9%
Bruce
A 2002-es 70,5 - 73,5-ös rekord dőlőben.
Az 1945-ös választáson volt 92,5% a részvétel. Csak hogy érzékeljük, hogy mi az új döntendő rekord. Persze másik korszak volt.
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Azt a kutya, meglesz a 80%..
JC6 (Mr. Miele)
Leginkább az az érdekes, hogy ez a Mi Hazánkra milyen hatással lehet...
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Azt a kutya, meglesz a 80%..
2 hónapja
topin New England Patriots 2 391
37,98? 😳
warr_b
77% meglesz így, ha marad erő délutánra, akkor a 80 is..
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
37,98? 😳
warr_b
Nekem volt egy gondolatom, hogy ha most 40 akkor durva
Hát közel van
2 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Itt a 12-ben is baromi hosszú volt az átjelentkezős sor, én negyvenesként az idősebbek közé tartoztam 😭

Attól tartok, a többség nem a biztosat választotta

Tepper takarodj!