Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Megvan a 11 órás adat: 37,98 %

22-ben: 25,8%
18-ban: 29,9%
Bruce
A 2002-es 70,5 - 73,5-ös rekord dőlőben.
Az 1945-ös választáson volt 92,5% a részvétel. Csak hogy érzékeljük, hogy mi az új döntendő rekord. Persze másik korszak volt.
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Azt a kutya, meglesz a 80%..
JC6 (Mr. Miele)
Leginkább az az érdekes, hogy ez a Mi Hazánkra milyen hatással lehet...
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Azt a kutya, meglesz a 80%..
2 hónapja
topin New England Patriots 2 392
37,98? 😳
warr_b
77% meglesz így, ha marad erő délutánra, akkor a 80 is..
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
37,98? 😳
warr_b
Nekem volt egy gondolatom, hogy ha most 40 akkor durva
Hát közel van
2 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Itt a 12-ben is baromi hosszú volt az átjelentkezős sor, én negyvenesként az idősebbek közé tartoztam 😭

Attól tartok, a többség nem a biztosat választotta

Tepper takarodj!
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Info?
Nemes samu09
csak trollkodik
petey
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit is

egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.
Bruce
Tudja ő is hogy már nem tud mit tenni, belenyugodott 😁
kapitnono
Szerintem este fél hétig simán telefonálgatni fognak a szavazóbázisnak, ezt csinálták korábban is, nem lenne meglepő.
Kampman
Engem mindig csak a Narancsvidék talál meg, ma már volt 1 hívás, 1 sms.
iktriad
A család nem felejt. Egyszer kértél valami szívességet a Dontól, csak már nem emlékszel rá. Öreg hiba. Ne várd meg a lófejet az ágyban. 😊
peterk2005 udvari bolond
13 hónapja él ez a telefonszámom, soha nem használtam politikai célokra ezt sem. Na vajon hogy lehet mégis meg nekik?
iktriad
Előbb tudnak az új telefonszámodról, mint Te.
De ezt nem én üzenem, csak egy barátom.
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
jézusisten

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 402 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
37,98? 😳


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Packers-tollal szavaztam. Szóval: a Fidesznek esélye sincs.
nagylaza, főpohárnok
Oopsies

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Green Bay Packers - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Én inkább MH-ra tippelnék vagy DK-ra.
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Megvan a 11 órás adat: 37,98 %

22-ben: 25,8%
18-ban: 29,9%
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
S érkezik is a 11es baszatás! - a világ égni fog, a te bűnöd, ha a világ lángokba áll
sezmegcsakaz iraki háború, őgyejimésuraim
 youtu.be/STqLp2J81jY?is=vwQN5BY9vsX-nEpq
sutianap
Talán az első zene amit megosztas és meg tudom hallgatni.
Öregszünk, vagy fiatalodunk? 😊
(Reménykedjünk, hogy nem fiatalodva öregszünk.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Beki New York Jets 2 895
11kor 37.98% 😮

Szerkesztette: Beki
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Info?
Nemes samu09
csak trollkodik
petey
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit is

egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.
Bruce
Tudja ő is hogy már nem tud mit tenni, belenyugodott 😁
kapitnono
Szerintem este fél hétig simán telefonálgatni fognak a szavazóbázisnak, ezt csinálták korábban is, nem lenne meglepő.
Kampman
Engem mindig csak a Narancsvidék talál meg, ma már volt 1 hívás, 1 sms.
iktriad
A család nem felejt. Egyszer kértél valami szívességet a Dontól, csak már nem emlékszel rá. Öreg hiba. Ne várd meg a lófejet az ágyban. 😊
peterk2005 udvari bolond
13 hónapja él ez a telefonszámom, soha nem használtam politikai célokra ezt sem. Na vajon hogy lehet mégis meg nekik?
iktriad
Telefonszolgáltató vagy egy kedves ismerős megosztotta velük?
Jó ég tudja milyen adatbázisokban turkálhatnak.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 831 — beers & Packers
Packers-tollal szavaztam. Szóval: a Fidesznek esélye sincs.
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Info?
Nemes samu09
csak trollkodik
petey
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit is

egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.
Bruce
Tudja ő is hogy már nem tud mit tenni, belenyugodott 😁
kapitnono
Szerintem este fél hétig simán telefonálgatni fognak a szavazóbázisnak, ezt csinálták korábban is, nem lenne meglepő.
Kampman
Engem mindig csak a Narancsvidék talál meg, ma már volt 1 hívás, 1 sms.
iktriad
A család nem felejt. Egyszer kértél valami szívességet a Dontól, csak már nem emlékszel rá. Öreg hiba. Ne várd meg a lófejet az ágyban. 😊
peterk2005 udvari bolond
13 hónapja él ez a telefonszámom, soha nem használtam politikai célokra ezt sem. Na vajon hogy lehet mégis meg nekik?
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
tippelde.
üti a 30%-ot a 11 órás adat?
petey
muszáj lesz neki! 😊
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Info?
Nemes samu09
csak trollkodik
petey
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit is

egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.
Bruce
Tudja ő is hogy már nem tud mit tenni, belenyugodott 😁
kapitnono
Szerintem este fél hétig simán telefonálgatni fognak a szavazóbázisnak, ezt csinálták korábban is, nem lenne meglepő.
Kampman
Engem mindig csak a Narancsvidék talál meg, ma már volt 1 hívás, 1 sms.
iktriad
A család nem felejt. Egyszer kértél valami szívességet a Dontól, csak már nem emlékszel rá. Öreg hiba. Ne várd meg a lófejet az ágyban. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
mate93 New Orleans Saints 597
Beton.Hofi instagram story:

“a civil véleményem, hogy ez a kormánypárt az egyetemes magyar történelem legprofibb és legpökhendibb szervezett bűnözői egysége és már az nemzeti trauma, hogy fent lehet a nevük a szavazólapon. náluk a sima, mezei bűnözőket is többre taksálom”

“a szavazóikat pedig nem érdemes velük egyenes ágon összemosni és mindenkinek türelmet és empátiát kívánok ahhoz, hogy próbáljon körültekintően kommunikálni velük; sok éves félelemkeltés áldozatainak tartom őket és sok esetben jobbító szándékkal, meggyőződésből szavaznak.”

👌👌👌
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
tippelde.
üti a 30%-ot a 11 órás adat?
petey
Igen!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
tippelde.
üti a 30%-ot a 11 órás adat?

2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 775
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Info?
Nemes samu09
csak trollkodik
petey
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit is

egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.
Bruce
Az utóbbi heteket elnézve a demencia jelei mutatkoznak rajta, ami a borzalmas kampányt is megmagyarázná.

Szerkesztette: Jughead
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Info?
Nemes samu09
csak trollkodik
petey
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit is

egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.
Bruce
Medazepam
sutianap
Az jó fosás ellen is?
Bruce
Azza nemfosó, robotrobi vagy


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Info?
Nemes samu09
csak trollkodik
petey
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit is

egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.
Bruce
ha ennyi becsülettel ledolgozott éved és megkeresett vagyonod van, miért is kéne izgulni? Argentína szép ország.
petey
A próféta beszéljen belőled! 😊